2020 En İyi e-Ticaret Hosting Şirketleri (Gerçek Yorumlar)

en iyi e-ticaret barındırma hizmetleri


Çevrimiçi mağazanız için en iyi e-Ticaret barındırma hizmetini mi arıyorsunuz? Müşterilerinize hızlı ve hızlı bir alışveriş deneyimi sunmak için e-Ticaret barındırma hizmetinizin yüksek performansa göre ayarlanması gerekir.

1 saniyelik bir gecikme bile dönüşümlerinizi yüzde 7 düşürebilir, bu nedenle hız veya performanstan ödün vermeyen en iyi e-Ticaret barındırma sistemini seçmeniz önemlidir. Bu makalede, çevrimiçi mağazanızı çalıştırmak için sizi en iyi e-Ticaret barındırma şirketleriyle tanıştıracağız.

Doğru e-Ticaret Barındırma Seçimi

e-Ticaret mağazası platformları kaynak ağırlıklı uygulamalar olabilir. Optimize edilmeden bırakılırsa, daha fazla sunucu kaynağı tüketecek ve tüm mağazanızı yavaşlatacak; ki bu da sonuç olarak olumsuz etkiler.

Barındırma uzmanlık alanınız olmayabilir, ancak bir e-Ticaret satıcısı olarak, başlangıçtan itibaren standart olarak bir e-Ticaret barındırma sağlayıcısından ne beklemeniz gerektiğini bilmek önemlidir..

 • Tek tıklamayla yükleme: e-Ticaret barındırma sağlayıcınızın favori e-Ticaret uygulamanızın tek tıklamayla yüklenmesini destekleyip desteklemediğini kontrol edin.
 • SSL sertifikası: SSL, web sunucusuna ve web sunucusundan aktarılırken müşteri verilerini korumanıza olanak tanır.
 • PCI uyumluluğu: PCI (Payment Card Industry) standardını karşılamanın ilk adımı bir SSL sertifikası yüklemektir. SSL’ye ek olarak, kredi kartı ödemelerini kabul etmek için çevrimiçi mağazanızı PCI uyumlu bir web barındırma sağlayıcısıyla güvenli bir şekilde barındırmanız gerekir.
 • Güncellemeler ve yedeklemeler: İhtiyacınız olduğunda yedeklemeler sunan bir barındırma sağlayıcısı seçin, böylece en kötü senaryolarda verilerinizi normal aşamaya geri döndürebilirsiniz.

Top 7 En İyi e-Ticaret Hosting Hizmetleri

 1. SiteGround Bulutu
 2. BigCommerce
 3. WP Motoru
 4. Shopify
 5. Bluehost WooCommerce
 6. HostGator Bulut
 7. Liquid Web VPS

1. SiteGround Cloud – Ucuz e-Ticaret Hosting

siteground bulut barındırma

SiteGround, dünyanın her yerinde 1,9 milyondan fazla alana güç veren önde gelen e-ticaret barındırma sağlayıcılarından biridir. Web barındırma planlarından herhangi biriyle bir e-Ticaret mağazası kurabilirken, bulut barındırma veya WooCommerce barındırma seçeneklerini öneriyoruz.

Bulut barındırma hizmetleri, Magento gibi en popüler e-Ticaret uygulamaları için optimize edilmiştir; ve WordPress gibi web sitesi oluşturucu uygulamaları. Bir site oluşturmak istiyorsanız SiteGround’un Bulut barındırma en iyi seçimdir kaynak ağırlıklı e-ticaret mağazası. WooCommerce hosting planları 10 GB web alanı sunarken, bulut planları 40 GB depolama alanı ile geliyor.

Alternatif olarak, ucuz ve size paylaşılan bir barındırma türü ortamı sağlayan WooCommerce barındırma seçenekleriyle bir e-ticaret mağazası da oluşturabilirsiniz..

