9 najlepších zásuvných magnetov WordPress pre rok 2020 (v porovnaní)


Ponúkanie magnetu na olovo je najlepším spôsobom, ako premeniť svojich návštevníkov na potenciálnych zákazníkov. Máte na svojich stránkach správny doplnok oloveného magnetu?

Pomocou správneho doplnku oloveného magnetu môžete vytvoriť formulár na registráciu e-mailov a ponúknuť olovený magnet výmenou za e-mailovú adresu návštevníkov..

V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších doplnkov olovených magnetov WordPress, ktoré vám pomôžu premeniť návštevníkov na potenciálnych zákazníkov.

Čo je hlavný magnet?

Olovený magnet je stimul, ktorý môžete ponúknuť potenciálnym kupujúcim výmenou za ich kontaktné údaje, ako napríklad e-mailovú adresu, telefónne číslo atď..

Môže to byť bezplatný kontrolný zoznam PDF, video, elektronická kniha, elektronická kniha, digitálny zdroj na stiahnutie atď. Ak chcete prevádzať návštevníkov na potenciálnych zákazníkov, môžete vo svojom registračnom formulári ukázať hlavný magnet / motív a povzbudiť používateľov, aby sa prihlásili na odber vášho e-mailový spravodaj.

Prečo používať konverziu s hlavným magnetom

Optin formuláre, ktoré používate na prezradenie olovených magnetov, zohrávajú dôležitú úlohu pri vytváraní potenciálov pre vaše podnikanie. Ak používate e-mailovú marketingovú službu, mali by ste už mať možnosť vytvoriť formuláre optin pre svoj web.

Aj keď tieto formy optin sú dosť dobré na to, aby ste mohli začať, väčšina z nich vyzerá všeobecne a nedokáže upútať pozornosť používateľov, čo znamená, že miera konverzie bude nízka.

Ak chcete rozšíriť svoj e-mailový zoznam zvýšením miery registrácie, musíte sa uistiť, že formuláre optin sú jedinečné a chytľavé.

V tom prípade prichádzajú pluginy s oloveným magnetom. Pomocou doplnku s oloveným magnetom na svojich webových stránkach môžete:

 1. Vytvorte rôzne typy optin, ako sú kontextové okná lightbox, plávajúce pruhy, uvítacie rohože na celú obrazovku a ďalšie.
 2. Optimalizujte svoje prepojenia na konverziu.
 3. Integrujte svoje prihlásenia do hlavných e-mailových marketingových služieb.
 4. Zobrazte svoje optiny cieľovému publiku, aby ste dosiahli lepšie výsledky.

Vďaka dobrému doplnku oloveného magnetu môžete ľahko vytvárať formy optických konverzií s vysokou konverziou.

1. OptinMonster

OptinMonster, generovanie potenciálov, marketingový nástroj, vytváranie zoznamov e-mailov

OptinMonster je jedným z najlepších doplnkov olovených magnetov, ktoré vám pomôžu rozšíriť zoznam e-mailov a zvýšiť predaj. Funkcia zacielenia je to, čo robí OptinMonster pred krivkou, ako je napríklad behaviorálne zacielenie, zacielenie na úrovni stránky, geografické zacielenie atď..

Niekoľko ďalších spôsobov, ako môžete pomocou OptinMonster vygenerovať viac potenciálnych zákazníkov, sú:

 • Aktualizácia obsahu: Premeňte svoj blogový príspevok na hlavný magnet na stiahnutie, ako je napríklad eKniha, a ponúknite ho v blogovom príspevku. Pozrite sa, ako vytvoriť inováciu obsahu pomocou OptinMonster.
 • Uzamknutie obsahu: Publikujte svoj cenný obsah na svojich stránkach, ale umožnite prístup iba tým, ktorí sa prihlásia na odber vášho zoznamu. Váš obsah je tu hlavným magnetom.
 • vytvárať rôzne typy kampaní, ako sú kontextové okná lightbox, bočné posuvné pole, plávajúci panel, formuláre bočného panela atď

2. WPForms

WPForms, olovený magnet

WPForms je vynikajúci doplnok olovených magnetov, ktorý vám pomôže vytvárať výkonné kontaktné formuláre a formuláre olovených magnetov na premenu používateľov na potenciálnych zákazníkov. Vytvorenie formulárov pomocou drag and drop umožňuje rýchle a ľahké vytváranie formulárov. S cieľom ušetriť čas ponúka rôzne nápadné preddefinované šablóny, ktoré je možné ihneď použiť, vrátane formulára na registráciu bulletinu.

Doplnok môžete použiť na rozdelenie dlhých formulárov do viacerých stránok, aby ste tak zlepšili užívateľský komfort. Medzi ďalšie výhody používania tohto doplnku patrí:

 • robustná možnosť ochrany proti spamu pomocou inteligentnej technológie captcha a honeypot
 • umožňuje používateľom nahrávať súbory a médiá s odoslaním formulára
 • získať okamžité oznámenie o podaní
 • integrujte svoje formuláre s rôznymi platobnými a e-mailovými marketingovými službami
 • vytvárať prieskumy a ankety a analyzovať jeho údaje a ďalšie.

3. Formovateľné formuláre

impozantné formuláre

Formidable Forms je ďalší doplnok olovených magnetov, ktorý vám pomôže ľahko zhromažďovať údaje. Pomocou tohto doplnku môžete ľahko zmeniť svoje formuláre na výkonné aplikácie založené na údajoch, ktoré sú ideálne na zvýšenie počtu konverzií.

Pomocou tohto doplnku nástroja na tvorbu formulárov môžete vytvárať najzložitejšie formuláre v priebehu niekoľkých minút. Môžete tiež umožniť svojim návštevníkom pridať novú množinu polí bez toho, aby ste vyplnili formulár. Ak je formulár príliš dlhý, rozdeľte ho na niekoľko stránok a pridajte ukazovateľ postupu, aby ste mali lepší dojem z práce.

