WPForms vs. Gravity Forms – Dobrý, zlý a škaredý

WPForms vs Gravity Forms


WPForms vs Gravity Forms: kto by vyhral? Ak o to požiadate, pravdepodobne hľadáte najlepší doplnok formulára pre WordPress na vytvorenie kontaktného formulára aby sa s vami používatelia spojili.

WordPress ponúka veľa doplnkov pre kontaktné formuláre s rôznymi funkciami, ale WPForms a Gravity Forms sú najobľúbenejšie doplnky zo všetkých. Ale to je najlepšie?

V tomto článku dôkladne porovnáme formuláre WPForms vs Gravity Forms, aby ste mohli urobiť konečné rozhodnutie.

Všeobecný prehľad: WPForms vs. Gravity Forms

Skôr ako začneme s funkciami, cenami a ďalšími oblasťami záujmu, predstavme si základné predstavenie oboch WPForms a doplnky Gravity Forms.

Čo je to WPForms?

WPForms

WPForms je najlepší doplnok kontaktných formulárov pre webové stránky WordPress. Ponúka najnáročnejších tvorcov formulárov, ktorí vám môžu pomôcť s jednoduchým vytváraním formulárov WordPress.

Všetko je drag and drop s WPForms, takže môžete rýchlo nastaviť kontaktný formulár s poliami, ktoré potrebujete. Má viac vstavaných šablón v nástroji na tvorbu formulárov, ktoré je možné použiť na spustenie formulárov WordPress jedným kliknutím. Pomocou funkcie drag and drop môžete ľahko prispôsobiť preddefinované šablóny formulárov.

Znižuje čas potrebný na vytváranie formulárov z hodín na obyčajné minúty. Či už chcete vytvoriť kontaktný formulár alebo registračný formulár používateľa, pomocou šablón WPForms je to celkom jednoduché.

WPForms má navyše niekoľko prémiových doplnkov, ktoré vám poskytujú okamžitý prístup k úžasným funkciám, ako je pridávanie ankiet a prieskumné formuláre vo WordPress. Spoločnosť WPForms sa zaväzuje k dokonalosti s ohľadom na potreby ich používateľov.

Čo sú to gravitačné formuláre??

gravityforms-wp-plugin

Gravity Forms je jedným z najobľúbenejších doplnkov na tvorbu formulárov pre webové stránky WordPress. Môže sa použiť na vytvorenie všetkých typov formulárov v programe WordPress. Je dodávaný s nástrojom na tvorbu formulárov, ktorý vám umožňuje ľahko vytvárať jednoduché a zložité formuláre.

Keď hovoríme o funkciách, Gravity Forms vyniká ako najvýkonnejší doplnok s mimoriadne flexibilnými funkciami. Môžete ľahko vytvárať responzívne formuláre pomocou spamových filtrov, pridávať platobné brány, spúšťať prieskumy, získavať online rezervácie a ďalšie.

Gravity Forms má všetko, čo potrebujete na vytvorenie formulárov WordPress. Je to prémiový doplnok s výnimočnými doplnkami na pridávanie formulárov na váš web.

Jednoduchosť použitia

WPForms ponúka jednoduchý tvorca formulárov typu drag and drop, ktorý sa dá ľahko použiť na vytváranie formulárov WordPress za pár minút. Na vytvorenie formulárov nemusíte najímať vývojárov ani písať žiadny kód.

To vám umožní ľahko pridať alebo odstrániť polia formulára. Polia vo formulároch WordPress môžete tiež usporiadať pomocou funkcie drag and drop WPForms. Zobrazuje živý náhľad vykonaných zmien, takže nemusíte posunúť karty prehľadávača, aby ste videli, ako vyzerá váš formulár v akcii..

wpforms review

Dodáva sa s viacerými vstavanými šablónami formulárov, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám všetkých druhov webových stránok WordPress. Tieto šablóny zahŕňajú prázdne plátno, jednoduchý kontaktný formulár, žiadosť o cenovú ponuku, dar, registráciu bulletinu a ďalšie užitočné formuláre, ktoré sa dajú spustiť jedným kliknutím.

WPForms ponúka niekoľko doplnkov na pridanie ďalších funkcií do doplnku formulárov WordPress. Tieto doplnky zahŕňajú ďalšie šablóny formulárov, platobné brány, e-mailové marketingové služby a ďalšie.

Pomocou stránok WPForms môžete ľahko vložiť formulár na svoje stránky, príspevky a oblasti pripravené na aplikáciu WordPress. Je dodávaný s miniaplikáciou WPForms, ktorá vám umožňuje zobraziť ľubovoľné z vašich formulárov na bočnom paneli, v päte alebo v iných oblastiach miniaplikácií na vašom webe..

wpforms vložiť tvar

Gravity Forms má intuitívny tvorca formulárov drag and drop, ktorý vám umožňuje ľahko pridávať polia formulárov a rýchlo vytvárať formulár WordPress. Umožňuje tiež ľahko vytvárať zložité formuláre. Pri použití gravitačných formulárov však existuje určitá krivka učenia.

