9 najlepších zásuvných modulov WordPress pre rok 2020 [Väčšina je zadarmo!]

Najlepšie doplnky WordPress News


Používate webovú stránku so správami? Potom budete potrebovať doplnok správ, ktorý uľahčí čítanie čerstvých relevantných správ na vašom webe.

V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších doplnkov správ WordPress, ktoré vám umožňujú pridávať živé správy na váš web.

Výber najlepších doplnkov správ WordPress

Nie každý doplnok správ je vytvorený rovnako. Tu sú niektoré z bežných funkcií, ktoré nájdete v doplnku správ WordPress.

  • Živé správy: Živý správ so správami, ktorý zobrazuje najnovšie správy na vašom webe.
  • Miniaplikácia správ: Miniaplikácia správ, ktorá vyzdvihuje najnovšie titulky vo vašej oblasti widgetov, vrátane hlavičky, bočného panela, päty atď.
  • Dovozca noviniek: Importujte správy z iných zdrojov a zobrazte ich na svojej webovej stránke.
  • scrollers: Vertikálna a horizontálna funkcia posúvania a rotácie správ na profesionálne zobrazenie aktualizácií.

1. Živé správy

Živé správy

Live News je prémiový doplnok správ WordPress, ktorý vám umožňuje zobraziť aktualizácie správ v reálnom čase, aby ste mohli vysielať najnovšie správy, finančné správy, upozornenia o počasí, športové výsledky, volebné prieskumy a ďalšie.

Doplnok ponúka 4 spôsoby publikovania správ, manuálneho uverejňovania, zhromažďovania titulkov z blogu alebo z tweetu a importovania správ z RSS kanálu.

Dodáva sa s viac ako 70 možnosťami prispôsobenia, viacerými nastaveniami zobrazovania správ a podporuje sieť viacerých miest WordPress. Je tiež pripravený prekladať titulky v miestnych jazykoch.

Získajte doplnok Live News ešte dnes!

2. Posledné príspevky WP

WP Najnovšie správy

WP Latest Post je novinový doplnok správ WordPress. Umožňuje filtrovať obsah z vašich príspevkov a stránok a zobrazovať správy na vašom webe. Doplnok je dodávaný so 6 vstavanými témami na štýlové predstavenie správ.

Pri automatickej animácii vyberie správy z vášho obsahu a zobrazí ich v jazdci. Umožňuje vám zobraziť alebo skryť prvky správ. Môžete tiež optimalizovať obrázky a skrátiť dobu načítania stránky.

Hladko spolupracuje s editorom blokov Gutenberg a ponúka vlastný blok správ na pridávanie noviniek do vašich príspevkov.

Získajte doplnok WP Lastest Posts ešte dnes!

3. Jednoduché správy

Jednoduché správy

Jednoduché správy je bezplatný doplnok správ WordPress. Na vašej titulnej stránke zobrazuje obrázok, názov, dátum, výpis a odkaz na správy. Správy sa automaticky triedia podľa dátumov publikovania.

Umožňuje nastaviť veľkosť obrázka a prispôsobiť ďalšie možnosti. Má vlastný widget a krátke kódy podporu pre zobrazenie správ na stránkach, príspevky, bočný panel, pätu, atď.

Získajte doplnok Simple News ešte dnes!

4. Správy a posúvanie miniaplikácií WP

Widget posúvania správ WP

Správy a posúvanie miniaplikácií WP je dynamický doplnok správ WordPress. Vytvára archív správ na zvýšenie zapojenia používateľov. Doplnok ponúka posúvanie miniaplikácií a miniatúr správ na zobrazenie najnovších správ na vašom webe.

Obsahuje vlastné krátke kódy na zobrazenie alebo skrytie spravodajského príbehu. Je tiež kompatibilný s blokom krátkeho kódu Gutenberg, ktorý vám umožňuje ľahko prispôsobiť časť príbehu na vašom webe.

Získajte doplnok WP News Scrolling Widgets ešte dnes!

5. Ditty News Ticker

Ditty News Ticker

Ditty News Ticker je multifunkčný doplnok správ WordPress. Umožňuje vám vytvárať vlastné informačné kanály a zobrazovať ich na svojich webových stránkach pomocou krátkych kódov alebo miniaplikácie.

Je dodávaný s 3 predvolenými režimami ticker: Scroll Mode, Rotate Mode a List List. Doplnok tiež ponúka prémiové rozšírenia na import správ z Facebooku, Twitteru, RSS Feedu, Instagramu a ďalších zdrojov.

Získajte doplnok Ditty News Ticker ešte dnes!

6. XML Sitemap a Google News

Plugin XML Sitemap

XML Sitemap a Google News je pokročilý doplnok správ WordPress. Dynamicky vytvára vlastné informačné kanály, ktoré pracujú s súborom Sitemap XML a Sitemap Google News.

Funguje to s takmer každým doplnkom WordPress. Je tiež kompatibilný s pluginmi pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress, aby sa urýchlil váš web.

Získajte dnes súbor XML Sitemap a doplnok Google News!

7. Posúvanie oznámení

Posúvanie oznámení

Posúvanie oznámení je jednoduchý doplnok na aktualizáciu správ WordPress. Umožňuje vám vytvoriť skupinu správ a prispôsobiť názov, písmo, farby atď. Na zobrazenie správ môžete použiť ich vlastný widget, skratku alebo značku šablóny..

Umožňuje vám tiež prispôsobiť dátum vypršania platnosti správy, vertikálne posúvanie, počet správ, lokalizáciu a ďalšie. Doplnok je ľahko nastaviteľný a konfigurovateľný na ľubovoľnej webovej stránke.

Získajte doplnok Posúvanie noviniek ešte dnes!

8. Posúvač vertikálnych správ

Vertikálny posúvač správ

Vertikálny posúvač správ je bezplatný doplnok správ WordPress, ktorý umožňuje správcovi pridávať, upravovať alebo mazať správy z webu. Doplnok vám umožňuje spravovať celkový počet správ, rýchlosť posúvania správ, výšku a šírku, písmo a farby.

Medzi ďalšie významné funkcie patria filtre kategórií, poradie správ, miniatúry, výňatky a ďalšie. Ponúka tiež platenú verziu s dodatočnou funkčnosťou a prémiovou podporou od vývojárov doplnkov.

Získajte doplnok Vertical News Scroller ešte dnes!

9. Yandex.News Feed

Yandex News Feed

Yandex.News Feed je doplnok správ WordPress Yandex. Umožňuje vám okamžite previesť obsah z vašich príspevkov a stránok WordPress do formátu správ Yandex.

Podporuje turbo stránky Yandex, vlastné typy príspevkov, termíny taxonómie, kategórie a ďalšie. Doplnok je ľahko nastaviteľný a zjednodušuje integráciu všetkých spravodajských webových stránok WordPress s Yandex.News.

Získajte doplnok Yandex.News Feed ešte dnes!

To je všetko!

Dúfame, že tento článok vám pomôže nájsť najlepšie doplnky správ WordPress. Môžete tiež vyskúšať našu príručku o tom, ako vytvoriť webovú stránku, ako je Reddit, s WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me