NOVÝ! Porovnanie 8 najlepších vyskakovacích doplnkov WordPress (väčšina je zadarmo)

Najlepšie vyskakovacie doplnky WordPress


Chcete previesť viac návštevníkov na odberateľov zoznamu e-mailov?

Vytvorením krásnych automaticky otváraných okien a optin formulárov môžete svojich návštevníkov presvedčiť, aby sa prihlásili na odber vášho zoznamu e-mailov. Na dosiahnutie cieľa potrebujete vyskakovací doplnok, ktorý ponúka šablóny, funkcie a integrácie.

V tomto článku sa pozrieme na niektoré z najlepších vyskakovacích doplnkov WordPress, ktoré môžete použiť.

Prečo potrebujete vyskakovací doplnok WordPress?

V predvolenom nastavení vám takmer každý e-mailový marketingový nástroj umožňuje vytvoriť kontextový formulár.

Nevýhodou použitia generického vyskakovacieho formulára na vašom webe je to, že sú často neatraktívne a nezabúdajú na pozornosť vašich návštevníkov. Ak chcete svoj zoznam e-mailov rozširovať exponenciálne, musíte vytvoriť vizuálne príťažlivé vyskakovacie formuláre, ktoré sú vysoko zacielené na vašich jedinečných návštevníkov..

Jednoduchým spôsobom je použitie vyskakovacieho doplnku WordPress.

Nenechajte si ujsť náš článok o najpopulárnejších a najlepších doplnkoch WordPress, ktoré musíte použiť na svojich webových stránkach.

Pozrime sa na výhody a nevýhody rôznych zásuvných modulov WordPress uvedených nižšie.

Ako môžem použiť kontextový doplnok vo WordPress?

Ak chcete začať s doplnkom pre vyskakovacie okná, prečítajte si náš zoznam najlepších vyskakovacích doplnkov WordPress a vyberte ten, ktorý sa vám najviac páčil.

Niektoré doplnkové kontextové okná sú natívne nástroje WordPress, ktoré si môžete nainštalovať priamo z informačného panela WordPress, zatiaľ čo iné sú samostatné riešenia, čo znamená, že aplikáciu budete musieť prepojiť s webom WordPress..

Po nastavení doplnku môžete prejsť na ich nástroj na tvorbu kontextových okien a začať vytvárať kontextové okno, ktoré prevádza. Potom ho môžete vložiť na svoju stránku WordPress.

Najlepšie vyskakovacie doplnky WordPress (porovnané)

Tu je zoznam najlepších vyskakovacích doplnkov WordPress na zvýšenie vašich konverzií.

 1. OptinMonster: Najlepšie vyskakovacie pluginy, ktoré boli kedy postavené
 2. kvet: Najlepšie natívny vyskakovací doplnok pre WordPress
 3. Prospieva potenciálnych zákazníkov: Ešte ďalší vyskakovací doplnok
 4. sumo: Bezplatný kontextový doplnok WorPress
 5. Vyskakovacie okná: Základné & Bezplatný vyskakovací doplnok
 6. Vyskakovacie okno: Popup Solution s vysokým hodnotením
 7. Tvorca kontextových okien: Popup zadarmo s niekoľkými integrácie
 8. Icegram: Riešenie s automaticky otváranými oknami a uvítacím panelom

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster je najlepší vyskakovací doplnok na trhu. Je to samostatný produkt, čo znamená, že ho môžete používať na viacerých webových platformách, ako sú WordPress, Joomla, HTML stránky atď. V OptinMonster nájdete všetky základné funkcie, ktoré potrebujete na rozšírenie svojho zoznamu e-mailov..

Vyskúšajte, ako rýchlo rozšíriť svoj zoznam e-mailov.

Viac informácií nájdete v našej recenzii OptinMonster.

