Porovnať 9 najlepších doplnkov udalostí WordPress v porovnaní (2020)

Najlepšie pluginy udalostí wordpress


Hľadáte najlepšie doplnky pre udalosti WordPress? Ak vlastníte webovú stránku WordPress a máte naplánovanú nadchádzajúcu udalosť, doplnok udalostí vám môže pomôcť dosiahnuť úspech. Od jednoduchých kalendárov až po pokročilé formuláre na registráciu udalostí môžu správne pluginy zorganizovať fantastickú udalosť zabalenú v záťaži a stres..

V tomto článku sa podelíme o 9 najlepších doplnkov udalostí WordPress na trhu. Vyberte 1 alebo kombinujte pár, aby sa z vášho webu stal majstrovské dielo o koordinácii udalostí.

súvisiace: 26 najlepších tém pre WordPress pre udalosti & konferencie.

1. WPForms

WPForms, registrácia užívateľa, plugin, plugin prihlásenia používateľa

Pravdepodobne už poznáte WPForms ako najlepší existujúci doplnok kontaktných formulárov, ale vedeli ste, že ho možno použiť aj ako jeden z najlepších doplnkov udalostí WordPress?

Využitím Doplnok balíčkov šablón formulárov, môžete pomocou WPForms vytvoriť úžasné formuláre na registráciu udalostí pre návštevníkov svojich stránok, aby si mohli kúpiť vstupenky alebo sa zaregistrovať na svoju udalosť.

Vďaka doplnku šablón budete mať na výber niekoľko formulárov na registráciu udalostí, ktoré sú špecifické pre vaše miesto. Je to skvelé, pretože nemusíte vytvárať formulár od nuly, čo vám ušetrí veľa času hneď od netopiera. A so známym intuitívnym tvorcom drag and drop WPForms je vytváranie formulárov absolútnym vánkom.

Svoj formulár môžete dokonca prepojiť s rôznymi webovými aplikáciami vrátane služby Kalendár Google prostredníctvom služby Zapier.

Na vytvorenie formulára na registráciu udalostí v programe WordPress budete potrebovať program Pro (alebo lepší) programu WPForms. Avšak pomocou nášho kupónového kódu, SAVE10, môžete si vziať 10% z ceny!

Začíname s WPForms ešte dnes!

2. EventON

Eventon

S viac ako 250 možnosťami prispôsobenia je EventON jedným z najpôsobivejších doplnkov na vytváranie kalendára a určite jedným z najlepších dostupných doplnkov udalostí WordPress..

Či už vaša udalosť trvá jeden deň alebo niekoľko týždňov, budete ju môcť zobraziť v prekrásnom, minimalistickom kalendári. Svoju udalosť môžete tiež nastaviť ako jednorazovú udalosť alebo opakujúcu sa udalosť.

EventON používa skratky na vkladanie kalendárov udalostí na svoje stránky, takže môžete ľahko pridať kalendár na ľubovoľný príspevok alebo stránku WordPress bez toho, aby ste mali akékoľvek znalosti v oblasti kódovania. Ak viete, ako kopírovať a vkladať, už máte všetky zručnosti, ktoré potrebujete na rýchle pridanie vlastného kalendára na svoj web.

Pridajte odporúčané obrázky, zmeňte farby, zobrazte mapu, zahŕňajú ikony sociálnych zdieľaní a ešte oveľa viac.

Začíname s EventON dnes!

3. Plán udalostí

Plán udalostí

Plán udalostí je ideálny pre inštruktorov, ktorí učia opakujúce sa hodiny, ktorí potrebujú rýchly a jednoduchý spôsob, ako zobraziť svoje rozvrhy. Funguje tiež dobre pri športových udalostiach (od hier Little League po profesionálne zápasy MMA), umeleckých galérií a ďalších. Každý doplnok s nastavenou pracovnou dobou alebo opakujúce sa udalosti bude pre tento doplnok neuveriteľne užitočný.

