Alternatíva Wufoo – WPForms vs Wufoo (Ktorý z nich je lepší?)

Tvorcovia kontaktných formulárov wpforms vs wufoo


Hľadáte alternatívu Wufoo? Ak chcete na svoj web WordPress pridať kontaktný formulár, je dôležité, aby ste vybrali doplnok kontaktného formulára, ktorý je pre vás tou najlepšou voľbou. Takže ak ste zvedaví, ktorý tvorca lepších kontaktných formulárov je lepší, WPForms vs Wufoo, ste na správnom mieste.

V tomto článku porovnáme WPForms vs Wufoo, aby ste mohli určiť, ktorý doplnok je pre váš web najlepší..

Rozdelíme jednotlivé doplnky kontaktného formulára a uvidíme, ako sa merajú v každej z nasledujúcich kategórií:

 • Jednoduchosť použitia
 • Vlastnosti
 • podpora
 • cena

Ste pripravení na porovnanie medzi WPForms a Wufoo? Ok, poďme začať!

Jednoduché použitie: WPForms vs Wufoo

Schopnosť ľahko vytvárať formuláre pomocou doplnku pre kontaktný formulár je dôležitá, najmä pre začiatočníkov. Ak máte ťažkosti s vytvorením formulára, strácate drahocenný čas a vynecháte kontakt so zákazníkmi a premeníte návštevníkov webových stránok na potenciálnych zákazníkov a predaj. Koniec koncov, čo je dobré, je plugin pre kontaktný formulár, ak ani neviete, ako ho použiť.

Wufoo: Jednoduché použitie

Wufoo je tvorca online kontaktných formulárov od SurveyMonkey, ktorý tvrdí, že používatelia môžu pomocou svojho nástroja na vytváranie a ukladanie drag and dropov vytvoriť krásny kontaktný formulár za pár minút..

Ak chcete pridať pole formulára do kontaktného formulára, jednoducho pretiahnite pole formulára zo zoznamu možností naľavo do kontaktného formulára napravo. Na začiatok môžete tiež použiť jednu z vopred pripravených šablón.

wufoo-porovnanie

Zatiaľ čo pridanie polí formulára do kontaktného formulára sa zdá byť dosť jednoduché, zvyšok rozhrania Wufoo vyzerá datovaný a nie je veľmi užívateľsky príjemný. Nastavenia polí a nastavenia formulára sú obmedzené v tom, čo môžete tiež prispôsobiť.

Wufoo vám dáva možnosť zvoliť si tému aj v nástroji na tvorbu formulárov. Nemôžete si však zobraziť ukážku toho, ako bude vyzerať každá téma. Musíte si slepo vybrať tému a potom kliknúť na tlačidlo Zobraziť formulár, čím sa otvorí nová karta.

wufoo-vs-wpforms-motívov

Keď použijete ich Návrhár motívov, rozhranie sa nesťahuje tak, ako to naznačovalo. Existuje tiež veľa možností prispôsobenia, ktoré môžu byť ohromujúce. Ak si vyberiete, niektoré z týchto štýlov môžu naozaj poškodiť vašu značku viac, než len pomôcť.

wufoo-vs-wpforms-drag-and-drop

Okrem toho existuje ďalší problém, keď na svoj web vložíte formulár. Zázemie, záhlavie a orámovanie zmiznú, aby sa zaistilo, že sa formulár dokonale integruje do vášho webu. To znamená, že ak si chcete ponechať všetko, čo ste práve navrhli, musíte sa vrátiť a použiť tieto prvky pomocou HTML alebo CSS. Čo môže byť pre začiatočníkov zložitá úloha.

Takže zatiaľ čo spoločnosť Wufoo tvrdí, že môžete vytvoriť formulár v žiadnom momente, v skutočnosti to vyžaduje veľa testov A / B, experimentovanie a kliknutie na vytvorenie formulára..

WPForms: Jednoduché použitie

Na druhej strane, WPForms je užívateľsky najpriaznivejší staviteľ kontaktných formulárov, ktorý je k dispozícii. WPForms sa zameriava na použiteľnosť a jednoduchosť a je to skutočne tvorca drag and drop kontaktného formulára, ktorý nevyžaduje žiadne kódovanie..

