9 NAJLEPŠÍCH režimov údržby a čoskoro dostupných doplnkov pre WordPress (2020)

Najlepšie wordpress prichádza čoskoro doplnky


Hľadáte najlepšie doplnky, ktoré budú čoskoro k dispozícii? Keď je váš blog alebo web vo vývoji, budete musieť svojim návštevníkom čo najskôr zobraziť profesionálnu stránku. Týmto spôsobom budú vedieť, že sa po návrate vrátia a navštívia váš web.

V tomto článku sa podelíme o niektoré z najlepších režimov údržby a čoskoro sa chystajú doplnky stránky.

Predtým, ako sa ponoríme, stojí za to preskúmať, aký režim údržby a čoskoro budú stránky.

Čoskoro bude doplnok pre WordPress – Čo to je a prečo to potrebujete?

Pripravovaný doplnok vám uľahčí zostavenie pripravovanej stránky bez toho, aby ste sa museli dotknúť jediného riadku kódu. Tento doplnok sa hodí, aby dal čoskoro stránku, ktorá by používateľov priviedla k uvedeniu na trh, či už ide o web, blog alebo produkt..

Výhodou je, že vám pomôže začať zhromažďovať e-mailové adresy potenciálnych zákazníkov a začať so SEO skokom od prvého dňa.

Čo je režim údržby WordPress?

Režim údržby WordPress je režim, ktorý môžete povoliť na svojom webe, keď ho odložíte na údržbu. Tento režim sa hodí, keď sa potrebujete na svojich stránkach postarať o niekoľko administratívnych úloh, ako je nasadenie novej funkcie, aktivácia doplnku, aktualizácia jadra WordPress. atď., ktoré by ovplyvnili výkonnosť stránky.

povoliť režim údržby WordPress

Uvedením WordPress do režimu údržby môžete povedať svojmu publiku, že váš web nie je rozbitý, ale dočasne prerušený kvôli plánovanej údržbe. Týmto spôsobom môžete udržať svoju povesť nad vodou a dokonca informovať vyhľadávacie nástroje o tom, že vaše stránky sú v súčasnosti mimo prevádzky kvôli plánovanej údržbe, takže to nemá negatívny vplyv na vaše SEO.

Ako vložím WordPress do režimu údržby?

WordPress prichádza s vstavanou funkciou režimu údržby, ktorá je povolená automaticky pri vykonávaní administratívnych úloh, napríklad pri aktualizácii jadra WordPress..

správa režimu údržby wordpress

Správa o predvolenom režime údržby vyzerá nudne, ktorá uvádza „Krátko nedostupná pre plánovanú údržbu. Skúste to znova o minútu. “

Ak chcete uviesť WordPress do režimu údržby na niekoľko hodín alebo potrebujete nahradiť predvolenú správu režimu údržby vlastnou stránkou, dôrazne sa odporúča použiť doplnok režimu údržby WordPress..

9 najlepších pripravovaných doplnkov pre WordPress

 1. SeedProd
 2. EZP Čoskoro
 3. Vo výstavbe
 4. Už čoskoro WP
 5. IgniteUp
 6. Režim údržby WP
 7. Ľahký príchod čoskoro
 8. Už čoskoro
 9. režim údržby

Pozrime sa na niektoré z najlepších doplnkov, ktoré budú čoskoro k dispozícii, a režimov údržby pre WordPress.

1. SeedProd

SeedProd

SeedProd je absolútne najlepší doplnok WordPress, ktorý bude čoskoro k dispozícii na stránke. Vďaka neuveriteľne ľahkému rozhraniu a nástroju na tvorbu údajov v reálnom čase vám umožňuje okamžite vytvárať profesionálne stránky v programe WordPress..

Zabudované návrhy môžete tiež prispôsobiť a prispôsobiť tak svoju stránku čoskoro. Prichádza s takmer pol miliónom bezplatných obrázkov na pozadí, viac ako 750 písiem Google a veľa ďalších tém na stránke. Môžete dokonca vytvoriť stránku s videom na celú obrazovku.

