ThirstyAffiliates vs. Pretty Links – Ktorý z nich je lepší? (Porovnanie)

smädné osoby vs pekné odkazy


Zaujíma vás, ktorý doplnkový program je najlepšou voľbou na spustenie pridruženého webu?

Trh WordPress je zaplavený množstvom pridružených doplnkov, ktoré vám umožňujú maskovať vaše pridružené odkazy, spravovať maskované adresy URL a chrániť vaše provízie pred odcudzením..

Medzi nimi sú dva doplnky, ktoré sa odlišujú od ostatných, napríklad ThirstyAffiliates a Pretty Links.

ThirstyAffiliates vs. Pretty Links: Porovnanie

V tomto článku urobíme priame porovnanie týchto dvoch doplnkov a pomôžeme vám rozhodnúť sa, ktorý z nich je pre váš web tou najlepšou voľbou..

Pre pohodlie našich čitateľov sme príspevok rozdelili do 7 rôznych sekcií.

 1. Prehľad
 2. Správa odkazov
 3. Skrátenie adresy URL
 4. Poloha a hlásenie
 5. Možnosti importu / exportu
 6. podpora
 7. stanovenie ceny

Tak začnime.

1. ThirstyAffiliates Vs. Pekné odkazy – prehľad

ThirstyAffiliates je doplnok pre správu pridružených spoločností, ktorý vám umožňuje ľahko pridávať, maskovať a spravovať pridružené odkazy na vaše webové stránky. Umožňuje vám maskovať vaše škaredé pridružené adresy URL, aby sa používateľom zdalo bezpečné kliknúť na ne. Je tiež dodávaný s niekoľkými ďalšími skvelými funkciami, ako je plánovanie odkazov, kontrola stavu vašich odkazov atď.

Pretty Links je tiež podobný doplnok na správu odkazov, ktorý vám umožňuje maskovať vaše pridružené odkazy, aby boli pre vašich používateľov čisté a jednoduché. Môžete tiež použiť na vytvorenie kratších odkazov, ktoré pochádzajú z vášho vlastného názvu domény. Je to kompletný nástroj na správu odkazov, ktorý prichádza s množstvom ďalších pokročilých funkcií, ako sú automatické vytváranie pekných odkazov, kľúčové slová s automatickým odkazom, sledovanie odkazov a mnoho ďalších..

2. Správa odkazov

S ThirstyAffiliates je správa vašich odkazov veľmi jednoduchá a dá sa urobiť z centrálneho miesta. Napríklad, ak spoločnosť, ktorú propagujete, zmení svoje odkazy, môžete všetky svoje odkazy na svojich stránkach nahradiť novým odkazom priamo z panela ThirstyAffiliates. Ak chcete ručne opraviť všetky odkazy, nemusíte sa do svojich archívov kopať hlbšie. Jeho zmena na paneli automaticky aktualizuje všetky odkazy, ktoré ste doteraz publikovali.

S ThirstyAffiliates môžete tiež naplánovať svoje odkazy. To znamená, že môžete pridať svoje pridružené odkazy a potom zvoliť čas, kedy má byť odkaz aktívny. Umožňuje vám tiež dostávať upozornenia ako správca vždy, keď vaše odkazy dosiahnu míľnik. Môžete ho napríklad nechať upozorniť, keď dosiahne určitý počet kliknutí. Ďalej môžete z času na čas vykonať audit vašich odkazov aktiváciou možnosti automatickej kontroly stavu.

Pretty Links tiež ponúka možnosti jednoduchej správy odkazov. Ale ak ho porovnáte s jeho náprotivkom, funkcie sú tu naozaj obmedzené.

Pekné odkazy vám umožňujú pridávať presmerovania, značky bez sledovania a kategórie do vašich pridružených odkazov. Máte tiež možnosť otvoriť odkazy v novom okne.

Na rozdiel od ThirstyAffiliates, Pretty Links nenabízí možnosť naplánovania vašich odkazov alebo automatizáciu kontroly stavu odkazov na audit vašich pridružených odkazov, aby zistil, či fungujú dobre. Nemáte tiež žiadnu možnosť dostávať upozornenia, aj keď vaše odkazy dosiahli míľnik.

víťaz

ThirstyAffiliates

3. Skrátenie adresy URL

Hlavným dôvodom použitia doplnku pre správu pridružených odkazov je zakrytie vašich dlhých a zle vyzerajúcich odkazov, aby boli kratšie a ľahko zapamätateľné. Pozrime sa, aké možnosti tieto doplnky ponúkajú.

ThirstyAffiliates vám umožňuje skrátiť vaše odkazy pomocou rôznych služieb tretích strán, ako napríklad:

 1. Bit.ly
 2. Goo.gl
 3. Firebase Dynamic Links

smädný

Aby ste mohli využívať ktorúkoľvek z týchto služieb, musíte si najprv vytvoriť účet s týmito službami a potom sa pripojiť k doplnku. Vyzerá to ako zdĺhavý a komplikovaný proces, najmä ak ste začiatočník.

Pretty Links, na druhej strane, majú ľahšiu možnosť skrátenia URL.

Všetko, čo musíte urobiť, je skontrolovať Použite krátku adresu URL a potom zadajte odkaz do prázdneho poľa pod ním.

víťaz

Ak porovnáte ThirstyAffiliates Vs. Pretty Links, pokiaľ ide o funkciu skracovania prepojení, myslíme si, že Pretty Link je omnoho lepšia ako ThirstyAffiliates, pretože je jednoduchý celý proces.

