Ako vytvoriť uvítaciu bránu v programe WordPress (krok za krokom)

optinmonster, uvítacia brána, uvítacia brána wp, budova zoznamu


Chcete na svojom webe vytvoriť uvítaciu bránu?

Tradičné uvítacie brány presmerujú používateľov na novú stránku, čo je zlé pre SEO a užívateľské skúsenosti. S programom OptinMonster môžete vytvoriť úvodnú obrazovku, známu aj ako formulár na celú obrazovku, aby ste rozšírili svoj zoznam e-mailov.

V tomto článku vám ukážeme, ako pridať uvítaciu bránu na váš web WordPress.

Pridanie uvítacej brány na vaše stránky je ľahké

Pridanie uvítacej brány na vaše stránky WordPress je rýchle a ľahké OptinMonster.

optinmonster-logo

OptinMonster je najlepší doplnok na generovanie potenciálnych zákazníkov, ktorý vám pomôže rozšíriť zoznam e-mailov, zvýšiť predaj a zvýšiť ciele konverzie. Pomocou tejto aplikácie môžete vytvárať úžasné kontextové okná, ktoré sú úplne optimalizované pre zariadenia všetkých veľkostí.

Umožňuje vám tiež pridať odpočítavač času, vložené formuláre, skrinky na obsah a oveľa viac. Viac informácií o OptinMonster nájdete tu.

Pomocou OptinMonster je veľmi ľahké vytvárať ohromujúce a výkonné uvítacie brány, ktoré sa prevádzajú. Všetko, čo musíte urobiť, je nasledovať tento tutoriál.

Krok 1: Pripojenie doplnku OptinMonster k aplikácii OptinMoster

Po prvé, registrácia do aplikácie OptinMonster a potom nainštalujte doplnok OptinMonster na informačný panel WordPress.

Po aktivácii doplnku prejdite na informačný panel WordPress a kliknite na ikonu OptinMonster na ľavej strane obrazovky. Uvidíte tu dve možnosti.

  1. Získajte OptinMonster
  2. Pripojte sa k svojmu účtu OptinMonster

Za predpokladu, že ste si už vytvorili účet v službe OptinMonster, zvolíme druhú možnosť. Ak ste to ešte nevytvorili, choďte na prvý. Po výbere druhej možnosti budete mať možnosť Autorizujte OptinMonster.

povoliť optinmonster

Kliknite naň. Tým sa presmerujete do nového okna, do ktorého budete musieť zasiahnuť Pripojte sa k WordPress voľba.

Krok 2: Výber šablóny na celú obrazovku

Po dokončení všetkých nastavení prejdite na stránku OptionMonster »Kampane» Vytvorenie novej kampane.

vytvoriť kampaň optinmonster

Teraz si môžete vybrať typ kampane a následne šablónu podľa vášho výberu. Vyberte ikonu Celá obrazovka možnosť pre váš typ kampane.

Optinmonster typu a šablóny kampane

Po dokončení musíte kampaň pomenovať a vybrať webovú stránku, na ktorej ju chcete zobraziť.

Pozdravte svojich používateľov uvítacou správou, vítanými používateľmi wordpressu, pozdravte používateľov wordpressu

Klikni na Začať s budovaním tlačidlo pre pokračovanie v návrhu.

Krok 3: Navrhnite si uvítaciu bránu s programom OptinMonster

Budete presmerovaní na tvorcu drag and drop, kde môžete začať navrhovať svoju kampaň. Na ľavom paneli sa zobrazia všetky možnosti prispôsobenia. Pri úprave môžete vidieť živý náhľad svojho návrhu.

OptinMonster vám umožňuje zvoliť, či chcete povoliť svojim používateľom zatvoriť formulár pre optin. Je vhodné pridať tlačidlo zavrieť, aby ho vaši používatelia mohli preskočiť. Ak nedeaktivujete tlačidlo Zavrieť, môžu sa niektorí z vašich používateľov, ktorí sa už nikdy nemusia obťažovať vrátiť na vaše stránky, vážne obťažovať.

Ak chcete zapnúť možnosť tlačidla zavrieť, prejdite na ikonu dizajn v hornej časti obrazovky a potom kliknite na ikonu Nastavenia optin »Tlačidlo Zavrieť. Povoľte možnosť, ktorá hovorí Zobraziť tlačidlo zatvorenia. Na obrazovke sa tiež zobrazí množstvo ďalších možností, pomocou ktorých môžete tlačidlo prispôsobiť.

Ďalej prejdite na stránku Pravidlá zobrazenia Karta, ktorá sa zobrazí hneď vedľa dizajn tab. Tu nastavte čas na nulu, ako je to zobrazené na obrázku nižšie. Týmto spôsobom sa uvítacia brána zobrazí okamžite, keď používateľ pristane na vašom webe.

Môžete tiež zobraziť, na ktorej stránke by sa mala zobraziť uvítacia brána.

Môžete tiež ísť na integrácia na prepojenie svojho optin formulára s e-mailovým marketingovým nástrojom, ako je napríklad Constant Contact.

Po vykonaní všetkých zmien stlačte Uložiť tlačidlo, aby ste ich nestratili.

Ďalej choďte na publikovať tab. Po jeho rozšírení nezabudnite zmeniť stav na skutočný.

Nakoniec prejdite na informačný panel WordPress a kliknite na ikonu OptinMonster v ľavej časti obrazovky. Teraz choďte na kampane. Uvidíte tu kampaň, ktorú ste práve vytvorili. Ak nie, stačí zasiahnuť Obnovte kampane a mali by ste ho vidieť.

Teraz kliknite na ikonu upravte nastavenia výstupu odkaz.

Zobrazí sa vám nová obrazovka, na ktorej budete mať pomenovanú možnosť Povoliť kampaň na webe. Začiarknite políčko vedľa neho.

Nižšie si tiež môžete prispôsobiť, kto uvidí vašu uvítaciu bránu. Po dokončení stlačte Uložiť a je dobré ísť.

Vaša kampaň by mala byť zverejnená hneď teraz. Navštívte teraz svoje webové stránky z klientskeho rozhrania a uvítacia brána bude v akcii. Tu je výsledok toho, čo sme vytvorili práve teraz.

Dúfame, že vám tento článok pomohol vytvoriť uvítaciu bránu v programe WordPress. Ak chcete vedieť viac spôsobov ako rýchlo rozšíriť svoj zoznam e-mailov, kliknite na odkaz a prečítajte si nášho sprievodcu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map