Alternatíva Bloom: OptinMonster vs. Bloom (porovnané)

OptinMonster vs. Bloom


Chcete generovať viac potenciálnych zákazníkov, konverzií a tržieb z návštevnosti vašich webových stránok? Ak áno, tak OptinMonster a Bloom sú 2 z najpopulárnejších nástrojov na generovanie potenciálnych zákazníkov, ktoré môžete použiť. Ak sa však zaujímate, ktorý z nich si vybrať, pomôžeme vám urobiť správny výber.

V tomto článku porovnáme OptinMonster vs. Bloom a ukážeme vám dôležité rozdiely medzi nimi, aby ste sa mohli rozhodnúť, ktorý nástroj by ste na svojom webe mali použiť na generovanie potenciálnych zákazníkov..

Porovnáme 2 pluginy na základe nasledujúcich 6 bodov:

 1. Všeobecný prehľad
 2. Typy kampaní a šablóny
 3. Zacielenie a spúšťače
 4. Vytvorenie a prispôsobenie kampane – jednoduché použitie
 5. Ceny – hodnota za peniaze
 6. Dokumentácia a podpora

1. OptinMonster vs. Bloom – všeobecný prehľad

Čo je OptinMonster?

optinmonster-best-olovo-generačný softvér

OptinMonster je najlepší a najobľúbenejší softvér na generovanie a konverziu potenciálnych zákazníkov dostupný na trhu. Je dodávaný s výkonnými funkciami, ktoré pomôžu vydavateľom, webovým stránkam elektronického obchodu a agentúram rozšíriť ich zoznamy e-mailov, zvýšiť počet zobrazení stránok, znížiť počet opustených vozíkov a zvýšiť predaj. Dnes ho používa vyše 700 000 webových stránok.

OptinMonster je riešenie ako softvér ako služba (SaaS), ktoré môžete použiť na takmer každej platforme webových stránok vrátane platforiem CMS ako WordPress, Drupal a Magento; platformy elektronického obchodu ako Shopify a WooCommerce; tvorcovia webových stránok ako Squarespace a Weebly; a platformy pre blogovanie ako Blogger a Wix.

OptinMonster môžete nainštalovať na svoj web jednoducho pridaním vlastného kódu JavaScript na svoje stránky. Je to ešte jednoduchšie na WordPress vďaka bezplatnému doplnku WordPress API.

OptinMonster má integrovanú integráciu pre všetky hlavné e-mailové marketingové služby, ako je Constant Contact, Drip, MailChimp a jej alternatívy. Existuje viac ako 30 e-mailových marketingových služieb, ktoré môžete prepojiť so svojimi kampaňami OptinMonster na podporu svojho marketingu.

Čo je Bloom?

kvet-WordPress-email-OptIn-plugin

Bloom je jedným z najúčinnejších doplnkov pre e-mailové voľby a generovanie potenciálnych zákazníkov pre WordPress. Bol vytvorený jednou z popredných spoločností na tému WordPress Elegant Themes; spoločnosť za populárnou témou Divi a jej zásuvným modulom Divi Builder. Témy a doplnky spoločnosti Elegant Themes, vrátane Bloom, používa online viac ako 500 000 webových stránok WordPress.

Bloom prináša úžasné funkcie vrátane vysoko efektívnych typov optinov, elegantných šablón, zacielenia a spúšťačov, ktoré vám umožňujú získať viac odberateľov. Pomocou tohto doplnku môžete ľahko vytvárať krásne formuláre optin a zobrazovať ich na rôznych miestach na vašom webe alebo v osobnom blogu, aby ste rozšírili svoj zoznam e-mailov. Má integráciu so 16 najlepšími službami e-mailového marketingu.

Na rozdiel od OptinMonster je Bloom výlučne riešením WordPress. Je to doplnok, ktorý budete musieť nainštalovať na svoje stránky WordPress a hostiť zdroje doplnku na svojom vlastnom serveri. Zatiaľ čo OptinMonster je centrálne hosťovaný a zdroje prepojíte iba so svojím webom; čo znamená, že má sklon pridať menej času načítania na server.

2. Typy kampaní a šablóny

Bloom vám umožňuje vytvoriť 6 primárnych typov optin:

 1. Pop-up optin
 2. Fly in optin
 3. Inline optin
 4. Pod obsahom
 5. Optin pre oblasť miniaplikácií
 6. Uzamknutý obsah

Keď kliknete New Optin Ak chcete začať, zobrazí sa nová stránka s týmito šiestimi typmi možností. Mali by ste si vybrať, ktorý chcete pokračovať.

kvitnú-OptIn-form-druhy

Ďalej si môžete vybrať šablónu pre svoj optin formulár. V rámci služby Bloom je k dispozícii viac ako 100 elegantných, profesionálne pripravených šablón.

kvet-opt-in-form-šablón

Môžete si vybrať jednu zo šablón, prispôsobiť ju a pridať svoj nový e-mail na svoj web. Bloom je skvelý doplnok na vytváranie formulárov na odoslanie e-mailu.

