Kontaktný formulár 7 vs WPForms – Ktorý z nich je najlepší? (V porovnaní)


Snažíte sa rozhodnúť pre svoj web medzi WPForms vs Kontaktný formulár 7? Dobre, ste na skvelom začiatku. Ako dva najobľúbenejšie doplnky kontaktného formulára všetkých čias ste už zúžili svoj výber na to najlepšie z najlepších.

Ale ktorý z nich je ideálny pre vaše potreby? V tomto článku sme do boja za storočie zaradili WPForms vs Kontaktný formulár 7.

6 prvkov, ktoré sme vyskúšali, boli:

 1. Základné vytváranie formulárov
 2. Vlastnosti
 3. Pokročilé vytváranie formulárov
 4. integrácia
 5. podpora
 6. cena

Ste pripravení na rachot? Potom je čas zistiť, kto vyhrá: WPForms vs Kontaktný formulár 7!

1. Základné vytváranie formulárov

Kontaktný formulár 7 je jedným z najstarších doplnkov bezplatného kontaktného formulára pre WordPress. Hoci si vek zachováva svoju popularitu, vek sa nerovná múdrosti. V priebehu rokov sa toho veľa nezmenilo, aby sa vylepšil tento doplnok tak, aby bol užívateľsky prívetivejší. Nepreukázalo sa to vôbec po celý čas.

Ak chcete formátovať Kontaktný formulár 7 alebo pridať ďalšie polia, musíte mať dobrý prehľad o HTML.

Živé ukážky tiež nie sú možné s kontaktným formulárom 7. Na vizualizáciu vzhľadu vašich formulárov budete potrebovať dobrú predstavivosť.

Na druhej strane, WPForms vyvinula novší, moderný prístup k kontaktným formulárom, ktorý kládol veľký dôraz na použiteľnosť.

Vďaka intuitívnemu tvorcovi drag and drop budete potrebovať absolútne nulové znalosti HTML, aby ste mohli formátovať alebo upravovať svoje formuláre.

WPForms je tiež dodávaný s niekoľkými preddefinovanými šablónami, takže nebudete musieť vytvárať formuláre od nuly. (Aj keď to určite môžete, ak chcete).

Editor formulárov navyše obsahuje živý náhľad, takže nebudete musieť používať svoju fantáziu na vizualizáciu toho, ako bude vyzerať po dokončení. Môžete si to kedykoľvek skontrolovať a pred zverejnením ich môžete dokonca otestovať.

WPForms tiež ponúka niekoľko ďalších polí formulára, ktoré kontaktný formulár 7 nie je:

 • Konce stránky
 • Dohoda o GDPR
 • Likertova stupnica
 • zaškrtávacie políčka
 • hodnotenie
 • Nahrávanie súborov

Platby sú tiež hračkou, s poliami formulárov, ako sú jednotlivé a viac položiek, kreditné karty a rozbaľovacie položky. Zarábanie peňazí online nebolo nikdy jednoduchšie.

Víťaz: WPForms. Tento doplnok je super priateľský pre začiatočníkov, má však všetko, o čom by pokročilí používatelia mohli snívať. Požadované zručnosti kódovania ZERO to nie je o nič jednoduchšie.

2. Funkcie

Kontaktný formulár 7 má obmedzený počet funkcií. K dispozícii sú všetky textové, číselné, dátumové, rozbaľovacie ponuky, zaškrtávacie políčka, prepínače, reCAPTCHA a nahrávanie súborov; ale to je všetko.

Na rozšírenie funkcií kontaktného formulára 7 je potrebné nainštalovať ďalšie doplnky, ktoré tím kontaktného formulára 7 oficiálne nepodporuje. Riskantné, prinajlepšom.

Na porovnanie, WPForms fúka kontaktný formulár 7 z vody so svojimi vlastnosťami. Je to viac ako len jednoduchý kontaktný formulár.

WPForms Lite (bezplatná verzia) je z hľadiska funkcií podobný kontaktnému formuláru 7; však, WPForms Pro je dodávaný s množstvom oficiálne podporovaných doplnkov a funkcií:

 • Lepšia ochrana proti spamu
 • MailChimp, AWeber, Odkvapkávanie, Monitorovanie kampaní, GetResponse a Constant Integrácia budovania zoznamu e-mailov
 • Inteligentná podmienená logika
 • Správa vstupov z informačného panela WordPress
 • Okamžité oznámenia a potvrdenia pri podaní formulárov
 • Schopnosti prieskumu a tvorby ankety
 • Čiastočné ukladanie formulárov
 • Vytváranie viacdielnych formulárov
 • Podanie formulára Ajax
 • A tak oveľa viac!

Pozrite sa na WPForms lite vs. Pro

súvisiace: Ako vytvoriť formulár štýlu Typeform v WordPress (sprievodca krok za krokom)

Víťaz: WPForms. Vďaka svojej mimoriadnej flexibilite a možnosti prispôsobenia sa WPForms tiahne míľ pred kontaktným formulárom 7.

