Alternatívy prospešných potenciálov: OptinMonster vs.

optinmonster verzus prospešné elektródy


Hľadáte najlepší spôsob zobrazovania automaticky otváraných okien na svojich webových stránkach? Ak áno, pravdepodobne ste už videli odporúčania pre Thrive Leads a OptinMonster, najobľúbenejšie nástroje na konverziu potenciálnych zákazníkov na trhu. Ale ktorý z nich je skutočne najlepší pre vaše potreby?

V tomto článku porovnávame OptinMonster vs Thrive Leads v niekoľkých dôležitých kategóriách, aby sme vám poskytli kompletný prehľad, ktorý bude analyzovať sami, čo je nástroj, ktorý si najviac zaslúži váš čas a peniaze..

Prehľad: OptinMonster verzus prospešné kontakty

OptinMonster

OptinMonster

Od uvedenia na trh v roku 2013 používa OptinMonster viac ako 700 000 webových stránok a predstavuje viac ako 21 miliárd používateľov online, ktorí ponúkajú profesionálne vyzerajúce formuláre optin. Ako najlepší nástroj na konverziu potenciálnych zákazníkov na svete OptinMonster neustále zdokonaľuje svoje úsilie v oblasti inovácií a zdokonaľovania svojich produktov.

OptinMonster, postavený tímom, ktorý vytvoril početné úspešné doplnky WordPress, vkladá technológie podnikovej úrovne do rúk každodenných používateľov. Budete môcť vytvárať pútavé a vysoko konvertujúce formuláre optin bez toho, aby ste sa museli dotknúť jediného riadku kódu. Funguje tiež so všetkými najpopulárnejšími službami e-mailového marketingu.

Jedinečná technológia spoločnosti OptinMonster Exit-Intent® spolu s jej nástrojmi na geografické určovanie polohy ju robia skutočne jedinečnou.

Prospieva potenciálnych zákazníkov

prospievať-vedie-WordPress - Plugin

Vzkvétajúce témy, ktoré sa začali v roku 2013, vzali internet za búrky a stali sa jedným z najpopulárnejších dostupných trhovísk WordPress. Krátko potom, v roku 2015, sa Thrive Themes dostali do doplnkovej hry s Thrive Leads.

S viac ako 79 000 inštaláciami robí spoločnosť Thrive Leads vlny vo svete marketingu obsahu.

Ako spoločnosť zaoberajúca sa témou WordPress nie je prekvapujúce, že spoločnosť Thrive Leads bude obsahovať množstvo krásnych preddefinovaných šablón, z ktorých si môžete vybrať. Nie je tiež prekvapením, že doplnok Thrive Leads funguje s webovými stránkami WordPress tak dobre.

Podporované webové stránky: OptinMonster verzus prospešné kontakty

OptinMonster

Ako samostatné riešenie, OptinMonster pracuje s akýmkoľvek typom webovej stránky.

Aj keď má OptinMonster k dispozícii zásuvný modul pre konektory, ktorý ho dokonale integruje s webmi WordPress, môžete ho použiť aj na serveroch Squarespace, Blogger, Shopify, Magento, HTML alebo na akejkoľvek inej platforme..

Ak chcete získať prístup k funkciám OptinMonster, jednoducho sa prihláste do svojho účtu na svojich webových stránkach a vytvorte si formuláre optin z používateľského dashboardu. Pretože OptinMonster je samostatná aplikácia, ku ktorej sa pristupuje prostredníctvom vlastného webu, nikdy sa nebudete musieť starať o využitie šírky pásma na svojej vlastnej stránke. Tiež sa nebudete musieť starať o to, aby sa váš poskytovateľ webhostingu spomalil v kampaniach. OptinMonster je vždy rýchly a spoľahlivý.

Navyše, OptinMonster ponúka automatické zálohovanie cloudu pre vaše údaje a tiež možnosť spravovať viacero webových kampaní z jedného miesta.

Prospieva potenciálnych zákazníkov

Thrive Leads je doplnok WordPress. Inými slovami, spoločnosť Thrive Leads bola vytvorená výlučne pre webové stránky WordPress a ak chcete, aby fungovala, musíte vlastniť webovú stránku vytvorenú pomocou WordPress. Nemožno ho použiť na žiadnej inej platforme webových stránok.

