Porovnanie 9 najlepších zásuvných modulov WordPress LMS (2020)

porovnané najlepšie doplnky WordPress LMS


Hľadáte doplnok pre systém správy výučby (LMS) pre svoje stránky WordPress? Doplnky LMS vám umožňujú ľahko vytvárať, spravovať a predávať online kurzy. V tomto článku sme porovnali najlepšie doplnky WordPress LMS dostupné na trhu.

Čo je to LMS?

LMS znamená systém riadenia výučby. LMS je softvérový program, ktorý vám pomôže vytvárať, spravovať a poskytovať kurzy eLearning, známe tiež ako online kurzy. LMS WordPress vám pomôže ľahko zvládnuť správu, dokumentáciu, sledovanie, podávanie správ a doručovanie vašich online kurzov priamo na hlavnom paneli WordPress..

WordPress LMS je pre vás a vašich online študentov prínosom. Môžete sa prihlásiť do svojho LMS a distribuovať informácie, aktualizovať obsah online kurzu a spravovať všetky jeho aspekty. Vaši online študenti sa môžu prihlásiť do LMS a zúčastniť sa na vašich online kurzoch.

Doplnok WordPress LMS vs. členstvo

Ak na svojich stránkach chcete ponúkať online kurzy, musíte si nainštalovať doplnok LMS.

Teraz by vás zaujímalo, prečo potrebujete doplnok LMS, keď môžete vytvárať a predávať online kurzy pomocou členského doplnku WordPress.?

Platforma WordPress LMS robí viac než len typickú členskú stránku. Pomocou doplnku WordPress LMS môžete svojim študentom vytvoriť ponorný zážitok z učenia pomocou rôznych metód gamifikácie, a nie ich len presvedčiť, aby sa zapojili do členstva a začali sa učiť..

Vďaka gamifikácii je učenie zábavné a ľahké. Navyše to láka študentov, aby sa učili nové hodiny a nakoniec, zvyšuje zapojenie. To tiež zvyšuje pravdepodobnosť udržania študentov na tejto platforme dlhšie.

Niekoľko základných funkcií doplnku LMS WordPress je:

 • Okamžitá spätná väzba: Dobrá platforma poskytuje okamžitú spätnú väzbu, aby študenti mohli identifikovať, čo vedia.
 • Systém klasifikácie: Jedným z najlepších spôsobov, ako si spríjemniť učenie, je implementácia systému klasifikácie, ktorý ukazuje pokrok vašich študentov.
 • osvedčenie: Ako odmenu môžete tiež ponúknuť certifikáciu tým, ktorí úspešne ukončili svoje kurzy.
 • A oveľa viac …

Keď už viete dôležitosť použitia doplnku WordPress LMS na svojej webovej stránke online kurzu, porovnajme niektoré z najlepších doplnkov WordMSPress LMS..

1. LearnDash

learndash

LearnDash je najlepší existujúci doplnok WordPress LMS. LearnDash uľahčuje vytváranie a predaj kurzov, poskytovanie kvízov, udeľovania certifikátov a ďalších.

Umožňuje vám ponúknuť svojim členom robustné skúsenosti so vzdelávaním a podporuje najnovšie trendy v oblasti gamifikácie, sociálneho vzdelávania a mikroobsahu.

Niektoré zo spôsobov, ako môžete predávať svoje online kurzy zo stránky LearnDash, sú:

 • členstva: Predajte tradičný prístup k všetkým svojim online kurzom.
 • Jednorazová cena: Umožniť používateľom nakupovať jednotlivé kurzy online.
 • predplatné: Maximalizujte príjmy prostredníctvom opakujúcich sa platieb a predplatného za váš online kurz.
 • Licencie na kurzy: Umožnite organizátorom hromadne si kúpiť licenciu a poskytnúť prístup svojim zamestnancom.

S programom LearnDash môžete nechať svojich študentov odomknúť nové kurzy na základe bodov, ktoré získajú pri dokončení kurzov. To zvyšuje zapojenie používateľov do vašich online kurzov. Môžete tiež ponúknuť profily používateľov front-end, kde môžu členovia sledovať svoj pokrok v učení.

Cena za licenciu na jeden web začína na 199 dolárov ročne.

Začíname s programom LearnDash ešte dnes.

2. Učiteľné

učenlivý

Učiteľné je samostatný nástroj na vytváranie kurzov online, ktorý vám umožňuje ľahko vytvárať krásne online kurzy. Svoje online kurzy môžete buď integrovať do svojej existujúcej stránky, alebo ich umiestniť na učiteľnú subdoménu.

Učiteľstvo prichádza s výkonnými nástrojmi, ako sú kvízy a diskusné fóra, ktoré vám pomôžu vytvoriť pohlcujúci zážitok zo štúdia pre vašich študentov. Cena sa začína na 39 dolárov mesačne, čo zahŕňa všetky základné funkcie, ako je podpora vlastnej domény, integrácia kvapkajúcich kurzov, podpora kupónového kódu, integrovaný e-mail a affiliate marketing atď. Okrem toho budete musieť zaplatiť 5% transakčné poplatky. za každý predaj platených kurzov.

