[Odborný výber] 18 najlepších doplnkov WordPress pre obchodníkov

najlepší predajcovia pluginov pre wordpress


Hľadáte tie najlepšie doplnky WordPress pre obchodníkov? Či už ste novým marketingom alebo starým profesionálom, správna sada doplnkov môže zvýšiť vašu hru a zvyšuje vaše šance na úspech. Od vytvárania vstupných stránok vrahov až po zdokonaľovanie vášho SEO vieme presne, aké nástroje potrebujete.

Preto v tomto článku budeme zdieľať 18 najlepších marketingových doplnkov pre WordPress. Pripravte klikací prst, pretože budete chcieť VŠETKY z nich!

1. OptinMonster

optinmonster

Ak návštevníci opustia vaše vstupné stránky okamžite a už nikdy viac nebudú vidieť, potom je doplnkom OptinMonster potrebný doplnok. Je to číslo 1 na našom zozname najlepších doplnkov WordPress pre obchodníkov z dobrých dôvodov. Pripravte sa na rozlúčku s vysokou mierou odchodov!

Vďaka svojej patentovanej technológii Exit-Intent® sa OptinMonster zdieľa pútavý optinovský formulár, pretože návštevníci sa chystajú kliknúť na vaše webové stránky a zmeniť ich na účastníkov, zákazníkov alebo sledovateľov..

OptinMonster vám umožňuje vytvárať ohromujúce formuláre optin, ktoré môžete ľahko spojiť s vašou obľúbenou e-mailovou marketingovou službou alebo softvérom CRM, čo z nej robí absolútne najlepší nástroj na generovanie potenciálnych zákazníkov na trhu. Tento doplnok zníži mieru okamžitých odchodov, zvýši vašu interakciu s používateľmi a odošle vaše e-mailové predplatné cez strechu!

Začíname s OptinMonster už dnes!

2. WPForms

wpforms

Každý web potrebuje kontaktný formulár, najmä ak niečo marketingujete. Tak prečo nepoužiť najlepší kontaktný formulár na trhu?

WPForms vám umožňuje bez námahy vytvárať kontaktné formuláre s jeho intuitívnym tvorcom drag and drop. Vaši zákazníci vás budú môcť ľahko kontaktovať.

Doplnok WPForms Plugin, ktorý je priateľský k mobilu a úplne reaguje, vyzerá dokonale na každom zariadení. Svoje formuláre môžete vložiť na príspevky, stránky a do všetkých oblastí webu pripravených na použitie widgetu.

Okrem kontaktných formulárov môžete vytvárať vlastné registračné formuláre používateľov, prieskumy, ankety a oveľa viac!

Začíname s WPForms ešte dnes!

3. MonsterInsights

monsterinsights

Každý dôvtipný obchodník pozná hodnotu služby Google Analytics. Vedeli ste však, že existuje doplnok, ktorý umiestňuje Google Analytics priamo na informačný panel správcu WordPress? Tento doplnok je MonsterInsights.

Pomocou doplnku MonsterInsights môžete využiť všetku výkonnosť služby Google Analytics priamo zo zadnej strany vášho webu. Môžete sledovať zapojenie používateľov a prezerať podrobné správy bez toho, aby ste museli opustiť svoje vlastné stránky.

Začíname s programom MonsterInsights dnes!

4. Už čoskoro Pro od SeedProd

coming-čoskoro-pre-by-seedprod

Prečo čakať na zachytenie potenciálnych zákazníkov? S programom Coming Soon Pro by SeedProd môžete vytvárať stránky, ktoré už budú čoskoro zaujať, a stránky údržby, ktoré vám umožnia zhromaždiť odberateľov skôr, ako sa váš web stane živým.!

Tento doplnok je nevyhnutným doplnkom a je absolútne jedným z najlepších doplnkov pre marketingové doplnky WordPress. Okrem formulárov na odber obsahuje aj časovač odpočítavania, možnosti zdieľania v sociálnych sieťach, sledovanie sprostredkovania a oveľa viac.

Dodáva sa tiež s množstvom doplnkov na vytváranie úžasných vstupných stránok alebo vytváranie viacjazyčných stránok.

SeedProd začnite už čoskoro!

5. Smädný pomocník

thirstyaffiliates

Optimalizujte svoj zárobkový potenciál svojich webových stránok zatváraním odkazov pomocou doplnku ThirstyAffiliates. Je ideálny pre všetky stránky, ale funguje obzvlášť dobre, ak máte blog.

ThirstyAffiliates má všetko, čo potrebujete na správu a organizáciu veľkého počtu pridružených odkazov. Môžete tiež zvoliť automatické prepojenie určitých kľúčových slov.