Keď používate Thrive Leads, všetky vaše nastavenia sú nakonfigurované na vašom webe WordPress. A všetky privedenia potenciálnych zákazníkov spolu s vašimi analýzami a ďalšími údajmi sa tiež ukladajú na vašom webe WordPress.

Budete tiež zodpovední za svoje vlastné zálohy a zabezpečenie, pretože spoločnosť Thrive Leads vás nijako nezachráni pred stratou údajov.

Pokiaľ ide o porovnanie OptinMonster verzus prospešných potenciálov, podpora webových stránok je jedným z najväčších problémov, ktoré vynikajú. Thrive Leads je fantastický doplnok WordPress; v porovnaní s neuveriteľnou flexibilitou spoločnosti OptinMonster je však obmedzená.

Jednoduché použitie: OptinMonster vs. prospešné elektródy

OptinMonster

Od kúzla OptinMonster všetko sa vyskytuje na oficiálnej webovej stránke OptinMonster, všetko, čo musíte urobiť, je prejsť na stránku app.optinmonster.com a zadaním prihlasovacích údajov začať. Potom sa dostanete na hlavný panel:

Informačný panel OptinMonster

Potom jednoducho kliknite na veľké zelené tlačidlo Vytvoriť kampaň v pravom hornom rohu a budete na dobrej ceste. Na ďalšej obrazovke jednoducho vyberte typ kampane, ktorú chcete vytvoriť:

Vytvoriť kampaň OptinMonster

Potom vyberte šablónu:

OptinMonster Vyberte šablónu

Keď sa o to všetko postará, dostanete sa k ľahko použiteľnému tvorcovi drag and drop:

OptinMonster Builder

Jednoducho kliknite na prvky, ktoré chcete upraviť v rámci vybranej šablóny, alebo presuňte nové bloky prvkov do svojej kampane z ľavej strany. Nemôže to byť jednoduchšie! Intuitívne rozhranie OptinMonster je tak ľahké pochopiť, dokonca aj absolútny začiatočník môže ľahko vytvoriť novú marketingovú kampaň.

V hornej časti obrazovky sa zobrazia modré karty, ktoré vás prevedú celým procesom, od budovania po integráciu až po publikáciu. Aj keď je rozhranie pekné a upratané, nič nie je skryté. Nikdy sa nebudete cítiť mrzutí alebo stratení, zúfalo sa snažíte zistiť, čo robiť ďalej. Všetko je pre vás pripravené čo najefektívnejším a najpríjemnejším spôsobom.

Prospieva potenciálnych zákazníkov

Pretože Thrive Leads je doplnok exkluzívny pre WordPress, musíte ho najprv nainštalovať a aktivovať na svojom webe WordPress, aby ste mohli začať. Ak potrebujete pomoc, prečítajte si našu príručku o tom, ako nainštalovať doplnok.

Keď sa o to postaráte, budete musieť zadať svoj licenčný kľúč (z účtu Thrive Leads) kliknutím na kartu Thrive Leads na ľavej strane hlavného panela WordPress. Keď to urobíte, kliknutím na kartu Thrive Leads sa otvorí hlavný panel Thrive Leads:

Informačný panel prospešných potenciálov

Hneď od netopiera sa Thrive Leads môžu cítiť celkom ohromne, najmä pre začiatočníkov. Zobrazí sa vám množstvo tlačidiel „Pridať nové“ s vysvetlením toho, čo v skutočnosti robia:

Ponuka prospešných potenciálov

Pravdepodobne je potrebné, aby ste tento doplnok využili efektívne, musíte stráviť veľa času čítaním ich dokumentácie, vyhľadávaním článkov s návodmi online alebo prehliadaním videí s návodmi na YouTube. Je to dosť strmá krivka učenia, najmä v porovnaní s OptinMonster. Budeme sa však snažiť, aby sme vám poskytli podstatu tohto procesu.

Predtým, ako budete môcť začať, musíte pridať vedúcu skupinu. Akonáhle budete mať vytvorenú vedúcu skupinu, potom a iba potom môžete podniknúť kroky na začatie budovania správnej kampane.

