Porovnanie 12 najlepších doplnkov podcastov WordPress v porovnaní (bezplatné a prémiové)

best-WordPress-podcast-plugins


Chcete na svojom webe WordPress spustiť podcast? Nie ste si istí, ktorý nástroj podcastingu použiť? Ak robíte prieskum online, objavíte na trhu množstvo doplnkov; ale výber toho správneho sa môže zdať ohromujúci, ak neviete, čo hľadáte.

Z tohto dôvodu sme starostlivo vybrali 12 najlepších doplnkov podcastu WordPress, aby ste na svojom webe WordPress mohli ľahko začať podcasting. Ako začiatočník vám bude užitočný aj náš sprievodca spustením webovej stránky podcastov na stránkach WordPress.

1. PowerPress od Blubrry

blubrry-PowerPress-podcast-WordPress-plugin

Ak chcete v aplikácii WordPress vybudovať výkonnú webovú stránku podcastov, spoločnosť Blubrry vám poskytne kompletnú sadu nástrojov, ktoré potrebujete. Medzi jeho služby patrí hosting podcastov, štatistika podcastov a doplnok podcast číslo jedna na trhu, PowerPress.

PowerPress je veľmi výkonný, ale jednoduchý modul, ktorý vám umožňuje ľahko pridávať podcasting do WordPress. Pomocou tohto doplnku môžete na svoje stránky pridať zvukové aj obrazové podcasty. PowerPress plne podporuje podcasty Apple a Google podcasty.

Doplnok sa dodáva prostý a pokročilé režimy, aby začiatočníci mohli začať s jednoduchým režimom, až kým nebudú priateľskí s jeho rozhraním, a potom prejsť na pokročilé. Jednoduchý režim má iba základné nastavenia, takže môžete bez problémov vytvoriť svoju prvú epizódu a odoslať ju do siete podcastov Apple. Akonáhle budete pripravení, môžete využiť pokročilý režim na využitie všetkých robustných možností, ktoré doplnok ponúka.

Doplnok obsahuje integrovaný prehrávač médií HTML5 s podporou vloženia z webových stránok, ako je YouTube. Má veľa úžasných funkcií vrátane nástrojov na odber, SEO podcastingu, štatistík, nástrojov na migráciu atď. Ak chcete pokročilé funkcie podcastingu, môžete použiť PowerPress spolu s ich hostingom podcastov..

2. Smart Podcast Player

smart-podcast-player

Ako už názov napovedá, Smart Podcast Player je inteligentný doplnok WordPress pre inteligentné podcastery. Pomáha vám spustiť skvelé podcasty na vašom webe WordPress, ktoré vaši poslucháči určite zamilujú.

Je vybavený nádherne navrhnutým prehrávačom HTML s tlačidlami na stiahnutie, zdieľanie a prihlásenie na odber, aby si užívatelia mohli ľahko vychutnať každú epizódu podcastu. Tlačidlo Prihlásiť sa na odber vám pomôže ľahšie zhromaždiť viac e-mailov od vašich poslucháčov. Pomocou programu Smart Track Player môžete zvýrazniť aj celý archív podcastov, ako aj každú jednotlivú epizódu, skladbu alebo zvukový klip.

súvisiace: Ako pestovať svoj zoznam e-mailov, RÝCHLO!

Prehrávač Smart Podcast plne reaguje, takže váš podcast bude vyzerať skvele na všetkých zariadeniach a obrazovkách. Má funkciu riadenia rýchlosti, takže môžete do svojich podcastov pridať viac rýchlostí. Navyše si môžete vybrať farebný motív (svetlý alebo tmavý) a vlastné farby, ktoré vyhovujú farebnej schéme vášho webu.

3. Vážne jednoduché podcasting

vážne-simple-podcasting-WordPress-plugin

Vážne jednoduché podcasting je bezplatný a ľahko použiteľný doplnok podcasting WordPress pre začiatočníkov. Používa natívne rozhranie WordPress, ktoré vám umožňuje pridávať a spravovať podcasty WordPress s minimálnymi požadovanými nastaveniami.

Pomocou vážne jednoduchého podcastingu môžete spustiť viacero podcastov z toho istého webu WordPress. Je vybavený novo prepracovaným prehrávačom médií, do ktorého môžete pridať titulný obrázok podcastu a krásne ho prispôsobiť. Podporuje zvukové aj obrazové podcasting.

