POROVNAL 10 najlepších zásuvných modulov pre nehnuteľnosti WordPress (2020)

Najlepšie WordPress nehnuteľností pluginy v porovnaní


Hľadáte najlepšie doplnky pre nehnuteľnosti WordPress?

Webové stránky o nehnuteľnostiach sú fantastickým obchodným generátorom, pretože podporujú nástroje a funkcie na online obchodovanie s nehnuteľnosťami.

V tomto článku budeme zdieľať niektoré z najlepších doplnkov pre nehnuteľnosti WordPress, ktoré môžete použiť na dosiahnutie úspechu vášho webu.

Vytvorenie webovej stránky s nehnuteľnosťami pomocou WordPress

WordPress je najflexibilnejší a najpopulárnejší tvorca webových stránok na trhu. Mnoho najvýznamnejších svetových značiek používa pre svoje webové stránky WordPress.

Nájdete tu dva druhy webových stránok WordPress: WordPress.com, ktorá je hosťovanou platformou, a WordPress.org, čo je riešenie s vlastným hosťovaním. Viac podrobností nájdete v našom porovnávaní vedľa seba na stránkach WordPress.com vs WordPress.org.

Pre webovú stránku s nehnuteľnosťami by ste mali používať WordPress.org s vlastníctvom hostiteľa. Je vysoko flexibilný a ponúka pôsobivé funkcie na vývoj výkonných webových stránok.

Pred začatím budete musieť kúpiť doménové meno a webhostingový účet, aby ste správne nainštalovali WordPress.

Bluehost je naše odporúčané riešenie webhostingu. Je to jedna z najpopulárnejších hostingových spoločností a oficiálny hostingový partner WordPress.

Našťastie ponúkajú čitateľom IsItWP bezplatný názov domény, certifikát SSL a masívnu zľavu na webhosting..

vytvoriť blog na Bluehost

Kliknite sem, aby ste si mohli uplatniť túto exkluzívnu ponuku Bluehost »

Po zakúpení webhostingu môžete postupovať podľa nášho podrobného sprievodcu, ako vytvoriť webovú stránku WordPress.

Pozrime sa na tie najlepšie doplnky nehnuteľností WordPress.

1. Real Estate Pro

Real Estate Pro

Real Estate Pro je prémiový doplnok pre výpis nehnuteľností a nehnuteľností WordPress. Umožňuje používateľom pridávať ich zoznamy, nárokovať si zoznamy, predávať nehnuteľnosti, spravovať recenzie klientov a ďalšie. Návštevníci vášho webu môžu ponúkať ceny za nehnuteľnosti, zanechať poznámku vlastníkovi záznamu, kontaktovať vlastníkov nehnuteľností a prihlásiť sa na odber svojich zoznamov, aby ste dostali pravidelné aktualizácie..

Doplnok je pripravený na preklad a plne podporuje WPML. Podporuje tiež služby tretích strán, ako sú Stripe, PayPal, MailChimp atď.

Real Estate Pro je integrovaný s programom Visual Composer, ktorý umožňuje rýchle nastavenie webových stránok s nehnuteľnosťami a začatie zarábania peňazí online.

2. Nástroje nehnuteľností

Realitná sada nástrojov

Realitná sada nástrojov je all-in-one realitný doplnok WordPress. Ponúka niekoľko užitočných funkcií, ako sú vlastné polia, mapy majetku, typy príspevkov, zoznamy a ďalšie. Pomocou viacerých filtrov rozšíreného vyhľadávania môžete svojim používateľom umožniť, aby na vašom webe s nehnuteľnosťami našli to najlepšie vlastníctvo.

Umožňuje používateľom zobraziť výsledky vlastností v zozname, mriežke, mape alebo iným spôsobom, ktorý uprednostňujete v nastaveniach. Dodáva sa tiež s pokročilými možnosťami mapy, ktoré poskytujú značky, vlastné návrhy a možnosti geolokácie.

Medzi ďalšie funkcie patrí posuvník obrázkov na pridanie viacerých fotografií majetku. Doplnok podporuje preklady s WPML.

3. Estatik

Estatik

Estatik je bezplatný zásuvný modul WordPress pre nehnuteľnosti, ktorý môžete použiť na pridanie výpisov nehnuteľností na svoj web. Tento doplnok môžete použiť na ľahké vytvorenie a správu plne funkčných riešení nehnuteľností.

Ponúka jazykovú podporu, integráciu Máp Google, ikony sociálnych médií, galériu obrázkov, widget nehnuteľností a ďalšie. Dodáva sa s neobmedzenými možnosťami pre vaše záznamy o nehnuteľnostiach, takže si ich môžete prispôsobiť a predať online.

Estatik má pokročilé filtre pri vyhľadávaní dátumov, populárnych nehnuteľností, cien a polohy. Je to plne prispôsobiteľný doplnok a skvele funguje so všetkými top témami WordPress.

4. Vypíšte zoznamy

Dajte pozor na výpisy

Impress Listings je populárny doplnok WordPress pre webové stránky s nehnuteľnosťami. Ponúka kompletné riešenie pre začiatočníkov až po pokročilých používateľov na spustenie online obchodu s nehnuteľnosťami.

Umožní vašim používateľom pridať ich zoznamy s obrázkami a videami o vlastnostiach. Vizuálny vplyv zvyšuje návštevnosť vašich webových stránok s nehnuteľnosťami a pomáha pri zlepšovaní SEO. Môžete ľahko prispôsobiť zoznamy nehnuteľností a navrhnúť krásne stránky so záznamom s úplnými podrobnosťami, mapami Google a kontaktnými informáciami vlastníka záznamu.

