Alternatíva SurveyMonkey: WPForms vs SurveyMonkey (porovnané)

wpforms vs surveyymonkey


Hľadáte alternatívu SurveyMonkey? Ak sa snažíte nájsť najlepší doplnok prieskumu WordPress pre svoj web, musíte skúsiť WPForms vyskúšať.

V tomto článku porovnáme WPForms a SurveyMonkey, aby ste sa mohli rozhodnúť, ktorý nástroj online prieskumu je pre vás tou najlepšou voľbou..

Keďže vám poskytneme podrobné porovnanie WPForms verzus SurveyMonkey, tu je stručný obsah, ktorý vás prevedie týmto článkom:

Všeobecné informácie: WPForms vs SurveyMonkey

Než sa ponoríme do nášho porovnania WPForms a SurveyMonkey, Poďme sa najprv pozrieť na základy každého nástroja na zisťovanie.

wpforms-prehľad-contact-form-plugin
WPForms je jedným z najlepších dostupných doplnkov pre kontaktné formuláre a jedným z najviac priateľských pre začiatočníkov. V priebehu niekoľkých minút môžete pre svoju webovú stránku vytvoriť výkonný formulár bez toho, aby ste museli vedieť o kóde pomocou ich nástroja na vytváranie myšou.

Okrem základného kontaktného formulára vám WPForms umožňuje vytvárať veľmi pútavé prieskumy a prieskumy verejnej mienky na vašom webe. Na rozdiel od väčšiny doplnkov pre kontaktné formuláre vám WPForms poskytuje krásne prieskumné správy s najlepšou vizualizáciou. To znamená, že môžete ľahko analyzovať výsledky svojho prieskumu v reálnom čase. A môžete jediným kliknutím exportovať a zdieľať jednotlivé grafy vo formáte PDF alebo JPEG.

Výsledky prieskumu môžete nielen vidieť vizuálne ohromujúcim spôsobom, ale aj používateľom vašich webových stránok. Po odoslaní formulára máte tiež možnosť zobraziť im výsledky v reálnom čase. WPForms tiež veľmi ľahko premení akýkoľvek existujúci formulár na vašom webe na silný prieskum alebo anketu s jednoduchým kliknutím na tlačidlo.

SurveyMonkey-form-staviteľ-comparison
SurveyMonkey je naopak populárny online prieskumný nástroj, ktorý sa používa na zhromažďovanie názorov od ľudí, ako sú napríklad návštevníci vašich webových stránok.

SurveyMonkey prichádza s množstvom vopred pripravených šablón a vopred napísaných otázok z prieskumu, ktoré napísali odborníci, aby vám pomohli zostaviť prieskum pre web, e-mail alebo sociálne siete. Ponúkajú funkciu čiastočného drag and drop, takže si môžete prispôsobiť šablóny tak, aby vyhovovali vašej značke a usporiadať a pridávať rôzne polia formulárov..

Medzi ďalšie funkcie programu SurveyMonkey patrí vytváranie prehľadov metrík na analýzu výsledkov prieskumu a schopnosť súčasne zbierať odpovede na prieskum a platby kreditnou kartou..

Teraz, keď poznáte základy každého prieskumného nástroja, pozrime sa na špecifiká každého z nich a zistite, či je WPForms dobrou alternatívou SurveyMonkey..

Jednoduchosť použitia

WPForms je jedným z užívateľsky najprijateľnejších doplnkov na trhu na trhu a vôbec nie je zahrnuté žiadne kódovanie.

Jednoduchý editor drag and drop uľahčuje začiatočníkom vytvorenie silnej formy vrátane prieskumu. Aj keď ste pre svoj web ešte nikdy nevytvorili prieskum, pomocou tohto doplnku budete mať možnosť za pár minút.

S WPForms môžete použiť ich vopred navrhnuté šablóny pre prieskumy alebo ankety, ktoré obsahujú všetky polia formulárov, ktoré potrebujete, aby ste mohli začať. Môžete ľahko pridať polia, ako sú rozbaľovacie zoznamy, Likertove stupnice, prepínače, začiarkavacie políčka, hodnotenia hviezdičkami a ďalšie. Je tiež veľmi jednoduché vymazať, upraviť a zmeniť poradie polí pomocou funkcie drag and drop.