Okrem toho má plnú podporu takmer všetkých služieb podcastov a informačných kanálov vrátane iTunes, Google Play a Stitcher. Doplnok vám umožňuje pridať archív podcastov, jednotlivé epizódy alebo zoznamy skladieb kdekoľvek na vašom webe pomocou krátkych kódov a widgetov.

4. Libsyn Podcasting

libsyn-podcast-plugin

Libsyn Podcasting je populárna služba podcastingu dostupná na trhu, ktorá zahŕňa doplnok Libsyn Podcasting a hostovanie podcastov Libsyn. Pomocou doplnku Libsyn Podcasting môžete prepojiť svoju stránku WordPress s účtom Libsyn a ľahko začať publikovať podcasty..

Doplnok vám umožňuje na vašom webe WordPress vytvárať epizódy podcastov, vytvárať koncepty podcastov a plánovať príspevky. Súbory podcastov môžete nahrať priamo do Libsyn z hlavného panela WordPress. Vaše súbory podcastov sa uložia do vášho hostiteľa podcastov Libsyn, aby nezaberali miesto na vašom hostovaní WordPress..

Doplnok je však vo verzii beta; ale stále je to zaujímavá možnosť, ktorú môžete použiť pre podcasting WordPress.

5. BuzzSprout

buzzsprout-podcasting-platform

BuzzSprout je výkonné riešenie podcastingu dostupné na trhu. BuzzSprout je plnohodnotná služba podcastingu, ktorá vám umožní hosťovať a propagovať vaše podcasty. Je to v podstate prémiové riešenie; svoj bezplatný program však môžete využívať 90 dní a každý mesiac hostiť až 2 hodiny podcastov.

BuzzSprout má jednoduché a ľahko zrozumiteľné rozhranie, kde môžete vytvoriť podcast a pridať epizódy. Pri nahrávaní zvukového súboru sa súbor automaticky optimalizuje podľa osvedčených postupov odvetvia. Potom môžete svoj podcast ľahko pridať do populárnych adresárov podcastov vrátane iTunes, Stitcher a Google Play.

Ak podcastujete s programom BuzzSprout a chcete pridať svoje podcasty na svoj web WordPress, môžete použiť ich bezplatný doplnok. Bezplatný doplnok vám pomôže vytiahnuť epizódy podcastov z BuzzSprout. Epizódy podcastov môžete pridať kamkoľvek na svoje stránky pomocou krátkych kódov podcastov.

6. Simple Podcast Press

jednoduchý podcast-press-plugin

Simple Podcast Press je, ako už názov napovedá, skutočne jednoduchý doplnok pre podcasting pre WordPress. Pomáha vám pridať vaše podcasty z ktorejkoľvek platformy podcastingu vrátane Libsyn, SoundCloud, Buzzsprout, atď..

Bez ohľadu na to, kde hostíte svoje podcasty, môžete do WordPressu jednoducho pridať adresy URL iTunes a predviesť svoje podcasty na svojich stránkach. Po zadaní adresy URL služby iTunes automaticky vytvorí jedinečnú stránku pre každú z vašich epizód podcastov a pridá prehrávač spolu s obrázkami a popisom. Je to plne automatické a jednoduché.

Ďalšími funkciami doplnku sú plne prispôsobiteľné tlačidlá, časové značky s možnosťou kliknutia, integrácia Clammr na zdieľanie úryvkov na Facebooku a Twitteri, automatický skrátovač adries URL atď. Doplnok je v podstate určený pre podcasterov, ktorí chcú propagovať svoje podcasty prostredníctvom svojich webových stránok WordPress..

7. Podlove Podcast Publisher

podlove-podcast, vydavateľ

Vydavateľ Podlove Podcast je ďalším riešením podcastingu pre WordPress. Doplnok vám umožňuje publikovať a spravovať podcast z vášho webu WordPress. Podporuje publikovanie vo viacerých formátoch tým, že zahŕňa všetky moderné zvukové a obrazové kodeky. A prichádza s vylepšeným prehrávačom HTML5 na prehrávanie vašich podcastov.

Ak chcete do podania WordPress pridať súbory podcastov, musíte ich najskôr odovzdať do umiestnenia na nahrávanie, ako sú FTP / sFTP alebo Amazon S3. Poskytuje jednoduché a rýchle nastavenie na pridanie nahraného súboru do WordPress a jeho publikovanie na vašom webe.

