2020 En İyi Ücretsiz Web Barındırma Hizmeti [Host 0 $ Maliyet]

en iyi ücretsiz web hosting


Ücretsiz bir web barındırma hizmeti mi arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz.

Bu makalede, size piyasadaki en iyi ücretsiz web barındırma hizmetlerinden bazılarını göstereceğiz.

Dalış yapmadan ve ücretsiz web barındırma hizmetlerini karşılaştırmaya başlamadan önce, ücretsiz barındırma işleminin siteniz için doğru çözüm olup olmadığını, çevrimiçi varlığınızı nasıl etkileyeceğini ve ne işe yaradığını inceleyelim.

Ücretsiz Web Hosting Hizmeti Seçme

İnsanlar genellikle sıkı bir bütçedeyken ücretsiz bir web barındırma hizmeti seçer ve web barındırma için bir kuruş harcamak istemezler. Ama ücretsiz bir hosting bütçeye sıkı öğrenciler için kullanışlı gelebilir. Öğrenciler için ücretsiz web hosting, sadece öğrenme ve not verme amaçlı yeni başlayanlar ve projeler üzerinde çalışmalarına yardımcı olur.

Bahsetmiyorum, eğer bir şey bedava ise, o zaman her zaman bir catch ve ücretsiz web barındırma farklı değildir.

Ücretsiz bir web barındırma hizmeti seçmeden önce, web sitesi barındırma ile ilgili en kalıcı efsanelerden birini çıkalım: web barındırma pahalıdır.

Gerçekten Pahalı Bir Web Sitesi Barındırma?

Birçok kişi ücretsiz bir web barındırma hizmeti seçiyor çünkü bir web sitesi barındırmanın pahalı olduğunu ve bütçelerine uymayacağını düşünüyorlar.

Gerçek şu ki, başlarken güvenilir bir ucuz barındırma hizmeti seçebilirsiniz. Aylık 2 $ – 4 $. Bu ucuz hosting şirketlerinden bazıları ücretsiz bir alan adı, SSL ve neredeyse% 100 kesintisiz çalışma garantisi sunuyor.

Bu, yalnızca 2 ABD doları karşılığında, sitenizi sıfırdan oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi elde edeceğiniz anlamına gelir. Bu ucuz barındırma hizmetleri bile mükemmel çalışma süresi garantileri sayesinde web sitenizin her zaman çevrimiçi kalmasını sağlar.

Kısacası, sıkı bir bütçe altında olsanız bile, uygun fiyatlı ve gereksinimlerinizi karşılayan bir web barındırma planı bulabilirsiniz.

Ücretsiz Web Hosting – Yakalama Nedir?

Bir web sitesi barındırmak kesinlikle paraya mal olur. Peki nasıl bir web hosting şirketi iflas etmeden ücretsiz hizmetlerini sunabilir? Ücretsiz bir web barındırma hizmeti seçmenin herhangi bir dezavantajı var mı?

 • Reklamlar: Para kazanmak için web barındırma şirketleri genellikle reklamlarını web sitenizin altbilgisinde gösterir. Reklamları kaldırmak için ücretli bir plana geçmeniz gerekir.
 • Trafiğinizi sınırlayın: Ücretsiz bir web barındırma hizmeti, trafiğinizi sınırlar ve bu da işletmenizi büyütmenizi engeller.
 • İçeri kilitlemek: Ücretsiz bir web hosting şirketi genellikle web sitenizi diğer platformlara taşımayı gerçekten zorlaştırır.

Dürüst olmak gerekirse, daha yeni başlarken ucuz bir barındırma hizmeti kullanarak sitenizi oluşturmaktan daha iyi olursunuz. Bir test sitesi oluşturmadığınız sürece ücretsiz bir web barındırma hizmeti kullanmanın kötü bir fikir olduğuna inanıyoruz.

Bununla birlikte, en iyi neredeyse ücretsiz web sitesi barındırma şirketlerinden bazılarına bir göz atalım. O zaman, hala ikna olmadıysanız, size en iyisini göstereceğiz Bedava web hosting şirketleri.

Top 5 Neredeyse Ücretsiz Web Hosting Şirketleri

 1. Bluehost
 2. SiteGround
 3. HostGator
 4. DreamHost
 5. iPage

1. Bluehost

Bluehost kayıt-alan-adı-free

Bluehost piyasadaki en iyi ucuz barındırma hizmetlerinden biridir. Ayrıca WordPress.org tarafından resmi olarak önerilmektedir. Her yeni web barındırma hesabında, ücretsiz bir alan adı, ücretsiz SSL ve web barındırma hizmetinde% 60’ın üzerinde indirim elde edersiniz.