Pros

 • Pokročilé zacielenie na optin: Svojich návštevníkov môžete zacieľovať na základe ich času na stránke, interakcií na vašom webe, konkrétnych záujmov, fyzickej polohy atď.
 • Cieľ ukončenia: s úmysel ukončiť, môžete svojich opúšťajúcich návštevníkov zmeniť na potenciálnych zákazníkov a zákazníkov zobrazením cielenej kampane, keď sa chystajú opustiť váš web.
 • Jednoduchosť použitia: OptinMonster prichádza s výkonným tvorcom drag and drop formulárov. Môžete si vybrať vstavanú šablónu alebo vytvoriť formulár od začiatku.
 • rýchlosť: OptinMonster nemá vplyv na rýchlosť vášho webu. V skutočnosti je hosťovaná na výkonnej platforme Amazonu, ktorá zlepšuje čas načítania.
 • Rýchla a informovaná podpora zákazníkov: Podporný personál OptinMonster vždy ide nad a ďalej, s rýchlou reakčnou dobou.

optinmonster-build-email-výbuch-list

Zápory

Bez možnosti: OptinMonster nie je riešenie na vytváranie bezplatných formulárov. Ceny začínajú na 9 dolárov mesačne. Ak ste zameraní rozširovanie vášho e-mailového zoznamu, investovanie do prémiového nástroja, ako je OptinMonster, je najlepšia stávka.

Koľko stojí OptinMonster?

cena optinmonster

Ceny OptinMonster sa pohybujú od 9 do 49 dolárov mesačne (účtované ročne). Pozrite si podrobnú cenovú schému.

2. Bloom

kvet

Bloom je doplnok na tvorbu vyskakovacích okien WordPress od spoločnosti Elegant Themes. Umožňuje vám vytvárať krásne kontextové formuláre priamo z hlavného panela WordPress. Ak chcete vyskúšať Bloom pred jeho zakúpením, môžete využiť ich demo webovú stránku so živým doplnkom.

Ak chcete získať viac informácií, mali by ste sa pozrieť na našu úplnú kontrolu Bloom.

 Pros

 • Vstavané šablóny: Bloom vám umožňuje vybrať si zo 6 rôznych typov displeja, ako je napríklad vyskakovacie okno optin, vstupy optin atď. Ponúka tiež 115 predpripravených šablón, z ktorých si môžete vyberať, takže nemusíte vytvárať formulár od nuly..
 • Prístrojová doska Bloom: Bloom ponúka vlastný panel na hlavnom paneli WordPress, ktorý vám poskytuje podrobnú správu o účtoch Bloom, zoznamoch, možnostiach, miere konverzie a údajoch..
 • Testovanie A / B: Výkonnosť formulára môžete porovnať rozdelením testovania, čo vám pomôže zistiť, ktorý z nich je najúčinnejší.

kvet-opt-in-form-šablón

Zápory

 • Žiadny vizuálny prispôsobiteľ: Ak chcete zobraziť zmeny, ktoré vo formulári vykonáte, musíte kliknúť na tlačidlo ukážky.
 • rýchlosť: Používanie Bloom na vašom webe môže spomaliť vaše stránky.
 • Nie je tak bohaté na funkcie ako OptinMonster: Aj keď ponúka najdôležitejšie funkcie, stále mu chýba veľa užitočných funkcií, ktoré ponúka OptinMonster, ako je napríklad vyskakovacie okno na plátne a spúšť na ukončenie. Ponúkajú iba základné možnosti zacielenia.

Skontrolujte tiež: Ako A / B rozdeliť testovacie formuláre WordPress.

Koľko stojí Bloom?

kvitnutie cien

Bloom ponúka 2 rôzne cenové plány: Ročný prístup za 89 dolárov mesačne alebo celoživotný prístup za 249 $ mesačne. Pozrite si podrobnú cenovú schému.

3. prospieva potenciálnych zákazníkov

ThriveLeads

Thrive Leads je doplnok na vytváranie zoznamov od spoločnosti Thrive Themes. Thrive Themes sa špecializuje na vytváranie WordPress tém a doplnkov zameraných na konverziu. Rovnako ako Bloom vám aj Thrive Leads umožňuje vytvárať krásne formuláre optin priamo z hlavného panela WordPress.

