En İyi Yeşil Hosting: En İyi 5 Çevre Dostu Web Hosting Şirketi

En İyi Yeşil Hosting Şirketleri


En iyi yeşil hosting şirketlerini mi arıyorsunuz??

Yeşil veya çevre dostu web barındırma şirketleri, veri merkezlerini güçlendirmek için yenilenebilir enerji kaynaklarına güvenmektedir. Bunun dışında, geleneksel web hosting şirketleri gibi işlev görür.

Bugün, veri merkezleri dünyadaki karbon emisyonlarının% 2’sini oluşturuyor ve 2040 yılına kadar Amerika Birleşik Devletleri kadar% 14’e çıkması bekleniyor. Eğer bir doğa aşığıysanız, bir yeşil seçmek isteyebilirsiniz karbon ayak izini azaltma taahhüdü bulunan hosting şirketi.

Bu yazıda, çevre ve doğa severler için en iyi yeşil hosting şirketlerinin seçtiği listemizi paylaşacağız.

Yeşil Hosting Nedir??

Yeşil hosting fonksiyonları sadece tipik bir web barındırma sağlayıcısı olarak ve sitenizi çalışır duruma getirmenize yardımcı olan tüm hosting özellikleri setini sağlar. Ancak, büyük fark, yeşil barındırma, daha az karbon ayak izi bırakan yenilenebilir enerji kaynakları kullanmasıdır.

Web sunucuları sunucuları çalıştırmak için büyük miktarda enerji sunucuları, sunucu kontrol odaları ve güvenlik kurulumları. Yeşil bir barındırma ortamı için, güç rüzgar türbinlerinden veya diğer yenilenebilir enerji kaynaklarından alınır.

Web sitenizi barındırabileceğiniz en iyi yeşil barındırma şirketlerinden bazılarına göz atalım.

1. Yeşiller

GreenGeeks Yeşil Hosting

GreenGeeks piyasadaki en popüler çevre dostu web hosting şirketidir. Şebekeye tüketilen gücün yenilenebilir enerji şeklinde 3 kat geri verileceğini iddia ediyorlar.

GreenGeeks hosting ucuz hosting, adanmış sunucu hosting, VPS hosting ve bayi hosting planları sunmaktadır. Esnek ölçeklenebilirlik seçeneğiyle, düşük maliyetli bir sunucudan başlayabilir ve gereksinimlerinize göre daha büyük bir plana yükseltebilirsiniz.

Ayrıca SSD depolama dizileri de alırsınız. SSD’nin hareketli parçaları olmadığından, sitenizin performansını tipik bir HDD depolama alanı kullanan bir web sitesinden daha iyi olduğu kanıtlanmıştır. Ayrıca, sahip olabileceğiniz sorunları çözmek için 7/24 müşteri destek hizmetlerini kullanabilirsiniz..

Daha fazla ayrıntı için tüm GreenGeeks hosting incelememize göz atın!

Fiyat: Başlangıç ​​fiyatı aylık 2,95 $ ‘dır. Her planla birlikte ücretsiz bir alan adı ve 30 günlük para iade garantisi alırsınız..

GreenGeeks ile Şimdi Başlayın

2. HostGator

HostGator

HostGator, yenilenebilir enerji kaynakları ile sunuculara güç sağlayan lider yeşil bir hosting şirketidir. Tek tıklamayla WordPress yükleyici, ücretsiz bir web sitesi oluşturucu ve 45 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir.

Sınırsız disk alanı ve bant genişliği ile web barındırma güvenli bir el olduğundan emin olabilirsiniz. Ayrıca, büyük ekipler için e-posta ayarlamak üzere sınırsız e-posta hesabı sunar.

HostGator web hosting, web sitenizin kaynaklarını yönetmek için basit bir kontrol paneline sahiptir. Ayrıca, WordPress kullanıcıları sitenizi bir üst seviyeye çıkarmak için ücretsiz reklam kredileri ve blog araçları alırlar.

Daha fazla ayrıntı için tüm HostGator barındırma incelememize göz atmalısınız..

Fiyatı: Başlangıç ​​fiyatı aylık 2,08 $ ‘dır. Her planda ücretsiz alan adı, ücretsiz SSL sertifikası ve 45 günlük para iade garantisi bulunur..

