Vložte svoje spiace domény na použitie s WordPress

Pre tých z vás, ktorí majú doménové meno, ktorí majú veľa nevyužitých doménových mien, ktoré zarábajú nominálny príjem zo služieb parkovania staromódnych domén alebo jednoducho zbierajú prach a nerobia nič, čítajte ďalej. Vyvinuté domény takmer vždy prekonajú jednorazové pristávače na parkovacích miestach. Jedným z najjednoduchších spôsobov rýchleho rozvoja domény je nastavenie automatizovaného blogu WordPress. V tomto tutoriále prejdem:


 • Kde hosťovať vaše automatické blogy WordPress
 • Ako nainštalovať WordPress a nakonfigurovať ho s ohľadom na SEO
 • Bezplatný doplnok WordPress, ktorý môžete použiť na nastavenie automatického blogu
 • Ako používať informačné kanály RSS na generovanie relevantného obsahu
 • Ako speňažiť svoje webové stránky pomocou služby AdSense a iných tokov výnosov

Teraz je čas na výpis týchto stagnujúcich parkovaných stránok a na začatie vývoja vašich nevyužitých domén na dynamické a obsahovo bohaté webové stránky.

Len malá nota pred pokračovaním. Toto nie je návod na vytváranie a prepisovanie obsahu splogs. Idem iba k oveľa efektívnejšiemu spôsobu speňažovania nevyužitých domén alebo k rozšíreniu vášho súčasného blogu o pravidelne aktualizované správy z relevantných informačných kanálov. Legálna agregácia informačných kanálov RSS je úplne legitímny spôsob, ako pridať obsah do svojho blogu WordPress.

Kde hosťovať vaše automatické blogy WordPress

Existuje milión webových hostiteľov, niektorí sú dobrí, iní nie tak dobrí, niektorým by sa malo úplne vyhnúť. Jedným z hostiteľov, ktorý by som osobne odporučil na hosťovanie WordPress, je HostGator. Ich ceny sú lacné, ich servery sú spoľahlivé a ich podpora je k dispozícii 24 hodín denne – 7 dní v týždni. Najdôležitejšie je, že ich hosting je veľmi prívetivý k WordPress a umožní vám hosťovať neobmedzený počet domén v zdieľanom účte.

HostGator banner

Samozrejme, ak už viete o dobrom webhostingu, ktorý spĺňa požiadavky požiadavky, neváhajte ich tiež použiť. Hostiteľ s cPanel s Fantastico určite by bolo uprednostňované.

Ako nainštalovať WordPress s ohľadom na SEO

O týchto témach som už písal niekoľkokrát v predchádzajúcich príručkách. Prvým krokom (samozrejme) je dostať svoje Hosting na WordPress nastaviť a nainštalovať WordPress. Väčšina ľudí by radšej zvolila automatizované a pohodlnejšie riešenie inštaláciou cez Fantastico. Iní môžu chcieť nainštalovať WordPress manuálne.

Po úspešnej inštalácii programu WordPress postupujte podľa pokynov na stránke optimalizovať WordPress pre vyhľadávače by bolo pekné. Prinajmenšom by ste sa mohli postaviť docela permalinks aby bol váš vyhľadávač priateľskejší pre vyhľadávače.

Po vykonaní vyššie uvedeného budete pravdepodobne chcieť nájsť pekne vyzerajúcu tému WordPress relevantnú pre tému vašej domény. Niektoré dobré miesta na vyhľadanie tém WordPress sú uvedené na webe zdroje str. Výber bezplatných tém WordPress tu v Theme Lab nie je príliš zchátralý.

Doplnok FeedWordPress

Videl som niekoľko platených doplnkov WordPress, ktoré tvrdia, že robia presne to isté ako FeedWordPress, čo je úplne zadarmo a pravdepodobne funguje rovnako dobre. Môžete si ho stiahnuť na adrese WordPress.org. Odkaz na náš predchádzajúci tutoriál o inštalácia doplnkov WordPress ak si nie ste istí, ako nahrať a aktivovať doplnok.

Ako používať FeedWordPress

Po aktivácii doplnku by sa na administračnom paneli WordPress malo zobraziť nové menu Syndication. Tu môžete pridávať / upravovať / mazať informácie o informačnom kanáli, aktualizovať informačné kanály manuálne alebo vykonávať počiatočné konfigurácie predvolených nastavení, ktoré chcete použiť pre svoje agregované príspevky..

Syndikované informačné kanály

Na tomto mieste sa rozhodnete, či chcete nové položky informačného kanála skontrolovať automaticky, a nie vždy, keď o to požiadate – alebo ručne. Vzhľadom na to, že tento článok sa týka automatizácie vašich stránok, pravdepodobne by ste ho chceli nastaviť na automatické. Primeraný časový interval by bol asi 10 minút.