Doplnok tiež ponúka možnosti pre:

 • zobrazovanie správ, grafov a grafov vo vašich formulároch
 • poskytuje okamžité online odhady
 • filtrovanie možností v ďalšom poli a automatické pridávanie hodnôt k nim
 • pridávanie nových príspevkov a stránok s vlastnými poľami, názvami a dokonca aj obľúbeným obrázkom

4. prospieva potenciálnych zákazníkov

olovené magnety,

Thrive Leads je ďalší doplnok na generovanie potenciálnych zákazníkov, ktorý vám pomôže vylepšiť váš zoznam e-mailov. Po vytvorení formulárov ho môžete rozdeliť na lepšie výsledky. Môžete tiež určiť presnú polohu na svojom webe, kde chcete zobraziť svoje prihlásenie.

Ponúka tiež ľahké možnosti analyzovať, ktorá stránka a príspevok generujú viac potenciálnych zákazníkov. Všetky formy olovených magnetov, ktoré vytvoríte pomocou Thrive, sú:

 • 100% mobilná odozva
 • kompatibilný s viacerými prehliadačmi
 • plne prispôsobiteľné
 • integruje sa do rôznych služieb e-mailového marketingu
 • podporuje animácie a funkciu blokovania obsahu

5. LiveChat

LiveChat, olovené pluginy

LiveChat je softvér, ktorý vám umožňuje pridať možnosť živého rozhovoru na vaše webové stránky a premeniť používateľov vašich webových stránok na potenciálnych zákazníkov.

Môžete osloviť svojich potenciálnych zákazníkov a komunikovať s nimi a zbierať ich e-mailové adresy. Keďže zhromažďujete e-mailovú adresu, môžete osloviť používateľov, ktorí okamžite nedokončili proces platby.

So službou LiveChat môžete nielen chatovať so svojimi návštevníkmi a zbierať ich e-maily, ale aj:

 • pošlite ich podrobnosti svojmu CRM
 • spravovať prijaté objednávky
 • prijímať platby
 • integrujte svoje stránky s viac ako 170 nástrojmi a aplikáciami na rozšírenie funkcií vášho webu

6. Formuláre Ninja

Formy Ninja, olovený magnet

Ninja Forms je ďalší doplnok olovených magnetov, ktorý vám pomôže vytvoriť profesionálne vyzerajúce formy olovených magnetov behom niekoľkých minút bez kódovania jedného riadku. Formáty Ninja podporujú platby cez PayPal a kreditné karty.

Doplnok sa hladko integruje s rôznymi službami e-mailového marketingu, ako sú MailChimp, Constant Contact, Monitor kampaní, Salesforce, Zoho, Insightly a ďalšie. Okrem tejto formy vám Ninja Forms tiež umožňuje:

 • nahrať súbory
 • generovať súbory PDF
 • vytvárať viacstránkové formuláre

7. Bloom

Bloom, olovený magnet

Bloom je ďalší doplnok olovených magnetov pre WordPress, ktorý vám pomôže previesť vašich návštevníkov na potenciálnych zákazníkov. Ponúka 6 rôznych typov displeja vrátane automaticky otváraných okien, leteniek, formulárov s priamym prístupom, pod formulármi s povoleným obsahom, optických prvkov pre widgety a optických uzamknutí obsahu..

Môžete sa tiež rozhodnúť, kedy svojim používateľom zobrazíte formuláre olovených magnetov. Bloom sa integruje s 19 rôznymi poskytovateľmi e-mailového marketingu. Medzi ďalšie vlastnosti služby Bloom patria:

 • 100+ preddefinovaných šablón
 • 3 rôzne orientácie tvaru olova magnetu
 • Testovanie A / B na zlepšenie výsledkov
 • pridávať, upravovať a sledovať účty

a oveľa viac.

8. Ahoj Bar

Hello Bar je jedným z najpopulárnejších doplnkov pre oznamovacie panely, ktoré možno použiť ako doplnok s magnetom na olovo na generovanie potenciálov pre vaše podnikanie. Pomocou tohto doplnku môžete rozšíriť svoj zoznam e-mailov, propagovať ponuky, získať väčšiu sociálnu angažovanosť a oveľa viac.

Tento doplnok môžete integrovať do niekoľkých e-mailových marketingových služieb a pridať k nemu výstražný zvonček. Svoje upozornenia môžete zobraziť v rôznych formách, ako sú prevzatia stránok, posúvače, oznamovacie lišty, kontextové okná atď. Doplnok tiež umožňuje:

 • vyberte cieľ konverzie
 • prispôsobte svoje návrhy upozornení
 • zobraziť cielené upozornenia
 • rozdeľte si svoje formuláre

9. Panel oznámení WP

Panel oznámení WP je bezplatný doplnok, ktorý je možné použiť na zvýšenie predaja a rozšírenie vášho zoznamu e-mailov a sledovateľov sociálnych médií. Môžete ho tiež použiť na propagáciu svojich produktov a služieb, zvýšenie miery prekliknutia a urobiť omnoho viac.

Pomocou tohto doplnku môžete:

 • vytvárať neobmedzené panely oznámení
 • pridajte tlačidlá CTA a vlastné kódy do panelov s upozorneniami
 • prispôsobte panel s upozorneniami rôznymi fontmi a farbami
 • lokalizujte ich do rôznych jazykov

Toto sú niektoré z najlepších zásuvných magnetov pre WordPress, ktoré vám pomôžu rozšíriť zoznam e-mailov. Môžete tiež vyskúšať náš článok o najlepších zásuvných moduloch s otočnými kolesami.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me