OptinMonster vám umožní robiť viac, než len vytvárať formuláre optin alebo e-mailové registračné formuláre. A preto používa OptinMonster kampane namiesto optínov. Kampane okrem generovania ďalších potenciálnych zákazníkov pomáhajú zvýšiť interakciu a predaj priamo na vašom webe. Môžete napríklad vytvárať kampane odpočítavače času ktoré vytvárajú naliehavosť a zvyšujú predaj.

S OptinMonster môžete vytvoriť 5 hlavných typov kampaní:

 1. Objaviť sa
 2. Celá obrazovka
 3. Slide-in
 4. Plávajúca tyč
 5. V rade

optinmonster-kampaň-types

OptinMonster umožňuje vytvárať všetky rovnaké typy optických prvkov, ktoré môže Bloom vytvoriť, a tiež pridáva ďalšie dve kampane: kampane na celú obrazovku a kampane s pohyblivými pruhmi. Obidve tieto kampane sú vysoko efektívne, aby upútali viac pozornosti používateľov.

Napríklad, uvítacia podložka na celú obrazovku umožňuje upútať pozornosť vašich návštevníkov v okamihu, keď pristanú na vašom webe. Prekrytie na celej obrazovke pomáha prezentovať cielenú ponuku pre čokoľvek bez rozptyľovania. Podobne a plávajúci bar je vysoko efektívna kampaň, ktorá vám umožní upútať pozornosť používateľov bez toho, aby ich otravovala, pretože zostáva lepivá v hornej alebo dolnej časti stránky.

Po výbere typu kampane v kroku 1 si môžete vybrať šablónu v kroku 2. OptinMonster obsahuje samostatnú kolekciu šablón pre každý typ kampane.

choose-optinmonster-kampaň-template

OptinMonster uľahčuje šablóny špecifické pre kampaň. Pre každú kampaň obsahuje výber šablón na mieru, z ktorých každá je zostavená na konkrétny účel. Navyše šablóny ukazujú veľkú rozmanitosť a jedinečnosť jeden od druhého.

víťaz: OptinMonster. Za svoju schopnosť vytvárať formuláre optin, ako aj kampane za viac konverzií. Víťazom sú aj ďalšie typy kampaní, uvítacia mapa na celú obrazovku a plávajúci pruh. Pokiaľ ide o šablóny, veľká zbierka šablón spoločnosti Bloom určite používateľom ponúka veľa možností dizajnu; Ak ich však všetky ponecháte v netriedenom zväzku, je pre používateľov ťažké vybrať si jeden z nich.

3. Zacielenie a spúšťače

Funkcie zacielenia a spúšťače sú veľmi dôležité pre kampane typu optin. Pozrime sa teraz na OptinMonster vs Bloom na základe ich funkcií pre zacielenie a spúšťače.

Bloom obsahuje výkonné nastavenia displeja, ktoré vám umožňujú nakonfigurovať, kde a kedy sa vaša možnosť zobrazí.

kvet-display-settings

Umožňuje používať 6 typov spúšťačov pre automatické vyskakovacie okná a vstupné optiny:

 1. Časové oneskorenie – aktivácia sa spustí po určitej dobe, počas ktorej je používateľ na vašich stránkach
 2. Keď používateľ dosiahne dolnú časť príspevku, objaví sa spodná časť príspevku, ktorý sa odošle
 3. Po posúvaní – zobrazí prihlásenie po tom, ako používateľ posúva definované percento cesty po stránke
 4. Po komentovaní – zobrazí optin, akonáhle užívateľ komentuje príspevok / stránku
 5. Po zakúpení – optin sa objaví hneď po dokončení procesu platby používateľom
 6. Po nečinnosti – zobrazí kontextové okno alebo letenku, ak zistí, že používateľ je na stránke dlho neaktívny

S programom Bloom si môžete vybrať konkrétne miesta na zobrazenie vašich optin.

kvitnú zacielenia

Potom môžete tiež vylepšiť zacielenie na optin definovaním konkrétnych stránok a príspevkov, ktoré sa majú zobraziť, a nie na zobrazovanie formulárov optin.

