Porovnanie 15 najlepších zásuvných modulov so softvérom Live Chat (2020)

Najlepšie Live Chat softvér


Chcete komunikovať s návštevníkmi svojich webových stránok, keď sú na vašich stránkach? Pridanie živého chatovacieho okienka na svoju stránku vám pomôže nasmerovať návštevníkov vašich webových stránok správnym smerom tým, že poskytuje okamžitú pomoc. V tomto článku porovnáme najlepší softvér na živé rozhovory a pomôžeme vám rozhodnúť sa, ktoré z nich je tým správnym riešením pre vaše potreby.

Používanie softvéru na live chat pre vaše webové stránky

Pridanie živého chatovacieho okienka na svoje stránky vám pomôže dostať sa do kontaktu s návštevníkmi vašich webových stránok. Prostredníctvom živého chatovacieho okienka môžete poskytnúť okamžité odpovede na príslušné otázky svojich návštevníkov, ktoré im bránia v vykonaní požadovanej akcie, napríklad pri kúpe produktu..

Pri výbere softvéru na live chat pre vaše webové stránky musíte mať na pamäti niekoľko vecí.

účel:

Musíte zistiť, prečo na svoje stránky pridávate live chat. Niektoré použitia sú:

 • Zvýšte predaj: Komunikujte so svojimi zákazníkmi a pochopte, čo im bráni v nákupe vašich produktov. Poskytujte okamžitú pomoc s cieľom generovať viac tržieb a výnosov.
 • Vedúca generácia: Integrujte svoj chatovací box s vašou e-mailovou marketingovou službou a získajte potenciálnych zákazníkov. Aj keď vaši používatelia nie sú pripravení na okamžité obchodovanie s vami, môžete ich aj naďalej sledovať a neskôr ich previesť.
 • Zmerajte čisté skóre promótora (NPS): NPS je dôležitá metrika, ktorá meria lojalitu vašich zákazníkov. Po rozhovore presvedčte svojich používateľov, aby odoslali prieskum NPS, aby ste pochopili, aká je pravdepodobnosť, že vaši zákazníci odporučia vaše produkty svojim priateľom..

Vlastnosti:

Porovnajte rôzne funkcie ponúkané rôznym softvérom na živé rozhovory a zistite, ktorá z nich dokonale vyhovuje vašim potrebám.

integrácia:

Pred výberom doplnku živého rozhovoru WordPress sa musíte uistiť, že ponúka bezproblémovú integráciu s vašimi obľúbenými webovými aplikáciami. Môžete tiež skontrolovať, či existuje natívna integrácia, ktorá vám pomôže pridať živé chatovacie pole WordPress na vašu stránku WordPress..

Čítaj viac: Ako si vyrobiť web zadarmo

1. LiveChat

live chat

LiveChat je najlepší nástroj na živé rozhovory. Umožní vám to osloviť návštevníkov vašich webových stránok a nasmerovať ich správnym smerom.

Cena je založená na počte agentov, ktorí sa môžu prihlásiť na váš účet LiveChat súčasne. Môžete si však vytvoriť toľko účtov agentov, koľko potrebujete na usporiadanie členov tímu. Všetko, čo zákazníci píšu, je okamžite viditeľné v okne rozhovoru, čo vám pomôže rýchlo poskytnúť pomoc vašim zákazníkom.

Tento nástroj je tiež dodávaný s výkonnými vstavanými správami a analytikmi. Môžete ho dokonca integrovať do svojho účtu Google Analytics a merať vplyv, ktorý má LiveChat na vašu firmu. Ponúkajú tiež bezplatný doplnok na live chat WordPress, ktorý sa dá nainštalovať na váš web.

LiveChat, Inc. podporuje integráciu so všetkými vašimi obľúbenými webovými aplikáciami.

Začnite s LiveChat už dnes.

2. Sendinblue Chat

Sendinblue

Sendinblue je komplexný digitálny marketingový balík, ktorý vám umožňuje nastaviť chatovací zoznam, zoznam e-mailov a ďalšie.

Sendinblue Chat je prémiový live chatový doplnok na komunikáciu s vašimi potenciálnymi zákazníkmi a zákazníkmi v reálnom čase. Pomocou funkcie Sendinblue Chat si môžete vytvoriť úplne prispôsobené chatovacie pole s vaším menom a logom.

Umožňuje vám usporiadať tím a vytvoriť pracovný postup, ktorý agentom priradí chaty.

Kombináciou softvéru na live chat s inými službami Sendinblue, ako je e-mail a SMS marketing, môžete rýchlo získať dôveru medzi používateľmi.