3. Pokročilé vytváranie formulárov

Je zrejmé, že doplnok kontaktného formulára s najčastejšími funkciami by bol taký, ktorý dokáže vyrábať najpokrokovejšie formuláre, ale detaily budeme zdieľať aj tak.

Registračný formulár užívateľa

Áno. WPForms je plne schopný vytvárať pokročilé formy. Či už potrebujete platobný formulár, vlastný registračný formulár používateľa, formulár prieskumu, formulár na odovzdanie súboru alebo čokoľvek medzi tým: WPForms, na ktorý ste sa vzťahovali.

Kontaktný formulár 7 vám bohužiaľ umožňuje vytvárať len tie najzákladnejšie formuláre. Absolútne nie sú k dispozícii žiadne pokročilé možnosti formulárov.

Víťaz: WPForms. Či už si vyberiete spomedzi množstva hotových šablón, alebo využijete flexibilitu svojho tvorcu drag and drop na vytvorenie majstrovského diela od nuly, WPForms má presne to, čo potrebujete, aby ste uspeli.

4. Integrácia

Chcete vylepšiť možnosti doplnku kontaktného formulára? Doplnky doplnkov sú pre túto prácu ideálne.

Aj keď kontaktný formulár 7 nemá žiadne oficiálne doplnky, môžete navštíviť google „Integrácia kontaktného formulára 7“ a nájsť niekoľko možností vytvorených vývojármi tretích strán. Veci, ako je integrácia MailChimp, vlastné vzhľady a nástroje na ochranu proti spamu, sú ľahko dostupné, ak ich chcete vykopať.

Pre kontaktný formulár 7 je bohužiaľ k dispozícii iba obmedzená integrácia a mnohé z nich sú nespoľahlivé, pretože vývojári tretích strán, ktorí ich vytvorili, už viac neudržiavajú ani nepodporujú väčšinu doplnkov. Bohužiaľ to znamená, že veľa doplnkov, ktoré sa zdajú byť perfektné, nemusí byť kompatibilných s najnovšími verziami WordPress.

Na druhej strane, WPForms má takmer neobmedzené úradné integrácie, ktoré sa neustále aktualizujú a udržiavajú. Akékoľvek doplnky môžete nainštalovať priamo z hlavného panela WordPress a môžete si byť istí, že vaše webové stránky WordPress neporušia..

Môžete tiež prepojiť svoj formulár s akoukoľvek online aplikáciou pomocou integrácie Zapier.

Víťaz: WPForms. Tím WPForms neustále pridáva nové funkcie doplnkov a neustále aktualizuje predchádzajúce doplnky pomocou najnovších technológií. Akákoľvek integrácia, ktorú by ste mohli potrebovať, je pripravená na inštaláciu a bude fungovať správne.

5. Podpora

Kontaktný formulár 7 ako bezplatný doplnok WordPress ponúka podporu iba vo forme fóra podpory doplnkov WordPress. Adresár zásuvných modulov WordPress bohužiaľ nevyžaduje podporu bezplatných doplnkov, ani záruku odpovedí.

Ak hľadíte online, nájdete dokumentáciu na riešenie bežných problémov. A kontaktný formulár 7 má FAQ na ich oficiálnych webových stránkach.

Na druhej strane WPForms ponúka a podpora lístkového systému, ako aj ľahko dostupné rozsiahla dokumentácia a návody, ktoré vám pomôžu pri každom kroku.

Víťaz: WPForms. Komplexné, priateľské a rýchle; podpora od spoločnosti WPForms nemôže byť lepšia.

6. Cena

Kontaktný formulár 7 a WPForms Lite ZADARMO začať. Nie je o nič lepšie!

A samozrejme môžete upgrade na platenú verziu WPForms ak chcete ešte viac úžasných funkcií.

Výherca: Tie. Zadarmo je cena, ktorú si môže každý dovoliť.

Konečné výsledky

Kontaktný formulár 7 bol spustený takmer pred desiatimi rokmi a stále zostáva jedným z najlepších doplnkov formulára WordPress na trhu. Ale keď príde na Kontaktný formulár 7 vs WPForms; Kontaktný formulár 7 konečne splnil svoj zápas.

WPForms sa vyvinul a rozrástol so svojimi používateľmi, neustále držia krok s najnovšími technológiami a neustále pridáva nové funkcie. Kontaktný formulár 7 nie.

s WPForms, môžete vytvoriť kontaktný formulár za pár minút, bez ohľadu na to, aká je vaša úroveň zručností. Potrebujete pomoc? Obráťte sa na tím podpory WPForms. Chcete viac funkcií? Poslať návrh! WPForms sa neustále zlepšuje.

Takže v tejto bitke s kontaktným formulárom 7 verzus WPForms… WPForms je jasný VÍŤAZ.

Tiež by ste chceli skontrolovať porovnania medzi,

 • WPForms vs TypeForm
 • WPForms vs FormStack

Nenechajte si ujsť náš podrobný návod, ako vytvoriť formulár AMP vo WordPress.

Dúfame, že vám tento článok pomohol pri rozhodovaní. Ste pripravení začať s WPForms? Prečítajte si náš článok o tom, ako pridať kontaktný formulár na svoju webovú stránku WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map