Porovnanie 8 najlepších doplnkov presmerovania WordPress v porovnaní (2020)

Najlepšie doplnky pre presmerovanie WordPress na správu vašich presmerovaní


Hľadáte najlepšie doplnky pre presmerovanie WordPress?

Vďaka doplnkom presmerovania WordPress je ľahké vytvárať presmerovania z hlavného panela WordPress bez nutnosti znalosti kódovania alebo prístupu FTP..

V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších doplnkov presmerovania WordPress na správu presmerovaní vašich webových stránok.

Výber najlepšieho doplnku WordPress Redirect

Úložisko WordPress ponúka niekoľko doplnkov na správu presmerovaní na vašom webe. Každý z týchto doplnkov poskytuje rôzne sady funkcií a nastavenia v závislosti od typu presmerovania, ktoré chcete implementovať na svojich webových stránkach.

Tu je zoznam niektorých bežných funkcií, ktoré uvidíte v doplnku presmerovania WordPress:

  • Jednoduché presmerovania 301
  • Sledujte 404 chýb
  • Nastavte vlastnú cieľovú adresu URL

Ďalšie odporúčania týkajúce sa doplnkov nájdete v najlepších doplnkoch WordPress, ktoré musíte použiť na svojich webových stránkach.

Pozrime sa na náš odborný výber najlepších doplnkov presmerovania WordPress na správu presmerovaní vašich webových stránok.

1. Správca presmerovania

Správca presmerovania

Redirect Manager je populárny doplnok presmerovania WordPress od Yoast SEO Premium. Umožňuje vám ľahko presmerovať stránky na vašom webe WordPress. Po aktivácii tohto doplnku sa pri každom odstránení stránky alebo príspevku z vášho webu zobrazí výzva na presmerovanie na inú webovú adresu.

Je plne integrovaný do Konzoly Google Search Console, ktorá vám umožňuje rýchlo a ľahko opraviť chyby indexového prehľadávania. Redirect Manager ponúka niekoľko typov modulov presmerovaní, vrátane 301 trvalých, 302 nájdených, 307 dočasných, 410 odstráneného obsahu a 451 obsahu nedostupných z právnych dôvodov.

Ich rozsiahla dokumentácia vám pomôže pochopiť, ktorý typ presmerovania musíte vybrať, keď odstránite stránku.

Cena: Dodáva sa ako doplnok pre doplnok Yoast SEO Premium WordPress. Počiatočná cena je 89 dolárov na webovú stránku s 1 rokom podpory a aktualizácií.

2. Presmerovanie

presmerovanie

presmerovanie je populárny doplnok správcu presmerovania WordPress. Pomáha vám znížiť chyby na vašom webe pomocou ľahko spravovateľných možností presmerovania. Umožňuje podmienené presmerovania s desiatkami možností, ako je presmerovanie stavu prihlásenia, presmerovanie schopností rolí, presmerovanie IP adresy, presmerovanie servera, presmerovanie typu stránky a ďalšie.

Sleduje všetkých 404 chýb a umožňuje aktualizovať presmerovania podľa vašich potrieb. Chyby môžete spravovať v skupine a hromadne ich presmerovať. Doplnok Presmerovanie má výkonnú možnosť protokolovania, ktorá vám umožní sledovať všetky vaše presmerovania, chyby a informácie o používateľovi. Tieto protokoly sa dajú exportovať na externé vyšetrovanie.

Cena: ZADARMO (žiadna prémiová verzia)

3. Jednoduché presmerovania 301

Jednoduché presmerovania 301

Jednoduché presmerovania 301 je výkonný doplnok presmerovania WordPress 301. Umožňuje vám pridať trvalé odstránenia z odstránených stránok na existujúcu adresu URL.

Môžete ľahko nastaviť 301 presmerovaní zo starých stránok na nové stránky, čo sa hodí počas procesu migrácie webových stránok. Aj keď stará štruktúra adresy URL nezodpovedá novým permalinkom, doplnok zaisťuje bezproblémové prechody vašich odkazov.

Cena: ZADARMO

4 404 až 301

404 až 301

404 až 301 je jednoduchý doplnok presmerovania WordPress. Umožňuje vám presmerovať chybové stránky 404 na ľubovoľnú webovú stránku alebo vlastný odkaz. Môžete si vybrať z viacerých typov presmerovaní (301, 302, 307), ktoré sa majú použiť na vašich webových stránkach.

Poskytuje vám možnosť sledovať a zaznamenávať všetky chyby. Môžete tiež povoliť e-mailové upozornenia na všetky 404 chyby.

Cena: ZADARMO

5. Presmerovania 301

301 Presmerovania

301 Presmerovania je bezplatný doplnok presmerovania WordPress. Umožňuje vám vytvoriť 301 a 302 presmerovania na vašom webe. Doplnok je užitočný pri aktualizácii obsahu a vypršaní platnosti zastaraných stránok. 301 Presmerovania vám pomáha presmerovať používateľov na stránky, príspevky, vlastné typy príspevkov, archívy a ďalšie stránky.

Okrem toho môžete tiež nastaviť vlastnú cieľovú adresu URL na presmerovanie používateľov zo 404 chybových stránok. Pomocou funkcie presmerovania štatistík môžete zistiť, koľko sa presmerovanie používa.

Cena: ZADARMO

6. Správca bezpečného presmerovania

Správca bezpečného presmerovania

Správca bezpečného presmerovania je doplnok správcu presmerovania HTTP WordPress. Poskytuje vám jednoduché nastavenia presmerovania na paneli WordPress. Môžete si vytvoriť vlastné pravidlá presmerovania a sami vybrať typ presmerovania. Doplnok je ľahko nastaviteľný a podporuje viacstránkovú sieť WordPress.

Cena: ZADARMO

7. Doplnok pre presmerovanie SEO

Doplnok pre presmerovanie SEO

Presmerovanie SEO je výkonný doplnok presmerovania WordPress. Umožňuje vám ľahko pridávať a spravovať 301 presmerovaní na svoju webovú stránku WordPress. Doplnok vám pomôže nájsť a opraviť chyby 404 a soft 404 integráciou do Konzoly vyhľadávania Google.

Doplnok SEO Presmerovanie automaticky pridá príspevok 301 k príspevku, keď zmeníte adresu URL. Má rozšírený ovládací panel na presmerovanie priečinkov, prezeranie protokolov, pridávanie regulárnych výrazov, výber metód presmerovania a ďalšie.

Cena: ZADARMO

8. Presmerovanie príloh

Presmerovanie stránok príloh

Presmerovanie stránok príloh je doplnok presmerovania WordPress založený na scenári. Nemá žiadnu stránku nastavení a funguje dokonale s tromi podmienkami.

Keď vaši používatelia navštívia stránku s prílohami a,

  • je k dispozícii nadradená stránka, doplnok pridá presmerovanie 301, aby používateľov automaticky presmeroval na nadradenú stránku.
  • rodičovský príspevok sa odstráni z koša a potom doplnok presmeruje používateľov na domovskú stránku s presmerovaním 302.
  • nadradená stránka je v koši, takže doplnok vracia chybový kód 404, aby sa zabránilo nekonečnej slučke presmerovania.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie doplnky na presmerovanie WordPress na správu presmerovaní vašich webových stránok. Možno budete chcieť vyskúšať aj najlepšie doplnky s upozornením WordPress, aby ste zvýšili zapojenie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me