Gravity Forms - Tvorca formulárov drag and drop

Začnete pridaním názvu formulára a kliknutím na ďalšiu obrazovku pridáte polia formulára. Na tej istej stránke sa nenachádzajú žiadne ukážky polí formulára. Aby ste si mohli prezrieť zmeny, musíte kliknúť na tlačidlo „Ukážka“ zakaždým v nástroji na tvorbu formulárov..

V prípade formulárov gravitácie budete musieť polia formulára pridať ručne, pretože nie sú k dispozícii žiadne šablóny formulárov.

víťaz: WPForms

cena

WPForms má viacero cenových plánov od rozpočtu po obchodné webové stránky. Ich základný plán začína na 49 dolárov ročne, čo je vhodné pre väčšinu osobných webových stránok a blogov.

wpforms price

Majú plány pre malé a stredné podniky, neziskové organizácie, eCommerce obchody alebo akúkoľvek inú škálu webových stránok. WPForms ponúka najlepšie ceny pre všetky veľkosti a rozpočty.

Ak chcete vyskúšať doplnok WPForms pred jeho zakúpením, stiahnite si jednoducho lite verziu, ľahko dostupnú v úložisku doplnkov WordPress. Neskôr môžete upgradovať na prémiový plán a využívať super flexibilné funkcie v rámci svojho rozpočtu.

Gravity Forms ponúka základné elitné licencie pre používateľov WordPress. Ich cena sa počíta od 59 dolárov ročne za licenciu na jeden server, čo je v porovnaní s WPForms o niečo drahšie. Ak chcete pridať funkcie, ktoré sú ešte drahšie, budete musieť upgradovať na svoj program Pro.

tvorba cien gravitačných formulárov

Všetky licencie vám umožňujú vytvárať neobmedzené formuláre. Dostanete tiež 1 rok podpory a aktualizácií. Ich licencia Elite je najdrahšie a najkompletnejšie riešenie formulárov WordPress. Zahŕňa prioritnú podporu, všetky doplnky Gravity Forms a celoživotné aktualizácie.

víťaz: WPForms

Vlastnosti

WPForms je doplnok kontaktných formulárov bohatých na funkcie. To vám umožní ľahko vytvárať jednoduché a pokročilé formuláre. Pozrime sa na niektoré z najvýznamnejších funkcií, vďaka ktorým je WPFomrs najlepším doplnkom pre kontaktný formulár, ktorý je k dispozícii.

1. Formulár prieskumu / prieskumu

Doplnok prieskumu ankety od spoločnosti WPForms vám umožňuje ľahko pridávať online ankety a prieskumy vo WordPress. Podporuje všetky funkcie, ktoré potrebujete pre svoj prieskumný / prieskumný formulár.

hlasovanie v prieskume wpforms

Doplnok ankety / prieskumu sa môže kombinovať s podmienečnou logikou WPForms a prispôsobiť otázky prieskumu týkajúce sa odpovedí používateľov. Môžete ľahko získať spätnú väzbu od používateľov a zobraziť interaktívne správy z prieskumov na svojich webových stránkach.

2. Registračný formulár užívateľa

Doplnok Registrácia používateľa od WPForms vám umožňuje rýchlo vytvárať prihlasovacie / registračné formuláre používateľov vo WordPress. Poskytuje vašim používateľom okamžitý prístup k prihláseniu alebo registrácii odkiaľkoľvek na vašom webe. Vaši používatelia nemusia navštíviť predvolenú prihlasovaciu stránku WordPress zakaždým, keď sa chcú prihlásiť.

Registračný formulár užívateľa

Registračný formulár používateľa môžete vložiť na svoje stránky, príspevky alebo oblasti pripravené na aplikáciu WordPress. Registračný formulár používateľa je užitočný pre členské weby, obchody elektronického obchodu, fóra atď.

3. Formulár na odoslanie príspevkov

Ak chcete svojim používateľom povoliť písanie príspevkov hosťa pre svoj web, môžete si pomocou doplnku Post Submission od spoločnosti WPForms vytvoriť interaktívny formulár na odoslanie príspevkov. Môžete tiež nastaviť formulár na odoslanie príspevkov na zhromažďovanie spätnej väzby od používateľov, posudkov, recenzií a iného obsahu generovaného používateľmi.

Tento doplnok je mimoriadne flexibilný pri automatickom pridávaní novo odoslaných príspevkov hosťa do editora príspevkov WordPress, aby ste ich mohli skontrolovať a zverejniť na svojich webových stránkach..

4. Platobné riešenia

WPForms sa integruje s PayPal Standard a Stripe pre vaše online platby. Je to najlepšie na zbieranie darov, predaj produktov online a na akékoľvek iné situácie, ktoré si vyžadujú riešenie platby online.

karty platieb wp

WPForms zobrazuje fotografie vašich produktov v objednávkovom formulári, takže používatelia môžu platiť zadarmo a sledovať, čo kupujú.

