Porovnanie 7 najlepších zásuvných modulov generovania potenciálnych produktov WordPress (2020)

porovnané najlepšie pluginy pre generovanie potenciálnych zákazníkov WordPress


Hľadáte doplnok na generovanie potenciálnych klientov WordPress na rozšírenie zoznamu e-mailov a zvýšenie miery registrácie? Ak chcete rozšíriť svoj zoznam e-mailov a posunúť svoju firmu na ďalšiu úroveň, musíte na svojom webe použiť riešenie na generovanie potenciálnych zákazníkov WordPress..

V tomto článku porovnáme najlepšie doplnky WordPress pre generovanie potenciálov a pomôžeme vám zistiť, ktorý z nich je najvhodnejší pre vaše potreby..

Prečo používať doplnok na generovanie potenciálnych klientov WordPress?

Vaša optin forma je najdôležitejším prvkom, ktorý vás môže alebo rozbiť e-mailový marketing. Aj keď vám každá e-mailová marketingová služba umožňuje na vašom webe vytvárať formuláre optin, zvyčajne vyzerajú príliš všeobecne a nedokážu upútať pozornosť návštevníkov vašich webových stránok..

Ak chcete vytvoriť pútavý formulár, ktorý prevádza, musíte na svojom webe použiť doplnok na generovanie potenciálnych zákazníkov WordPress.

Niekoľko ďalších výhod použitia doplnku na generovanie potenciálnych zákazníkov WordPress je:

 • Viacnásobné typy optinov: Dobrý doplnok na generovanie potenciálnych zákazníkov vám umožňuje vytvárať viacero typov optin optimalizovaných pre konverzie, ako sú kontextové okná lightbox, plávajúce pruhy, uvítacie rohože na celú obrazovku, posuvné polia a ďalšie..
 • Možnosti zacielenia: Bombardovanie návštevníkov pomocou vyskakovacích okien môže byť frustrujúce. So správnymi možnosťami zacielenia môžete správnemu používateľovi zobrazovať kontextové okná a formuláre v správnom čase.
 • Ľahká integrácia: Dobré riešenie na generovanie potenciálnych zákazníkov sa bezproblémovo integruje do všetkých hlavných služieb e-mailového marketingu.

Pozrime sa na niektoré z najlepších riešení na generovanie potenciálnych produktov WordPress na trhu, ktoré vám pomôžu transformovať vaše webové stránky na stroj na generovanie potenciálnych zákazníkov..

1. OptinMonster

optinmonster

OptinMonster je najvýkonnejšie riešenie na výrobu elektród na svete. Dodáva sa s vysoko výkonnými vopred zostavenými šablónami, ktoré dokážu premeniť vašich návštevníkov na potenciálnych zákazníkov a zákazníkov. Môžete si vybrať ten správny typ kampane, ktorý ľahko upúta pozornosť vašich návštevníkov, ako sú kontextové okná lightbox, plávajúci panel, uvítacia rohož na celú obrazovku a ďalšie.

Nenechajte si ujsť náš článok o najlepších doplnkoch pre WordPress.

Vďaka výkonnému mechanizmu zacielenia a segmentácie môžete každému jednotlivému návštevníkovi na vašom webe zobraziť prispôsobenú správu na základe jeho geografického umiestnenia, zdroja sprostredkovania, stránky alebo časti vášho webu, ktorú si prezerajú, a ďalších.

Niektoré kľúčové vlastnosti OptinMonster sú:

 • Technológia ukončenia zámeru: Obnovte opúšťanie návštevníkov na potenciálnych zákazníkov zobrazením prispôsobených kampaní svojim návštevníkom v presnom okamihu, keď sa chystajú odísť.
 • Presmerovanie na mieste: Vytvorte špeciálne ponuky zacielené na opakovaných návštevníkov na základe ich predchádzajúcich interakcií na vašom webe.
 • Následné kampane na mieste: Sledujte svojich návštevníkov pomocou spustených kampaní na základe interakcií s návštevníkmi.
 • Presmerovanie súborov cookie: Vytvorte si vlastné súbory cookie prehliadača na základe demografických údajov vašich zákazníkov, ako je vek, pohlavie a poloha, a potom zobrazte vysoko cielené kampane na zvýšenie konverzií..

OptinMonster sa hladko integruje so všetkými hlavnými službami e-mailového marketingu. K dispozícii je bezplatný doplnok pre konektory, ktorý si môžete stiahnuť z úložiska doplnkov WordPress, ktorý vám umožní ľahko vložiť formuláre OptinMonster..

Začnite ešte dnes s OptinMonster.

