Porovnanie 7 najlepších porovnateľných zásuvných modulov WordPress (2020)

Najlepšie členské doplnky WordPress


Chcete zmeniť svoj web WordPress na plne funkčný členský web? Potom budete potrebovať členský doplnok WordPress. Pomocou doplnku pre členstvo na stránkach môžete vytvoriť prémiovú knižnicu obsahu a sprístupniť ju iba registrovaným členom.

Výber správneho doplnku pre členstvo je pre vašu firmu rozhodujúci, pretože ak sa ukáže, že vaše rozhodnutie je nesprávne, je ťažké ustúpiť.

Či už chcete generovať opakujúci sa príjem, predávať online kurzy alebo len zostavovať zoznam verných registrovaných členov, nasledujúci sprievodca vám pomôže vybrať najlepší doplnok pre WordPress pre vaše požiadavky.

Vytváranie stránok pre členov pomocou doplnku pre členstvo vo WordPress

Vytvorenie členskej stránky vám umožňuje obmedziť prístup k stiahnutiu, obsahu online, fóram a podpore len pre registrovaných používateľov.

Niekoľko dôvodov na vytvorenie členskej stránky je:

 • Vytvorte vysoko pútavý zoznam e-mailov: Môžete vytvoriť knižnicu obsahu a sprístupniť ju iba registrovaným používateľom. Týchto používateľov môžete pridať aj do svojho zoznamu e-mailov. Týmto spôsobom môžete zhromažďovať e-mailové adresy hyperaktívnych používateľov. Ďalšie informácie nájdete v našom sprievodcovi, ako rýchlo rozšíriť zoznam e-mailov.
 • Preukážte svoju autoritu: Vytvorenie členskej stránky a poskytnutie skvelého obsahu za vašou výplatnou bránou vám pomôže etablovať sa ako autorita vo vašom výklenku. Pomáha vám tiež rozvíjať dobré vzťahy s vašimi členmi a dokonca položiť základy lojálnej zákazníckej základne.
 • Zarábajte opakujúci sa príjem: Presvedčte používateľov, aby platili za predplatné a generovali opakujúci sa príjem.

Čítaj viac: Ako vytvoriť členskú stránku WordPress.

Ako si vybrať pre váš web doplnok členstva WordPress

Výber správneho doplnku pre členstvo v službe WordPress môže byť náročnou úlohou. Predtým, ako sa ponoríte, nižšie je niekoľko vecí, ktoré musíte mať na pamäti pri výbere doplnku členstva WordPress pre svoje stránky.

Jednoduchosť použitia:

Ak si neželáte, aby si vývojár nastavil web pre členov, najmite vývojára, budete potrebovať ľahko použiteľný doplnok. Niektoré doplnky sú dodávané s kompletnou sadou funkcií. Aj keď to na prvý pohľad môže znieť dobre, nevýhodou je, že používateľské rozhranie bude nafúknuté s príliš veľkým množstvom možností, ktoré už nikdy nebudete potrebovať..

Existuje však veľa ľahkých doplnkov, ktoré vám neblokujú rozhranie poskytovaním iba dôležitých funkcií po vybalení z krabice. A ak chcete ďalšie funkcie, môžete ľahko nainštalovať príslušné doplnky.

kompatibilita:

Pred inštaláciou doplnku členstva na svoju výrobnú webovú stránku sa presvedčte, či je doplnok kompatibilný s vašou existujúcou témou a doplnkami WordPress a otestujte ho na miestnej inštalácii programu WordPress. Ak všetko pôjde hladko, môžete nainštalovať doplnok na miesto výroby.

Dizajn a funkcie:

Doplnky pre členstvo často prichádzajú s množstvom šablón cenových stránok a ďalších funkcií, vďaka ktorým bude váš web vyzerať jedinečne. Zaznamenajte si dôležité funkcie, ktoré potrebujete na svojej stránke, a zistite, či doplnok členstva, ktorý zvažujete, môže vyhovovať vašim potrebám..

Porovnajme niektoré z najlepších doplnkov pre členstvo v programe WordPress, takže sa môžete rozhodnúť, ktorý z nich je pre vaše stránky tou pravou voľbou.

1. MemberPress:: All-in-one členský doplnok

memberpress

MemberPress je najkompletnejší doplnok pre členstvo v programe WordPress a je dodávaný so všetkými funkciami, ktoré budete potrebovať na ľahké vytvorenie výkonného člena. Na rozdiel od iných doplnkov umožňuje služba MemberPress transformáciu existujúcej webovej stránky na plnohodnotnú členskú stránku bez problémov.

Všetko, čo musíte urobiť, je nainštalovať doplnok MembersPress na svoju existujúcu stránku, zadať podrobnosti o platobnej bráne, nastaviť svoje produkty a začať pozvať svojich návštevníkov, aby sa pripojili k vašej členskej stránke.