Pre náš test sme vybrali možnosť ThriveBoxes (verzia lightboxu verzie Thrive Leads) pod našou vedúcou skupinou. Toto menu sa zobrazilo:

Formulár na vytvorenie prosperujúceho potenciálneho zákazníka

Odtiaľ sa cíti trochu jednoduchšie. Vyberte typ kontextového okna, ktoré chcete vytvoriť, vyberte šablónu a ste na ceste. Ale potom staviteľ vyzerá takto:

Tvorca prospešných potenciálov

Ako vidíte, všetko je ukryté a skryté pred používateľom. Vo svojom formulári budete musieť stráviť veľa času, aby ste našli všetko, čo potrebujete, aby fungoval správne. Skutočný staviteľ je pomerne jednoduchý vďaka funkcii drag and drop; dosiahnutie správneho správania sa však môže vyžadovať veľa zbytočného vyladenia.

Na konci je konečný produkt (vyskakovacie okno), ktorý vytvára doplnok Thrive Leads, prvotriedny. Ale za akú cenu? Čas sú peniaze a veľa času sa budete snažiť naučiť prospešné kontakty. Pokiaľ ide o jednoduché používanie týkajúce sa OptinMonster verzus prospešných potenciálov, OptinMonster je jasným víťazom.

Porovnanie cien

Použit OptinMonster na 1 webovej stránke si môžete vybrať základný plán za 9 dolárov mesačne. Na používanie na 2 webových stránkach, ako aj na ďalšie prémiové funkcie, je program Plus k dispozícii za 19 dolárov mesačne. Ich najobľúbenejší program Pro obsahuje všetky funkcie dostupné pre 3 webové stránky a stojí 29 dolárov mesačne. Ak máte väčšie potreby, môžete si predplatiť plán rastu za 49 dolárov mesačne.

Thrive Leads ponúka rôzne licenčné možnosti, začínajúc na 67 USD za 1 licenciu na web. Ďalšie 2 licenčné plány sú 97 dolárov za 5 licencií na lokalitu alebo 147 dolárov za 15 licencií.

Prípadne sa môžete rozhodnúť stať sa členom Thrive Themes za 228 dolárov ročne. Ak tak urobíte, získate prístup ku všetkým témam WordPress spoločnosti Thive Themes a k dostupným doplnkom vrátane potenciálnych zákazníkov; a 25 licencií na stránky.

Dokumentácia a podpora

Thrive Leads zahŕňa 1 rok technickej podpory s akýmkoľvek zakúpeným licenčným plánom. Ďalšie roky podpory možno zakúpiť za 40 dolárov ročne.

Tím Thrive Themes taktiež zostavil niekoľko videonávodov a blogových príspevkov, aby pomohol novým používateľom nájsť cestu okolo doplnku Thrive Leads..

Pokiaľ ide o OptinMonster, všetci účastníci bez ohľadu na svoj plán majú prístup k svojmu systému podpory založenom na lístkoch bez ďalších poplatkov.

Používatelia majú tiež prístup k viac ako 200 článkom, ktoré pokrývajú všetko, čo by niekto mohol vedieť o tom, ako úspešne používať OptinMonster.

Členovia Pro a Growth majú navyše prístup k prioritnej podpore bez ďalších poplatkov.

OptinMonster vs. prospievajúci potenciál: Kto vyhrá?

Nakoniec je výber úplne na vás. oba OptinMonster a Thrive Leads sú kvalitné výrobky, ktoré robia presne to, čo tvrdia.

Osobne preferujeme OptinMonster pre jeho ľahké používanie, zabíjačský zákaznícky servis a bezkonkurenčné ceny. Navyše skutočnosť, že túto samostatnú aplikáciu je možné použiť na ľubovoľnom type webovej stránky, nám dáva presne tú silu a flexibilitu, akú najviac požadujeme..

Samozrejme, ak ste čisto používateľom systému WordPress a nevadí vám riešiť strmejšiu krivku učenia, Thrive Leads by pre vás mohlo dobre fungovať. Možnosti cenových ponúk môžu byť o niečo drahšie; ak však máte záujem o ďalšie produkty spoločnosti Thrive Themes (témy, doplnky atď.) popri produkcii Thrive Leads, určite stojí za zváženie ich členstvo v zväzku.

Nech už si vyberiete čokoľvek, dúfame, že o tom budete hovoriť v komentároch. Odporúča sa tiež pozrieť si toto porovnanie medzi OptinMonster a Sumo.

Dúfame tiež, že vám tento článok pomohol urobiť spoľahlivé a informované rozhodnutie.

Ak považujete tento článok za užitočný, môžete si tiež užiť náš tutoriál o tom, ako vytvoriť inováciu obsahu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map