2. WPForms

wpforms

WPForms je doplnok pre kontaktné formuláre, ktorý je pre začiatočníkov najpriaznivejší. Umožňuje vám ľahko rozšíriť svoj zoznam e-mailov pomocou prepojenia formulárov WordPress s obľúbenými nástrojmi e-mailového marketingu.

Vďaka výkonnému tvorcovi drag and drop môžete ľahko vytvoriť úžasnú formu za pár minút bez toho, aby ste sa dotkli jediného riadku kódu. Všetky formuláre, ktoré vytvoríte, budú reagovať na 100%, čo znamená, že budú fungovať skvele na mobilných telefónoch, tabletoch a stolných počítačoch.

Niektoré spôsoby, ktoré vám umožňujú rozšíriť zoznam e-mailov, sú:

 • Ľahká integrácia: Pripojte svoje formuláre WordPress ľahko k vášmu obľúbenému e-mailovému marketingovému nástroju vrátane AWeber, MailChimp, GetResponse, neustáleho kontaktu a sledovania kampaní..
 • Jednoduché vytváranie formulárov: Po pripojení formulára k e-mailovému marketingovému nástroju môžete vytvoriť formuláre na generovanie potenciálnych zákazníkov priamo z hlavného panela WordPress. Nemusíte sa prihlasovať do svojej e-mailovej marketingovej služby.
 • Pridajte začiarkavacie políčko pre e-mail: Vďaka inteligentnej podmienenej logike pridajte do kontaktných formulárov začiarkavacie políčko. Ak ju používateľ vyberie, môžete ich automaticky pridať do svojho zoznamu bez toho, aby museli vyplniť iný formulár.
 • Znížte opúšťanie formulárov: WPForms umožňuje zachytiť čiastočné položky formulára, aj keď návštevník formulár úplne nevyplní. Potom môžete nadviazať kontakt so zúčastnenými potenciálnymi zákazníkmi a zmeniť ich na zákazníkov.
 • A mnoho ďalších…

Začíname s WPForms ešte dnes.

Chcete namiesto toho začať s bezplatnou verziou? vyskúšať WPForms Lite.

Poznámka: WPForms je náš # 1 hodnotený najlepší plugin pre WordPress.

3. prospieva potenciálnych zákazníkov

prosperujúce vedie

Thrive Leads je doplnok na tvorbu formulárov, ktorý vám umožní rozšíriť zoznam e-mailov na vašom webe.

Thrive Leads prichádza s jednoduchým editorom drag and drop na vytváranie formulárov optin. Umožňuje vám vytvárať rôzne typy optinových formulárov, ako sú vyskakovacie lightboxy, lepkavé horizontálne formy, 2-krokové optinové formuláre a ďalšie.

Ponúka tiež základné funkcie zacielenia a testovania A / B na zvýšenie konverzií na vašom webe WordPress. V porovnaní s OptinMonster sú možnosti zacielenia obmedzené, ale stále sú pekné. Keďže však Thrive Leads bol vytvorený ako doplnok WordPress, môže výrazne spomaliť vaše webové stránky v závislosti od vášho zdieľaného hostiteľského prostredia a nastavenia WordPress..

Začnite s Thrive Leads ešte dnes.

4. Bloom

Bloom Plugin od Elegant Themes

Elegant Bloems Themes Bloom je ďalší doplnok WordPress, ktorý vám pomôže vytvoriť krásne formuláre optin na rozšírenie vášho zoznamu e-mailov. S viac ako 100 vstavanými šablónami a 6 typmi displeja si môžete svoje formuláre optin ľahko prispôsobiť a dať im tak „osobný“ dotyk.

Formy optin sa dajú rýchlo vytvoriť prepojením formulárov so 16 rôznymi službami e-mailového marketingu. Všetky formuláre sú citlivé a pripravené na sietnicu, čo znamená, že vaše formuláre sú ľahko čitateľné na všetkých zariadeniach vrátane mobilných telefónov, tabletov a stolových počítačov..

Podobne ako Thrive Leads, Bloom bol vytvorený aj ako doplnok WordPress, takže môže mať vplyv na výkonnosť vašich webových stránok na základe hostiteľského prostredia a nastavenia WordPress. Niektoré výkonné funkcie, ako napríklad zámer spoločnosti OptinMonster ukončiť, nie sú v službe Bloom k dispozícii.

Začnite s Bloom už dnes.

5. Formy Optin

formy optínu

Optin Forms je bezplatný doplnok na generovanie potenciálnych klientov WordPress, ktorý vám umožňuje na vašom webe vytvárať jednoduché formuláre optin.

