InMotion Barındırma


InMotion Hosting, deneyimli blogcuların ve web yöneticilerinin her gün güvendiği ve hareket ettiği en güvenilir web barındırıcılarından biridir. Barındırma hizmetleri, SSD depolama, sınırsız bant genişliği ve ücretsiz alan adı dahil olmak üzere çok sayıda arzu edilen özellik ile birlikte gelir. IsItWP kullanıcıları, işletme barındırma planlarında özel% 37 indirim kazanabilir.

Genel Değerlendirme
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız Yarısı 4.5 / 5.0

InMotion Hosting İncelemesi: İyi, Kötü ve Çirkin

inmotion hosting vps hosting incelemesi

InMotion Hosting, deneyimli blogcuların ve web yöneticilerinin her gün güvendiği ve hareket ettiği en güvenilir ana bilgisayarlardan biridir. Paylaşımlı barındırma, VPS barındırma, bayi barındırma ve adanmış sunucu barındırma da dahil olmak üzere tüm web barındırma ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Ne InMotion Hosting kazanır en güvenilir ana bilgisayar derecelendirme onlar web hosting sektöründe gazi olduğunu ve arzu birçok barındırma özellikleri sunuyoruz. SSD depolama, PHP 7 ve özel sunucu önbellekleme gibi sorunsuz ve hızlı bir web deneyimi için en son teknolojiyi sağlarlar. Ayrıca size veri merkezleri, ücretsiz otomatik yedeklemeler ve 7/24 ABD merkezli şirket içi destek seçenekleri sunar.

InMotion Hosting, ağaç dikerek karbon ayak izlerini dengelemeye adanmış kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Trees for the Future ile ortaklık kurdu. Ortaklıkları sayesinde, gelişmekte olan dünyaya 5.000 ağaç dikilmesini sağlıyorlar. Şirket ayrıca, Los Angeles, CA’da yeşil bir veri merkezi açarak karbon ayak izini artırmak için yoğun bir çaba gösterdi.

InMotion Hosting ile memnuniyetiniz garantilidir ya da tam bir geri ödeme alırsınız. Endüstrilerinin önde gelen para iade garantisi, barındırma hizmetini risksiz 90 gün boyunca denemenizi sağlar. 6 ay ve daha uzun süreli hosting planlarının tümü, özel barındırma hizmetleri hariç, benzersiz 90 günlük para iade garantisi ile desteklenmektedir. Tüm özel sunucu barındırma planları 30 gün boyunca tam bir geri ödeme almaya hak kazanır.

 • SSD depolama
 • Ücretsiz alan adı
 • Son derece güvenli sunucular
 • ABD 7/24 dostça destek
 • Normal fiyat 7,99 $ / aylık ancak kullanıcılarımız 4,99 $ / aylık!
 • InMotion Hosting ile bugün başlayın!

Ucuz Hosting Derecelendirmesi
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

InMotion Hosting Ucuz Hosting İncelemesi

inmotion hosting incelemesi

InMotion Hosting, giriş seviyesi ucuz hosting planlarını iş hosting olarak yeniden markaladı. Bu ucuz hosting planlarını ciddiye aldıklarını kanıtlıyor. Tüm işletme barındırma planları ücretsiz SSD depolama alanı, 400’den fazla uygulama için tek tıklamayla yükleyiciler, hızlı bir şekilde başlamak için ücretsiz alan adı kaydı ve barındırma hesabınızın kolay yönetimi için cPanel erişimi ile gelir.

Paylaşılan tüm işletme barındırma planları, sınırsız disk alanı, bant genişliği ve e-posta hesaplarıyla paketlenmiştir. Ayrıca, ücretsiz reklam kredileri, dahili ziyaretçi istatistikleri ve daha fazlasını içeren eksiksiz bir pazarlama paketi alırsınız..

InMotion Hosting, siteniz için yüksek güvenlik sağlamayı taahhüt eder. Paylaşılan tüm işletme barındırma planlarına ücretsiz SSL, otomatik yedeklemeler ve DDoS koruması da dahildir. Gelişmiş DDoS koruması ve akıllı yönlendirme teknolojisiyle% 99,999 ağ çalışma süresini korurlar.

Güç planı ve üstü ile, Paylaşılan işletme barındırma planı giriş düzeyine kıyasla en az 2 kat performans elde edersiniz. Her plan, desteklenebilecek ziyaretçi sayısı bakımından öncekinden daha güçlüdür.