HostGator’a Şimdi Başlayın

3. InMotion Barındırma

InMotion Barındırma

InMotion Hosting, yeşil veri merkezlerini işleten birinci sınıf bir yeşil hosting şirketidir. Daha az enerji kaynağı gerektiren gelişmiş yeşil soğutma yöntemini kullanıyorlar.

Barındırma şirketi de Gelecek için Ağaçlar eko-stratejilerinin bir parçası olarak 5000 ağaç dikmek. InMotion Hosting, sunucularını çalıştırmak için yenilenebilir ve yeniden kullanılabilir enerji kaynaklarına odaklanıyor.

Ayrıca, hızlı web hosting, sınırsız bant genişliği, ücretsiz web sitesi transferi, otomatik yedekleme eklentisi ve ücretsiz Jetpack lisansı alırsınız. 7/24 canlı sohbet desteği ile web sitenizi kurmanıza yardımcı olacak birini bulabilirsiniz..

Daha fazla ayrıntı için eksiksiz InMotion Hosting incelememize göz atmalısınız..

Fiyat: IsItWP kullanıcıları aylık 4,99 $ indirimli fiyat alabilirler. Ayrıca, sınırsız alan adı markalı e-posta hesapları, BoldGrid sayfa oluşturucu ve 90 günlük para iade garantisi alırsınız.

InMotion Hosting’i Hemen Alın

4. DreamHost

DreamHost

DreamHost hızlı ve güvenilir bir yeşil hosting şirketidir. Doğayı zararlı enerji kaynaklarından korumak için yeşil ve çevre dostu bir barındırma ortamı sunar.

Veri merkezleri yüksek verimli soğutma altyapısını, güç tasarruflu işlemcileri ve yenilenebilir enerjiyi kullanır. Ayrıca işyerlerini gelişmiş ışık kontrol sistemleri, CFL aydınlatma ve sertifikalı tesislerle işletiyorlar..

Web barındırma özelliklerine bakarsanız, DreamHost özel sunucu barındırma, VPS barındırma ve WooCommerce barındırma planları sunar. Kurulumu kolaydır ve sitenizi hızlı bir şekilde başlatmak için yerleşik bir web sitesi oluşturucu ile birlikte gelir.

Daha fazla ayrıntı için eksiksiz DreamHost hosting incelememize göz atmalısınız..

Fiyat: Başlangıç ​​fiyatı aylık 2,59 dolar. Ek avantajlar arasında ücretsiz alan adı, ücretsiz SSL sertifikası ve 97 günlük para iade garantisi bulunmaktadır..

DreamHost’u Şimdi Edinin

5. A2 Hosting

A2 Hosting

A2 Hosting, yeşil ve doğa dostu bir sunucu ortamına sahip başka bir popüler yeşil hosting şirketidir. Ucuz barındırma, özel sunucu barındırma, bayi barındırma, paylaşılan barındırma, VPS barındırma ve Windows barındırma da dahil olmak üzere birçok web barındırma türü ile birlikte gelir.

Ayrıca, yönetilen bir WordPress barındırma çözümü sağlar, bu da WordPress sitelerinizi oluşturmak için ekibine güvenebileceğiniz ve işinizin büyümesine odaklanabileceğiniz anlamına gelir..

Rakiplerinizden daha iyi performans gösterecek şekilde önceden yapılandırılmış güvenlik ve hız ayarlarını alırsınız. A2 Hosting, otomatik bir WordPress kurulumu sağlar; bu, bir tema seçebileceğiniz ve hemen başlayabileceğiniz anlamına gelir.

Daha fazla ayrıntı için eksiksiz A2 Hosting incelememize göz atın..

Fiyatı: Başlangıç ​​fiyatı aylık 3,92 $ ‘dır. Ayrıca ücretsiz web sitesi geçişi, ücretsiz SSL sertifikası ve her zaman eşit oranlı para iade garantisi alırsınız.

A2 Hosting ile Şimdi Başlayın

Umarız bu makale en iyi yeşil hosting şirketlerini bulmanıza yardımcı olmuştur. Premium StudioPress temalarını nasıl ücretsiz alacağımızla ilgili kılavuzumuza da göz atmak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map