Aby ste mohli lepšie spravovať epizódy podcastov, obsahuje podporu kapitol. Navyše má flexibilné šablóny, analýzy a oveľa viac, ktoré vám pomôžu pri vytváraní výkonného podcastu vo WordPress.

8. iTunes Podcast Review Manager

iTunes podcast-review-manager

Správca kontroly podcastov iTunes pomáha pridať vaše medzinárodné recenzie podcastov z iTunes na vaše stránky WordPress. Je to užitočné pre podcasterov, ktorí majú populárne podcasty na iTunes a chcú ich viac propagovať, aby oslovili širšie publikum. Pridanie recenzií podcastov slúži ako referencie k vašej práci.

Po nastavení doplnku na vašom webe WordPress každé 4 hodiny skontroluje nové recenzie podcastov a automaticky ich zobrazí v tabuľke na vašom webe. Keď sú informačné kanály recenzie pre niektoré krajiny nedostupné, budete musieť počkať na ďalšiu automatickú kontrolu alebo skontrolovať ručne.

9. Amazon Polly pre WordPress

Amazon-Polly-for-WordPress

Amazon Polly pre WordPress je bezplatný doplnok WordPress, ktorý vám pomôže zmeniť váš textový obsah na reč pomocou Amazon Polly. Ak neviete, čo je to Amazon Polly, je to služba, ktorá premieňa text na realistický prejav.

Pomocou tohto doplnku môžete vygenerovať zvukový kanál pre váš textový obsah a vložiť ho do svojich príspevkov WordPress. Pridanie zvuku spolu s textovým obsahom vám pomôže zvýšiť prístupnosť vašich príspevkov.

Doplnok tiež umožňuje publikovať vaše príspevky vo forme podcastov priamo z vášho webu a sprístupňovať ich poslucháčom v adresároch podcastov..

10. Kázeňský manažér

serman-manager-WordPress-plugin

Kázeňský manažér je bezplatný doplnok WordPress, ktorý vám pomôže úplne spravovať cirkevné kázne. Doplnok vám umožňuje pridať zvukové súbory MP3 na vaše stránky WordPress spolu s reproduktormi, seriálmi, témami atď. Potom môžete pridať kázne MP3 do adresárov iTunes a sprístupniť ich pre poslucháčov podcastov..

Doplnok Sermon Manager je k dispozícii na stiahnutie zadarmo v oficiálnom archíve doplnkov WordPress. Je kompatibilný so všetkými ostatnými hlavnými doplnkami WordPress as akýmikoľvek témami WordPress.

11. Kompaktný audioprehrávač WP

kompaktný wp-audio-prehrávač-WordPress-plugin

Kompaktný audioprehrávač WP je bezplatný doplnok WordPress na pridanie zvukového prehrávača do WordPress. Ak chcete pridať zvukové súbory do WordPress pomocou tohto doplnku, musíte ich najskôr odovzdať do umiestnenia na odovzdanie. Potom môžete vložiť zvukové súbory na vaše príspevky a stránky WordPress pomocou skráteného kódu. Doplnok zobrazí vaše zvukové súbory spolu s prehrávačom kompaktných médií.

Doplnok podporuje zvukové súbory MP3 a OGG. Umožňuje vám nakonfigurovať možnosti automatického prehrávania, slučky atď. Audio prehrávač je plne citlivý, takže sa dobre hodí pre všetky typy zariadení a podporuje všetky hlavné prehliadače..

12. Spreaker Shortcode

spreaker-skrátený-plugin

Spreaker je populárna platforma pre podcasting, kde si môžete vypočuť najmodernejšie podcasty na svete a tiež si vytvoriť svoje vlastné podcasty. Ak máte podcast na Spreakeri, môžete ho teraz jednoducho vložiť do svojho WordPress webu pomocou Spreaker Shortcode zapojiť.

Doplnok vám pomôže pridať akúkoľvek epizódu Spreaderu, show alebo používateľa do WordPress. Doplnok vám umožní pridať Spreaker podcasty s množstvom konfigurácie pomocou parametrov krátkeho kódu.

bonus: Vyskúšajte najlepší doplnok WordPress pre prezradie a vytvorte úspešné prezradenie.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie podcastové doplnky pre WordPress. Môžete tiež vidieť našu zbierku najlepších doplnkov WooCommerce.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map