Tento doplnok sa integruje s najobľúbenejšími e-mailovými službami vrátane služieb Constant Contact, MailChimp, AWeber, Drip, ActiveCampaign atď., Aby zhromažďoval e-mailové adresy od vašich návštevníkov a automaticky na ne reagoval a začal budovať vzťahy pred oficiálnym spustením vašich stránok. Integruje sa tiež so službou Google Analytics, aby ste mohli sledovať správanie svojich návštevníkov.

Je tiež vybavený možnosťou ochrany heslom, takže môžete obmedziť prístup k svojim klientom a umožniť im prezerať iba to, čo chcete.

seedprod už čoskoro stránka pre wordpress

SeedProd má jednoduchú funkciu zdieľania na sociálnych sieťach, ktorá umožňuje vašim návštevníkom zdieľať vaše webové stránky na Facebooku, Twitteri, Pintereste atď. Má viacjazyčnú podporu a súlad s GDPR, takže si môžete ľahko vytvoriť svoju vlastnú politiku ochrany osobných údajov..

Cena: Je tu bezplatná verzia so základnými funkciami a prémiovou verziou s pokročilejšími funkciami od 29,60 dolárov ročne.

2. EZP čoskoro

EZP Čoskoro

EZP Coming Čoskoro je jednoduchý WordPress už čoskoro plugin pre stránky. Zhromažďuje e-maily od návštevníkov vašich webových stránok prostredníctvom integrácie s aplikáciami MailChimp, Constant Contact atď. Podporuje videá na celej obrazovke, písma Google, profesionálne zázemie a ďalšie..

Rovnako ako iné doplnky, ktoré budú čoskoro k dispozícii, vám pomôže obmedziť prístup klientov na spustenie verzie beta. Navyše má časovač odpočítavania, ktorý vašim používateľom umožní presne vedieť, kedy bude váš web k dispozícii. Vaši používatelia môžu tiež zdieľať vaše webové stránky na platformách sociálnych médií.

Cena: 14,95 dolárov ročne.

3. Vo výstavbe

Vo výstavbe

Ako už názov napovedá, Under Construction Page je čoskoro WordPress, vstupné stránky a plugin pre stavebné stránky. Umožňuje vám rýchlo spustiť prichádzajúcu stránku alebo vstupné stránky pomocou jednoduchého rozhrania. Má viac ako 150 šablón stránok na navrhnutie vašej stránky, ktorá bude čoskoro k dispozícii.

Na stránke Construction Construction (Stavba) sa nachádza tvorca drag and drop, ktorý je vhodný pre začiatočníkov, na vytváranie stránok. Okrem toho obsahuje funkciu sledovania pridružených spoločností a sledovania návštevnosti na sledovanie zdroja vašej návštevnosti.

Cena: 69 dolárov na celý život.

4. Čoskoro príde WP

Už čoskoro WP

Už čoskoro WP je vynikajúci režim údržby WordPress a už čoskoro bude doplnok stránky. Má krásne motívy pre prichádzajúce stránky, ktoré vám ušetria čas, pokiaľ ide o celkový dizajn. Tieto motívy môžete prispôsobiť tak, aby sa zhodovali so značkou vašej firmy, takže návštevníci sa po spustení webových stránok nebudú cítiť zmätení. Dodáva sa s množstvom voľných obrázkov, profesionálnymi témami, intuitívnymi dizajnovými prvkami a ďalšími.

Umožňuje vám obmedziť prístup na vaše webové stránky iba na klientov. Coming Soon WP podporuje automatickú odpoveď, softvér CRM, webové semináre a ďalší marketingový softvér. Je ľahko použiteľný a optimalizovaný tak, aby sa načítal rýchlejšie na vašom webe.

Cena: 29 dolárov ročne.