Ayrıca, e-ticaret barındırma karşılaştırmaları arasında göz atın,

 • SiteGround vs HostGator
 • SiteGround ve WPEngine karşılaştırması
 • SiteGround ve Liquid Web karşılaştırması
 • SiteGround ve Bluehost karşılaştırması

Fiyatlandırma: Aylık 80 $

SiteGround incelememizin tamamını okuyun »

2. BigCommerce – Barındırılan e-Ticaret Hosting Platformu

Bigcommerce
BigCommerce, e-ticaret mağazaları ve çevrimiçi pazar yerleri oluşturmak için barındırılan bir platformdur. Diğer e-Ticaret barındırma çözümlerinden farklı olarak, BigCommerce bir çevrimiçi mağaza oluşturma tekniklerini bilmenizi gerektirmez. Tek yapmanız gereken bir BigCommerce barındırma planına kaydolmak, ürünlerinizi oluşturmak ve listelemek ve bunları müşterilerinize satmaya başlamaktır.

Shopify ile karşılaştırıldığında, BigCommerce size SEO seçenekleri gibi daha fazla özellik sunar. Büyüyen bir şirketseniz, sınırsız ürün, depolama ve bant genişliğine izin verdiği için büyük olasılıkla Altın plan sizin için doğru seçim olacaktır..

Hatta BigCommerce’ı WordPress web sitenize entegre edebilirsiniz. Bu şekilde, içeriğinizi WordPress ile yönetebilir ve e-ticaret mağazanızı Bigcommerce hesabınızla yönetebilirsiniz. Ayrıca, BigCommerce vs WooCommerce arasındaki bu karşılaştırmaya göz atın.

Fiyatlandırma: Aylık 29,95 USD

3. WP Motoru – Yönetilen e-Ticaret Hosting

WP Motoru
WP Engine, WordPress merkezli bir hosting sağlayıcısıdır. Tipik bir yönetilen e-Ticaret barındırma sağlayıcısının aksine, WP Engine size yüksek performanslı e-Ticaret mağazaları oluşturmak ve dağıtmak için bir dizi performans ve entegrasyon çözümü sunar.

WP Engine, WordPress ile yıldırım hızında, ölçeklenebilir bir e-ticaret mağazası oluşturmanıza yardımcı olmak için Amazon Web Services ve Google Cloud Platform ile ortaklık kuruyor.

Arasındaki karşılaştırmamıza da göz atmak istersin,

 • WP Motoru ve DreamHost
 • WP Engine ve InMotion Hosting Karşılaştırması
 • WP Engine ve Liquid Web Karşılaştırması
 • WP Motoru ve iPage
 • WP Motoru ve A2 Hosting
 • WP Motoru ve GreenGeeks Karşılaştırması

Fiyatlandırma: Ayda 24,50 $ (Genellikle 35 / ay.)

WP Engine incelememizin tamamını okuyun »

4. Shopify – Barındırılan e-Ticaret Hosting

Shopify

Tıpkı BigCommerce gibi, Shopify da acemi tüccarların bir e-Ticaret işi başlatmasına izin veren barındırılan bir e-ticaret platformudur. Shopify rakiplerinden daha cazip temalar sunuyor.

Shopify’ı diğer e-Ticaret barındırma sağlayıcılarına göre kullanmanın faydaları şunlardır:

 • E-Ticaret barındırma tekniklerini bilmeden hızlı ve kolay bir çarpıcı mağaza oluşturun.
 • İşinizi büyütürken trafik kesintileri konusunda endişelenmenize gerek yok. Gelişmiş özellikler için kolayca daha yüksek bir plana geçebilirsiniz.
 • Shopify, çevrimiçi ödemeleri kabul etmek için birden fazla ödeme ağ geçidini destekler.

Ayrıca, Shopify alternatifleri ve rakiplerimizin tam listesine göz atmak isteyebilirsiniz.

Fiyatlandırma: Aylık 29 $

Shopify’ı WordPress ile bile entegre edebilirsiniz.

