Ako pridať multimediálny jazdec do

Posuvníky sú krásne a jednoduchý spôsob, ako upútať pozornosť používateľov. Do jazdca môžete pridávať videá, text, tlačidlá a čokoľvek, čo chcete. Problém je však v tom, že nechcete, aby posúvač spomalil vaše stránky. V tomto článku vám ukážem, ako vytvoriť krásne multimediálne snímky v programe WordPress pomocou môjho obľúbeného posuvného doplnku WordPress, monológ.


Prečo je Soliloquy najlepším doplnkom WordPress Slider?

Ak na webovej stránke použijem posúvače, nechcem, aby to spomaľovalo môj web. Soliloquy je vysoko optimalizovaný, aby sa zaistilo rýchlejšie načítanie snímok bez ovplyvnenia doby načítania stránky. Tento dôvod sám osebe je dosť silný na to, aby ho niekto mohol používať, ale je toho viac.

Soliloquy vytvára plne citlivé posuvníky, ktoré vyzerajú rovnako skvele na stolných počítačoch, mobilných telefónoch a tabletoch. Krásne sa zmenšuje bez zníženia kvality a funguje ako kúzlo dotykových zariadení.

SEO je veľký problém pre väčšinu online firiem. Soliloquy je najviac priateľský posúvač WordPress pre SEO. Vďaka tomu je pridávanie značiek a titulov k snímkam veľmi jednoduché, čo pomáha zvyšovať hodnotenie vo vyhľadávaní.

Nakoniec, ak vytváram web pre niekoho iného. Chcem používať niečo, čo sa ľahko používa. Soliloquy je veľmi priateľský pre začiatočníkov a každý, kto vie, ako používať WordPress, môže vytvárať snímky pomocou Soliloquy.

Ako vytvoriť krásne multimediálne bohaté snímky s

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je nákup monológ. Licencia na jednu stránku je iba 19 USD, ale odporučím licenciu pre vývojárov, ktorá je 99 USD, a ktorá vám umožní prístup ku všetkým základným doplnkom..

Po získaní doplnku ho nainštalujte a aktivujte tak, ako by ste nainštalovali akýkoľvek iný doplnok WordPress. Po aktivácii si všimnete novú položku ponuky Soliloquy na bočnom paneli správcu WordPress. Ak chcete vytvoriť nový jazdec, musíte kliknúť na Soliloquy »Pridať nový.

Vytvorenie nového jazdca pomocou aplikácie Soliloquy

Najprv musíte dať svojmu jazdcovi názov, potom kliknite na tlačidlo Vybrať obrázky, aby ste naň mohli poslať obrázky. Ak si chcete vybrať obrázky z mediálnej knižnice, pridať videozáznam alebo vložiť list HTML, musíte kliknúť na tlačidlo s textom „Kliknite sem a vložte snímky z iných zdrojov“..

Umožňuje nahrať niekoľko snímok do snímky a potom kliknúť na tlačidlo iných zdrojov. Tým sa otvorí nové kontextové okno s tromi kartami. Môžete si vybrať obrázky z knižnice médií, pridať videá alebo vložiť snímku HTML. Kliknite na kartu Videá a všimnete si, že môžete pridávať videá zo služieb YouTube, Vimeo, Wistia a Vimeo. Jednoducho prilepte webovú adresu videa a v prípade potreby zadajte názov a nadpis videa. Potom kliknite na tlačidlo „Vložiť snímky do jazdca“.

Pridanie videozáznamu

Soliloquy vám umožňuje nielen pridávať obrázky a videá, ale aj snímky HTML. To znamená, že môžete vytvoriť snímku pomocou HTML a CSS a vložiť ju do svojho posúvača. Táto funkcia je užitočná najmä pre vývojárov a dizajnérov, umožňuje im vytvárať snímky s textom, tlačidlami, obrázkami a čokoľvek iného, ​​čo by mohli chcieť pridať na jednu snímku. Po kliknutí na kartu snímky HTML sa zobrazí obyčajný editor HTML, do ktorého môžete prilepiť kód HTML.

Pridávanie snímok HTML do aplikácie Soliloquy

Po pridaní snímok sa budú zobrazovať takto:

Úpravy snímok vo vnútri posúvača

Každý z vašich snímok má na sebe dve tlačidlá, červené tlačidlo odstráni z posúvača snímku a. Modré tlačidlo s informačnou ikonou vám umožní upravovať snímku. Tu môžete do svojich snímok pridávať metaúdaje, pridávať odkazy na ne a poskytovať popisky.

Slide Metadata

Soliloquy vám umožňuje ovládať rozšírené možnosti pre každý vytvorený jazdec. Tieto možnosti zobrazíte kliknutím na kartu Konfigurácia. Tu si môžete zvoliť nastavenia animácie, motívu, šípok, navigácie a ovládania.

Nakonfigurujte rozšírené možnosti pre posúvač

Keď budete s jazdcom spokojní, jednoducho kliknite na tlačidlo Publikovať. Po zverejnení jazdca je možné ho pridať kdekoľvek na vašom webe WordPress pomocou skratiek a značiek šablón. Ak chcete tieto krátke kódy zobraziť, kliknite na ikonu zdieľania a spoločnosť Soliloquy tieto značky zobrazí. Jednoducho skopírujte skrátený kód a pridajte ho na svoje príspevky alebo stránky. Alebo skopírujte značku šablóny a vložte ju do svojich tematických súborov WordPress.

Skopírujte skratku jazdca a značku šablóny

Ľahké to nebolo? Poviem vám, aby ste sa hrali s pokročilými možnosťami na karte Konfigurácia vášho jazdca a experimentovali s rôznymi veľkosťami jazdca, animáciami a efektmi slabnutia..

Ak sa vám tento článok páčil, pripojte sa k téme ThemeLab cvrlikání a Google+.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map