5. IgniteUp

Zapáliť

IgniteUp je bezplatný program WordPress už čoskoro a doplnok stránky režimu údržby. Má neobmedzené návrhy a spolupracuje s externými šablónami, aby sa vaša stránka čoskoro dostala na ďalšiu úroveň. Vďaka jednoduchému rozhraniu a vstavaným témam môžete svoju najbližšiu stránku nastaviť pomocou niekoľkých kliknutí.

Integruje sa s obľúbenými službami e-mailového marketingu a zhromažďuje e-mailové adresy od vašich návštevníkov. Umožňuje vám tiež pridať vlastnú uvítaciu správu s odpočítavačom času, aby používatelia vedeli, kedy bude váš web spustený.

Cena: ZADARMO!

6. Režim údržby WP

Režim údržby WP

Režim údržby WP je výkonný bezplatný doplnok pre stránku režimu údržby WordPress. Je dodávaný so skoro pripravenými šablónami stránok, vďaka ktorým môžete používateľov ľahko informovať o spustení vášho nového produktu alebo webovej stránky. Zahŕňa tiež šablóny vstupných stránok na presmerovanie používateľov na konkrétne stránky.

Medzi ďalšie funkcie patrí časovač odpočítavania, kontaktný formulár, formulár predplatného, ​​podpora viacerých miest a ikony sociálnych médií. Je optimalizovaný pre SEO, pracuje s akoukoľvek témou WordPress a je plne prispôsobiteľný, takže môžete meniť farby, písma, pozadie atď..

Cena: ZADARMO!

7. Čoskoro príde ľahký

Ľahký príchod čoskoro

Easy Čoskoro je bezplatný doplnok WordPress, ktorý bude čoskoro k dispozícii. Môže sa použiť na rýchle pridanie najbližšej stránky na vašom webe s názvom a časovačom odpočítavania. Nezáleží na tom, ktorú tému WordPress sa rozhodnete použiť, bude s ňou pracovať doplnok Easy Coming Soon.

Zobrazuje vašu prichádzajúcu stránku štandardným návštevníkom, zatiaľ čo prihlásení používatelia majú prístup na web na pozadí. Má zabudovaný editor na pretiahnutie prvkov. Ak použijete tento doplnok, nepotrebujete žiadne profesionálne zručnosti v oblasti kódovania, aby ste si mohli vytvoriť svoju najbližšiu stránku.

Cena: ZADARMO!

8. Už čoskoro

Už čoskoro

Čoskoro sa jedná o profesionálny doplnok WordPress, ktorý bude čoskoro k dispozícii. Pridá na vašu webovú stránku blížiacu sa stránku, zbiera e-mailové adresy od návštevníkov, získava spoločenské hodnotenie a zdieľanie a zobrazuje odpočítavanie času, aby informoval návštevníkov o spustení vášho webu..

Má preddefinované šablóny pre najbližšie stránky. Pomocou nástroja na vytváranie myšou môžete pridať prvky a navrhnúť svoju stránku. Je plne citlivý a podporuje režim presmerovania, aby používatelia videli prichádzajúcu stránku z iných webových adries.

Cena: 39 dolárov ročne.

9. Režim údržby

režim údržby

Režim údržby je prémiový doplnok WordPress na pridanie stránok režimu údržby na váš web. To vám umožní pracovať na vašom webe v súkromí na pozadí a zároveň zobrazuje krásne prichádzajúce stránky návštevníkom vopred. Môžete tiež pridať časovač odpočítavania, aby ste svojim návštevníkom oznámili, kedy bude váš web pripravený.

Má 6 responzívnych šablón pre prichádzajúce stránky. Je vybavený štýlovou typografiou a integráciou písma Google, aby prilákal vašich používateľov. Integruje sa tiež do viacerých sociálnych sietí, aby mohli zdieľať vaše webové stránky.

Cena: 23 dolárov ročne za prémiovú verziu.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepší režim údržby WordPress a čoskoro budú dostupné pluginy stránok. Môžete tiež vyskúšať náš zoznam najlepších doplnkov technickej podpory WordPress pre podporu zákazníkov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map