Diğer paylaşılan barındırma sağlayıcılarının aksine, InMotion Hosting’in ücretsiz sürükle ve bırak üreticisi BoldGrid, WordPress’in üzerine kurulmuştur. Bu, rahatlıkla birlikte WordPress’in özelleştirilebilirliğini elde edeceğiniz anlamına gelir.

Siteniz zaten başka bir platformda barındırılıyorsa, sitenizi kesinti süresi olmadan ve önemli verilerinizi kaybetmeden ücretsiz InMotion Hosting’e taşıyabilirsiniz..

 • SSD depolama
 • Ücretsiz alan adı
 • Ücretsiz veri yedekleri
 • Ücretsiz reklam kredileri
 • Normal fiyat 7,99 $ / aylık ancak kullanıcılarımız 4,99 $ / aylık!
 • InMotion Hosting ile bugün başlayın!

Özel Hosting Derecelendirmesi
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

InMotion Hosting Dedicated Hosting İncelemesi

inmotion barındırma adanmış sunucu barındırma inceleme

InMotion Hosting’in adanmış sunucu barındırma planı ile ihtiyaçlarınıza en uygun ideal veri merkezini seçebilirsiniz. Başlarken, 2 saatlik ücretsiz lansman yardımı alırsınız. Onlara belirli yazılım yüklemeleri, kümelenmiş sunucu ayarları ve daha fazlası gibi özel gereksinimleriniz hakkında bilgi verebilirsiniz..

En nadir durumda, ücretsiz başlatma yardımının ötesinde yardıma ihtiyacınız varsa, işinize odaklanırken sıkıcı görevleri tamamlamak için sistem yöneticilerini isteğe bağlı yönetilen barındırma saatlerinden yararlanabilirsiniz..

InMotion Hosting ile özel bir barındırma planı seçmenin en iyi yanı, tamamen özelleştirilebilir Linux adanmış sunucuları edinmenizdir. Bir plan seçmeden önce yapılandırmanızı InMotion Hosting’e gönderebilirsiniz. Son özelleştirme adımlarında size yol göstermek ve sizin için ayarlamak için size ulaşacaklar.

Onların tamamen yönetilen, adanmış sunucu barındırma LAMP yığını ile birlikte gelir. Ayrıca, seçtiğiniz işletim sistemini yükleyip yönetebileceğiniz isteğe bağlı uzaktan KVM erişimi de sağlarlar..

InMotion Hosting sunucuları, ping süresini artıran bir İnternet Değişim Noktasına (IXP) daha yakındır. Bu şekilde, sitenizin performans sürelerinin sektördeki en yüksek süreler olmasını sağlayabilirsiniz. Her Özel Plan, birincil depolama için SSD’leri kullanır. 20 kat daha hızlı geleneksel HDD’lerden daha.

Genellikle, standart bir özel barındırma kurulumu yalnızca 30 dakika içinde ve özel bir kurulum bir gün içinde tamamlanır. 30 günlük para iade garantisinin yanı sıra, yıl için ön ödeme yapmış olsanız bile orantılı bir geri ödeme de yapabilirsiniz..

Genel olarak, InMotion Hosting’in özel sunucusu bütçeniz için en iyi değeri sunar.

 • Veri merkezi seçimi
 • 30-gün para iade garantisi
 • Yönetilen barındırma
 • 300 $ değerinde 1’e 1 sistem yönetici süresi
 • Normal fiyat 189,99 $ / aylık ancak kullanıcılarımız 105,69 $ / aylık!
 • InMotion Hosting ile bugün başlayın!

VPS Derecelendirmesi
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

InMotion Hosting VPS Hosting İncelemesi

inmotion hosting vps hosting incelemesi

InMotion Hosting, hem yönetilen hem de kendi kendini yöneten VPS hosting sunar.

Yönetilen VPS sunucularıyla, varsayılan olarak Nginx gibi bir yazılım yükleyebilirsiniz. Sunucu ayarlarınızı cPanel ve WHM erişimi ile güncelleyebilirsiniz. Ayrıca, ücretsiz sunucu yönetimi, güncellemeler ve yama da alacaksınız. Yönetilen VPS sunucuları, sistem yönetimi görevlerini yerine getirmek istemeyen satıcılar, ajanslar ve yoğun işletme sahipleri gibi kullanıcılar için en uygunudur.