Shopify incelememizin tamamını okuyun »

5. Bluehost WooCommerce

Bluehost WooCommerce hosting planı

WordPress + WooCommerce tarafından desteklenen bir e-ticaret mağazası oluşturmak istiyorsanız, Bluehost’un WooCommerce barındırma planını seçin. Bluehost ile WooCommerce tarafından desteklenen tamamen özelleştirilebilir bir çevrimiçi mağaza oluşturabilirsiniz.

Tüm planlar arasında 1-tık WooCommerce otomatik kurulum, 1 ücretsiz alan adı ve özel bir IP adresi bulunur. Ayrıca ücretsiz bir çevrimiçi mağaza sunuyoruz..

Aşağıdakilerle ilgili makalelerimizi okumak istiyorsunuz:

 • Bluehost – HostGator Karşılaştırması
 • Bluehost ve WP Motoru
 • Bluehost ve Dreamhost Karşılaştırması
 • Bluehost ve InMotion hosting karşılaştırması
 • Bluehost ve iPage
 • Bluehost ve GreenGeeks
 • Bluehost ve A2 Hosting Karşılaştırması
 • Bluehost ve Liquid Web

Fiyatlandırma: Aylık 6,95 ABD doları (Genellikle aylık 13,99 ABD doları)

Bluehost incelememizin tamamını okuyun »

6. HostGator Bulut – Büyüyen Mağazalar için e-Ticaret Hosting

hostgator bulut barındırma

HostGator Cloud hosting, büyüyen bir çevrimiçi mağaza için muhtemelen en iyi e-ticaret barındırma hizmetidir. Bulut barındırma, dinamik e-Ticaret isteklerinin yıldırım hızında işlenmesini sağlar.

HostGator Cloud hosting, büyüyen online mağazalar için büyük bir artı olan paylaşılan barındırmadan 4 kat daha ölçeklenebilir. Çevrimiçi mağazanıza büyük bir trafik artışı beklediğinizde, bulut kaynaklarınızı yalnızca birkaç tıklama ile artırabilirsiniz.

E-Ticaret barındırma karşılaştırmalarına göz atabilirsiniz:

 • HostGator ve WP Motoru Karşılaştırması
 • HostGator ve Liquid Web Karşılaştırması

Fiyatlandırma: $ 4.95 aylık (45% indirim)

HostGator incelememizin tamamını okuyun »

7. Liquid Web VPS – Kurumsal Seviye e-Ticaret Hosting

sıvı web vps

Liquid Web, karşılayabileceğiniz fiyatlarla kurumsal düzeyde hosting sunan tam olarak yönetilen bir barındırma sağlayıcısıdır. Çevrimiçi bir mağaza açmak için VPS barındırma planlarını seçmenizi öneririz.

Tüm barındırma planları Magento, Prestashop, Open Cart ve X-Cart gibi en popüler e-Ticaret paketlerinin tek tıklamayla yüklenmesiyle birlikte gelir. E-Ticaret web sitenizin PCI standartlarına uygun olmasını sağlarlar.

Alternatif olarak, WordPress + WooCommerce’de bir e-ticaret mağazası oluşturmak istiyorsanız WooCommerce barındırma seçeneklerini seçebilirsiniz..

Fiyatlandırma: Aylık 59 $

Liquid Web incelememizin tamamını okuyun »

Özet: En İyi e-Ticaret Hosting Şirketleri

İncelememizden sonra, SiteGround Cloud hosting’in çoğu e-ticaret mağazası için en iyi seçim olduğuna inanıyoruz. SiteGround Cloud hosting, çevrimiçi mağazanızı çalışır hale getirmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Kurumsal sınıf barındırma hizmetleri, trafik artışları sırasında yeniden başlatmadan sunucu kaynaklarınızı yükseltmenize bile olanak tanır.

Barındırılan bir e-Ticaret platformuyla gitmeyi tercih ediyorsanız, BigCommerce sizin için en iyi seçim olabilir. Sadece rakiplerinden daha fazla özellik dışında sunmakla kalmaz, aynı zamanda işlem ücretleri de almaz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map