Porovnanie 9 najlepších doplnkov WordPress Contest a prozradených doplnkov (2020)

Najlepšie wordpress súťaže a prezradí pluginy


Chcete rýchle riešenie na usporiadanie súťaže alebo darčekov na svojom webe? Potom musíte na svojom webe použiť výkonný doplnok pre prezradenie WordPress. Organizovaním súťaží a reklamných predmetov na svojom webe môžete zvýšiť návštevnosť svojich webových stránok, zoznam e-mailov a sledovateľov sociálnych médií..

V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších doplnkov pre súťaž WordPress.

Prečo na svojom webe používať doplnok WordPress?

Realizácia súťaže alebo prezradenia je pre vás aj pre vaše publikum prínosom pre všetkých. Účasťou na súťažiach a reklamných daroch môže vaše publikum získať šancu získať nejaké zadarmo. Je to pre vás príležitosť propagovať svoje podnikanie a informovať ľudí o vašich produktoch a službách. Môžete povzbudiť viac ľudí, aby navštívili váš web a dokonca sa dostali na váš zoznam.

Keďže súťaže trvajú obmedzený čas, môžete si vytvoriť pocit naliehavosti, aby ste prilákali viac ľudí na účasť v súťaži. Toto je len niekoľko výhod usporiadania súťaží a reklamných predmetov na vašom webe.

Aby sme vám pomohli usporiadať súťaže na vašom webe WordPress, pripravili sme zoznam doplnkov, ktoré sú jednoduché a bohaté na funkcie. Poďme ich skontrolovať.

1. RafflePress

rafflepress-review

RafflePress je úplne nový prírastok na trh WordPress. Tento úžasný doplnok pre prezradie WordPress je navrhnutý tak, aby vám pomohol zjednodušiť proces spúšťania darčekov a súťaží na vašom webe. Je dodávaný s ľahko použiteľným nástrojom na vytváranie drag & drop stránok, pomocou ktorého môžete svoje kampane vytvárať v priebehu niekoľkých minút. Môžete tiež použiť krásne predpripravené šablóny, ktoré vám pomôžu šetriť čas, takže nemusíte vytvárať ohromujúcu reklamnú kampaň od začiatku..

Doplnok sa dodáva s úplnou ochranou proti akýmkoľvek podvodom. Ak chcete propagovať svoju súťaž, môžete povzbudiť ľudí, aby ju zdieľali na sociálnych médiách integráciou vašej obľúbenej sociálnej platformy do vašej súťaže. Pomocou sledovania a presmerovania je pre vás jednoduchšie maximalizovať konverziu.

2. Responzívny prieskum

Responzívny prieskum je mimoriadne výkonný a robustný doplnok pre prieskumy WordPress, ktorý umožňuje vytvárať prieskumy a súťaže na vašich webových stránkach WordPress. Dodáva sa s niekoľkými možnosťami animovaného grafu, ktoré vám umožňujú zobraziť výsledky ankety. Umožňuje vám tiež prispôsobiť graf a urobiť ho tak, ako chcete.

Môžete použiť graf v rôznych formách, napríklad stĺpcový graf, koláčový graf, čiara, radarový graf a ďalšie. Pokiaľ ide o zobrazovanie výsledkov, máte na výber z mnohých možností. Doplnok je kompatibilný s najnovšou verziou WordPress a je veľmi jednoduchý na používanie. Môžete ich použiť spolu s ďalšími modernými doplnkami, ktoré ste nainštalovali na svoje webové stránky, bez akýchkoľvek problémov s kompatibilitou.

3. Video Contest WordPress Plugin

Doplnok WP pre video súťaž, prezradené doplnky, súťažné doplnky

Video Contest WordPress Plugin je ďalší skvelý doplnok WordPress pre prezradie, ktorý by ste si mohli pozrieť. Pomocou tohto doplnku môžete bez problémov prísť s videonahrávkami. Doplnok vám dáva plnú kontrolu nad konkurenciou. Od ovládania vašich komentárov, hlasovania, zdrojov videa, nového odoslania a ďalších, tento doplnok vám umožní urobiť oveľa viac.

Doplnok tiež podporuje úplnú integráciu s BuddyPress, takže ak si chcete vytvoriť komunitný web alebo fórum, môžete tak urobiť. V boji proti podaniu spamu ponúka 9 úrovní ochrany pred podvodmi. Doplnok je pripravený na preklad a podporuje 9 globálnych jazykov.

Súvisiace články: Ako vytvoriť viacjazyčný web.

4. Fotografická súťaž

Fotosúťaž WP Plugin, súťažné pluginy, prezradí pluginy

Rovnako ako názov napovedá, Photo Contest vám umožňuje vytvoriť fotografickú súťaž bez kódovania jedného riadku. Tento doplnok je super rýchly, pohotový a flexibilný, takže bez ohľadu na zariadenie, ktoré návštevník používa, bude vaša súťažná kampaň vyzerať skvelo.