kvitnú-display-špecifické post-options

OptinMonster má oveľa výkonnejšie pravidlá zobrazenia, ako ponúka Bloom. Môžete pridať všetky spúšťače, ktoré vám Bloom umožňuje používať, a oveľa viac.

optinmonster-display-pravidlá

S OptinMonster môžete skutočne nastaviť pokročilé pravidlá zacielenia. Tu je len niekoľko z nich:

 • Geografické zacielenie – Relevantné kampane môžete zobrazovať na základe miest vašich používateľov. Je vynikajúci pre maloobchodné predajne a ponuky špecifické pre danú lokalitu.
 • Nové presmerovanie na webe – Umožňuje zacieľovať na vašich opakovaných návštevníkov nové kampane na základe ich predchádzajúcich interakcií na vašom webe.
 • Zacielenie podľa zariadenia – Umožňuje vytvárať kampane pre telefóny, tablety a stolné počítače. To zvyšuje užívateľskú skúsenosť, ako aj zapojenie stránok.
 • Detekcia AdBlock – Pomocou softvéru AdBlock môžete zobraziť konkrétne kampane pre návštevníkov.
 • Tieto rozšírené funkcie zacielenia sú k dispozícii výlučne na OptinMonster. Podobne má silné spúšťače.

  Jedným z najsilnejších spúšťačov OptinMonster je Ukončite zámernú technológiu, čo je vlastnosť podpisu. Táto inteligentná technológia pomáha premieňať opúšťajúcich návštevníkov na účastníkov a zákazníkov.

  Ukončite technológiu Intent v OptinMonster

  Technológia Exit Intent Technology zistí správanie používateľov a vyzve ich pomocou cielenej kampane v presnom okamihu, keď sa chystajú stránku opustiť. Je to skvelé pre zníženie miery opustenia nákupného košíka a pre rôzne kampane zamerané na marketing obsahu.

  víťaz: OptinMonster. Pre svoje pokročilé možnosti zacielenia a spúšťače, ako je presmerovanie na stránkach, geografické zacielenie, technológia zameraná na výstup, atď..

  4. Vytvorenie a prispôsobenie kampane – jednoduché použitie

  V prípade Bloom aj OptinMonster sa tvorba kampane začína výberom typu kampane a šablóny. Po výbere šablóny môžete šablónu prispôsobiť, nastaviť spúšťače a publikovať.

  Pomocou služby Bloom môžete nakonfigurovať obsah formulára optin, rozloženie, štýl a všetko, čo chcete zmeniť. Existuje niekoľko možností dizajnu pre formuláre, orientácie obrázkov, hranice a okraje optin a neobmedzené farby.

  kvet-Design-options

  Jeho rozhranie editora optin však vyzerá staromódne vo veku tvorcov vizuálnych stránok. Musíte kliknúť na ikonu Náhľad zobrazíte všetky vykonané zmeny.

  Na rozdiel od toho, OptinMonster poskytuje skutočný vizuálny editor na úpravu kampaní. Po výbere šablóny sa zobrazí editor kampane a zmeny, ktoré vykonáte pri úpravách, sa zobrazia. Nemusíte klikať na žiadne tlačidlá s ukážkou.

  Úpravy prvkov kampane sú veľmi jednoduché, pretože môžete kliknúť priamo na ktorúkoľvek časť kampane, ktorú chcete zmeniť, a začať s úpravami pomocou nástrojov, ktoré sa zobrazujú na ľavej strane obrazovky.

  víťaz: OptinMonster. Pre svoje jednoduché a užívateľsky príjemné rozhranie pre vizuálne úpravy.

  5.Pricing – hodnota za peniaze

  Bloom aj OptinMonster sú platené riešenia, ale možno budete chcieť vedieť, ktoré ponúka najlepšiu hodnotu za vaše peniaze. Tu je porovnanie cien Bloom-Head-to-Bloom vs. OptinMonster.

  Bloom má 2 cenové plány: Ročný prístup a Celoživotný prístup.

  Elegantný-themes-cenová

  Ročný prístup stojí 89 dolárov ročne, zatiaľ čo celoživotný prístup stojí 249 dolárov. Oba plány vám poskytujú prístup ku všetkým témam a doplnkom vydaným spoločnosťou Elegant Themes a môžete ich použiť na neobmedzených stránkach.

  OptinMonster obsahuje 4 hlavné cenové plány: Basic, Plus, Pro a Growth.

  optinmonster-cenová

  Cenové plány OptinMonster sú založené na počte webových stránok, počte kampaní, zacielení a spúšťacích kampaniach, funkciách prehľadov a ďalších.

  základné plán obsahuje základné nástroje na získanie väčšieho počtu účastníkov z vašej existujúcej prevádzky na webe. S týmto plánom môžete používať OptinMonster na 1 webe a môžete vytvoriť až 3 kampane. Pri ročnej fakturácii stojí 9 dolárov mesačne.

