Porovnanie 9 najlepších doplnkov WordPress Accordion (bezplatné a platené)

Najlepšie wordpress akordeón pluginy


Chcete tie najlepšie doplnky pre akordeón WordPress? Ak chcete profesionálnym spôsobom zobraziť obsah, môžete použiť akordeóny alebo skladacie karty. Akordeónmi môžete na svoj web jednoducho pridať ďalší obsah a zároveň zaberať menej miesta.

V tomto článku sa podelíme o najlepšie dostupné doplnky pre akordeón WordPress, ktoré sú k dispozícii.

Čo je akordeón?

Akordeón je funkcia, ktorá vám môže ľahšie pridať veľa obsahu na vaše stránky. Akordeóny sa väčšinou používajú na zobrazenie často kladených otázok (FAQ).

V častých otázkach môžu používatelia kliknúť na akúkoľvek otázku a rozšíri sa tým karta s odpoveďou. V predvolenom nastavení sú odpovede skryté. Šetrí čas na čítanie iba potrebných otázok. Taktiež zabraňuje vašim používateľom zbytočné posúvanie na vašej webovej stránke WordPress.

Akordeónové karty

Okrem často kladených otázok môžete pomocou harmoniky zobraziť takmer akýkoľvek typ obsahu, ktorý chcete skomprimovať. Karty harmoniky môžu byť vertikálne alebo horizontálne. Dodávajú sa tiež v rôznych štýloch v závislosti od vybraného doplnku.

Na trhu nájdete veľa doplnkov pre akordeón WordPress, vďaka ktorým sa výber správneho zdá ohromujúci. Preto sme pre vás vybrali niekoľko najlepších doplnkov pre akordeón WordPress, aby ste si mohli s dôverou vybrať a okamžite začať pridávať karty harmoniky na svoj web..

1. Akordeón

akordeón

Akordeón je dodávaný s viacerými vstavanými šablónami, farbami, štýlmi a obrázkami na pozadí. Akordeón vám umožňuje zobraziť viacfarebnú hlavičku. Je vybavený možnosťou triedenia pomocou drag and drop na jednoduché spravovanie obsahu v rámci harmonik.

Je pripravený na preklad a plne podporuje krátke kódy na zobrazovanie akordeónov na vašich stránkach, príspevkoch, postranných paneloch a ďalších oblastiach obsahu. Rozšírené nastavenia harmoniky vám umožňujú otvoriť karty harmoniky ako externé odkazy.

2. ShortCodes Ultimate

Krátke kódy Ultimate

Shortcodes Ultimate je vynikajúci doplnok WordPress s množstvom krátkych kódov, ktorý umožňuje jednoduché pridávanie funkcií na vaše stránky. Umožňuje vám vložiť skratky pre karty harmoniky kdekoľvek na vaše stránky a príspevky WordPress. Karty harmoniky môžete pridať aj do oblastí pripravených pre miniaplikácie pomocou krátkych kódov.

Shortcodes Ultimate prichádza s vlastnou miniaplikáciou, ktorá uľahčuje zobrazenie akordeónov v bočnom paneli alebo v iných oblastiach miniaplikácií. Je to bezplatný doplnok a funguje skvele so všetkými najobľúbenejšími doplnkami WordPress.

3. Tabuľky zhody

Tabuľky zhody

Accordion Tables je prémiový doplnok pre akordeóny WordPress. Je dodávaný s 30 štýlovými predvoľbami, ktoré vám umožňujú ľahko vytvárať akordeóny pre váš profil, zoznamy, produkty, udalosti, poznámky, časté otázky, referencie a ďalšie..

Má možnosti farieb, navigáciu pomocou klávesnice, viac tém a inštalačný program na jedno kliknutie. Je vybavený front-end live editorom, ktorý umožňuje rýchle nastavenie akordeónových kariet a zistenie, ako sa budú zobrazovať vašim používateľom.

