9 najlepších zásuvných modulov WordPress Help Desk pre zákaznícku podporu

Najlepšie wordpress pluginy


Hľadáte najlepšie dostupné doplnky technickej podpory WordPress? Výborný nápad! Pokiaľ ide o podnikanie, podpora zákazníkov je najvyššou prioritou. Zákazníci u vás s väčšou pravdepodobnosťou nakúpia, ak vedia, že sa na vás môžu spoľahnúť.

Pretože sme tiež nápomocní, zostavili sme zoznam 9 najlepších doplnkov technickej podpory pre WordPress pre podporu zákazníkov. Pozrite sa na zoznam nižšie a vyberte ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

1. Catchers Helpdesk

Vďaka funkciám pre manažérov podpory, ako sú stavy lístkov, história lístkov a profily zákazníkov, je pomocník Catchers Helpdesk špičkovým doplnkom technickej podpory. Catchers Helpdesk, ktorý pracuje na systéme založenom na lístkoch, vám dokonca umožňuje ukladať bežné odpovede ako konzervované odpovede, takže môžete ušetriť čas a byť nápomocní.

Štandardná verzia je dostatočná na to, aby ste mohli začať, ale ak chcete rozšíriť možnosti, majú niekoľko oficiálnych doplnkov, ktoré vám môžu pomôcť. Integrácia WooCommerce, správy o štatistikách a metrikách a ďalšie polia kontaktných formulárov je možné nainštalovať pomocou doplnkov, aby bola podpora Catchers Helpdesk ešte výkonnejšia..

Hľadáte iba základné možnosti z vašich doplnkov technickej podpory WordPress? Žiaden problém. Catchers Helpdesk má bezplatnú verziu. Funkcie sú však obmedzené, preto vám odporúčame kúpiť prémiovú verziu (od 39 dolárov).

Začíname s Helpdesk pre chytače ešte dnes!

2. Znalostná základňa

Ak hľadáte na svojom webe vybudovanie centra zákazníckej podpory prostredníctvom rozsiahlej stránky s často kladenými otázkami alebo iných písomných zdrojov, potom je vedomostnou základňou požadovaný doplnok.

Vďaka intuitívnemu tvorcovi stránok WordPress, ktorý umožňuje drag and drop, je databáza Knowledge Base bez námahy vytvorením stránky s častými otázkami, dokumentácie spoločnosti / produktu alebo článkov o zdrojoch. Je tiež pohotový, pripravený na preklad a pravidelne aktualizovaný. Ceny začínajú na 40 dolárov.

Začíname s databázou Knowledge Base dnes!

3. Pomocník Scout

Ak máte celý tím technickej podpory, skautská pomoc je správna cesta. Svoj tím môžete usporiadať do viacerých poštových schránok pre každú zdieľanú e-mailovú adresu. Môžete si tiež prezerať prehľady, ktoré merajú výkonnosť vášho tímu, priamo z hlavného panela WordPress.

Pomocník Scout má viac ako 50 integrácií, nezahŕňa ich vlastné ďalšie vývojárske nástroje, takže môžete využiť systém Pomocníka s akýmikoľvek doplnkami, ktoré už máte alebo chcete získať. Ľahko sa integruje aj s doplnkami živého chatu a ukladá živé rozhovory do prispôsobených profilov zákazníkov pre vašich používateľov.

Online rozhovory, nie váš štýl? Existuje veľa možností pre telefónne hovory a hlasové správy rovnako. K dispozícii je vyše 50 hlasových schránok a podľa potreby ich možno rozšíriť. K dispozícii sú aj denníky telefónnych hovorov.

Vďaka viac ako 75 klávesovým skratkám nemusia členovia tímu strácať čas so svojimi počítačovými myšami. Help Scout má tiež aplikáciu pre iPhone a Android, takže môžete vziať so sebou centrum podpory zákazníkov so sebou kamkoľvek.

Ceny sa líšia v závislosti od toho, ktorý balík si vyberiete, ale všetky možnosti začínajú 15-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou.

Začnite ešte dnes s pomocou Scout!

4. Zendesk

Zendesk je všetko-v-jednom riešení pre všetky vaše potreby doplnku technickej podpory. S funkciami, ako je správa vstupeniek na podporu, funkcie živého chatu a obchodné telefónne služby; už nikdy nebudete potrebovať ďalší doplnok technickej podpory.

Vyskúšajte aj tieto alternatívy interkomu (predstavujúce Zendesk).

Zendesk však nie je zadarmo a vyžaduje si, aby ste si s ním vytvorili účet, aby ste ho mohli používať. Ceny sa líšia v závislosti od toho, aký plán si vyberiete. Dobrou správou je, že si môžete vybrať plán all-in-one, ktorý má všetko alebo si vybrať a vybrať iba funkcie, ktoré potrebujete. A každá možnosť je dodávaná s 30-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou.