Vďaka vysoko prispôsobiteľným farbám a pokročilým filtrom je Plán udalostí intuitívne a ľahko vložiteľný. Najlepšie zo všetkého: je tiež medzi pluginmi kompatibilnými s GDPR.

Začíname s plánom udalostí!

4 Kalendujte to!

Kalendujte to

Zaseknuté s bezplatnými a prémiovými doplnkami, Calendarize It! je doplnok nevyhnutných udalostí. Tento kalendár má prispôsobiteľné farby a viac ako 600 písiem a ponúka nekonečné možnosti, pokiaľ ide o štýl a prispôsobenie vašej značky.

S plnou podporou pre program WPBakery Page Builder je tento doplnok kalendára pripravený na preklad ľahko použiteľný a vizuálne vyhodí návštevníkov vašich stránok. Umožňuje dokonca prijímať platby, spájať ich s obchodom WooCommerce alebo s účtom Eventbrite alebo využívať sponzorované reklamy pomocou prémiových rozšírení..

Začíname s Calendarize It! dnes!

5. UdalostiPlus

Registrácia a rezervácia udalostí

Kalendár, registrácia a rezervácia EventsPlus je doplnok typu všetko v jednom, ktorý si určite zaslúži miesto v našom zozname najlepších doplnkov pre udalosti WordPress. Je to naozaj pôsobivé, ako administrátor, tak aj ako návštevník stránok.

Ak sa rozhodnete stiahnuť EventPlus, nie sú potrebné žiadne ďalšie dodatky. Má všetko pokryté, čo z neho robí dobrú cenu. Po zaplatení za stiahnutie získate prístup k všetkým prémiovým funkciám, ktoré má k dispozícii, s neobmedzenými aktualizáciami.

Účastníci vašej akcie sa môžu zaregistrovať a platiť prostredníctvom služby PayPal alebo Authorize.net. V prípade potreby môžete tiež prijať dary na svoju udalosť. Po zaregistrovaní máte navyše možnosť zasielať účastníkom prispôsobené automatické e-maily. Môžete tiež vytvoriť kupónové kódy, ktoré návštevníkom poskytnú zľavu na vstupné.

EventsPlus obsahuje mriežku responzívnych udalostí, voliteľný časovač odpočítavania, farebné kategórie, integráciu Máp Google a možnosť nastaviť viac opakujúcich sa udalostí. Je připravený na preklad do viacerých jazykov a dá sa umiestniť na ľubovoľný príspevok, stránku alebo oblasť pripravenú pomocou widgetu pomocou jednoduchého skráteného kódu (používa sa pre úplné kalendáre alebo jednotlivé udalosti).

Jedna z našich obľúbených funkcií? EventsPlus vám umožňuje exportovať zoznam udalostí aj zoznam účastníkov, čo uľahčuje ich vytlačenie alebo jednoducho poruke pre ľahšiu orientáciu.

Začíname s EventsPlus ešte dnes!

6. Kalendár udalostí

kalendár udalostí

Kalendár udalostí od moderného kmeňa je bezplatný doplnok dostupný v úložisku doplnkov WordPress, ktorý sa používa na vytváranie a správu jednoduchých kalendárov udalostí..

Ak ste vývojár alebo máte tendenciu najať si vývojára, z Kalendára udalostí získate viac ako bežný užívateľ. Je vybavený šablónou skeletu so štýlmi a čiastočnými prepísaniami šablón, ako aj štítkami šablón, háčikov a filtrov. Žiada vás, aby ste boli hackovaní a upravení tak, aby sa z toho stalo niečo skutočne ohromujúce. Ak máte čas, trpezlivosť a zručnosti na odomknutie skrytých pokladov, ktoré tento doplnok môže ponúknuť, je to sakramentsky úžasné.