Şu anda, Bluehost dünya çapında 2 milyondan fazla web sitesine ev sahipliği yapıyor. Aşağıdaki karşılaştırmaları kaçırmak istemezsiniz:

 • Bluehost – HostGator Karşılaştırması
 • Bluehost ve WP Motoru
 • Bluehost ve Dreamhost Karşılaştırması
 • Bluehost ve iPage
 • Bluehost ve InMotion hosting karşılaştırması
 • Bluehost ve GreenGeeks
 • Bluehost ve A2 Hosting Karşılaştırması
 • Bluehost ve Liquid Web

IsItWP kullanıcıları için Bluehost ile özel bir anlaşma müzakere ettik, bu yüzden ayda sadece 2,75 ABD doları ödemek zorunda kalacaksınız.

Tüm Bluehost incelememizi okuyun.

Bluehost ile bugün başlayın!

2. SiteGround

SiteGround

Sitenizin hızından ödün vermeyen bir web barındırma hizmeti istiyorsanız, SiteGround en iyi seçiminiz olabilir.

SiteGround, sitenizi çalışır duruma getirmek için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayan, özellikli bir web barındırma hizmetidir. Tıpkı Bluehost gibi, onlar da WordPress.org tarafından resmi olarak önerilen bir web barındırma sağlayıcısıdır. Arasındaki bu karşılaştırmaları kaçırmayın,

 • SiteGround vs HostGator
 • SiteGround vs GreenGeeks
 • SiteGround ve InMotion Hosting Karşılaştırması
 • SiteGround ve WPEngine karşılaştırması
 • SiteGround ve A2Hosting karşılaştırması
 • SiteGround ve DreamHost karşılaştırması
 • SiteGround ve iPage
 • SiteGround ve Liquid Web karşılaştırması

SiteGround ayda 3.95 $ gibi düşük bir fiyata ucuz bir web hosting planı sunuyor.

Tüm SiteGround incelememizi okuyun.

SiteGround’u bugün kullanmaya başlayın!

3. HostGator

hostgator

HostGator, uygun başlangıç ​​planları ve kolay kurulumlarıyla ucuz barındırma alanını sallar. HostGator tüm dünyada 2 milyondan fazla alan adına güç veriyor.

Hizmetlerini 45 gün boyunca risksiz deneyebilirsiniz ve tam olarak memnun kalmazsanız tam bir geri ödeme alabilirsiniz. HostGator’un ödüllü destek ekibine 7/24 canlı sohbet, telefon veya e-posta yoluyla ulaşılabilir. Aşağıdaki karşılaştırmaları inceleyin:

 • HostGator ve DreamHost Karşılaştırması
 • HostGator ve GreenGeeks Karşılaştırması
 • HostGator ve InMotion Hosting Karşılaştırması
 • HostGator ve WP Motoru
 • HostGator ve iPage Karşılaştırması
 • HostGator ve Liquid Web
 • HostGator ve A2 Hosting Karşılaştırması

HostGator ile web sitenizi ayda 2,78 $ karşılığında başlatabilirsiniz..

Tüm HostGator incelememizi okuyun.

HostGator’ı bugün kullanmaya başlayın!

4. DreamHost

dreamhost

DreamHost büyümüş ve son 18 yıldır başarılı bir barındırma işini sürdüren lider bir web barındırma hizmetidir.

Ucuz barındırma planları ile ücretsiz bir alan adı, Let’s Encrypt ile ücretsiz SSL şifrelemesi, 1 tıklama WordPress yükleyici ve daha fazlasını alacaksınız.

DreamHost ile WordPress hostinginde% 47’ye kadar tasarruf edebilirsiniz. Hosting planları ayda 2.59 $ ‘dan başlıyor.

Tam DreamHost incelememizi okuyun.

DreamHost ile bugün başlayın!

5. iPage

Ipage

iPage muhtemelen paylaşılan barındırma dikey en ucuz (ama yine de güvenilir) barındırma hizmetidir. iPage, binlerce ücretsiz şablon içeren bir web sitesi oluşturucu, ücretsiz alan adı, ücretsiz SSL sertifikası ve 200 dolar değerinde reklam kredisi gibi sitenizi sıfırdan oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.

İPage’e ayda 1,99 $ gibi düşük bir fiyata kaydolabilirsiniz..

Tam iPage incelememizi okuyun.

İPage’i bugün kullanmaya başlayın!