WPForms sa dodáva s množstvom prednastavených šablón pre akýkoľvek typ formulára, ktorý chcete vytvoriť. Aj keď spoločnosť Wufoo ponúka viac šablón, je ich vo vašom účte veľmi ťažké nájsť. Všetky šablóny WPForm však môžete získať priamo v editore formulárov WPForms.

wpforms vs wufoo- templates

Pridanie nových polí formulára do kontaktného formulára je pri WPForms veľmi jednoduché. Jednoducho pretiahnite požadované pole formulára do kontaktného formulára. Kliknutím na polia formulára môžete vykonať zmeny a na paneli náhľadu môžete vidieť svoje zmeny v reálnom čase vo formulári.

wpforms-drag-and-drop-vs-wufoo

WPForms navyše ponúka celý rad polí formulára pre váš kontaktný formulár hneď po vybalení z krabice. Napríklad niektoré z ich jedinečných polí formulára zahŕňajú:

 • Nahranie súboru
 • Hodnotenie hviezdičkami
 • zaškrtávacie políčka
 • Dohoda o GDPR
 • CAPTCHA
 • heslo
 • Čisté skóre promótora

WPForms vám tiež umožňuje ľahko zarobiť peniaze pomocou zabudovaných polí platobných formulárov, ako sú jednotlivé a viac položiek, rozbaľovacie položky, kreditná karta, celkom a ďalšie, takže môžete prijímať online platby priamo z vášho webu WordPress..

Na vrchole všetkých úžasných prvkov, ktoré môžete pridať do kontaktného formulára, môžete po dokončení navrhovania vložiť kontaktný formulár na svoj web jediným kliknutím.

Takže, ak chcete doplnok pre kontaktný formulár, ktorý uľahčí okamžité vytvorenie kontaktného formulára a prichádza s množstvom ďalších vstavaných funkcií, WPForms je spôsob, ako ísť.

Víťaz: WPForms

Vlastnosti: WPForms vs Wufoo

Doplnok pre kontaktný formulár musí byť nielen ľahko použiteľný, ale mal by tiež obsahovať všetky funkcie, ktoré potrebujete na vytvorenie silného kontaktného formulára pre svoj web. Ak si vyberiete doplnok kontaktného formulára a zistíte, že s ním dokážete zvládnuť iba základy, alebo ak potrebujete ďalšie funkcie, ktoré potrebujete, musíte dokúpiť viac peňazí, potom to nie je dobrá voľba. Preto je veľmi dôležité mať k dispozícii rôzne funkcie.

Wufoo: Funkcie

V porovnaní s WPForms je sada funkcií Wufoo veľmi obmedzená. Aj keď má Wufoo niekoľko základných polí formulára, ako je meno, adresa, hodnotenie a nahrávanie súborov, neponúkajú toľko jedinečných polí, ako je WPForms..

V skutočnosti tu je zoznam niektorých funkcií, ktoré Wufoo v porovnaní s WPForms chýba:

 • Žiadne špeciálne polia formulárov ako WPForms GDPR Agreement, Net Promoter Score a ďalšie
 • Každý plán Wufoo obmedzuje počet vstupov do formulárov, ktoré môžete získať, a to aj pri tých s najvyššou cenou
 • Keďže spoločnosť Wufoo hosťuje vaše formuláre, existujú obmedzenia ukladania súborov
 • Svoju analýzu môžete sledovať iba s 2 najdrahšími plánmi
 • Platby online môžete prijímať iba s 2 najvyššími plánmi
 • Existujú podmienené logické obmedzenia, dokonca aj na platených účtoch

Takže nie je len ťažšie vytvoriť formulár na Wufoo, ale neponúkajú veľa funkcií, ktoré budete potrebovať pre svoj kontaktný formulár s rastom vašej firmy. A keď obmedzenia prevážia vlastnosti, je čas zvážiť vytvorenie iného nástroja na vytváranie kontaktov.

WPForms: Funkcie

V porovnaní s obmedzenými funkciami Wufoo, WPForms praskne vo švíkoch so vstavanými funkciami. Budete mať prístup ku všetkým prvkom, ktoré potrebujete, aby bol váš kontaktný formulár tak silný a jedinečný, aký potrebujete.

Nasleduje zoznam niektorých vynikajúcich funkcií, ktoré ponúka WPForms:

