9 najlepších prezentačných doplnkov pre vaše webové stránky WordPress (porovnané)

Najlepšie predstavenia doplnkov


Hľadáte dobrý stagingový doplnok na testovanie experimentov skôr, ako bude uvedený do prevádzky?

Staging site je replika vášho webu, kde môžete experimentovať s novými funkciami, doplnkami a aktualizáciami predtým, ako ich presuniete na živé webové stránky. Týmto spôsobom môžete nájsť a opraviť chyby bez toho, aby ste si museli robiť starosti s prerušením svojej živej stránky a so stratou prevádzky.

Predtým, ako sa pustíte do práce a začnete používať doplnkový modul WordPress, dvakrát sa poraďte s poskytovateľom hostingu a zistite, či ponúkajú funkciu stránkovacieho miesta..

Je to z toho dôvodu, že doplnkový modul inscenácie bude mať iba obmedzenú kontrolu nad serverom hostenia, takže je pravdepodobné, že vám nebude poskytovať najlepšie možné výsledky. Niektoré doplnky navyše hostia vašu pracovnú stránku na svojom vlastnom serveri. Ak máte obavy o ochranu súkromia a údajov, radšej sa držte funkcie inscenácie poskytovateľa hostingu.

V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších zásuvných modulov WordPress, ktoré uľahčujú nastavenie pracovnej stránky. Predtým sa pozrime na niekoľko webhostingových služieb, ktoré ponúkajú postupné spúšťanie jedným kliknutím.

Webhostingové služby s možnosťou spustenia jedným kliknutím

Niektoré služby webhostingu ponúkajú svojim používateľom bezplatné možnosti spúšťania jedným kliknutím. Tu je niekoľko z nich, ktoré by ste si mohli vyskúšať.

1. Bluehost

Zľavový kód Bluehost, webhosting Bluehost

Bluehost je jedným z najobľúbenejších poskytovateľov webhostingových služieb, ktoré svojim používateľom ponúkajú vynikajúce funkcie vrátane možnosti postupného spustenia jedným kliknutím. S Bluehostom získate aj všetko, čo potrebujete na to, aby bol váš web funkčný, napríklad bezplatné doménové meno, bezplatné SSL a mnoho ďalších..

Viac informácií o Bluehost tu.

2. SiteGround

bezplatná migrácia, SiteGround Web Hosting, bezplatná ssl, inscenácia jedným kliknutím

Siteground je ďalší úžasný poskytovateľ webhostingových služieb, ktorý svojim používateľom ponúka možnosť postupného spustenia jedným kliknutím. SiteGround je oficiálne odporúčaná hostingová spoločnosť od spoločnosti WordPress.org a ponúka skvelé funkcie, ako napríklad vstavanú vyrovnávaciu pamäť WP, denné automatické zálohovanie, bezplatné SSL a ďalšie.

Prečítajte si našu úplnú recenziu na stránkach SiteGround.

3. Dreamhost

Dreamhost

Dreamhost je ďalší poskytovateľ webhostingových služieb, ktorý svojim používateľom poskytuje možnosť postupného spustenia jedným kliknutím. Získate tiež bezplatnú doménu, tvorcu webových stránok, inštalačný program WordPress jedným kliknutím, neobmedzené miesto na disku a mnoho ďalšieho.

Skontrolujte našu recenziu na Dreamhost tu.

Poďme sa teraz pozrieť na najlepšie stagingové doplnky dostupné pre WordPress.

Výber doplnku Staging WordPress

Ak nie ste hostiteľom poskytovateľa hostingu, ktorý podporuje možnosť 1-cikového stagingu a nemáte záujem presunúť svoje stránky na niektorú z nich, mali by ste zvážiť postupovací doplnok WordPress..

1. UpdraftClone

UpdraftPlus

UpdraftClone je populárny funkčný doplnok, ktorý ponúka populárny záložný doplnok Updraftlus. Funguje na systéme tokenov, kde stojí tokeny na vytvorenie klonu a jeho udržanie v priamom prenose.

Pomocou tohto doplnku môžete okamžite a priamo z doplnku UpdraftPlus vytvoriť karanténu.

2. BlogVault

BlogVault

BlogVault je hlavne záložný doplnok, ktorý vám tiež ponúka možnosť postupovania. Tento doplnok funguje na ľubovoľnom hostiteľovi a je dostatočne rýchly na to, aby identifikoval zmeny, ktoré vykonáte v jeho protokoloch zmien.