Ak sa chcete vzdať transakčných poplatkov, musíte sa zaregistrovať v profesionálnom alebo obchodnom pláne, ktorý stojí 99 $ alebo 499 $ mesačne.

3. LifterLMS

lifterlms

LifterLMS je ďalší výkonný doplnok LMS pre WordPress, ktorý uľahčuje vytváranie a predaj online kurzov na vašom webe.

Jeho základné funkcie môžete ľahko rozšíriť integráciou s výkonnými rozšíreniami vrátane Stripe, PayPal, Authorize.net, MailChimp a ďalších..

Podobne ako LearnDash, aj LifterLMS sa intenzívne zameriava na angažovanosť poskytovaním výkonných funkcií, ako sú odznaky úspechu, certifikáty, sociálne vzdelávanie, súkromné ​​koučovanie 1: 1 a ďalšie.

Svoje platformy LMS môžete speňažiť rôznymi spôsobmi:

 • členstva: Predajte členstvo na celom webe, ktoré poskytuje prístup ku všetkým kurzom.
 • bundle: Predávajte balíčky kurzov na zvýšenie svojich výnosov.
 • Ceny len pre členov: Umožniť používateľom nakupovať jednotlivé kurzy. Môžete tiež nastaviť cenu len pre členov, aby boli platené členstvá také cenné.

Dodatky si môžete kúpiť jednotlivo za 99 dolárov alebo ušetriť veľké s balíčkom za 299 dolárov.

Začnite s LifterLMS ešte dnes.

4. LearnPress

learnpress

LearnPress je bezplatný doplnok LMS pre WordPress, ktorý obsahuje všetky dôležité funkcie, ktoré kedy potrebujete. Na rozdiel od väčšiny ostatných doplnkov LMS v tomto zozname, LearnPress prichádza so sprievodcom nastavením, ktorý uľahčuje vstup na palubu pre všetky úrovne používateľov..

Vďaka krásnemu rozhraniu je ľahké vytvárať kurzy a exportovať alebo importovať kurzy z rôznych webových stránok, ktoré tiež používajú program LearnPress. Jadro doplnku je navrhnuté tak, aby bolo ľahké, ale môžete ho rozšíriť pomocou výkonných rozšírení. Podporuje odkvapkávanie obsahu, kvízy, hodnotenie a oveľa viac.

Tento doplnok umožňuje bezproblémovú integráciu s fórami bbPress, sociálnymi sieťami BuddyPress a pridaním výkonných funkcií výkladnej skrinky pomocou WooCommerce..

S LearnPress je k dispozícii aj veľa doplnkov zadarmo:

 • želanie: Študenti môžu pridať kurzy do zoznamu želaní.
 • Prehľad kurzu: Pridajte sociálny dôkaz zverejnením recenzií vytvorených používateľmi pre vaše kurzy na vašom webe.
 • Prerekvizitné kurzy: Požiadajte používateľov, aby absolvovali určité kurzy, aby sa mohli prihlásiť na ďalšie kurzy.

Začíname s programom LearnPress ešte dnes.

Chcete celý balík doplnkov? Kliknutím sem získate kompletný balík doplnkov LearnPress.

5. WP Courseware

wp výukový program

WP Courseware je ľahko použiteľné riešenie na vytváranie a predaj online kurzov na vašom webe WordPress. Je dodávaný s drag and drop staviteľ, ktorý robí vytváranie kurzu bezproblémové. Po vytvorení kurzových jednotiek ich musíte jednoducho presunúť a presunúť podľa svojich potrieb a váš kurz je vybudovaný.

Vďaka svojej výkonnej funkcii kvízu môžete vytvárať rozšírené typy kvízov, nastavovať časovače a nastavovať limity opakovania.

WP Courseware je tiež dodávaný s pokročilými automatizačnými nástrojmi, ktoré odosielajú personalizované e-maily vyvolané aktivitami študentov. Ak chcete zlepšiť odbornosť svojich študentov, môžete si nastaviť vlastné správy so spätnou väzbou, ktoré je možné nakonfigurovať tak, aby sa odosielali na základe skóre študentov..

Rovnako ako všetky ostatné WordPress LMS, aj WP Courseware je dodávaný so systémom odkvapkávania obsahu kurzu, ktorý vám umožňuje naplánovať vydanie obsahu v konkrétnych intervaloch od zápisu..

Začíname s programom WP Courseware ešte dnes.

6. Sensei

sensei

Sensei je výkonný prémiový doplnok, ktorý transformuje vaše webové stránky WordPress na pokročilú vzdelávaciu platformu. Sensei je postavený rovnakým tímom za WooCommerce, popredným eCommerce pluginom založeným na WordPress.