 • Inteligentná podmienená logika – Môžete vytvoriť ľubovoľný počet podmienených pravidiel
 • Neobmedzené formuláre – Na ľubovoľnom pláne môžete vytvoriť neobmedzený počet formulárov a získať neobmedzený počet záznamov
 • Neobmedzené ukladanie súborov – Odovzdajte neobmedzené množstvo súborov a jednoducho ich uložte a vyhľadajte v knižnici médií
 • Správa vstupov – Usporiadajte všetky svoje záznamy priamo z ovládacieho panela WPForms
 • Ochrana proti spamu – Chráňte svoje formuláre pred nevyžiadanou poštou pomocou vstavanej ochrany proti nevyžiadanej pošte, CAPTCHA, prispôsobte si vlastné CAPTCHA alebo použite reCAPTCHA Google.
 • Automatické potvrdenie formulárov – Dajte používateľom vedieť, že ste dostali príspevok s tromi rôznymi typmi potvrdenia formulára – Správa, Zobraziť stránku a Presmerovanie
 • Prieskum a ankety – Vytvorte prieskumy a ankety pre svoje stránky a získajte prehľady, ktoré zobrazia vaše výsledky pre ľahkú analýzu údajov
 • Čiastočné ukladanie formulárov – Nenechajte si ujsť elektródy so schopnosťou zachytiť čiastočné údaje formulára
 • Sledovanie geolokácie – Zistite, kde sa nachádzajú vaši zákazníci, pomocou sledovania geolokácie, aby ste im mohli posielať správy, ktoré sa ich týkajú a ich umiestnenie
 • Príspevky po odoslaní – Prijímajte príspevky do príspevku hosťa pre svoj blog WordPress prostredníctvom klientskeho rozhrania na vašom webe s odoslaním príspevkov do formulárov
 • Schopnosť podpisu online – Zhromažďujte podpisy priamo vo svojich formulároch pre dohody a zmluvy
 • Povolenia na formuláre a kontroly prístupu – Svoje formuláre môžete chrániť pomocou hesiel, naplánovať dátumy začiatku a ukončenia svojich formulárov a obmedziť počet prijatých záznamov.
 • Integrácia e-mailového marketingu – Pripojte svoj formulár k e-mailovým marketingovým službám, ako sú SendinBlue, Constant Contact, čo je skvelá alternatíva k službe MailChimp a ďalším.

Vďaka vynikajúcemu počtu funkcií WPForms získate takmer pre všetky svoje plány, možnosti na vytváranie formulárov s vysokou konverziou sú neobmedzené..

Víťaz: WPForms

Podpora: WPForms vs Wufoo

Aj keď máte skúsenosti s tvorcami formulárov alebo webovými stránkami, niekedy sa môžu veci pokaziť a budete chcieť vedieť, že kedykoľvek budete mať problém, budete mať pomoc. Pri výbere nového tvorcu kontaktných formulárov potrebujete dostatočnú podporu v prípade, že sa pri vytváraní formulárov alebo správe účtu vyskytnú akékoľvek problémy..

Wufoo: Podpora

S Wufoo máte iba 2 spôsoby prístupu k podpore: Môžete im buď poslať správu prostredníctvom ich všeobecného kontaktného formulára, alebo si môžete vyhľadať články v Centre pomoci.

podpora wufoo verzus wpforms

Spoločnosť Wufoo neposkytuje žiadne záruky ani záruky, keď odpovie na vašu správu, ak na podporu použijete svoj kontaktný formulár. Odpovedanie môže trvať niekoľko hodín alebo len pár dní, jednoducho to neviete.

Centrum pomoci tiež nie je vždy užitočné. Napríklad, keď sme do vyhľadávacieho panela pre kľúčové slová zadali „nedostávajú e-mailové upozornenia“, na odstránenie tohto problému sa neprišli žiadne články. Za podobných okolností by boli zákazníci nútení kontaktovať spoločnosť Wufoo prostredníctvom kontaktného formulára a dúfať v rýchlu odpoveď.

WPForms: Podpora

Na druhej strane WPForms ponúka svojim zákazníkom rôzne podporné kanály. WPForms ponúka nielen väčšiu podporu, ale môžete si byť istí, že na vaše otázky sa odpovie čo najskôr.

wpforms-support

Ak chcete získať odpovede na svoje otázky, môžete vstúpiť do systému podporných lístkov. Tím WPForms informuje zákazníkov o tom, že v pracovné dni odpovedajú na vstupenky na podporu do 24 hodín. Nemusíte sa teda pýtať, kedy získate riešenie svojho problému.

Poskytujú tiež sekciu dokumentácie, ktorá obsahuje dokumentáciu, referenčné materiály a návody v kategóriách, ako napríklad:

 • Začíname
 • funkčnosť
 • styling
 • rozšírenie
 • addony
 • Vedenie účtu

WPForms tiež ponúka ďalší úžasný zdroj podpory, ich blog. Nájdete veľa článkov a návodov vrátane snímok obrazovky, ktoré vám ukážu, ako s programom WPForms robiť takmer čokoľvek. Navyše ich blog vám dáva tipy a triky o tom, ako vytvoriť krásne formy s vysokou konverziou.