Dostanete štatistické prehľady a upozornenia na 404 chýb. ThirstyAffiliates uľahčuje plánovanie vašej ďalšej marketingovej stratégie.

Chcete viac informácií? Prečítajte si našu recenziu na ThirstyAffiliates!

Začíname s programom ThirstyAffiliates Today!

6. Oživte staré príspevky

Oživiť-Staré-Príspevky

Ak prevádzkujete blog, program Revive Old Posts je nevyhnutným doplnkom. Nedovoľte, aby sa vaše staršie príspevky v blogoch zbytočne míňali. Stále majú veľa marketingovej šťavy!

Pomocou aplikácie Revive Old Posts môžete automaticky zdieľať svoje staršie blogové príspevky vo svojich sociálnych sieťach a udržiavať ich v obehu. Akonáhle ho nastavíte, vykoná zvyšok práce za vás. Je to perfektný spôsob, ako zostať konzistentný a relevantný online.

Začíname s oživovaním starých príspevkov ešte dnes!

7. Plávajúce sociálne bar

Plávajúci sociálny bar

Nenechajte sa zmiasť cenou. Tento 100-percentný bezplatný doplnok je prémiovej kvality a je jedným z najpopulárnejších doplnkov na zdieľanie na svete.

Je ľahký a optimalizovaný pre rýchlosť. Navyše je priateľský pre začiatočníkov a neuveriteľne ľahko sa nastavuje a používa.

Páči sa nám Floating Social Bar, pretože to vám nebráni v obsahu. Keď sa návštevníci posúvajú nadol, prilepia sa na hornú časť stránky a udržujú ju v očiach bez toho, aby boli nepríjemné.

Integruje sa so službami Twitter, Facebook, Google+, LinkedIn a Pinterest.

Začíname s plávajúcim sociálnym barom dnes!

8. Zdieľané počty

zdieľaných Counts

Ako jeden z najlepších pluginov pre sociálne médiá na trhu je Shared Counts tiež jedným z našich tipov na výber najlepších marketingových doplnkov WordPress..

Je v súlade s GDPR a umožňuje vám ľahko pridávať tlačidlá zdieľania sociálnych médií k vašim príspevkom a stránkam. Môžete si vybrať, či chcete alebo nechcete zobrazovať počty zdieľaných položiek, alebo dokonca počítať pre niektorých návštevníkov a nie pre iných. Je to veľmi flexibilné.

Na rozdiel od iných doplnkov pre sociálne médiá je SharedCounts optimalizovaný pre rýchlosť a nespomalí vaše stránky!

Začíname so zdieľanými počtami dnes!

9. Váš SEO

Yoast-seo

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) je pre niektorých marketingových pracovníkov prínosom a pre ostatných je pre nich nepríjemným. Dokonca ani obchodníci, ktorí využívajú výhody SEO, sa s nimi vždy tešia. A tí, ktorí tomu nerozumejú, majú tendenciu to úplne nenávidieť.

Našťastie, ste tu, aby ste ušetrili deň! Aj keď nenávidíte únavnú povahu SEO alebo tomu nerozumiete, vďaka SEO je proces bezproblémový a neuveriteľne jednoduchý. Je to doplnok, ktorý každý obchodník potrebuje na svojich webových stránkach.

Ako najlepší svetový doplnok SEO na svete je váš SEO plný úžasných funkcií, ktoré presahujú rámec jednoduchých značiek a polí meta popisu. Pri spustení sa zobrazí výzva, aby ste vybrali kľúčové slovo so zameraním na zabezpečenie, aby bolo možné optimalizovať celý váš príspevok, nielen metaúdaje. A systém klasifikácie uľahčuje povedať, kedy ste urobili všetko správne.

Začíname s vašim SEO dnes!

10. Názov Experimenty zadarmo

experimenty s titulom zadarmo

Už ste niekedy chceli spustiť testy A / B na svojich tituloch? Teraz môžeš! Title Experiments Free je, ako napovedá názov, úplne bez úložiska doplnkov WordPress a umožňuje vám experimentovať s titulom a zistiť, čoho najviac zaujme.

Je to šialene jednoduché použitie a zaistí vám, že si nakoniec vyberiete najlepší názov pre svoje články.

Začíname s titulnými experimentmi dnes zdarma!

11. AdSanity

adsanity

Spravujte svoje bannerové reklamy s vlastným hosťovaním a sieťové reklamy pomocou služby AdSanity.

Rozhranie AdSanity je priateľské pre začiatočníkov a budete si môcť okamžite vytvoriť reklamy!

Chcete vedieť viac? Prečítajte si celú recenziu služby AdSanity!