WPForms má mnoho ďalších užitočných doplnkov vrátane e-mailových marketingových služieb, captcha, geolokácie, podpisu, offline formulárov a ďalších. Vďaka týmto doplnkom je WPForms výkonným doplnkom formulára WordPress.

Vlastnosti: Gravity Forms

Gravity Forms je fantastický doplnok formulára WordPress, ktorý ľahko vytvára zložité formuláre. Ponúkajú niekoľko užitočných funkcií, ktoré môžu posunúť vaše formuláre WordPress na ďalšiu úroveň a zoznam sa neustále rozširuje. Pozrime sa na najdôležitejšie vlastnosti gravitačných formulárov.

1. 30+ polí formulára

Gravity Forms má viac ako 30 polí formulára, ktoré je možné použiť na vytvorenie akéhokoľvek druhu formulára, ktorý si prajete v programe WordPress. Funkcie drag and drop môžete použiť na jednoduché pridanie polí do formulára WordPress.

2. Podmienená logika

Je to najchytrejší funkcia a umožňuje vám pridať do formulárov WordPress polia založené na používateľoch. Polia môžete ľahko zobraziť alebo skryť na základe výberu používateľov. Je tiež užitočné, keď chcete vytvoriť formulár inteligentného prieskumu a meniť otázky na základe odpovedí vašich používateľov.

3. Spamový filter

Aplikácia Gravity Forms sa ľahko integruje do všetkých užitočných doplnkov na filtráciu spamu, ako sú Google reCaptcha, Really Simple Captcha a Akismet, čím blokuje odosielanie spamových formulárov vo WordPress..

4. Odovzdávanie súborov

Je to jedna z najužitočnejších funkcií, keď chcete, aby používatelia nahrávali súbory vo vašom formulári. Mnoho spoločností zaoberajúcich sa ľudskými zdrojmi pridáva túto funkciu na svoje webové stránky, aby zhromažďovalo životopisy od svojich návštevníkov. Môžete ho použiť vo forme WordPress na jednoduché získavanie súborov od vašich používateľov.

5. Výpočty

Pokročilé výpočty môžete vykonávať na základe hodnôt polí predložených vašimi používateľmi. Môže to byť užitočné pre forexové webové stránky a iné podniky zaoberajúce sa výmenou peňazí.

6. Predné tlačivá

Gravity Forms vám umožňujú pridať front-end formuláre na vaše webové stránky WordPress, aby ste ľahko zhromažďovali príspevky do blogových príspevkov. Používateľom môžete povoliť, aby posielali svoje články bez prístupu na informačný panel WordPress.

7. Integrácia s aplikáciami

Gravity Forms sa integruje s takmer všetkými online aplikáciami vrátane e-mailových marketingových služieb, platieb, softvéru CRM atď. Funguje skvele so všetkými populárnymi platobnými riešeniami hneď po vybalení..

Gravity Forms má mnoho ďalších pôsobivých funkcií pre vaše formuláre WordPress. Funguje tiež skvele so všetkými najlepšími doplnkami WordPress, aby ste do svojich formulárov pridali ďalšie funkcie a flexibilitu.

víťaz: Gravity Forms

Dokumentácia a podpora

WPForms je známy svojou dokumentáciou a podporou. Ich vlastnosti a doplnky sú podrobne vysvetlené v rozsiahlej dokumentácii, ktorá pokrýva všetky faktory, ktoré potrebujete vedieť pri vytváraní formulárov v programe WordPress. Podrobnejšie články o každej funkcii nájdete na ich blogu.

Podporu poskytuje e-mailový systém podpory založený na lístkoch. Ich podpora je rýchla a vysoko hodnotená pri používateľských recenziách.

Na druhej strane má aplikácia Gravity Forms rozsiahlu dokumentáciu, ktorá vás prevedie jednoduchým vytváraním formulárov WordPress. Ich podpora je distribuovaná podľa zakúpenej licencie. Licencia Elite má prioritnú podporu, zatiaľ čo ostatné licencie majú 1 rok podpory založenej na vstupenkách.

víťaz: Kravata

záver

WPForms je najlepšou voľbou pre všetkých bez ohľadu na ich rozpočet. Obsahuje všetky potrebné funkcie a flexibilitu, ktorú potrebujete na vytvorenie formulára WordPress.

Gravitačné formuláre sú najlepšie pre používateľov, ktorí chcú vytvárať pokročilé alebo veľmi zložité formuláre. Má celý rad funkcií bez zhody. Je to však o niečo drahšie ako WPForms, najmä pri porovnaní základných ponúk „štartovacích“ produktov.

Mali by ste sa tiež pozrieť na tieto porovnania medzi,

  • WPForms vs FormStack
  • WPForms vs TypeForm

Dúfame, že vám tento článok pomohol vybrať medzi formulármi WPForms vs Gravity Forms. Ak sa vám tento príspevok páčil, môžete tiež navštíviť našu hĺbkovú kontrolu doplnku WPForms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me