  Plus plán umožňuje 3 licencie na webové stránky a neobmedzené kampane. S týmto plánom môžete používať výkonné zacielenie a spúšťače, ako napríklad MonsterLinks, Exit Intent Technology atď. Pri ročnej fakturácii to stojí 19 dolárov mesačne..

  Najobľúbenejší plán OptinMonster je pre. Tento plán vám umožňuje pridať kampane na 5 webových stránok. Môžete odstrániť Používa technológiu OptinMonster branding s týmto plánom. Zahŕňa najsilnejšie funkcie OptinMonster. Pri ročnej fakturácii to stojí 29 dolárov mesačne.

  rast je najdrahší plán a pri ročnej fakturácii stojí 49 dolárov mesačne. S týmto plánom môžete používať OptinMonster na 10 webových stránkach a získate prémiovú podporu.

  Cenové plány pre Bloom a OptinMonster sa zdajú neporovnateľné, pretože vychádzajú z takých rôznych faktorov. Doplnok Bloom s akýmkoľvek plánom sa zdá byť dobrým riešením, pretože je dodávaný so všetkými ich témami a doplnkami. Ak ich chcete použiť, je to spravodlivý plán; napriek tomu vám budú chýbať rozšírené funkcie, ktoré ponúka OptinMonster.

  Cenové plány OptinMonster sa zdajú dosť vysoké; vďaka svojim výkonným funkciám sa však oplatí dobre platiť. Ak vyberiete Bloom, nebudete môcť používať vysoko efektívne technológie ukončenia zámeru, geografické zacielenie na umiestnenie, presmerovanie na stránkach, funkcie.

  víťaz: tie.

  6. Dokumentácia a podpora

  Elegant Themes má bohatú dokumentačnú príručku pre používateľov Bloom. K dispozícii sú 3 články na začatie práce a ďalšie články o vytváraní doplnkov pomocou technológie Bloom. Tieto návody sú jednoduché a komplexné.

  Ak potrebujete ďalšiu podporu, môžete sa obrátiť na svoj tím podpory prostredníctvom rozhovoru alebo e-mailu. Budete mať tiež prístup k fóru podpory Elegant Themes, kde môžete zverejňovať svoje otázky.

  OptinMonster obsahuje ešte väčšiu zbierku dokumentácie s viac ako 200 článkami. Tieto články vám pomôžu ľahko pracovať s OptinMonster.

  Ak potrebujete technickú podporu, môžete sa prihlásiť do svojho člena OptinMonster a poslať e-mail tímu podpory. Na otázky sa odpovedá do 24 hodín. Členovia OptinMonster môžu tiež získať podporu prostredníctvom živého chatu.

  víťaz: tie.

  záver

  OptinMonster je bezpochyby najlepší softvér na vytváranie a optimalizáciu potenciálnych zákazníkov. Vďaka svojim pokročilým typom kampaní, možnostiam zacielenia a spúšťačom je nástroj WordPress a ďalšie webové platformy omnoho vynikajúcim nástrojom na generovanie potenciálnych zákazníkov..

  súvisiace:Najlepšie WordPress Spinning Wheel vyskakovacie pluginy pre zvýšenie konverzie

  Bloom je tiež výkonný nástroj na generovanie potenciálnych zákazníkov, ktorý môžete použiť výlučne pre WordPress. Je to skvelé pre vytváranie formulárov na odoslanie e-mailu. Ak však chcete získať viac funkcií, ako je napríklad zníženie počtu opustení košíka, geografické zacielenie atď., Musíte zvoliť alternatívu Bloom: OptinMonster.

  z toho dôvodu, OptinMonster je ideálnou voľbou pre vydavateľov, webové stránky elektronického obchodu a firmy, ktoré chcú rozšíriť svoje zoznamy e-mailov a zvýšiť svoje konverzie a predaj. Môžete však zvážiť Bloom spolu so softvérom CRM, ak potrebujete len základný nástroj na generovanie potenciálnych zákazníkov alebo ak už máte oči na ďalšie doplnky alebo témy od spoločnosti Elegant Themes, vďaka ktorým by vám ich cena za balík prislúchala..

  Nenechajte si ujsť tento článok o OptinMonster vs Sumo.

  Dúfame, že vám tento článok pomohol rozhodnúť sa medzi OptinMonster alebo Bloom pre vaše stránky. Možno si budete chcieť prečítať naše priame porovnanie medzi Shopify verzus WooCommerce.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map