WPForms tiež zobrazuje živý náhľad toho, ako bude váš formulár vyzerať, keď ho vytvárate, takže nemusíte prepínať medzi editorom a ukážkou.

wpforms vs surveyymonkey ľahké použitie

Navyše, pretože WPForms je doplnok WordPress, používatelia môžu rýchlo zostaviť prieskum priamo z ovládacieho panela WordPress, čo celý proces uľahčuje. Informácie môžete tiež zbierať zo svojich prieskumov na svojej vlastnej webovej stránke, namiesto toho, aby ste sa museli prihlasovať inde, napríklad pomocou SurveyMonkey..

Vloženie hotového formulára alebo prieskumu na svoj web je tiež veľmi jednoduché s WPForms. Stačí iba 2 kliknutia pridať formulár na ľubovoľnú stránku alebo príspevok na svojom webe. Je tiež dodávaný s miniaplikáciou WPForms, ktorá vám umožňuje zobraziť formulár na bočnom paneli, v päte alebo v iných oblastiach miniaplikácií na webe..

Môžete tiež povoliť hlásenia prieskumu jedným kliknutím a WPForms automaticky vygeneruje krásne vyzerajúcu správu.

wpformy vložiť formulár na mieste

Jednoduché použitie: SurveyMonkey

SurveyMonkey je online tvorca formulárov, ktorý vám umožňuje vytvoriť iba 1 typ formulára: online prieskum.

Pri vytváraní prieskumu si môžete vybrať z rozbaľovacej ponuky formát poľa podľa vlastného výberu, ako je výber z viacerých možností, pole s komentármi, hodnotenie hviezdičkami a ďalšie. Ak máte problémy s otázkami, na paneli na ľavej strane je banka otázok, ktorá vám poskytne niekoľko nápadov. Keď uvidíte otázku, ktorú sa vám páči, môžete ju pridať do formulára kliknutím na tlačidlo.

Rozhranie SurveyMonkey nie je veľmi užívateľsky prívetivé. Na prvý pohľad sa zdá byť ľahko použiteľné, ale je potrebné niekoľko kliknutí, aby ste zistili, ako pridať otázku, pridať pole formulára a dostať to tak, ako chcete..

SurveyMonkey-form-staviteľ

Vo formulári nemôžete zmeniť usporiadanie otázok presunutím myšou, pretože ich funkcia drag and drop je iba čiastočná. Musíte kliknúť na niekoľko tlačidiel a zvoliť si usporiadanie svojich polí, čo znamená, že vytvorenie formulára vás v porovnaní s WPForms bude trvať omnoho dlhšie..

Pri vytváraní formulára pomocou SurveyMonkey musíte zadať otázku, aby ste do formulára mohli pridať ďalšie polia. To znamená, že nemôžete navrhnúť online formulár bez toho, aby ste pridali otázky, ktoré nie sú užitočné pri vytváraní kontaktných formulárov.

Navyše, ak chcete iba vytvoriť prieskumy, je tu ešte viac krokov, ako to urobiť s programom SurveyMonkey, ako je to v prípade WPForms. Pretože SurveyMonkey je online tvorca formulárov, používatelia sa musia prihlásiť do SurveyMonkey, aby zostavili prieskum a potom ho vložili do WordPress, namiesto toho, aby ho mohli vytvárať priamo na dashboarde WordPress..

víťaz: WPForms

Vlastnosti

WPForms prichádza s celým radom funkcií hneď po vybalení z krabice. Tieto funkcie vám umožňujú robiť jednoduché prieskumy a kontaktné formuláre a zmeniť ich na silné formy pre podnikanie.

Ako sme už uviedli, Doplnok ankety / prieskumu od WPForms vám umožní ľahko vytvoriť anketu alebo prieskum, ktorý sa pridá na vaše stránky WordPress. Doplnok Anketa / prieskum obsahuje všetky funkcie, ktoré potrebujete na vytvorenie úžasných prieskumov / prieskumov pre návštevníkov vašich webových stránok..

WPForms sa môže pochváliť množstvom úžasných prieskumných a anketových polí vrátane viacnásobného výberu, začiarkavacích políčok, hodnotenia hviezd, stupnice Likert, skóre Net Promoter a ďalších.

wpforms-prieskum-poll-form

Vďaka inteligentnej podmienenej logike WPForms môžete prieskum prispôsobiť podľa odpovedí používateľov. Získate tiež interaktívne prehľady prieskumov s prehľadmi v reálnom čase a so schopnosťou zobrazovať výsledky prieskumov verejnej mienky na svojom webe v reálnom čase.