Pros

 • Jednorazová platba: Nie ste viazaní opakujúcou sa zmluvou o platbe. Doplnok si môžete stiahnuť jednorazovou platbou.
 • Pokročilá analytika: Poskytuje podrobné informácie o úsilí o vytvorenie zoznamu a miere konverzie.

Formulár na vytvorenie prosperujúceho potenciálneho zákazníka

Zápory

 • rýchlosť: Thrive Leads je pomerne ťažký doplnok. Z tohto dôvodu to môže ovplyvniť výkon WordPressu.
 • Použiteľnosť: Je tu mierna krivka učenia. Začíname s Thrive Leads môže byť dosť ťažké aj pre skúsených používateľov WordPress.

Koľko prospieva vedúcim nákladom?

prosperujúce vedie ceny

Ceny prospievajúcich potenciálnych zákazníkov sa pohybujú od 67 do 147 USD. Prípadne sa môžete zaregistrovať pre svoj členský plán, ktorý vám umožní prístup k ich úplným produktom za 19 dolárov mesačne. Pozrite si podrobnú cenovú schému.

4. Sumo

sumo

Sumo je viac ako len vyskakovací doplnok WordPress. Okrem rozšírenia vášho e-mailového zoznamu vám to tiež pomôže rozšíriť vaše sociálne zdieľanie a ponúka analytické funkcie, ako sú mapy s horúčavami a rolovacie pole. Rovnako ako OptinMonster, aj SumoMe je samostatný produkt.

Pros

 • Zadarmo: Ak hľadáte bezplatný vyskakovací doplnok WordPress s obmedzenými funkciami, SumoMe by mohla byť dobrá voľba. Bezplatný doplnok vytvorí na vašom webe modrý panel s ponukami, ktorý môže vyzerať neprofesionálne. Ak ho chcete odstrániť, musíte si kúpiť prémiový produkt.
 • Preddefinované šablóny: Vďaka prémiovej verzii si môžete vybrať zo zoznamu prednastavených šablón, ktoré sú šité na mieru vašim cieľom.
 • Vytvorte kontextové okná na základe zdroja návštevnosti: Vlastné kontextové okná môžete zobrazovať na základe zdroja návštevnosti vášho návštevníka. Napríklad, ak prijímate veľa návštevnosti z Facebooku, môžete pre ne vytvárať prispôsobené kontextové okná. Toto je prémiová funkcia.

sumo-editor

Zápory

 • Dopravný limit: Ceny Sumo závisia od návštevnosti, ktorú vaše stránky priťahujú. Ak používate bezplatný doplnok, automaticky sa nezobrazia kontextové okná, ak váš web priťahuje veľa návštevnosti.
 • Obmedzené funkcie: Sumo je široký produkt, ktorý sa nezameriava iba na rozširovanie vášho zoznamu e-mailov. V porovnaní s inými doplnkami s automaticky otváranými oknami nemá niekoľko funkcií na vytváranie zoznamov a nemá veľa možností zacielenia.
 • drahé: Ak hľadáte iba jednoduchý vyskakovací doplnok, Sumo nemusí byť dobrý zápas. Ceny sa začínajú od 29 dolárov mesačne, čo je v porovnaní s inými vyskakovacími doplnkami drahé.

Koľko stojí Sumo?

Sumo je k dispozícii na stiahnutie zadarmo z úložiska doplnkov WordPress.

5. Vyskakovacie okná

Vyskakovacie okná

Ako už názov napovedá, automaticky otvárané okná sú výkonným a bezplatným doplnkom WordPress. Umožňuje vám zobraziť viac kontextových okien, aby ste získali sociálne páči, zobrazili formulár na odber, oznámenie o cookies a ďalšie. Má niekoľko typov vyskakovacích okien a spúšťacie podmienky. Doplnok ponúka 5 rôznych umiestnení kontextových okien na umiestnenie kontextových okien na váš web.