V prípade netechnicky zdatných používateľov sa Kalendár udalostí môže zdať veľmi „základný“. Nie je to také intuitívne ako iné doplnky v tomto zozname, pretože boli vytvorené „vývojármi, pre vývojárov“ a používanie doplnku holých kostí bez akýchkoľvek ďalších úprav z vašej strany môže z vášho celkového zážitku vziať.

To znamená, že aj tí, ktorí neprogramujú kód, môžu tento doplnok používať, ak všetko, čo potrebujú, je základný kalendár. Po inštalácii vám umožňuje zobraziť jednoduchý kalendár na vašom webe, pomocou ktorého môžete relatívne ľahko písať svoje udalosti. Ak ste však skúseným programátorom, môžete povýšiť tento kalendár na novú úroveň úžasných.

Začíname s kalendárom udalostí ešte dnes!

7. Vstupenky na podujatia

plugin pre lístky na udalosti

Rovnako ako kalendár udalostí, aj vstupenky na podujatia boli vytvorené spoločnosťou Modern Tribe. Tento doplnok je však o niečo prístupnejší pre všetky úrovne používateľov.

Pridajte funkciu RSVP alebo predajte vstupenky na ľubovoľnom príspevku alebo stránke WordPress. Jednoducho prepojte svoj účet PayPal s doplnkom pre vstupenky na podujatia a môžete začať hrať!

Správcovia stránok môžu ľahko skontrolovať zoznam zaregistrovaných účastníkov z hlavného panela WordPress. Ľahko sa používa, dokonca aj pre začiatočníkov.

Keďže však vstupenky na podujatia boli vytvorené spoločnosťou Modern Tribe, mali by sme poznamenať, že podobne ako The Events Calender (# 6 na našom zozname), má možnosti prispôsobenia úcty, ak máte správnu sadu vývojových schopností. Ak ste na túto výzvu, Vstupenky na udalosti sa môžu transformovať z veľkého základného doplnku na niečo úplne neuveriteľné.

Začnite ešte dnes s lístkami na udalosti!

8. Udalosti sú ľahké

udalosti boli ľahké

Ak prevádzkujete web pre členov, je dôležité mať možnosť nastaviť udalosť ako súkromnú / iba pre členov. Udalosti Made Easy majú túto schopnosť a majú dobrú výkonnosť.

Spravujte členstvá, miesta, verejné alebo súkromné ​​udalosti a platby všetko pomocou jediného doplnku. Easy Made uľahčuje prijímanie rezervácií, zhromažďovanie platieb prostredníctvom viacerých platobných brán a zobrazovanie udalostí ako zoznam alebo kalendár.

Funkcie Events Made Easy pripravené na preklad do niekoľkých jazykov sa dajú použiť na príspevky, stránky alebo widgety bočného panela.

Začíname s jednoduchými udalosťami už dnes!

9. Kalendár udalostí typu všetko v jednom

kalendár udalostí typu všetko v jednom

Doplnok Kalendár udalostí typu všetko v jednom je jedinečný v tom, že obsahuje plnú podporu ics / ical. To znamená, že môžete ľahko importovať udalosti z iných kalendárov (Kalendár Google, Apple iCal, MS Outlook atď.) A umožniť návštevníkom svojich stránok prihlásiť sa na odber kalendára vašich udalostí..

Vkladanie Máp Google, farebne rozlíšené kategórie, odporúčané obrázky, pokročilé filtrovanie, optimalizácia SEO a automatické značky sú súčasťou tohto bezplatného doplnku. Je tiež pripravený na preklad, dá sa použiť na vytváranie opakujúcich sa udalostí a ľahko sa vkladá na príspevky a stránky pomocou jednoduchého skráteného kódu.

Začíname s kalendárom udalostí typu všetko v jednom!

Dúfame, že vám tento článok pomohol objaviť najlepšie doplnky pre udalosti WordPress.

Ak sa vám tento článok páčil, mohol by sa vám tiež páčiť náš zoznam najlepších doplnkov technickej podpory pre zákaznícku podporu a tiež náš zoznam doplnkov pre schôdzky s programom WordPress..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map