Začíname s programom AdSanity ešte dnes!

12. Galéria Envira

Enviro-Gallery

Nádherné obrázky sú súčasťou dobrého marketingu. Galéria Envira vám umožňuje zobraziť tieto obrázky pútavými novými spôsobmi.

Vďaka vstavanému systému drag and drop, ktorý sa ľahko používa, vám Galéria Envira umožní vybrať, usporiadať a označiť fotografie niekoľkými kliknutiami myši. Môžete tiež obrázky vodotlačou, pridávať videá a vytvárať vlastné tlačidlá zdieľania v sociálnej sieti.

Chcete viac informácií? Prečítajte si celú recenziu galérie Envira!

Začíname s programom Envira Gallery dnes!

13. Beaver Builder

bobor staviteľ

Jeden z najlepších doplnkov na tvorbu stránok WordPress, Beaver Builder vám umožňuje bez námahy vytvárať vstupné stránky bez akýchkoľvek kódovacích schopností. Rozhranie drag and drop vám umožňuje kombinovať widgety, bloky obsahu a ďalšie rozšírené prvky.

S desiatkami šablón, z ktorých si môžete vybrať, budete pripravení vyraziť za pár minút. Jednoducho pridajte svoj vlastný obsah a pripravte sa na predaj.

Chcete vedieť viac? Prečítajte si kompletnú recenziu spoločnosti Beaver Builder.

Začíname s Beaver Builder ešte dnes!

14. WP RSS Agregátor

wp-rss-Agregátor

Nastavte stránky produktu importom pridružených kanálov alebo vytvorením automatických blogových príspevkov s ľahkosťou vďaka programu WP RSS Aggregator.

Tento šikovný malý doplnok zabalí úder a urobí z vášho Amazon Associates a ďalších pridružených sietí príťažlivosť pre váš amazonský obsah. Jednoznačne jeden z najlepších marketingových doplnkov pre WordPress, ktorý je dnes k dispozícii.

Začíname s agregátorom RSS RSS dnes!

15. reSmush.it

resmushit

Komprimujte svoje obrázky pomocou funkcie reSmush.it bez zníženia ich kvality.

Tento doplnok zaisťuje, že ani tie najúžasnejšie obrázky nespomalia rýchlosť vášho webu ani ich načítanie nebude trvať príliš dlho.

Pre ešte väčšie pohodlie môžete hromadne optimalizovať obrazové súbory. A dokonca môžete optimalizovať obrázky, ktoré ste už použili na staršie príspevky a stránky!

Začíname s reSmush.it dnes!

16. Edit Flow

editovať-flow

Ak ste obchodníkom s obsahom, ktorý prevádzkuje blog pre viacerých autorov, Edit Flow je doplnok, ktorý chcete.

Edit Flow umožňuje nastaviť blog tak, aby pridal vlastné sochy príspevkov, zanechal redakčnú spätnú väzbu pre svojich blogerov a spravoval ľahko použiteľný redakčný kalendár. Je to skvelý doplnok, ktorý zaisťuje, aby ste neustále dodržiavali plán a aktualizovali sa.

Začíname s úpravou toku dnes!

17. Polldaddy

Polldaddy

Automatická Polldaddy vám umožňuje vytvárať vysoko interaktívne kvízy, ktoré oslovia návštevníkov vašich stránok.

Do svojich kvízov môžete pridať obrázky alebo dokonca vložiť videá zo služby YouTube.

Ako obchodník ste povinní oceniť hĺbkové správy o interakcii návštevníkov vašich stránok. Okrem toho môžete tieto prehľady exportovať takmer v ľubovoľnom formáte vrátane formátu CSV, PDF, Dokumentov Google a XML.

Začíname s Polldaddy dnes!

18. Názov a Nofollow for Links

Názov-and-nofollow-for-odkazy

Všetci vieme, že značky nofollow sú vynikajúce pre externé odkazy. WordPress bohužiaľ v predvolenom nastavení neumožňuje ich použitie.

To je to, čo znamená Title and Nofollow for Links! Pomocou tohto doplnku môžete rýchlo pridať názov a možnosti nofollow do vyskakovacieho okna pre vloženie odkazu do WordPress. Vždy, keď vo svojom príspevku alebo editore stránok niečo hypertextovo prepojíte, táto možnosť sa zobrazí. Pridajte svoje značky kliknutím myši!

Začíname s názvom a nofollow pre odkazy ešte dnes!

Dúfame, že vám tento článok pomohol objaviť tie najlepšie doplnky WordPress pre obchodníkov.

Ak sa vám tento príspevok páčil, mohlo by vás tiež zaujímať naše porovnanie najlepších služieb e-mailového marketingu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map