Začíname s chatom Sendinblue ešte dnes.

3. Olark

olark

Olark je jedným z najjednoduchších nástrojov na živé rozhovory, ale dostatočne komplexný, aby svojim návštevníkom a vášmu tímu ponúkol bezproblémový chat. Olark vám umožňuje prispôsobiť miniaplikáciu pre chatovú chatu tak, aby zodpovedala vašej značke, aby ste mohli ponúkať konzistentné prostredie na svojich stránkach..

Vďaka svojej automatizovanej funkcii zasielania správ môžete odosielať správy na základe správania vašich návštevníkov. Týmto spôsobom môžete doručiť správne správy v pravý čas s minimálnym úsilím na konci.

Ceny sa určujú podľa počtu účtov agentov, ktoré chcete nastaviť.

Začnite s Olarkom už dnes.

4. Zendesk Chat

chat zendesk

Zendesk Chat, predtým známy ako Zopim, je jednou z vedúcich live chatových služieb na trhu. To vám dáva možnosť hovoriť so svojimi zákazníkmi cez live chat. Je dodávaný s bezplatným plánom s obmedzenými funkciami, ktorý umožňuje komukoľvek pridať živé chatovacie okno na ich webové stránky.

Môžete ľahko nastaviť automatizované rozhovory a poskytnúť svojim návštevníkom prispôsobené chatovanie na základe ich správania.

Môžete tiež monitorovať návštevníkov svojich webových stránok na informačnom paneli Zendesk Chat alebo ich integrovať do svojho účtu Google Analytics, aby ste mohli vykonať ďalšiu analýzu.

Začíname s chatom Zendesk Chat.

5. Comm100 Live Chat

Comm100

Comm100 je služba živého chatu na úrovni podniku, ktorá vám pomáha previesť návštevníkov vašich webových stránok na zákazníkov prostredníctvom podpory v reálnom čase.

Vďaka funkcii Chatbot môžete poskytovať automatizované odpovede na bežné otázky a mať úplnú kontrolu nad otázkami a odpoveďami, ktoré spracováva váš Chatbot. Chatbot vám pomáha skrátiť časy spracovania, znížiť náklady na služby a zvýšiť kvalifikáciu vašich agentov.

Počas živého chatu môžete dokonca ponúkať audio / video rozhovory a ponúkať na svojom webe ten najlepší zážitok pred predajom. Okrem toho vám Comm100 umožňuje vzdialený prístup a ovládanie pracovnej plochy návštevníka po udelení jeho súhlasu.

6. SnapEngage

snapengage

SnapEngage je ďalšou službou na live chat, ktorú môžete ľahko nastaviť na svojom webe. Ponúka bezproblémovú integráciu so stovkami služieb tretích strán vrátane desiatok nástrojov CRM, technickej podpory, riadenia projektov a marketingových riešení..

Okrem ponúkania živého chatu na vašom webe vám poskytuje možnosť poskytovať vynikajúce služby zákazníkom prostredníctvom SMS. Keď zákazník odošle textovú správu, vaši agenti môžu odpovedať prostredníctvom chatového portálu SnapEngage.

Môžete tiež získať prehľad o tom, čo zákazníci píšu skôr, ako kliknú na tlačidlo odoslania.

Začíname so službou SnapEngage ešte dnes.

7. Chatová miestnosť

chatovacia miestnosť

Chatová miestnosť je doplnok live chatu WordPress, ktorý vám umožňuje vytvoriť chatovú miestnosť na vašom webe WordPress a viesť živé rozhovory s prihlásenými používateľmi.

V porovnaní s inými riešeniami live chatu WordPress, ktoré sú tu uvedené, chatovacia miestnosť funguje inak. Nie je založená na ponúkaní živej podpory všetkým vašim návštevníkom. Namiesto toho vám umožňuje vytvoriť chatovú miestnosť na vašom webe WordPress výlučne pre prihlásených návštevníkov.

V chatovacej miestnosti nemusíte vytvárať účet na žiadnych stránkach tretích strán. Doplnok Chat Room je perfektným riešením pre váš web, ak prevádzkujete webovú komunitu a chcete pre prihlásených používateľov nastaviť živý komunikačný kanál..

Začnite s Chatou ešte dnes.

8. Rýchly rozhovor

rýchly rozhovor

Rýchly rozhovor je bezplatný doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje pridať živé chatové okno WordPress na vašu webovú stránku a odpovedať na správy priamo z hlavného panela WordPress. Ide o chatové riešenie s vlastným hosťovaním, takže na žiadnych platformách tretích strán nemusíte vytvárať účet.