Ak hľadáte komplexnejšiu podporu pre tvorcu formulárov, nehľadajte nič viac ako WPForms.

Víťaz: WPForms

Cena: WPForms vs Wufoo

Náklady na online tvorca formulárov Vyberáte si zvyčajne jeden z najdôležitejších faktorov, najmä ak práve začínate a rozpočet je problém. Nikdy nechcete platiť príliš veľa a dostanete príliš málo na oplátku, takže nezabudnite urobiť svoj prieskum na porovnanie ceny s tým, čo dostanete.

Wufoo: Cena

Wufoo má na výber 5 rôznych plánov. Ponúkajú bezplatný plán, ale ako sme už spomenuli, môžete vytvoriť iba 5 formulárov a získať 100 záznamov. Je zrejmé, že bezplatný plán nie je vhodný pre žiadne podnikanie.

Ponúkajú 4 drahé poistné plány v rozmedzí od 14,08 $ / mesiac do 183,25 $ / mesiac. Pri ročnej fakturácii sa profesionálny plán javí ako neuveriteľných 349,00 dolárov (viac, ak platíte mesačne) a stále môžete dostávať iba 5 000 záznamov. Plán pre pokročilých stojí ohromujúcich 889 dolárov ročne na 25 000 záznamov a prístup ku všetkým funkciám, ktoré ponúkajú. A aby ste mohli získať 200 000 záznamov, musíte rozvetviť neuveriteľných 2199 $ ročne.

wufoo-cenová

Spoločnosť Wufoo vám tiež naúčtuje poplatky, ak prekročíte povolený počet záznamov pre daný mesiac. Za každý prijatý príspevok dostanete poplatok 0,05 USD, ktorý presahuje limit, čo vás môže skutočne označiť červenou farbou.

Takže s Wufoo platíte tony peňazí a nedostávate sa za to veľa.

WPForms: Price

WPForms na druhej strane je oveľa dostupnejšia a za svoje peniaze získate oveľa viac tresku. Ponúkajú bezplatnú verziu a 4 rôzne prémiové plány v rozsahu od 39,50 dolárov / rok pre základný plán do 299,50 dolárov / rok pre plán Elite..

Ako vidíte, všetky poistné plány spoločnosti WPForm sú oveľa lacnejšie ako základné plány spoločnosti Wufoo s množstvom obmedzení.

Všetky poistné plány WPForms sú neobmedzené. Môžete vytvoriť ľubovoľný počet rôznych formulárov a získať neobmedzený počet položiek formulára.

wpforms-cenová

S najobľúbenejším plánom spoločnosti WPForms Pro zaplatíte iba 199,50 USD / rok a získate prístup k takmer všetkým funkciám, ktoré ponúkajú, vrátane integrácie služieb e-mailového marketingu. Ale s ekvivalentným plánom spoločnosti Wufoo zaplatíte 349,00 $ ročne.

Celkovo s WPForms zaplatíte oveľa menej za úžasný a ľahko použiteľný nástroj, ktorý je plný všetkých funkcií. A s Wufoo budete platiť ruku a nohu za menej ako polovicu funkcií, ktoré ponúka WPForms.

Víťaz: WPForms

Záver: WPForms vs Wufoo: Čo je lepšie?

Aj keď sa zdá, že Wufoo je užívateľsky prívetivý nástroj na vytváranie kontaktných formulárov, pri podrobnejšej kontrole je jeho použitie omnoho ťažšie. Nielenže existujú problémy s rozhraním, ale Wufoo jednoducho nemá funkciu nastavenú na písanie domov. Aby ste ju mohli používať, budete musieť každý mesiac zo svojej peňaženky vziať veľkú hrsť a nemusíte dostávať toľko záznamov, koľko chcete. A kto chce obmedziť počet potenciálnych zákazníkov a predaj, ktoré by ste mohli získať?

WPForms je jasný víťaz. Chcete, aby bol tvorca kontaktného formulára ľahko použiteľný a obsahuje množstvo funkcií, vďaka ktorým bude kontaktný formulár ešte silnejší. To všetko môžete získať pomocou WPForms a za rozumnú cenu. Začíname s WPForms ešte dnes!

Dúfame, že sme vám pomohli nájsť úžasnú alternatívu k Wufoo vo WPForms. Ak sa vám tento článok páčil a chcete si prečítať ďalšie porovnania doplnkov pre náš kontaktný formulár, prečítajte si náš článok o 7 porovnaniach zásuvných modulov pre najlepší kontaktný formulár..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map