Fázovanie sa spúšťa na ich vlastných cloudových serveroch a ponúka možnosť jediného kliknutia na zlúčenie vašich zmien so živým webom. Stanovenie nákladov na vaše stránky vám nebude účtovať žiadne ďalšie poplatky. Skôr môžete použiť aj ďalšie funkcie, ako je migrácia stránok, zálohy WooCommerce, obnovenie atď.

3. WP Staging Pro

WP staging pro, insaging pluginy

WP Staging Pro je výkonný doplnok pre klonovanie a migráciu pre WordPress, ktorý vám umožní jednoducho vytvoriť vaše pracovné miesto. Po dokončení experimentov so zmenami vám umožní všetky zmeny presunúť na živé stránky bez problémov.

Umožňuje vám tiež overiť totožnosť vašich používateľov, ktorí môžu pracovať na pracovnom mieste. Je to vynikajúca možnosť, ako zaistiť bezpečnosť svojho živého webu a zaistiť, aby nikto neposunul vaše testy na váš živý web bez vášho súhlasu.

4. WP Stage Coach

WP Stagecoach

Tréner WP Stage vám umožní vytvoriť pracovnú stránku jediným kliknutím. Počas importu neprepíše vašu databázu. Doplnok funguje na ľubovoľnom webhostingu, takže si môžete byť istí, že vaše stránky sú v bezpečných rukách.

Umožňuje vám tiež heslom chrániť vaše postupné kópie, zlúčiť zmeny so živým webom jediným kliknutím a oveľa viac.

5. Duplicator Pro

duplikátor, pracovný modul doplnku

Duplicator Pro je ďalšou vynikajúcou možnosťou, ktorá vám umožní ľahko klonovať vaše webové stránky.

Okrem vytvárania oddychových webov ponúka aj niekoľko ďalších funkcií, ako napríklad automatické vytváranie databázy, obmedzovanie zálohovania, e-mailové upozornenia, ktoré vás informujú o problémoch s duplikáciou atď..

6. CodeGuard

Codeguard, predstavovacie doplnky

CodeGuard je jednorazové bezpečnostné riešenie pre váš web. Pomocou tohto doplnku môžete nielen vytvoriť pracovnú stránku, ale aj ju chrániť pred škodlivým softvérom a potenciálne zraniteľnými hrozbami.

Rozhranie svojich stránok môžete tiež označiť bielym štítkom, takže ak ste agentúra, ktorá spravuje niekoľko klientskych webových stránok, mali by ste zvážiť možnosť Codeguard.

7. Migrácia zariadenia WP typu všetko v jednom

All_in_One_WP_Migration_

Migrácia všetko-v-jednom WP je vynikajúci funkčný doplnok, ktorý vám umožní exportovať súbory WordPress vrátane vašej databázy bez toho, aby ste si prenajali pomocníka. Doplnok je kompatibilný s takmer všetkými poskytovateľmi webhostingu.

Tiež nevyžaduje žiadne rozšírenia PHP a pracuje so všetkými verziami PHP od verzie 5.2.

8. WP Synchro

WP_Synchro, postupovacie doplnky

WP Synchro je ďalší bezplatný doplnkový modul na vytváranie pracovných staníc, ktorý umožňuje synchronizáciu vašich živých a stagingových stránok. Pracovnú stránku môžete nastaviť raz a potom povoliť automatické spustenie procesu migrácie.

Môžete tiež sťahovať alebo tlačiť svoju databázu z jednej stránky na druhú bez akéhokoľvek kódovania. Môžete dokonca synchronizovať svoje súbory vrátane multimediálnych súborov, motívov, doplnkov atď. A udržiavať ich v synchronizácii s vašou sekundárnou stránkou..

9. Zálohovanie & Predstavenie podľa časovej kapsuly WP

Backup_and_Staging, stagibg pluginy

Zálohovanie a predstavovanie pomocou WP Time Capsule je vynikajúcou možnosťou, pomocou ktorej môžete svoje webové stránky spustiť jediným kliknutím. Tento doplnok sa dodáva s 2 hlavnými funkciami: zálohovanie a postupovanie.

Svoju duplikovanú stránku môžete ľahko klonovať alebo migrovať na nové miesto. Doplnok je super rýchly a funguje bezproblémovo aj s inými doplnkami.

To je všetko!

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť niektoré z najlepších inscenovaných doplnkov na trhu. Ak sa vám tento článok páčil, môžete sa tiež dozvedieť viac o webhostingových službách, ktoré ponúkajú bezplatné migračné služby.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map