Porovnať a skontrolovať 8 najlepších zásuvných modulov WordPress FAQ (2020)

Najlepšie wordpress faq pluginy


Dostávali ste e-maily od svojich návštevníkov, ktorí sa vás pýtajú na rovnakú otázku týkajúcu sa vašich produktov, ktorú ste už odpovedali? Je zábavné odpovedať na otázky klientov a odstrániť ich pochybnosti. Môže to však byť zastrašujúce, keď dostávate rovnaké otázky opakovane.

Inteligentné riešenie tohto problému spočíva v tom, že na svojom webe nájdete sekciu FAQ. Takto môžete zostaviť zoznam najčastejšie kladených otázok, odpovedať na všetky z nich a zobraziť ich na svojich webových stránkach svojim návštevníkom.

Ak majú návštevníci pochybnosti, môžu sa obrátiť na časté otázky. Navyše už nebudete musieť opakovane odpovedať na rovnaké otázky.

A čo by mohlo byť lepšie, ako na to použiť doplnok FAQ? V tomto článku vám o tom povieme 8 Najlepšie FAQ Pluginy ktorá vám umožní vytvoriť sekciu FAQ pre vaše podnikanie.

1. Heroic WordPress FAQs Plugin

HeroThemes, pluginy FAQ

Heroic WordPress FAQs Plugin je jedným z najviac užívateľsky príjemných doplnkov s krásnym dizajnom a nádherným back-endom. Tento doplnok môžete použiť na vytvorenie často kladených otázok (FAQ) presne podľa vašich predstáv. Nevyžaduje sa vôbec žiadne kódovanie.

Vďaka tomuto doplnku je ľahké prispôsobiť svoje časté otázky vďaka vývojárovi drag-and-drop. Najlepšie je, že podporuje obrázky, videá a animácie. Vizuály môžu vašim návštevníkom veci objasniť. Doplnok obsahuje 5 preddefinovaných štýlov FAQ, rôzne voľby ikon a vizuálny editor, ktorý ponúka príjemný zážitok z úprav.

Konfigurátor FAQ otvára možnosť pridať vaše časté otázky kdekoľvek na webe. Ak chcete prispôsobiť vzhľad svojho webu, môžete použiť jeho úžasné možnosti prispôsobenia.

2. Efektívne časté otázky – doplnok FAQ pre WordPress

Efektívne FAQ, pluginy FAQ

Fancy FAQ je vynikajúci doplnok, ktorý zjednodušuje proces pridávania sekcie FAQ na vaše webové stránky WordPress. Doplnok je kompletné riešenie, ktoré odpovedá vašim návštevníkom na všetky pravdepodobné otázky, ktoré môžu mať o vašich produktoch a službách.

Prispôsobený typ príspevku s taxonómiou kategórie vám uľahčuje ľahkú integráciu často kladených otázok. Po pridaní často kladených otázok (FAQ) ich môžete zobraziť kdekoľvek na svojom webe. Môže sa to týkať konkrétnej stránky, príspevku alebo widgetu. Môžete to urobiť pomocou skráteného kódu, ktorý vám poskytne doplnok.

Tento doplnok podporuje aj množstvo populárnych doplnkov, vrátane WooCommerce. Ak je teda váš web elektronickým obchodom, budete môcť naďalej ponúkať svoje produkty a služby bez problémov.

3. Doplnok FAQ pre Tribulant WordPress

Doplnky FAQ, doplnok Tribulant FAQs

Tribulant WordPress FAQ je robustné riešenie WordPress, ktoré je zostavené s plne vybaveným administratívnym panelom, odkiaľ môžete spravovať svoje často kladené otázky. Je to mimoriadne flexibilné, čo vám umožňuje vyladiť nastavenia doplnku a upraviť ho podľa vašich požiadaviek.

Vaši používatelia môžu mať čisté frontend, odkiaľ môžu ľahko prechádzať otázkami. Formulár vyhľadávania integrovaný s doplnkom umožňuje vašim používateľom vykonať konkrétnejšie vyhľadávanie bez straty času.

Ak chcete, aby vaše otázky a odpovede boli užitočnejšie pre používateľov, môžete prijímať otázky prostredníctvom webového formulára. Môžu to urobiť buď registráciou a prihlásením sa na web, alebo priamo z frontendu samotného. Máte právo zvoliť si, ako chcete, aby vaši návštevníci položili otázku.

4. Správca FAQ produktu WooCommerce

WooCommerce FAQ Manager, FAQ pluginy

Správca FAQ produktu WooCommerce je kompletné riešenie na pridanie často kladených otázok na vaše webové stránky elektronického obchodu. Pomocou tohto doplnku môžete pridať časté otázky k jednotlivým produktom na svojich stránkach osobitne. Najlepšie je, že počet otázok, ktoré môžete pridať, nie je nijako obmedzený.