Pros

 • Frekvencia vyskakovacích okien: Môžete ľahko nastaviť počet dní, počas ktorých sa vracajú návštevníci, aby znova zobrazili kontextové okno.
 • prispôsobenie: Pre každé kontextové okno môžete upraviť farbu, typografiu, pozadie, orámovanie a krytie pozadia.
 • Filtrovateľné kontextové okná: Ak chcete zacieliť kontextové okná na určitých používateľov, môžete použiť možnosť filtra a cieľ na základe komentárov od používateľov, návštev stránok, vyhľadávacích nástrojov a rolí používateľov..
 • kompatibilita: Tento doplnok Popup je kompatibilný s populárnymi doplnkami WordPress, ako sú WPForms, MailChimp, Jetpack atď..

Zápory

 • Testovanie A / B: Na rozdiel od OptinMoster, testovanie A / B nie je v tomto doplnku k dispozícii. Ak chcete túto funkciu, musíte si kúpiť prémiovú verziu.
 • Zákaznícka podpora: Podpora nie je k dispozícii s bezplatnou verziou doplnku.

Koľko stojí zásuvný modul Popups?
Tento doplnok je k dispozícii na stiahnutie zadarmo z úložiska WordPress.org.

6. Vyskakovacie okno

Vyskakovacie okno

Popup Maker je populárny bezplatný vyskakovací doplnok WordPress. Rovnako ako OptinMonster, ponúka viac typov optin popup, ako je lightbox popup, lepkavé popup, slide-in popup, notifikačné popup a ďalšie. To vám dáva možnosť úplne prispôsobiť tému a pozíciu vášho optin popup.

Pros

 • Bezplatný doplnok: Doplnok Popup Maker so všetkými rozsiahlymi funkciami si môžete bezplatne stiahnuť a používať na svojom webe WordPress.
 • Integrácia doplnkov na vytváranie formulárov: Môže byť ľahko integrovaný s populárnymi riešeniami tvarovania budov WPForms, Kontaktný formulár 7 atď.
 • Podmienené zacielenie: Rovnako ako akýkoľvek iný účinný doplnok pre vyskakovacie okná môžete povoliť podmienené zacielenie a určiť, kde sa má vaše vyskakovacie okno zobraziť. Umožňuje vám zacieliť na akýkoľvek typ obsahu WordPress vrátane stránok, príspevkov atď.
 • Triggers: Na položky navigačnej ponuky, tlačidlá, obrázky, bočné panely atď. Môžete pridať spúšťače založené na kliknutí. Umožňuje tiež pridať časové oneskorenie pomocou spúšťačov s automatickým otváraním..

Zápory

 • Cieľ ukončenia: Funkcia zámeru ukončenia nie je bezplatná. Prichádza ako platené rozšírenie.
 • Analýza automaticky otváraných okien: V bezplatnej verzii služby Popup Maker sa nezobrazuje analýza vašich automaticky otváraných kampaní.
 • Pokročilé zacielenie: Ak chcete dosiahnuť pokročilé podmienky zacielenia, musíte si kúpiť doplnok.

Koľko stojí zásuvný modul Popup Maker?

Tento doplnok je k dispozícii na stiahnutie zadarmo z úložiska WordPress.org.

7. Vyskakovacie okno

Tvorca kontextových okien

Popup Builder je doplnok s modálnym vyskakovacím oknom WordPress. Umožňuje vám pridať neobmedzené kontextové okná s animačnými efektmi, motívmi a vlastnými možnosťami. Je vybavený jedinečnými možnosťami rolovacieho kontextového okna, čo znamená, že kontextové okno sa načíta, keď používatelia prejdú nadol na vašom webe. Popup Builder umožňuje povoliť zvuk upozornenia na upozornenie návštevníkov.