Sensei nie je plnohodnotným členom. Zaoberá sa vytváraním a publikovaním online kurzov, ale ak chcete predať prístup, budete ho musieť používať v spojení s členmi alebo doplnkami elektronického obchodu..

Vytváranie kurzov pomocou programu Sensei je jednoduché a priame. Sensei poskytuje jednoduché možnosti podávania správ, ktoré vám poskytujú prehľad o vašom obsahu, známkach a študentov zaregistrovaných na tomto webe.

Sensei nie je tak bohatá na funkcie v porovnaní s inými doplnkami LMS pre WordPress. Navyše sú k dispozícii len obmedzené rozšírenia na zlepšenie základných funkcií.

Začnite už dnes so Senseim.

7. Namaste! LMS

namaste lms

Namaste! LMS je bezplatný doplnok pre správu výučby pre WordPress. To vám umožňuje vytvoriť rôzne pravidlá pre prístup k kurzom po absolvovaní nevyhnutných kurzov.

Niekoľko výhod používania Namaste! LMS sú:

 • certifikáty: Študenti môžu získať certifikáty po ukončení kurzu
 • Známkový systém: Analyzujte výkony študentov pomocou systému známok.
 • odznaky: Udeľujte odznaky, ktoré môžu byť zobrazené na ľubovoľnej webovej stránke.
 • Ukazateľ postupu: Prémiová verzia doplnku vám umožní povoliť lištu pokroku, ktorá študentom ukáže, ako sa im darí v každom kurze.

V porovnaní s inými riešeniami WordPress LMS pre WordPress sú doplnky a funkcie pre Namaste! sú obmedzené.

Začnite s programom Namaste! LMS dnes.

8. MasterStudy LMS

master-štúdium-LMS

MasterStudy LMS je jedným z novších doplnkov LMS v tomto zozname, ktorý vytvoril StylemixThemes. S MasterStudy LMS môžete ľahko vytvárať, prispôsobovať a spravovať úžasné online lekcie.

Niektoré z hlavných funkcií, ktoré ponúka MasterStudy LMS, sú:

 • Rozmanitosť typov lekcií: 3 druhy lekcií (text, video, slideshow).
 • odpočítavanie: V teste je odpočítavanie času v reálnom čase.
 • Výsledky testu: Kvízové ​​výsledky, ktoré zobrazujú správne / nesprávne odpovede.
 • správy: Systém správ a hlásení.
 • certifikáty: Generovanie certifikátov.
 • Zoznam želaní kurzu: Používatelia môžu do svojho zoznamu želaní pridať kurzy, ktoré chcú absolvovať.

Aj keď je MasterStudy LMS vybavený funkciami, chýbajú v ňom funkcie na vylepšenie, ktoré študentom spríjemnia učenie..

Doplnok MasterStudy LMS je bezplatný a dá sa použiť s akoukoľvek témou WordPress. MasterStudy LMS taktiež ponúka MasterStudy Pro, čo je prémiová téma WordStess prémiovej aplikácie WordStess, ktorá posunie doplnok na ďalšiu úroveň. Ponúka ďalšie prémiové doplnky, podporu 24/7, ďalšie funkcie a ukážky pripravené na použitie za 69 dolárov.

Začnite ešte dnes s MasterStudy LMS.

9. Dobrý LMS

Dobrý-LMS-plugin

Dobrý LMS je prémiový doplnok LMS na trhu CodeCanyon. Vytváranie online kurzov je s Good LMS ľahké, pretože je to podobné vytvoreniu blogového príspevku WordPress, ktorý vám umožňuje vytvárať kvízy, kurzy a certifikáty priamo z ovládacieho panela WordPress..

Niektoré funkcie zahŕňajú procesné línie, kódy kupónov, odpočítavanie v reálnom čase, backend študenta, kde môžu študenti vidieť svoje skóre a pokrok, odznaky kurzov, opakovateľné kvízy a ďalšie.

Good LMS stojí 32 dolárov za bežnú licenciu, ktorá vám poskytuje budúce aktualizácie a 6 mesačnú podporu od GoodLayers. Ak chcete svoju podporu predĺžiť o jeden rok, budete musieť zaplatiť ďalších 10,13 USD.

Začnite s Good LMS ešte dnes.

Čo je najlepší doplnok LMS pre WordPress?

Po porovnaní všetkých rôznych doplnkov WordPress LMS sa domnievame, že program LearnDash je najlepším doplnkom WordPress LMS pre väčšinu používateľov, pretože ponúka najkomplexnejšie funkcie LMS. Dodáva sa s množstvom užitočných rozšírení, ktoré vylepšujú základné funkcie vášho webu WordPress. Je tiež súčasťou našich najlepších doplnkov WordPress pre rok 2020.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie doplnky WordPress LMS pre vaše potreby.

Chcete vytvoriť členskú stránku? Prezrite si najlepšie členské doplnky WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map