Porovnanie 6 najlepších zásuvných modulov elektronického obchodu WordPress (2020)

Najlepšie pluginy elektronického obchodu pre wordpress


Chcete na svojom webe vytvoriť obchod s elektronickým obchodom? Nie ste si istí, s ktorým doplnkom eCommerce pre WordPress by ste mali ísť? Nie si sám.

V tomto článku porovnáme najlepšie doplnky elektronického obchodu WordPress na trhu.

Elektronický obchod WordPress – Ako si vybrať správny doplnok

Keďže odvetvie elektronického obchodu sa rozvíja, nájdete tu desiatky rôznych doplnkov elektronického obchodu WordPress, vďaka ktorým môžete na svoje webové stránky WordPress ľahko pridať výklad..

Výber správneho doplnku eCommerce pre vaše potreby je pre vašu firmu nevyhnutný, pretože ak sa ukáže, že je zlý, je ťažké ustúpiť od pôvodného rozhodnutia..

V skutočnosti viac ako 60% majiteľov webových stránok so stredným až veľkým obchodom tvrdí, že mali vykonať lepšiu starostlivosť na platforme, ktorú vybrali pre svoje obchody..

Máme tiež zoznam najlepších doplnkov WordPress, ktoré musíte použiť.

Pozrime sa na niekoľko faktorov, ktoré musíte zvážiť pri výbere správneho doplnku elektronického obchodu WordPress.

1. Jednoduché použitie:

Či už chcete pridať produkt, vytvoriť kupón alebo vykonať akúkoľvek inú úlohu, ľahko použiteľné rozhranie umožňuje jednoduché a jednoduché. Týmto spôsobom nemusíte strácať čas na hlavnom paneli programu WordPress a zisťovať, ako to urobiť.

2. Podpora:

Pred výberom platformy elektronického obchodu musíte skontrolovať, či bol doplnok neustále aktualizovaný a udržiavaný.

3. Možnosti doplnkov:

Je vo vašom najlepšom záujme zvoliť doplnok eCommerce, ktorý má široký výber doplnkov / podporovaných doplnkov.

4. Režijné náklady:

WordPress je natoľko flexibilný, že vám umožňuje integrovať hostenú platformu eCommerce do vášho webu WordPress.

Hostená platforma môže byť pre vás dobrou voľbou, ak nechcete minúť prostriedky na optimalizáciu vášho elektronického obchodu WordPress. Inými slovami, hostovaná platforma môže pomôcť znížiť režijné náklady nadol.

7 najlepších zásuvných modulov elektronického obchodu pre WordPress

  1. WooCommerce – Najlepšie doplnok elektronického obchodu WordPress
  2. BigCommerce – Najlepšia hostovaná platforma elektronického obchodu
  3. Jednoduché digitálne sťahovanie – Najlepšie doplnok digitálneho elektronického obchodu
  4. Shopify – Najjednoduchšia hostovaná platforma elektronického obchodu
  5. MemberPress – Najlepšie doplnok elektronického obchodu založený na predplatnom
  6. Elektronický obchod WP – Pôvodný doplnok elektronického obchodu pre WordPress
  7. Elektronický obchod Jigoshop – Ďalší bezplatný doplnok elektronického obchodu

1. WooCommerce

woocommerce

WooCommerce je najobľúbenejšou platformou elektronického obchodu pre WordPress. Je to najkomplexnejšie riešenie, ktoré vám umožňuje predávať na vašom webe WordPress digitálny aj fyzický tovar.

Vďaka stovkám bezplatných a platených rozšírení je WooCommerce veľmi jednoduché zostavenie a vylepšenie vášho obchodu, takže môžete začať predávať výrobky už za pár minút. Ak chcete online obchod vytvorený na mieru, môžete si vďaka veľkej komunite najať vývojárov WooCommerce.

WooCommerce je dodávaný so službou PayPal (na prijímanie platieb kreditnou kartou a PayPal na účet), BACS a dobierkou na prijímanie platieb. Pre viac platobných brán môžete nainštalovať doplnky do svojho obchodu WooCommerce.