Pros

 • Zadarmo: Doplnok má veľa funkcií, ktoré môžete použiť zadarmo.
 • Podpora viacerých miest: Doplnok Popup Builder funguje skvele s multisieťovou sieťou WordPress a dá sa použiť na všetky vaše podstránky.
 • Kompatibilita s WPML: Je kompatibilný s WPML a môžete pridať kontextové okná v ľubovoľnom jazyku.
 • Drag and drop Builder: Doplnok podporuje populárne tvorcov drag and drop ako Divi a Visual Composer, aby okamžite navrhol vaše automaticky otvárané okná.

Zápory

 • Sociálne kontextové okno: Ak chcete na svojich sociálnych kanáloch získať páči sa mi vyskakovacie okná, musíte si kúpiť prémiovú verziu.
 • Ukončiť kontextové okno: Podobne ako doplnok Popup Maker nemá bezplatný doplnok žiadne kontextové okno na ukončenie.
 • Žiadne pravidlá pre vrátenie platby: Záruka vrátenia peňazí sa neposkytuje.

Skontrolujte tiež: Najlepší tvorcovia webových stránok pre začiatočníkov

Koľko stojí Popup Builder?
Tento doplnok je k dispozícii na stiahnutie zadarmo z úložiska WordPress.org.

8. Icegram

Icegram

Icegram je relatívne nové riešenie, ktoré vám pomôže vytvoriť kontextové okná a e-mailové adresy na rozšírenie vášho zoznamu e-mailov. Je to viac než len nástroj na vytváranie automaticky otváraných okien. Okrem vytvárania kontextových okien a formulárov optin môžete vytvárať výkonné tlačidlá CTA, ktoré pritiahnu návštevníkov na ľubovoľnú stránku.

Pros

 • Produkt zadarmo: Ak hľadáte bezplatný doplnok, ktorý vám umožní vytvárať optiny a vyskakovacie formuláre priamo z hlavného panela WordPress, môže byť Icegram tou pravou voľbou.
 • Bez obmedzenia prenosu: Na rozdiel od Sumo, neexistuje žiadny limit prenosu, takže si môžete rozšíriť svoj zoznam e-mailov bez ohľadu na návštevnosť vašich stránok.

Zápory

 • Používateľské rozhranie: Používateľské rozhranie je neporiadok. Nenabízí staviteľa drag and drop, takže vytvorenie jednoduchého vyskakovacieho formulára môže byť únavnou úlohou.
 • Neatraktívne vstavané šablóny: V porovnaní s inými prémiovými riešeniami nie sú vstavané šablóny neatraktívne. Pravdepodobne to môže poškodiť rast vášho zoznamu e-mailov.
 • Obmedzené možnosti zacielenia: Icegram ponúka iba základné zacielenie, napríklad časové zacielenie.

Koľko stojí Icegram?
Tento doplnok je k dispozícii na stiahnutie zadarmo z úložiska WordPress.org.

Čo je najlepší vyskakovací doplnok pre WordPress?

Ak hľadáte doplnok pre kontextové okno, ktorý spadá pod rozpočet a ponúka úžasné funkcie, potom OptinMonster je tou najlepšou voľbou zďaleka. Je bezkonkurenčný vo výkone a flexibilite. Pretože zoznam e-mailov je vaše najväčšie online aktívum, investovanie niekoľkých dolárov do prémiového nástroja, ako je OptinMonster, na rozšírenie vášho zoznamu môže byť veľkou dlhodobou investíciou..

Ak chcete bezplatný doplnok so základnými funkciami a prispôsobiteľnými automaticky otváranými oknami, môžete si vybrať z vyskakovacích okien, vytváračov okien alebo doplnkov pre vyskakovacie okná..

Ak máte malý rozpočet a ste pripravení obetovať funkcie a výkonnosť svojho webu, môžete si zvoliť základnú bezplatnú možnosť, ako je Icegram alebo Sumo..

Nenechajte si ujsť príležitosť vyskúšať najlepší doplnok pre prezradenie WordPress.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie vyskakovacie doplnky WordPress. Môžete tiež vyskúšať našu príručku o tom, ako vytvoriť vyskakovací formulár vo WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map