Tamamen Ücretsiz En İyi Hosting Siteleri

 1. Wix
 2. Weebly
 3. WordPress.com
 4. Google Sites
 5. Google Cloud Platformu
 6. Amazon Web Servisleri

6. Wix

Wix

Wix, hızlı bir şekilde bir siteyi sıfırdan başlatmanızı sağlayan ücretsiz bir web sitesi oluşturucusudur. Wix ile ilgili en iyi şey, web sitenizi barındırma tekniklerinden herhangi birini öğrenmek zorunda olmamanızdır. Sürükle ve bırak oluşturucusuyla Wix’e kaydolarak her zaman istediğiniz siteyi oluşturmaya başlayabilirsiniz..

Ücretsiz plan, IsItWP.com veya WPBeginner.com gibi özel bir alan adı kullanmanıza izin vermiyor. Site URL’niz şöyle görünecektir: https://username.wixsite.com/sitename

Özel bir alan adı bağlamak için premium hesaba geçmeniz gerekir.

Wix incelememizin tamamını okuyun ve Wix’in WordPress’ten ne kadar farklı olduğunu görün.

Wix ile bugün başlayın!

7. Weebly

Weebly

Weebly, şimdi Square ürün paketinin bir parçası olan başka bir popüler ücretsiz web sitesi oluşturucusudur. İster bir site ister bir çevrimiçi mağaza oluşturmak isteyin, Weebly birkaç dakika içinde siteyi başlatmayı çok kolaylaştırır.

Ücretsiz Weebly planı, temel bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır. Ücretsiz siteniz bir weebly.com alt etki alanında barındırılacaktır. Sitenizin altbilgide bir Weebly bağlantısı da olacak.

Özel alan adı kurulumu, e-Ticaret mağazası, site istatistikleri ve e-posta pazarlaması gibi gelişmiş özellikler için premium plana geçebilirsiniz.

Tam Weebly incelememizi okuyun.

Weebly ile bugün başlayın!

8. WordPress.com

wordpress.com blog platformu

WordPress.com, baştan aşağı bir blog veya site oluşturmanıza yardımcı olan ücretsiz bir blog platformudur. Diğer ücretsiz web sitesi oluşturucularının aksine, WordPress.com 3 GB depolama alanı, düzinelerce ücretsiz tema ve aklınıza gelebilecek diğer tüm temel özellikleri sunar.

Ücretsiz site bir WordPress.com alt etki alanında barındırılacak ve arama motorları için son derece optimize edilecek.

Premium planları, özel bir alanı bağlamanıza ve hatta bir mağazası WordPress.com sitenize entegre etmenize olanak tanır.

WordPress.com’u bugün kullanmaya başlayın!

9. Google Sites

google siteleri

Google Sites, GSuite’nin bir parçasıdır ve ekip üyelerinizle işbirliği yaparak oldukça özelleştirilebilir bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır. Wikipedia’nın dediği gibi: Google tarafından sunulan yapılandırılmış bir wiki ve web sayfası oluşturma aracıdır.

Standart bir Google hesabıyla, istediğiniz sayıda Google Sitesini ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz. Tek yakalama, sitenizin Google’ın etki alanı altında olması ve site adresinizin aşağıdaki gibi görünmesidir: sites.google.com/view/yoursite

Özel bir alan adı kullanmak için bir GSuite hesabına kaydolabilirsiniz.

GSuite ve Google Sites’ı bugün kullanmaya başlayın!

10. Google Cloud Platformu

google bulut platformu

Google Cloud Platform, piyasadaki en iyi ücretsiz barındırma çözümlerinden biridir.

Google Cloud Platform ile web sitenizi 12 ay boyunca ücretsiz deneme için barındırabilirsiniz. Ayrıca, birçok yaygın GCP kaynağına sınırlı erişim sağlayan Her Zaman Ücretsiz bir katman sunar.

Ancak, Google’ın kimliğinizi doğrulamak ve gerçek müşterileri robotlardan ayırt etmek için kaydolurken kredi kartı bilgilerinizi istediğini unutmayın..

Google Cloud Platform’u kullanmaya başlayın!

11. Amazon Web Servisleri

aws web barındırma

Ücretsiz bir web barındırma hizmetinde statik bir web sitesi barındırmak istiyorsanız, Amazon Web Services’e (AWS) göz atmak isteyebilirsiniz. AWS, Always Free ve 12 aylık ücretsiz hesaplar gibi birkaç farklı ücretsiz plan türü sunar.

Ücretsiz AWS hesabı, platformlarını keşfetmek ve teknik becerilerini geliştirmek isteyen kullanıcılar için iyi bir çözüm olabilir.

AWS’yi kullanmaya başlayın!

Bu kılavuzun siteniz için en iyi ücretsiz web barındırma hizmetini bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz.

Bu makaleyi beğendiyseniz, bir web sitesi başlatma hakkındaki makalemize ve paylaşılan vs VPS ile adanmış barındırma arasındaki farka da göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map