Svoje Časté otázky môžete tiež zoradiť v ľubovoľnom poradí pomocou drag and drop. Môžete tiež použiť 7 krásnych predpripravených tém so samostatnou sekciou na tvorbu tém. Ak sa vám nepáči konkrétna farba alebo písmo atď., Choďte do toho a zmeňte ich.

5. FAQ spoločnosti WD od spoločnosti Web-Dorado

Web Dorado, pluginy FAQ

FAQ WD by Web-Dorado je ďalším úžasným FAQ pluginom, ktorý by ste si mohli pozrieť. Ide o doplnok s často kladenými otázkami, ktorý je vhodný pre SEO a ktorý vám umožní ľahko pridať časté otázky na svoj web. Svoje otázky môžete dokonca kategorizovať, aby ich návštevníci ľahšie našli rýchlo.

Keď vaši návštevníci napíšu otázku, odpovede sa zobrazia v elegantnom zobrazení harmoniky a používatelia na ne kliknú, aby si prečítali odpovede. Doplnok podporuje neobmedzený počet kategórií. Pomocou časti Objednávka môžete tiež zmeniť poradie svojich otázok. Sekcia objednávky je dodávaná s funkciou drag and drop, takže ich objednávanie a zmena poradia sa javí ako veľmi jednoduché.

K častým otázkam môžete tiež pridať tlačidlá zdieľania v sociálnej sieti, umožniť ľuďom pridať komentár a urobiť omnoho viac. Plugin ponúka tiež veľkú podporu. Krásne témy, ktoré sa dodávajú s doplnkom, môžu vaše otázky a odpovede naozaj vyzerať skvele.

6. Akordeón FAQ WordPress Plugin

Akordeón FAQ, pluginy FAQ

Akordeón FAQ WordPress Plugin je dokonalým riešením na pridanie často kladených otázok na vaše webové stránky. Či už ich chcete mať podľa harmoniky, zoznamu alebo štýlu bloku, tento doplnok má pre vás všetky možnosti. Všetko, čo musíte urobiť, je nainštalovať, aktivovať a jednoducho začať používať doplnok na svojej webovej stránke.

Je mimoriadne flexibilný, takže k častým otázkam môžete pridať vlastný štýl. Od zmeny farby, písma, ikon, polomeru ohraničenia a ďalších, budete mať veľa možností, aby to vyzeralo zreteľne. Môžete tiež povoliť možnosť prekladu.

Doplnok ponúka počas pracovných dní plnú podporu a zahŕňa inštaláciu a nastavenie, vlastnosti produktu a opravy chýb.

7. Arconix FAQ od Tyche Softwares

zapojiť

Arconix FAQ je bezplatný doplnok FAQ, ktorý vám umožňuje pridať štýlovú sekciu Časté otázky na svoj web. Skratku môžete použiť na zobrazenie kdekoľvek na webe. Môžete ich tiež skryť alebo ukázať pomocou animovaného prepínača JQuery alebo akordeónu.

Umožňuje tiež zobraziť otázku a odpovede v skupinách tak, že ich označíte v čase ich vytvorenia. Môžete tiež povoliť začiarkavacie políčko, ktoré vám umožní pridať vaše najčastejšie otázky na začiatok pomocou odkazu.

Doplnok sa ľahko používa a prispôsobuje a už má viac ako 10 000 aktívnych stiahnutí. Vyskúšajte teda tento doplnok a na svoju webovú stránku pridajte krásnu časť Časté otázky.

8. Ultimate FAQ

Najčastejšie otázky

Doplnok Ultimate FAQ je úžasný doplnok WordPress, ktorý zjednodušuje proces pridávania častých otázok na vaše webové stránky. Od pridávania neobmedzených kategórií po vytváranie neobmedzených značiek vám tento doplnok umožňuje vytvoriť skvelú časť častých otázok pre váš web.

Ak chcete používateľom uľahčiť prácu, môžete použiť vyhľadávací formulár AJAX FAQ a povoliť konkrétnejšie vyhľadávanie na svojich webových stránkach. Rozloženie harmoniky, ktoré je súčasťou tohto doplnku, vám umožňuje štýlovo prezentovať svoje otázky a odpovede. Môžete tiež vytvoriť používateľskú príručku a dokonca umožniť ľuďom sťahovať svoje otázky a odpovede vo formáte PDF.

Doplnok vám tiež umožní navrhnúť najčastejšie otázky. Môžete použiť CSS, aby vaša sekcia vyzerala štýlovejšie a príťažlivejšie.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť niektoré z najlepších doplnkov pre WordPress FAQ. Ak chcete, môžete si pozrieť túto príručku Ako pridať časté otázky – časté otázky v programe WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map