Máte prístup k mnohým ďalším skvelým funkciám vo WPForms, aby ste ešte viac vylepšili svoje prieskumy, ankety alebo kontaktné formuláre, ako je napríklad addon pre registráciu používateľa. To umožňuje používateľom zaregistrovať sa a prihlásiť sa na vaše stránky. Registračný formulár používateľa môžete vložiť na ľubovoľnú stránku, príspevok alebo oblasť widgetu svojho webu.

registračný formulár užívateľa

Registračný formulár používateľa je skvelý pre obchody s elektronickým obchodom, členské weby, fóra a ďalšie.

Môžete tiež vytvoriť viacstránkové formuláre. Ak máte skutočne dlhý prieskum alebo formulár, ktorý chcete, aby používatelia vyplnili, pomocou viacstranových formulárov WPForms ho môžete rozdeliť na niekoľko stránok. Pomáha to vylepšiť používateľské prostredie, takže namiesto nekonečného posúvania môžu používatelia jednoducho prechádzať z jednej stránky na nasledujúcu, čím sa v konečnom dôsledku znižuje opúšťanie formulárov..

WPForms prichádza s ďalšími úžasnými funkciami a doplnkami vrátane ďalších šablón formulárov, captcha, geolokácie, automatického potvrdzovania formulárov, platobných brán, e-mailových marketingových služieb a ďalších. Všetky tieto funkcie robia z WPForms výkonný doplnok pre formuláre.

Vlastnosti: SurveyMonkey

SurveyMonkey ponúka množstvo pridaných funkcií na rozšírenie vašich online formulárov vrátane nahrávania súborov, testovania A / B, schopnosti prijímať platby, kvízov s vlastnou spätnou väzbou a ďalších. Ale v porovnaní s WPForms je sada funkcií, ktorú ponúka SurveyMonkey, obmedzená.

Napríklad SurveyMonkey neponúka žiadne špeciálne polia, ako napríklad Captcha, polia s heslami alebo Dohoda WRForms GDPR. Podmienené logické otázky musia byť tiež na ich samostatnej stránke, čo predlžuje prieskumy, ako je potrebné, a znižuje dojem používateľa.

Aj keď ponúkajú nahrávanie súborov, ako sme už spomínali, pole na nahrávanie súborov je obmedzené na 2 plány s najvyššou cenou. Rovnaké ako pri platobných integráciách; platby podľa svojich formulárov môžete prijímať iba v prípade 2 najvyšších cien. Formulár môžete preložiť do viacerých jazykov iba v prípade, že si zakúpite plán s najvyššou cenou.

Vzory šablón, ktoré ponúka SurveyMonkey, sú tiež celkom základné. Navyše, možnosti budovania značky a prispôsobenia sú obmedzené. Jednou z najväčších nevýhod je, že všetky plány okrem najdrahšieho majú v päte logo SurveyMonkey. Takisto nemôžete zobraziť ukážku toho, ako bude vyzerať váš prieskum, bez toho, aby ste na každú otázku zadali odpoveď.

Okrem toho môžete pomocou SurveyMonkey vytvoriť iba 1 typ formulára, online prieskum. Zatiaľ čo WPForms má k dispozícii oveľa viac funkcií pre používateľov, ktorí chcú vytvoriť prieskum alebo mnoho ďalších typov online formulárov.

víťaz:WPForms

podpora

WPForms ponúka svojim užívateľom širokú škálu podpory v rôznych formátoch. Takže, bez ohľadu na to, ako uprednostňujete hľadanie riešení svojich problémov, WPForms sa vás zaoberal.

Prístup k ich systému podpory vstupeniek môžete získať priamo zo svojho účtu a získať pomoc od ich informovaného a priateľského tímu podpory. Tím podpory je rýchly a má vynikajúce hodnotenie od svojich používateľov.

wpforms-support

Môžete si prečítať aj ich rozsiahlu dokumentáciu, ktorá je usporiadaná do kategórií ako Začíname, Funkčnosť, Styling, Doplnky a ďalšie. Nakoniec sa môžete obrátiť aj na blog WPForms, kde nájdete návody a návody, ktoré zahŕňajú snímky obrazovky a video, ktoré vám pomôžu kedykoľvek narazíte na problém..