4. Posuvník harmoniky

Posuvník podľa harmoniky

Accordion Slider je responzívny doplnok pre akordeón WordPress. Je dodávaný s výkonnou funkciou posúvača obrázkov, ktorá v kombinácii s harmonikou pracuje hladko a vytvára pútavé používateľské prostredie.

Ľahko sa integruje s doplnkami galérie obrázkov a Flickrom na načítanie obrázkov z externých zdrojov. Doplnok je vhodný pre začiatočníkov a ľahko sa nastavuje bez toho, aby ste museli písať jediný riadok kódu.

5. Konečné bloky

konečné bloky

Ultimate Blocks je nevyhnutný doplnok pre editora Gutenberg, ktorý má viac ako 15 vlastných blokov. Jedným z blokov je Content Toggle (Accordion). To vám umožní ľahko pridať akordeón na akýkoľvek príspevok alebo stránku.

Môže sa použiť na takmer akúkoľvek tému WordPress a dáva vám možnosť vybrať si počiatočný stav, či je alebo nie je zbalený. Môžete tiež zmeniť farbu kontajnera a farbu záhlavia.

6. Easy Accordion

Ľahká akordeón

Ako už názov napovedá, Easy Accordion je doplnok pre akordeón WordPress s jednoduchými nastaveniami, ktorý vám umožňuje zobrazovať na vašom webe neobmedzené harmoniky. Karty harmoniky môžete ľahko vložiť do svojich príspevkov, stránok a oblastí pripravených pre widget WordPress.

Easy Accordion má platenú verziu, ktorá ponúka viac možností, ako sú farebné motívy, krátke kódy a ďalšie. Umožňuje vám tiež vytvárať karty harmoniky z vašich kategórií a ďalších vlastných taxonómií.

7. Karta – Akordeón, Časté otázky

Karta - Akordeón, Časté otázky

Karta – Akordeón a časté otázky je bezplatný doplnok pre akordeón WordPress. Vyznačuje sa vodorovnými a zvislými kartami akordeónov s citlivým rozložením. Dodáva sa s animovanými akordeónmi, aby prilákal používateľov a zapojil ich do vášho webu.

Doplnok je vhodný pre začiatočníkov a umožňuje vám pridať karty harmoniky na vaše stránky, príspevky, bočný panel, súbory šablón a ďalšie. Má viac rozvrhnutí, drag and drop triedenie akordeónov, prechodové efekty a krásne animované šablóny.

8. Akordeón FAQ

Akordeón FAQ

Akordeón FAQ je jedným z bezplatných doplnkov pre akordeón WordPress založených na krátkych kódoch. Je dodávaný s jednoduchým nastavením a umožňuje vám pretiahnuť akordeóny nahor alebo nadol a zmeniť ich usporiadanie. Je vybavený drag and drop Builder pre zobrazenie kariet harmoniky na vašich stránkach WordPress a príspevky.

Akordeón FAQ podporuje výber farieb, bootstrapové štruktúry, vstavané rozloženia harmoniky, ikony Awesome Font a ďalšie. Je plne optimalizovaný pre SEO a vaše akordeóny sa objavujú krásne na všetkých zariadeniach.

9. Krátke kódy Arconix

Krátke kódy Arconix

Arconix Shortcodes je doplnok pre akordeón WordPress s úžasnými funkciami a funkciami. Používa krátke kódy na zobrazenie kariet harmoniky. Je to plne citlivý doplnok vhodný pre začiatočníkov.

To vám umožňuje vkladať neobmedzené karty harmoniky na vaše príspevky a stránky WordPress. Karty harmoniky vyzerajú skvele na všetkých veľkostiach a zariadeniach obrazovky. Použitím režimu kompatibility sa môžete vyhnúť konfliktom názvov skratiek a vytvoriť jedinečné skratky pre všetky vaše akordeóny.

Dúfame, že vám tento sprievodca pomohol nájsť tie najlepšie doplnky pre akordeón WordPress.

Môžete tiež vyskúšať náš zoznam ručne vybratých najlepších zásuvných modulov WordPress, aby ste zvýšili zapojenie na mieste.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me