Doplnok bol úspešne testovaný v najnovšej verzii programu WordPress a množstve bezplatných a prémiových tém. Podobne ako doplnok Video Contest, aj tento podporuje BuddyPress. Doplnok je GDPR pripravený a dokonca vám umožňuje posielať e-mailové upozornenia súťažiacim.

Súvisiace články: Najlepšie doplnky WordPress GDPR.

5. Wishpond

Wishpond, súťažný doplnok

WishPond je viac než len generátor súťaže. Ide o kompletné marketingové riešenie navrhnuté s ohľadom na rýchly rast. S WishPondom môžete rozširovať svojich sledovateľov vytváraním fotografických súťaží, propagačných akcií na Instagrame atď. Okrem toho ho môžete použiť aj na vytvorenie úžasných vstupných stránok, na ktoré sa vaši návštevníci zamilujú..

Funkcia automatizácie marketingu doplnku vám pomáha premeniť potenciálnych zákazníkov na predaj založený na činnosti v reálnom čase. Wishpond sa tiež hladko integruje s vašimi obľúbenými marketingovými aplikáciami. Doplnok je kompatibilný s väčšinou populárnych tém a doplnkov WordPress.

6. Image / Video Cont Generator WordPress

Generátor súťaže obrázkov a videa

Generátor súťaží Image / Video vám umožňuje vytvárať rôzne súťaže a zábavné hry, aby ste prilákali návštevníkov na svoje webové stránky. Vďaka tomuto doplnku je pre vás ľahké zapojiť publikum dlhšie tým, že sa budete zúčastňovať súťaží alebo ich necháte hrať hry, ktoré vytvoríte..

Doplnok ponúka krásne upraviteľné šablóny pripravené na použitie, aby boli vaše súťaže a hry príťažlivejšie. Môžete zmeniť farbu šablóny, písma a dokonca pridať tlačidlá do šablón.

Ak chcete ľuďom dať vedieť o svojej súťaži a hrách, môžete na svoje webové stránky pridať tlačidlá zdieľania v sociálnych sieťach. Doplnok vám tiež poskytuje podrobné štatistiky, takže môžete získať prehľad o tom, ako dobre funguje vaša súťaž.

7. Súťaží odmien Palivo

Doplnky súťaže

Súťaž o odmeny je ďalší úžasný doplnok, ktorý vám pomôže spustiť prezradenie WordPress priamo z hlavného panela WordPress. S týmto doplnkom pre darčeky pre WordPress môžete zvýšiť návštevnosť, sledovať sociálne médiá, vylepšovať komentáre a robiť oveľa viac na svojich stránkach..

Svojich výhercov môžete odmeniť digitálnymi cenami a ak chcete, môžete dokonca zakázať vstup konkrétnym krajinám do súťaže. Doplnok vám tiež umožní duplikovať existujúcu súťaž, čo vám uľahčí spustenie podobnej súťaže s malými úpravami. Pomocou štatistík skontrolujte výkonnosť svojej súťaže. Najlepšie zo všetkého je, že tento doplnok je úplne zadarmo na použitie.

8. Show Down

Doplnok súťaže Show Down

Show Down je program WordPress, ktorý je priateľský k obchodom Woocommerce a ktorý vám umožní vytvárať bitky v obrazoch a súťažiach, súťažiach Yay alebo Nay, neobmedzené súťaže a oveľa viac. Doplnok reaguje a je pripravený na preklad, čo znamená, že vaše súťaže budú vyzerať skvele na všetkých platformách.

Súťaže môžete vložiť na svoje príspevky alebo stránky pomocou skráteného kódu.

9. Prieskum prieskumu, formulár & Kvíz Maker

Fáza stanoviska

Fáza stanoviska je ďalší vynikajúci doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje vytvárať prieskumy, prieskumy, formuláre, kvízy atď. na vašom webe priamo z hlavného panela WordPress. Doplnok je dodávaný s množstvom preddefinovaných prispôsobiteľných šablón. Doplnok vám ponúka plnú flexibilitu pri uskutočňovaní akýchkoľvek zmien v súťažiach.

Základná verzia doplnku je bezplatná, čo je obmedzené na 100 odpovedí mesačne a 10 odpovedí na položku.

Toto sú niektoré doplnky, ktoré môžete použiť na vytvorenie rýchlej súťaže alebo ankety alebo prezradenia na svojom webe WordPress.

Ak sa vám tento článok páčil, možno si budete chcieť prečítať, ako vytvoriť úspešný darček alebo súťaž vo WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map