Začíname so Zendeskom už dnes!

5. Systém vstupeniek WooCommerce Support

Ak už prevádzkujete internetový obchod s doplnkom WooCommerce, ideálnym spoločníkom je zásuvný modul WooCommerce Support Ticket System. Keďže sú obe vytvorené tou istou spoločnosťou, integrácia je bezproblémová.

Doplnkový systém WooCommerce Support Ticket System používa systém podporných lístkov, aby vyriešil dilemy používateľov a objednávok. A s tromi rôznymi typmi lístkov budete mať veľkú flexibilitu na to, aby ste mohli svojpomocne spustiť systém podpory svojho obchodu.

Je pripravený na preklad, pohotový a začína na 29 USD.

Začíname so systémom vstupeniek na podporu WooCommerce ešte dnes!

6. Ah Vstupenky

Za 16 dolárov, Ah Vstupenky je určite jednou z najdostupnejších možností v tomto zozname. Funguje to prostredníctvom systému založeného na lístkoch a je jedinečný v tom, že je postavený na PHP MVC na použitie s rámcom OOP a Bootstrap 3.x, ktorý obsahuje oveľa menej CSS.

Je zjednodušená, pripravená na preklad pre neobmedzený počet jazykov a prispôsobivá pre mobilné zariadenia. Integruje sa s programom MailChimp a niekoľkými ďalšími alternatívami k programu MailChimp. Už čoskoro bude k dispozícii aj mobilná aplikácia, takže je to určite jedno, na čo si musíte dávať pozor.

Začíname s vstupenkami na Ah dnes!

7. Úžasná podpora

Úžasná podpora je jedným slovom: úžasná. Je to porovnateľné so Zendeskom alebo Help Scout ako riešenie technickej podpory SaaS a predáva sa za cenu, ktorú si môžu všetci dovoliť – ZADARMO!

Nastavenie je neuveriteľne ľahké pomocou sprievodcu nastavením. Doplnok technickej podpory si môžete nechať spustiť do 5 minút po inštalácii a aktivácii. Je mimoriadne užívateľsky prívetivý, dokonca aj pre začiatočníkov, a úžasne využíva dashboard WordPress a používateľské rozhranie. Ak už viete, ako sa pohybujete v oblasti správy WordPress, pomocou tohto doplnku sa budete okamžite cítiť dobre.

Je pripravená na GDPR, kompatibilná s Gutenbergom, obsahuje integráciu WooCommerce, je pripravená na preklad a reaguje na mobily.

S viac ako 25 doplnkami, ktoré nepočítajú prémiové funkcie, ktoré je možné pridať samostatne, nie je možné v tomto skromnom zozname uviesť všetko, čo Úžasná podpora robí. Odporúčame vám navštívte ich stránky získať plný rozsah všetkého, čo môžete urobiť.

Začíname s úžasnou podporou ešte dnes!

8. bbPress

Od tvorcov WordPressu je bbPress bezplatný a otvorený zdrojový plugin pre WordPress fórum. Je ľahký a nespomalí váš web bez zbytočného nadúvania.

Pomocou riešenia fóra pre svoj help desk môžete dať svojim používateľom silu na riešenie ich vlastných problémov. Alebo si vezmite opraty a odpovedzte na otázky sami. Budete mať obrovskú flexibilitu a kontrolu.

Prečítajte si našu úplnú recenziu bbPress.

Začíname s programom bbPress Today!

9. Responzívny systém lístkov WP Support Plus

Zásuvný systém WP Support Plus Responsive Ticket System sa zaradil do tohto zoznamu, pretože je to určite jeden z najlepších na trhu a bol už nejaký čas. Existujúci používatelia ocenia v tomto zozname svoje čestné miesto. Noví používatelia by však mali zvážiť použitie SupportCandy – je od tých istých vývojárov, robí rovnaké veci, ale má ďalšiu podporu pre nových používateľov.

Systém responzívnych lístkov WP Support Plus umožňuje využívať neobmedzené lístky a neobmedzený počet agentov. Je citlivý a optimalizovaný pre rýchlosť výkonu.

Skontrolujte tiež: Ako zlepšiť ladenie výkonu WordPress

S prémiovými doplnkami sa môžete integrovať do databázy Knowledge Base, vytvárať prieskumy spokojnosti, exportovať vstupenky a ešte oveľa viac.

Začíname s responzívnym systémom lístkov WP Support Plus!

Dúfame, že tento článok vám pomohol objaviť najlepšie dostupné doplnky technickej podpory WordPress.

Ak sa vám tento článok páčil, mohli by ste si tiež užiť naše zoznamy najlepších doplnkov WordMSPress LMS a 24/7 služieb podpory WordPress na správu svojich stránok..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map