Možnosti syndikovaného informačného kanála FeedWordPress

Možnosti syndikovaného príspevku

Tu nastavíte predvolené kategórie na priradenie vašich syndikovaných príspevkov. Neskôr môžete nastaviť rôzne kategórie pre konkrétne informačné kanály. V závislosti od vašich preferencií je možné, že nebudete chcieť povoliť komentovanie alebo spätné sledovanie syndikovaných príspevkov. Budete sa chcieť uistiť, že odkaz na váš web odkazuje na váš web, a nie na pôvodný. Týmto spôsobom budete mať na svojom webe viac prehľadateľných obsahových stránok. Ukážem vám neskôr, ako v príspevku uverejniť odkaz na pôvodný zdroj.

Možnosti syndikovaného príspevku FeedWordPress

Miesta, kde nájdete informačné kanály

Konfigurácia inštalácie WordPress tak, aby pracovala s automatickým vytváraním blogov, je iba polovicou bitky. Musíte vedieť, kde nájdete dobré informačné kanály, ktoré budú relevantné pre vašu tému. Tu je niekoľko dobrých miest na získanie informačných kanálov:

Upozornenie: Prečítajte si a pochopte podmienky používania spojené s týmito kanálmi RSS. Niektoré nepovoľujú opätovné publikovanie obsahu na blogoch, ako je tento. Porušenie podmienok pri používaní týchto informačných kanálov RSS na vašich stránkach môže viesť k a prestať a prestať alebo horšie.

Zadávanie informačných kanálov do FeedWordPress

Dúfam, že vás moje varovné slovo nevystrašilo. Ak dodržiavate podmienky používania v každom informačnom kanáli, nemali by ste sa obávať. V príklade budem používať Životný štýl – Tech RSS kanál od spoločnosti Reuters.

FeedWordPress - Pridajte nový syndikovaný web

Po úspešnom zadaní požadovanej adresy URL informačného kanála kliknite na ikonu syndikát gombík.

Vyhľadávač informačného kanála: nový syndikovaný informačný kanál

Ak je všetko na tejto obrazovke v poriadku, použite informačný kanál. V tomto okamihu by sa mal informačný kanál pridať ako stránka, ktorá prispieva. Pred aktualizáciou informačného kanála môžete najskôr skontrolovať konkrétne nastavenia informačného kanála. To by zahŕňalo aj zabezpečenie toho, aby boli príspevky syndikované z informačného kanála priradené do správnej kategórie, či už chcete povoliť komentáre a / alebo spätné sledovanie atď. Pokračujte a stlačte kláves aktualizovať na začatie naplnenia databázy WordPress položkami informačného kanála.

Aktualizácia FeedWordPress je dokončená

Dúfajme, že sa vám zobrazí úspešná správa, ako je napríklad táto správa, že príspevky xx boli aktualizované. Ak sa zobrazí chybová správa, že ste pridali 0 príspevkov, je pravdepodobné, že s vami vybraným informačným kanálom niečo nie je v poriadku.

Záverečné kroky

Pozrime sa, ako vyzerá náš príklad blogu.

FeedWordPress v akcii

Vyzerá to celkom dobre. Všimnite si, ako zostávajú skutočné dátumy príbehu v dotyku, nie v deň, keď ich uverejníte na svojom blogu. Všimnite si tiež nový odkaz prispievateľov, ktorý sa vracia späť na pôvodnú stránku spoločnosti Reuters. Teraz máme 11 nových novinových úryvkov, ale kde je odkaz na pôvodný príbeh? To je niečo, čo budete musieť do súboru šablóny pridať ručne. Otvorte index.php a pravdepodobne aj single.php (v závislosti od štruktúry témy) a za the_content () vložte nasledujúci kód..

“title =”“> Prečítajte si zvyšok príbehu…

FeedWordPress Syndication Permalink

To isté urobte v single.php (ak ho máte) a uložte. Pozrime sa teraz na ukážkový blog.

Gratulujem! Môžete vytvárať automatické blogy

Ako vidíte, teraz existuje odkaz späť na pôvodný príbeh. Väčšina informačných kanálov RSS vyžaduje spätný odkaz na celý príbeh, ako je tento, spolu s určitým pripísaním, takže je to veľmi dôležité. Keď bude všetko fungovať hladko, pravdepodobne budete chcieť zobrazovať reklamy na webe tiež.

To je o tom. Ak sa vám tento tutoriál páčil, neváhajte ho komentovať a zdieľať. A pamätajte – používajte informačné kanály RSS múdro, prečítajte si podmienky a neskrývajte obsah. Vďaka za prečítanie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map