Pomocou MemberPress môžete obmedziť prístup na konkrétne stránky, príspevky, vlastné typy príspevkov alebo akékoľvek existujúce súbory od svojich bežných návštevníkov. Doplnok sa hladko integruje do obľúbených e-mailových marketingových služieb, ako sú AWeber, MailChimp, GetResponse atď.

MemberPress ponúka vstavanú podporu platobných brán, ako sú PayPal, Stripe a Authorize.net. Dynamické stránky s cenami môžete tiež vytvárať rýchlo a ľahko. Tento populárny doplnok WordPress sa dodáva aj s niekoľkými šablónami cenových stránok, ktoré vytvárajú jedinečný vzhľad.

Cena za jednu webovú licenciu začína na 129 dolárov ročne.

Začnite s MemberPress ešte dnes.

2. LearnDash: Plugin pre členstvo v online kurze

learndash

LearnDash bol vytvorený na vytváranie a predaj online kurzov na vašich stránkach WordPress.

Umožňuje vám ponúknuť svojim členom robustné skúsenosti so vzdelávaním a podporuje najnovšie trendy v oblasti gamifikácie, sociálneho vzdelávania a mikroobsahu.

Predajné kurzy neboli vďaka LearnDash nikdy jednoduchšie. Niekoľko rôznych spôsobov, ako predávať svoje online kurzy, je:

 • členstva: Poskytnite tradičný prístup ku všetkým vašim online kurzom
 • Jednorazová cena: Implementujte nákupný košík, kde si návštevníci môžu kúpiť jednotlivé kurzy.
 • predplatné: Získajte opakujúce sa platby prostredníctvom predaja na základe predplatného.

LearnDash umožňuje študentom odomknúť nové kurzy na základe získaných bodov, keď dokončia svoje kurzy. To vám umožní zvýšiť mieru udržania a zvýšiť zapojenie používateľov do online kurzov. Na základe výkonnosti žiaka môžete udeľovať vysoko prispôsobené certifikáty a odznaky. Môžete tiež ponúknuť profily používateľov front-end, kde členovia môžu sledovať svoju aktivitu.

Cena za licenciu na jeden web začína na 199 dolárov ročne.

Začíname s programom LearnDash ešte dnes.

3. Platené členské odbery: # 1 Subscription Plugin

platené predplatné členov

Predplatné plateného člena je jedným z najlepších doplnkov na obmedzenie sledovania, nákupu a ponúkania špeciálnych cien produktov určitým členom. Myslite na tento doplnok, ktorý ponúka vašim používateľom prostredie elektronického obchodu v štýle Amazon-Prime.

Pomocou tohto doplnku budete môcť spravovať predplatné členov, udeľovať a odoberať prístup k príspevkom, stránkam, kategóriám a vlastným typom príspevkov na základe plánu prihlásenia vašich používateľov..

Najlepšie na tom je, že platené členské odbery vás nenútia do preddefinovanej štruktúry, pretože doplnok sa bez problémov integruje do vášho webu a obsahu WordPress..

Nastavenie doplnku je také jednoduché. Musíte iba zadať svoju adresu PayPal, aby ste mohli prijať platbu, nastaviť plány predplatného a chrániť svoj obsah pomocou metaboxu, ktorý sa zobrazuje v každom jednotlivom príspevku, stránke alebo vo vlastnom type príspevku..

Cena za jednu webovú licenciu začína na 69 dolárov.

Začnite ešte dnes s platenými odbermi členov.

4. Učiteľné: samostatný online kurzový nástroj

učenlivý

Teachable je platforma all-in-one na vytváranie a publikovanie krásnych online kurzov. Je to samostatná platforma, takže môžete svoje online kurzy integrovať do svojej existujúcej webovej stránky alebo ich hostiť v subdoméne Teachable.

Naučiteľné prichádza s výkonným editorom, ktorý vám umožní vytvoriť a spustiť úžasnú stránku predaja, ktorá premení vašich návštevníkov na platiacich používateľov.

Ďalej uvádzame niekoľko funkcií, ktoré odlišujú učiteľov od konkurencie.

 • Učebné nástroje: Ľahko vytvárajte kvízy a diskusné fóra na svojom webe Teachable. Môžete tiež vydať osvedčenia o ukončení, aby ste odmenili svojich študentov.
 • integrácia: Importujte svoj obsah z Disku Google, Dropbox alebo One Drive. Svoj web môžete prepojiť s akýmikoľvek online nástrojmi, ktoré podporujú technológiu Zapier.
 • Marketingové nástroje: Na zlepšenie predaja môžete vytvoriť kódy kupónov, pridružený program, rozšírené možnosti tvorby cien a ďalšie.

5. Obmedzte obsah Pro: Doplnok pre členstvo v klube Freemium Club

obmedziť obsah pro

Obmedziť obsah Pro je ľahký členský doplnok WordPress, ktorý vám umožní ľahko vytvoriť plnohodnotnú členskú stránku. Bez nadúvania spája sadu funkcií, ktoré potrebujete pre svoju členskú stránku, ako doplnky.