Ak chcete získať lepšiu predstavu, pozrite si našu úplnú recenziu stránky Pretty Links.

4. Miesto a hlásenie

ThirstyAffiliates vám umožňuje pridať geolokáciu do vašich odkazov pomocou plánov MaxMind Country DB. Pomocou tohto doplnku môžete sledovať všetky kliknutia na odkazy. Ak však chcete používať túto službu, musíte najprv prepojiť svoje stránky so službou Google Analytics.

smädní pomocníci vs. pekné odkazy

Pekné odkazy vám neumožňujú pridávať geolokácie do svojich adries URL, ale majú možnosti, ktoré umožňujú jednoduché sledovanie vašich pridružených odkazov. Má na to 3 rôzne možnosti.

 1. Normálne sledovanie
 2. Rozšírené sledovanie (viac štatistík / pomalší výkon)
 3. Jednoduché sledovanie počtu kliknutí (menej štatistík / rýchlejší výkon)

Pomocou týchto možností môžete zistiť, ako fungujú vaše odkazy a ktoré z nich získavajú viac kliknutí.

víťaz: Pokiaľ ide o sledovanie odkazov, obidve sú rovnako dobré. Keďže však ThirstyAffiliates umožňuje pridať možnosť geolokácie, musíme ju v tomto prípade vyhlásiť za víťaza.

5. Možnosti importu / exportu

S programom ThirstyAffiliates je oveľa jednoduchšie importovať / exportovať nastavenia doplnkov do alebo z iného cieľa. Stačí prejsť na kartu Import / Export a vložiť reťazce nastavení pomocou prázdneho poľa. A potom zasiahla Import nastavení na dokončenie procesu.

Na export nastavení môžete jednoducho použiť kód poskytnutý doplnkom a vložiť ho do možností nastavenia cieľa, do ktorého chcete exportovať..

Ak ste členom združenia Amazon, možno budete chcieť importovať svoje nastavenia aj z iného cieľa. ThirstyAffiliates ponúka najjednoduchší spôsob, ako to dosiahnuť.

Export a import nastavení pomocou pekných odkazov je tiež veľmi jednoduchý a rýchly. Pre export nastavení stačí kliknúť na Export a stiahnite si nastavenia. Potom ho môžete nahrať na požadované miesto. Podobne ako pri importovaní nastavení z iného cieľa, stlačte import na stiahnutie a odovzdanie nastavení, ktoré ste si predtým stiahli.

Pretty Odkazy však nemajú priamu možnosť importovať nastavenia Amazon Associate.

víťaz

Obidva doplnky sú veľmi dobré, pokiaľ ide o možnosti importu a exportu. Ale vďaka svojej priamej možnosti pridať nastavenia Amazon Associates je ThirstyAffiliates jasným víťazom.

6. Podpora

Veríme, že ponuka kvalitnej podpory zákazníkov je dôležitým aspektom, ktorý pripisuje úspechu produktu. Koniec koncov, je to fórum podpory, s ktorým sa budete uchýliť, ak budete mať niekedy problémy vyriešiť problém.

Navštívili sme teda oficiálne podporné portály ThirstyAffiliates a Pretty Links.

Aj v tomto ohľade sa ThirstyAffiliates považuje za vedúcu konkurenciu. Vzhľadom na najnovšiu aktivitu sme zistili, že za posledné 2 mesiace vyriešil 18 problémov týkajúcich sa 18 problémov. Naopak, spoločnosti Pretty Links sa v posledných 2 mesiacoch podarilo vyriešiť iba 4 z 8 problémov.

víťaz

Spoločnosť ThirstyAffiliates opäť stojí pred konkurenciou z hľadiska podpory.

7. Ceny

ThirstyAffiliates spadá pod 3 rôzne cenové plány.

 • Licencia na jednu stránku: 49 dolárov ročne
 • Licencia na päť stránok: 79 dolárov ročne
 • Neobmedzená licencia na web: 149 dolárov ročne

Pretty Links tiež, má 3 rôzne cenové plány.

 • Plán pre začiatočníkov: $ 59 / rok – ktoré sa dajú použiť na jednom webe
 • Plán obchodníkov: 99 dolárov ročne – ktoré možno použiť až na 5 stránkach
 • Super affiliate plán: $ 199 / rok – ktorý môžete použiť až na 10 stránkach

víťaz

Aj z hľadiska stanovovania cien ThirstyAffiliates naráža na konkurenciu. Ich cena je vrecková pre začiatočníkov a ponúka tiež neobmedzené licencie na stránky iba za 149 dolárov ročne. Pretty Links nemá možnosť neobmedzenej licencie.

ThirstyAffiliates vs. Pretty Links – Ktorý z nich je najlepší? (Náš verdikt)

Po porovnaní oboch doplnkov si uvedomíme, že ThirstyAffiliates je ďaleko pred peknými odkazmi, pokiaľ ide o jeho funkcie správy odkazov. Funkcie ako plánovanie liniek a automatická kontrola stavu môžu byť skutočne užitočné a ušetria veľa času. Nemusíte prejsť každý odkaz jednotlivo, aby ste si overili, či fungujú dobre.

Pozrite sa na našu úplnú recenziu spoločnosti ThirstyAffiliates.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map