Skontrolujte tiež: Najlepšie doplnky WordPress PayPal

WooCommerce tiež poskytuje ľahko sledovateľnú dokumentáciu, ktorá vás prevedie rôznymi aspektmi a vytvorí internetový obchod. Žiadosti o podporu sa spracúvajú na oficiálnych fórach, takže ak potrebujete pomoc, dostanú vás.

Začíname s WooCommerce ešte dnes.

2. BigCommerce

BigCommerce

BigCommerce je ďalšia platforma elektronického obchodu hostená v cloude, ktorá umožňuje rýchle a rýchle spustenie internetového obchodu. BigCommerce je najvhodnejší pre malé a stredné internetové obchody.

Na rozdiel od služby Shopify je služba BigCommerce funkciou vytvárania obchodov online, ktorá je bohatá na funkcie, bez drahých doplnkov alebo poplatkov za transakcie. BigCommerce sa dodáva aj s množstvom responzívnych šablón elektronického obchodu, z ktorých si môžete vybrať. Mať veľa možností na výber je samozrejme pekné, ale môže byť ohromujúce, ak hľadáte niečo efektívnejšie..

Okrem toho spoločnosť BigCommerce spojila diskontné a segmentačné nástroje, ktoré vám umožňujú hladko ponúkať propagácie na zvýšenie predaja.

Môžete dokonca integrovať BigCommerce do svojej webovej stránky WordPress. Týmto spôsobom môžete spravovať svoj obsah pomocou WordPress a elektronického obchodu pomocou svojho účtu Bigcommerce. Výhodou je, že môžete presunúť žiadosti o elektronický obchod na spoločnosť BigCommerce a uvoľniť tak zdroje servera na svojom webe WordPress. Mali by ste sa tiež pozrieť na toto porovnanie medzi BigCommerce a WooCommerce.

Začnite s BigCommerce ešte dnes.

3. Jednoduché digitálne sťahovanie

jednoduché digitálne sťahovanie

Jednoduché digitálne sťahovanie je najlepším spôsobom, ako predávať digitálne produkty pomocou WordPress. Bol postavený ako ľahký doplnok, ktorý obsahuje všetky základné funkcie, ktoré potrebujete na predaj digitálnych produktov bez problémov. Nájdete tu aj desiatky rozšírení, ktoré vylepšujú funkčnosť vašej výkladnej skrinky a prispôsobujú ju obsahu vášho srdca.

Hoci WooCommerce vám tiež umožňuje predávať digitálne produkty z vášho obchodu, nevýhodou je, že je dodávaný s mnohými funkciami, ktoré už nikdy nebudete potrebovať na prevádzkovanie výhradne obchodu s digitálnym tovarom (napríklad možnosti dopravy).

Ak nechcete predávať fyzický tovar zo svojho obchodu, ľahko sa zaplavíte nafúknutým používateľským rozhraním WooCommerce. Na druhej strane je EDD konštruovaná na špecifický predaj digitálneho tovaru. Vďaka tomu je jednoduché a rýchle uviesť zoznam produktov a začať s predajom v obchode.

Začíname so službou Easy Digital Downloads dnes.

4. Nakupujte

Shopify

Shopify je jednou z najlepších platforiem hostených v cloude, ktorá vám umožní ľahko začať s predajom online. Svoje produkty Shopify môžete predávať na ktoromkoľvek webe vrátane vášho webu WordPress, ale natívna integrácia nie je k dispozícii.

Pretože WordPress už má veľa doplnkov pre elektronický obchod, možno by vás zaujímalo, prečo by ste mali namiesto toho zvážiť službu Shopify. Existuje skutočne niekoľko dôvodov, prečo napájanie vášho internetového obchodu so službou Shopify bude prínosom pre vaše online podnikanie:

Začíname so službou Shopify je jednoduchšia v porovnaní s používaním natívnych doplnkov elektronického obchodu WordPress. Všetko, čo musíte urobiť, je zaregistrovať si účet v službe Shopify a uviesť svoj eCommerce do prevádzky. Keďže ide o riešenie hostené v cloude, nemusíte sa starať o inováciu servera z dôvodu výpadkov prevádzky s rastúcim obchodom v elektronickom obchode..

Ešte nie ste presvedčení? Prezrite si náš úplný zoznam alternatív a konkurentov Shopify.