Je postavený rovnakým tímom za populárnym doplnkom Easy Digital Downloads.

Doplnok ponúka veľa vstavaných platobných integrácií, ako sú Stripe, Braintree, 2Checkout, Authorize.net a PayPal. Tento členský doplnok má bezplatnú verziu v úložisku doplnkov WordPress, ktorý je dodávaný s obmedzenými funkciami.

Niekoľko rôznych spôsobov použitia Obmedziť obsah Pro je:

 • Členstvo v klube: Vytvorte si prémiovú knižnicu obsahu a poskytnite prístup iba členom.
 • Predplatné časopisov: Vytvárajte opakujúce sa platby predajom predplatného časopisu online prémiovým odberateľom.
 • Súkromné ​​fóra: Vytvorte súkromné ​​fóra a obmedzte prístup do súkromných komunít.
 • Blogovanie členov: V sieti s viacerými lokalitami môžete povoliť plateným účastníkom, aby si vytvorili svoje vlastné blogy.
 • A oveľa viac …

Doplnok ponúka lite verziu, ktorú si môžete stiahnuť z oficiálneho archívu doplnkov WordPress. Je dodávaný s možnosťou vytvárať vlastné registračné a prihlasovacie formuláre používateľov a obmedzovať prístup k obsahu pomocou skráteného kódu.

Prémiové ceny začínajú na 99 dolárov za rok pre jednu webovú licenciu.

Začíname s obmedzením obsahu Pro dnes.

6. Členstvo vo WooCommerce: Najlepšie plugin pre členstvo vo WooCommerce

členstvo v woocommerce

Členstvo vo WooCommerce je doplnkom pre WooCommerce, ktorý vám umožňuje obmedziť váš obsah iba na registrovaných členov vašej stránky. Ak už na svojom webe predávate digitálne produkty a chcete tiež predávať členstvá, mali by ste vyskúšať členstvo vo WooCommerce.

Nezabúdajte, že nejde o jediné riešenie doplnkov na vytváranie stránok pre členov. Budete musieť použiť bezplatný doplnok WooCommerce; ale na prijímanie opakujúcich sa platieb musíte tiež nainštalovať doplnok WooCommerce Subscriptions.

Hlavnou výhodou doplnku je, že môžete obmedziť produkty WooCommerce tak, aby ich mohli kúpiť iba členovia. Pre prémiových členov môžete poskytnúť aj špeciálne zľavy na celom webe.

Ak nie ste spokojní s nákupom, ponúka vám 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Cena za licenciu na jeden web začína na 149 dolárov ročne.

Začíname s členmi WooCommerce už dnes.

7. aMember Pro: Ešte ďalší členský doplnok

amember pro logo

aMember je ďalší komplexný členský modul, ktorý existuje už viac ako desať rokov. Predtým, ako skočíte, nezabudnite, že program aMember Pro nie je natívny doplnok WordPress. Jedná sa o softvér na členstvo založený na PHP, ktorý vám tiež umožňuje jeho integráciu s WordPress.

Pretože tento doplnok nebol špeciálne vytvorený pre weby WordPress, mohli by ste nájsť problémy s kompatibilitou s inými doplnkami WordPress.

Po vybalení z aplikácie aMember prichádza so všetkými funkciami, ktoré by ste očakávali od doplnku pre členstvo. Je dodávaný s neobmedzenou úrovňou členstva, plnohodnotnou správou členstva a 200+ platobnými systémami (vrátane PayPal, Stripe a Authorize.net)..

Náklady na doplnok sú 149,36 dolárov. Po zakúpení doplnku ho môžete nainštalovať na neobmedzený počet serverov.

Začnite s dnešným dňom.

Ktorý doplnok pre členstvo v službe WordPress je najlepší pre vaše potreby?

Na základe nášho porovnania sme zistili, že MembersPress je najlepší doplnok pre členstvo vo WordPress, ktorý môžete mať na svojom webe WordPress. Je to najkomplexnejší členský doplnok pre WordPress.

Ak chcete doplnok, ktorý sa zameriava na udržanie členov tým, že poskytuje rozsiahle skúsenosti so vzdelávaním, kvízy a certifikáciu, potom je pre vás LearnDash tou pravou voľbou..

Ak potrebujete ponúknuť špeciálne ceny vybraným členom vášho obchodu WooCommerce (napríklad Amazon Prime) a zobraziť určité stránky a produkty výlučne pre nich, potom je najlepšou voľbou platené predplatné členov. Nenechajte si ujsť skontrolovať tieto najlepšie hostingové riešenia WooCommerce.

bonus: Vyskúšajte náš doplnok pre prezradie WordPress a vytvorte úspešné darčeky.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepší členský doplnok WordPress pre vaše potreby.

Ak hľadáte vytvorenie systému riadenia vzdelávania, prečítajte si
Najlepšie doplnky WordPress LMS.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map