Podpora: SurveyMonkey

SurveyMonkey ponúka e-mailovú zákaznícku podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ale ak chcete získať prioritnú e-mailovú podporu, musíte prejsť na drahší plán. Ak chcete získať prístup k telefonickej podpore, aktualizujte svoj plán.

SurveyMonkey-support

SurveyMonkey tiež ponúka podporu prostredníctvom sekcie Pomocník na svojich webových stránkach, ale to znamená, že musíte prehľadávať otázky a dúfať, že nájdete tú, ktorá zodpovedá vášmu problému. Neponúkajú používateľom žiadne blogové príspevky ani výukové programy, ktoré by používatelia mohli sledovať.

víťaz:WPForms

cena

WPForms má viac cenových plánov, ktoré vám dávajú príležitosť zostať v rozpočte, ak práve začínate alebo získate prístup ku všetkým funkciám, ktoré potrebujete, ak ste zavedená firma.

wpforms-cenová

Ich základný plán začína na 39,50 dolárov ročne, čo je skvelá voľba pre väčšinu blogov a osobných webových stránok. Navyše so základným plánom máte stále možnosť vytvárať a prijímať neobmedzené formuláre, podmienenú logiku, pokročilé polia a ďalšie.

Poskytujú tiež plán Plus, Pro a Elite, ak potrebujete kedykoľvek inovovať, aby ste získali robustnejšie funkcie, ako je integrácia e-mailových marketingových služieb alebo integrácia platieb napríklad s PayPal alebo Stripe. Bez ohľadu na veľkosť firmy alebo rozpočet nájdete cenový plán WPForms, ktorý zodpovedá vašim potrebám.

Cena: PrieskumMonkey

SurveyMonkey má na výber 3 individuálne plány prémiových cien a ceny sa pohybujú od 32 dolárov mesačne do 99 dolárov mesačne. V porovnaní s funkciami WPForms získate oveľa menej tresku za svoje peniaze, pokiaľ ide o funkcie s SurveyMonkey.

SurveyMonkey cenová

S každým plateným programom získate neobmedzený počet prieskumov, otázok a odpovedí, ale väčšina najlepších funkcií je k dispozícii iba s 2 najdrahšími plánmi, ako je výber platieb, nahrávanie súborov, pokročilá logika a prioritná podpora. A so všetkými plánmi, s výnimkou toho najdrahšieho, budete musieť dať do zápatia logo SurveyMonkey..

Aj keď existuje bezplatná verzia pre SurveyMonkey, môžete získať len 100 odpovedí na prieskum. Ak teda chcete získať viac odpovedí a vykonať prieskum na dlhú dobu, je to dosť drahé.

víťaz:WPForms

Kto by si ju mal kúpiť? WPForms vs. SurveyMonkey

WPForms je tou najlepšou voľbou pre každého, kto chce uskutočniť prieskum zo stránky WordPress bez ohľadu na svoj rozpočet. Nielen, že je cenovo dostupnejší, ale aj užívateľsky prívetivejší a prichádza s množstvom funkcií, ktoré vám pomôžu vytvoriť pre váš web množstvo rôznych druhov výkonných formulárov vrátane kontaktných formulárov. S WPForms môžete vytvárať úžasné prieskumy pre návštevníkov svojich webových stránok a ešte oveľa viac.

Začíname s WPForms ešte dnes!

SurveyMonkey je najvhodnejší pre používateľov, ktorí chcú zhromažďovať pokročilé prieskumy z rôznych platforiem, ako sú webové stránky, platformy sociálnych médií a zoznamy e-mailov. Predtým, ako sa do toho pustíte, dvakrát skontrolujte, či máte rozpočet na to, aby ste si ho mohli dovoliť, pretože musíte zvoliť najdrahší plán na získanie prístupu k najlepším funkciám.

Mali by ste sa tiež pozrieť na tieto porovnania medzi,

  • WPForms vs TypeForm
  • WPForms vs FormStack

Dúfame, že sa vám tento článok o službe WPForms vs SurveyMonkey páčil a že viete, ktoré riešenie je pre vás tou najlepšou voľbou..

Ak sa vám tento príspevok páčil, môžete sa tiež tešiť našej hĺbkovej kontrole doplnku WPForms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me