Doplnok je dodávaný s rýchlym widgetom živého rozhovoru WordPress, ktorý môžete ľahko vložiť na svoj bočný panel WordPress. Potom môžete pozvať svojich návštevníkov, aby s vami komunikovali.

Na svoju webovú stránku WordPress môžete okrem toho pridať neobmedzený počet diskusných miestností, ktorý je obmedzený iba schopnosťou vašich webových serverov..

Začnite s rýchlym chatom ešte dnes.

9. LivePerson

liveperson

LivePerson je popredná platforma správ a robotov, ktorá vám umožňuje komunikovať so zákazníkmi na mieste aj mimo neho.

Vaši návštevníci môžu odosielať správy prostredníctvom kanála podľa svojho výberu, vrátane vášho webu, mobilného webu alebo aplikácie.

Vďaka integrácii služby Facebook Messenger môžete svojim zákazníkom ponúkať služby zákazníkom jeden na jedného a sledovať konverzáciu. Keďže spotrebitelia sú už na program Messenger zvyknutí, pridanie služby LivePerson na vaše stránky je najlepším spôsobom, ako im poskytnúť známy a bezproblémový rozhovor..

Najlepšie zo všetkého je, že odborníci v oblasti starostlivosti o zákazníka môžu sledovať svoje každodenné výkonové KPI (Key Performance Indicators), ako je dokončená zákazka a priemerná dĺžka zákazky, priamo z ich pracovného priestoru..

Začnite s LivePerson ešte dnes.

10. Bold360

bold360

Bold360 je softvérový balík na živé komunikácie, ktorý zahŕňa chat, správu e-mailov a nástroj click-to-call, ktorý poskytuje pomoc návštevníkom vašich webových stránok a zákazníkom. Spája v sebe riešenia umelej inteligencie a interakcie agentov pre rýchlejšiu reakčnú dobu.

Vďaka svojmu pochopeniu prirodzeného jazyka bez trenia pochopí Bold360 AI zámer svojich zákazníkov a buď poskytne odkaz na užitočnú dokumentáciu, alebo ich spojí so živým agentom.

Umožňuje vám tiež chatovať so svojimi zákazníkmi pomocou služieb Facebook Messenger a SMS, aby ste mohli poskytovať čo najlepšie služby zákazníkom.

Začíname s telefónom Bold360 už dnes.

11. Intercom

intercom-live-chatu softvér

intercom je softvér na priame rozhovory typu všetko v jednom pre predaj, marketing a podporu. S Intercomom môžete pomocou robotov a živého chatu automaticky kvalifikovať a konvertovať viac potenciálnych zákazníkov, posielať cielený e-mail, v aplikácii a posielať správy na oslovenie zákazníkov. Môžete tiež získať integrovanú podporu a vedomostnú základňu, ktorá zákazníkom pomôže rýchlo vyriešiť problémy.

Len pre softvér na live chat ponúka Intercom základný plán za 38 dolárov mesačne a pro plán, ktorý obsahuje pokročilé funkcie, ako je inteligentná automatizácia za 78 dolárov mesačne. Ak chcete získať prístup ku všetkým riešeniam spoločnosti Intercom v oblasti podpory, generovania potenciálnych zákazníkov a plánov angažovanosti zákazníkov, pohybujte sa v rozmedzí od 38 $ / mesiac do 153 $ / mesiac.

Ak hľadáte nástroj na live chat, Intercom pre vás nemusí byť tou najlepšou voľbou z dôvodu pridaných marketingových funkcií. Ak nechcete používať ďalšie funkcie, mali by ste radšej zvoliť cenovo dostupnejší softvér, ktorý je určený výlučne na live chat.

Začnite s interkomom ešte dnes.

12. Kliknite na tlačidloDesk

clickdesk-live-chatu softvér

ClickDesk je softvér na live chat, ktorý sa nezameriava iba na textový chat, ale aj na hlasový rozhovor a videohovor naživo. Okrem priameho rozhovoru v reálnom čase môžu vaši zákazníci s vami tiež spojiť pomocou hlasu alebo videa. Hlasový chat a videorozhovor sú tiež založené na prehliadači, takže nie je potrebná žiadna inštalácia.

Medzi ďalšie funkcie, ktoré ponúka ClickDesk, patrí automaticky integrovaný softvér technickej podpory, sociálne panely s nástrojmi, integrácia jedným kliknutím s vašimi obľúbenými aplikáciami a doplnkami a mobilná aplikácia, pomocou ktorej môžete so svojimi zákazníkmi hovoriť na cestách. Tiež prichádza s reportovaním a analytikou.