Plne podporuje výpis IDX a môžete tiež importovať záznamy z iných zdrojov. Odporúča niekoľko doplnkových doplnkov, aby obsahovali ďalšie funkcie na vytvorenie presvedčivej webovej stránky o nehnuteľnostiach.

5. Kalkulačka amortizácie WP

Kalkulačka amortizácie WP

Kalkulačka amortizácie WP je prémiový doplnok WordPress, ktorý sa používa na výpočet hypoték, pôžičiek a financovania nehnuteľností online. Má funkcie, ktoré idú nad rámec jednoduchej hypotekárnej kalkulačky. Podporuje tiež nástroj na zachytávanie potenciálnych klientov, výpisy nehnuteľností, portál agentov, stránky s vlastnými vlastnosťami, e-mailové upozornenia a ďalšie.

Umožňuje vám tiež používať symboly mien a rôzne voľby formátu peňazí. Nástroj drag and drop Builder vám pomáha pridať kalkulačku amortizácie na webovú stránku s nehnuteľnosťami.

Má vlastný widget pre webové stránky s nehnuteľnosťami. Je pripravený na preklad a obsahuje flexibilné možnosti na automatický výpočet amortizovaných pôžičiek.

6. WP-Property

Vlastnosť WP

WP-Property je bezplatný doplnok WordPress pre nehnuteľnosti. Má možnosť pridať zoznamy nehnuteľností, spravovať zoznamy a ďalšie. Zahŕňa výkonné vlastné možnosti na pridanie úplných podrobností ku každému záznamu nehnuteľnosti, ako je počet izieb, kúpeľní, kapacita, parkovanie a ďalšie vlastnosti nehnuteľnosti..

Môžete vytvoriť štýlové stránky so zoznamom nehnuteľností pomocou Máp Google, vyhľadávania nehnuteľností, odporúčaných záznamov, vyhľadávacích filtrov a Podpora výpisu IDX. Navrhuje bezplatné témy nehnuteľností WordPress a tiež skvele funguje so všetkými ostatnými témami.

Má widgety, krátke kódy a ďalšie metódy na zobrazovanie výpisov nehnuteľností kdekoľvek na vašich webových stránkach WordPress. WP-Property je flexibilný doplnok s podporou prekladu a optimalizáciou SEO.

7. Základné nehnuteľnosti

Základné nehnuteľnosti

Ak hľadáte doplnok pre nehnuteľnosti, ktorý umožňuje odosielanie záznamov o vlastníctve frontendov, potom je doplnok Essential Real Estate perfektný. Má backend aj frontend podporu pri zadávaní zoznamu s výkonným dashboardom pre agentov na správu ich záznamov.

To vám umožní ľahko prispôsobiť a nastaviť realitný web so všetkými funkciami, ktoré potrebujete. Doplnok Essential Real Estate podporuje všetky globálne spôsoby platby, takže môžete online vytvoriť trh s nehnuteľnosťami.

8. BirchPress

BirchPress

BirchPress je doplnok na objednávanie a plánovanie plánovania WordPress. Môže sa použiť ako doplnok na vašom webe s nehnuteľnosťami na správu stretnutí medzi klientmi a agentmi.

To vám umožní ľahko pridať rezervačný formulár na svoju webovú stránku WordPress a tiež integruje online platby cez PayPal. Plne podporuje WooCommerce a všetky jeho funkcie, takže môžete ľahko predávať nehnuteľnosti online.

9. WPCasa

WPCasa

WPCasa je zásuvný modul pre nehnuteľnosti pre webové stránky WordPress. Obsahuje niekoľko tém, ktoré je možné použiť na vytvorenie plne flexibilnej a výkonnej platformy nehnuteľností pre používateľov. WPCasa má ľahko použiteľné rozhranie a všetky nastavenia sú v aplikácii WordPress ľahko spravovateľné.

Podporuje pokročilý vyhľadávací nástroj s viacerými filtrami na rýchle nájdenie výpisov nehnuteľností na vašom webe s nehnuteľnosťami. Pomocou editora WPCasa môžete ľahko pridávať informácie o nehnuteľnostiach, mapy miest, obrázkové galérie a ďalšie podrobnosti o svojich zoznamoch..

10. Nehnuteľnosti WPL

Nehnuteľnosť WPL

WPL Real Estate je ďalšie bezplatné riešenie nehnuteľností pre webové stránky WordPress. Obsahuje filtrovateľné vyhľadávanie pre používateľov, aby našli výpisy nehnuteľností. Ponúka tiež flexibilný frontend dashboard pre používateľov a agentov na rýchle pridanie ich záznamu. Realitná kancelária WPL má pre používateľov možnosť pridať svoj profil, polohy nehnuteľností pomocou máp Google, vytvárať štýlové zoznamy, vlastné polia a ďalšie.

Funguje skvele so všetkými najpopulárnejšími doplnkami WordPress a podporuje výpisy IDX v prémiovej verzii. Na vývojára doplnku môžete osloviť a na požiadanie získať vlastné funkcie.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť tie najlepšie doplnky WordPress pre nehnuteľnosti. Mali by ste sa tiež pozrieť na náš ručne vybraný zoznam najlepších doplnkov udalostí WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map