Nemusíte sa však obávať rýchlosti webu, bezpečnosti ani iných technických vecí, pretože služba Shopify sa o vás stará všetko..

Služba Shopify tiež ponúka mnoho rôznych atraktívnych tém, z ktorých si môžete vybrať, takže môžete zmeniť vzhľad a dojem výkladu, aby ste mu dodali osobný dotyk, po ktorom túžite..

Prečítajte si našu kompletnú recenziu služby Shopify.

Začnite so službou Shopify ešte dnes.

5. MemberPress

memberpress

MemberPress vám umožňuje na vašom webe predávať digitálne produkty a služby založené na predplatnom. Je to vlastne plne vybavený doplnok pre členstvo na stránkach WordPress, ktorý vám tiež umožňuje začať účtovať poplatky za prístup používateľov k digitálnemu tovaru.

Ekonomika založená na predplatnom sa v odvetví elektronického obchodu rýchlo stáva normou. Je to jeden z najlepších spôsobov, ako generovať opakujúci sa príjem z digitálneho obchodu online.

MemberPress vám tiež umožňuje integrovať vaše webové stránky s WooCommerce, takže môžete ľahko vylepšiť funkcie vášho online obchodu. S MemberPress môžete spravovať svojich členov udeľovaním a zrušovaním prístupu k digitálnemu tovaru. Týmto spôsobom získate väčšiu kontrolu nad svojím inventárom.

MemberPress podporuje množstvo platobných brán, ako sú PayPal, Stripe a Authorize.net. Okrem predaja tovaru v ekonomike predplatného modelu vám to umožňuje vytvárať fóra a sociálne komunity vo vašom internetovom obchode s potrebnými rozšíreniami.

Začnite s MemberPress ešte dnes.

6. Elektronický obchod WP

Elektronický obchod WP

WP eCommerce je najstarší doplnok elektronického obchodu WordPress, ale nie je taký populárny ako WooCommerce.

WP eCommerce prichádza s množstvom funkcií hneď po vybalení, ktoré vám umožňujú vytvoriť krásny internetový obchod od základov. Ponúka integráciu s hromadou rôznych platobných brán.

Hlavnou nevýhodou je to, že sa často uvádza ako buggy, vďaka ktorej ľudia prepínajú svoju platformu na WooCommerce alebo iné riešenia elektronického obchodu. Ďalšou nevýhodou je, že v porovnaní s WooCommerce alebo Shopify nenájdete toľko rozšírení.

Začíname s elektronickým obchodom WP ešte dnes.

Čo je najlepší doplnok elektronického obchodu WordPress?

Výber najlepšieho doplnku elektronického obchodu WordPress je zložitý a všetko záleží na vašich osobných potrebách.

Presne z hľadiska WordPress je WooCommerce najlepším doplnkom elektronického obchodu WordPress, ak chcete na svojom webe predávať fyzický tovar. Integrácia výkladu WooCommerce s existujúcim webom WordPress je jednoduchšia ako akékoľvek riešenia typu cloud-hosting.

Začiatok služby Shopify je však ľahší a je úplne bezproblémový z hľadiska škálovateľnosti a bezpečnosti. Poskytujú tiež nepretržitú podporu, vďaka ktorej sú spoľahlivejšie ako natívny doplnok elektronického obchodu WordPress, napríklad WooCommerce. Vždy si však môžete prečítať naše podrobné porovnanie WooCommerce vs Shopify, aby ste si boli istí, že ste sa rozhodli správne.

súvisiace: 6 najlepších platforiem elektronického obchodu pre multivendorové trhy.

Dúfame, že vám táto príručka pomohla vybrať najlepší doplnok elektronického obchodu WordPress pre vaše potreby. A aby ste zistili najlepšie hostingové služby v oblasti elektronického obchodu, navštívte našu odbornú recenziu najlepších spoločností poskytujúcich hosting v elektronickom obchode a tiež si pozrite náš zoznam komunikovať so zákazníkmi naživo.

Ak chcete zarobiť peniaze propagáciou produktov prostredníctvom affiliate marketingu, pozrite si najlepšie pluginy pre affiliate marketing spoločnosti WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me