Bohužiaľ, s ClickDesk je prispôsobenie dizajnu obmedzené na niekoľko vopred pripravených tém, takže si nemôžete prispôsobiť svoj živý chat tak, aby zodpovedal vašej značke..

ClickDesk ponúka bezplatnú verziu pre 30 rozhovorov mesačne na agenta. Platené programy s neobmedzeným rozsahom chatu v cene od 14,99 $ mesačne do 39,99 $ mesačne.

Začíname s programom ClickDesk ešte dnes.

13. Freshchat

freshchat-live-chatu

Freshchat by Freshworks je moderný softvér na live chat na predaj, marketing a podporu konverzácií. S Freshchat môžete vytvoriť viacero diskusných vlákien, ako sú doručovanie, určovanie cien alebo ukážka, aby sa konverzácie usporiadali a sústredili. Na webe tiež zobrazuje podrobnosti o používateľovi, ako je úplná história navigácie vášho návštevníka.

Freshchat ponúka niekoľko ďalších funkcií, vrátane robotov, viacjazyčných poslov, multimediálnych súborov a integrácie ClearBit. Má IntellAssign, ktorý riadi konverzácie na základe úrovne zručností členov vášho tímu. Jedinou funkciou, ktorú Freshchat zjavne chýba, je zdieľanie obrazovky.

Freshchat ponúka bezplatný program, ako aj platené plány, ktoré sa pohybujú v cene od 19 $ / mesiac na člena tímu až 99 $ / mesiac na člena tímu.

Začnite s Freshchat už dnes.

14. SmartSupp

smartsupp-live-chatu

SmartSupp je populárny európsky softvér na živé rozhovory, ktorý uľahčuje vytváranie vzťahov so zákazníkmi a používa ho takmer 300 000 spoločností v celej Európe..

SmartSupp vám umožňuje prispôsobiť vzhľad živého rozhovoru tak, aby sa zhodoval s vašou značkou. Môžete tiež nahrať osobnú fotografiu a ukázať návštevníkom svojich webových stránok, že za vašimi webmi sú skutoční ľudia. Ponúkajú tiež webový informačný panel, takže môžete vidieť, kto prehliada vaše stránky a mať na jednom mieste všetky informácie o svojich návštevníkoch.

SmartSupp prichádza aj s funkciami, ako sú videozáznamy, automatické správy, mobilná aplikácia, integrácia platformy elektronického obchodu a ďalšie. SmartSupp môžete používať zadarmo pre 3 agentov, neobmedzené rozhovory a primárne funkcie. Pre pokročilejšie funkcie budete musieť upgradovať buď na štandardný plán za 8 USD / mesiac na agenta, alebo na program Pro na 19 $ / mesiac za agenta.

Začíname s programom SmartSupp ešte dnes.

15. Drift

drift-live-chatu

závejoch je konverzačná marketingová platforma, ktorá ponúka možnosti chatu aj chatu. S chatami môžete hovoriť so svojimi zákazníkmi, aj keď vy alebo vaši agenti nie ste v okolí. Chatbot spoločnosti Drift teda môže automaticky kvalifikovať vašich návštevníkov, identifikovať predajcov, s ktorými by mali hovoriť, a rezervovať stretnutie.

Okrem chatbotov prichádza Drift tiež s funkciami, ako je marketing založený na účte, anonymná inteligencia návštevníkov, vstupné stránky konverzácií, integrácia e-mailového marketingu a ďalšie..

Drift však nemusí byť najlepšou voľbou pre malé podniky. Poskytujú bezplatný plán základného živého chatu. Ak však chcete získať viac funkcií, štandardný plán stojí 50 USD mesačne. Ak chcete získať čety, musíte si zvoliť program Pro, ktorý stojí neuveriteľných 500 dolárov mesačne.

Začnite s Drift ešte dnes.

Ktorý je najlepší softvér na živé rozhovory pre vaše potreby?

Po porovnaní sme zistili, že Live Chat je najlepší live chat softvér, ktorý môžete mať na svojom webe. Live Chat obsahuje všetky funkcie a integrácie, ktoré vám uľahčia komunikáciu s návštevníkmi vašich webových stránok.

Používame LiveChat na našich sesterských webových stránkach a veľmi ho odporúčame.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepší softvér na živé rozhovory podľa vašich požiadaviek.

Ak sa vám tento článok páčil, môžete si tiež prečítať 7 najlepších doplnkov pre generovanie potenciálnych klientov WordPress v porovnaní.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map