Dodáva sa s 5 prispôsobiteľnými návrhmi formulárov a umožňuje vám zmeniť všetky texty, písma a veľkosti písma. Funguje s hlavnými službami e-mailového marketingu, ako sú AWeber, iContact, MailChimp, GetResponse, Madmimi, interspire e-mailový marketing a ConvertKit..

Ak nemáte rozpočet na doplnok na generovanie potenciálnych zákazníkov v systéme WordPress, môže byť pre vás to pravé riešenie Optin Forms. Zadarmo je cena, ktorú si môže každý dovoliť.

Začíname s Optin Forms dnes.

6. MailChimp pre WordPress

mailchimp pre plugin pre

MailChimp je popredná služba v oblasti e-mailového marketingu, ktorá vám umožňuje bezplatne pestovať e-maily až pre 2 000 predplatiteľov. Pomocou doplnku MailChimp pre WordPress môžete bez problémov pridať do svojho zoznamu e-mailov MailChimp ďalších účastníkov priamo z vášho webu WordPress. Toto nie je oficiálny doplnok MailChimp. Bol postavený spoločnosťou WordPress, ktorá je známa pod menom ibericode.

Nenechajte si ujsť náš článok o tom, ako vytvoriť e-mail, tým správnym spôsobom.

Na svojom webe môžete vytvárať základné formuláre optin alebo sa integrovať do iných formulárov, ako sú formuláre pre komentáre, kontakty alebo pokladne.

Existuje mnoho bezplatných a prémiových doplnkov, ako je napríklad MailChimp Top Bar, MailChimp Activity, MailChimp User Sync, Captcha a ďalšie.

Ak ste používateľom služby MailChimp a hľadáte bezplatný doplnok WordPress na zostavenie základných formulárov WordPress, potom by tento doplnok mohol byť tou správnou voľbou. Mali by ste sa tiež pozrieť na tieto alternatívy služby MailChimp a pozrieť si ďalšie možnosti.

Začíname s programom MailChimp pre WordPress ešte dnes.

7. LiveChat Inc

live chat

LiveChat vám umožňuje pridať na svoj web rýchly chatovací box a začať hovoriť s potenciálnymi potenciálnymi zákazníkmi.

LiveChat môže byť pre vás tým správnym riešením, ak sa chcete opýtať potenciálnych potenciálnych zákazníkov a zákazníkov na to, čo im bráni v konverzii. Týmto spôsobom môžete poskytnúť potrebnú pomoc potrebným a zmeniť ich na zákazníkov.

Vo väčšine prípadov sa problémy riešia na mieste. LiveChat vám však tiež umožňuje integráciu s vašimi obľúbenými nástrojmi e-mailového marketingu, takže si môžete pridať potenciálnych potenciálnych zákazníkov do svojho zoznamu predplatiteľov a v prípade potreby ďalej ich sledovať..

Začnite s LiveChat už dnes.

Čo je najlepší doplnok pre generovanie potenciálnych zákazníkov pre WordPress?

Po našom porovnaní je zrejmé, že OptinMonster je najlepší doplnok na generovanie potenciálnych zákazníkov na rozšírenie vášho zoznamu e-mailov. Dodáva sa so všetkými funkciami, ktoré ste kedy od riešenia olovenej generácie očakávali.

Či už máte web s elektronickým obchodom, webovú stránku firmy alebo jednoduchý blog, zistíte, že je nesmierne užitočné premeniť svojich opustených návštevníkov na odberateľov e-mailov..

OptinMonster je samostatný produkt, ktorý funguje na všetkých webových stránkach, či už ide o blog WordPress, obchod Shopify, stránku HTML alebo niečo úplne iné.

Ak hľadáte riešenie špecifické pre WordPress, ktoré vám umožní prepojiť formuláre s vašou e-mailovou marketingovou službou, môžete použiť WPForms. S aplikáciou WPForms môžete dokonca zobraziť začiarkavacie políčko na kontaktných formulároch. Po výbere sa používatelia automaticky pridajú do vášho zoznamu e-mailov bez toho, aby museli odoslať ďalší formulár. Popri doplnku na generovanie potenciálov pomáha nástroj CRM aj pri prevode olova do predaja.

bonus: Vyskúšajte najlepší doplnok pre prezradie WordPress a vytvorte na svojom webe úspešné darčeky.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepší doplnok pre generovanie potenciálnych klientov WordPress pre vaše stránky.

Ak sa vám tento článok páčil, možno by sa vám tiež mohla páčiť naša recenzia najlepších e-mailových marketingových služieb na zvýšenie návštevnosti vašich stránok.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me