Kendi kendini yöneten VPS sunucuları ile SSH anahtarlarıyla tam kontrol elde edersiniz. Minimum yük ile yıldırım hızında bir VPS sunucusuna erişmenizi sağlar. Sunucunuzu kişisel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir ve yapılandırabilirsiniz. Kendi kendini yöneten VPS sunucuları, sistem yöneticileri ve geliştiriciler gibi teknik açıdan eğimli kullanıcılar için en uygunudur.

Kendi kendini yöneten VPS sunucularında, seçtiğiniz işletim sistemi ve güvenlik için bir güvenlik duvarı dışında varsayılan olarak hiçbir şey yüklenmez.

Yönetilen bir VPS planıyla başlarken 2 saatlik ücretsiz lansman yardımı alırsınız. Yönetilen barındırma ekibinden herhangi bir gelişmiş özelleştirme, optimizasyon ve destek yapmasını isteyebilirsiniz. Anlık görüntüler özelliği ile VPS bölümünüzün ideal bir kopyasını da alabilirsiniz. Anlık görüntüleri tam bir kopya oluşturmak için kullanabilirsiniz, böylece bir geliştirme ortamında değişiklik yapmaya çalışırken beklenmedik bir şey olursa kolayca geri dönebilirsiniz.

VPS hosting planları yüksek kullanılabilirlik, kaynak izleme, 2-3 ücretsiz özel IPS ve daha fazlası gibi ek özelliklerle birlikte gelir.

 • Hem yönetilen hem de yönetilen hosting mevcut
 • CPU çekirdeklerini otomatik ölçeklendirme
 • DDoS saldırı koruması
 • Yüksek kullanılabilirlikli sunucular
 • Normal fiyat 34,99 $ / aylık ancak kullanıcılarımız 19,99 $ / aylık!
 • InMotion Hosting ile bugün başlayın!

WordPress Hosting Derecelendirmesi
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

InMotion Hosting WordPress Hosting İncelemesi

inmotion hosting incelemesi

Çarpıcı bir hızlı web deneyimi sunmak için oluşturulmuş optimize edilmiş bir yönetilen WordPress barındırma platformunun peşindeyseniz, InMotion Hosting sizin için en iyi seçim olabilir.

Tüm WordPress barındırma planları WordPress ile önceden yüklenmiş olarak gelir. Gerekirse, kodlama yapmadan bir WordPress web sitesini hızlı bir şekilde başlatmanızı sağlayan bir sürükle ve bırak üreticisi olan WordPress’e BoldGrid’i yükleyebilirsiniz. WYSIWYG editörünün yanı sıra, sektörünüze göre karmaşık içerik düzenleri oluşturabilirsiniz. Izgara sistemi, içeriğinizin mobil görüntüleme için organize olmasını ve optimize edilmesini sağlar.

WordPress barındırma planları aynı zamanda 1 tıklamalı bir hazırlama aracıyla birlikte gelir, böylece hızlı bir şekilde bir geliştirme sitesi sorunsuzca oluşturabilirsiniz.

InMotion Hosting, sitenizi yakın zamanda ortaya çıkan güvenlik açığı tehditlerinden korumanıza yardımcı olmak için ücretsiz otomatik WordPress yükleme ve tema güncellemeleri sağlar.

WP-2000S veya daha yüksek WordPress barındırma planlarıyla, WordPress temalarına ve eklentilerine premium aboneliğe erişebilirsiniz.

 • Nginx sunucu mimarisi
 • Yönetilen güvenlik ve ücretsiz yedeklemeler
 • Otomatik WordPress ve tema güncellemeleri
 • WordPress düzenleyicisini sürükleyip bırakın
 • Normal fiyat 7,99 $ / aylık ancak kullanıcılarımız 4,99 $ / aylık!
 • InMotion Hosting ile bugün başlayın!

Bayi Hosting Derecelendirmesi
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız Yarısı 4.5 / 5.0

InMotion Hosting Bayi Hosting İncelemesi

inmotion hosting satıcı barındırma incelemesi

InMotion Hosting çok çeşitli bayi hosting planları sunmaktadır. Rakiplerinin çoğundan farklı olarak InMotion Hosting, ihtiyaçlara, teknik bilgilere ve bütçeye dayalı olarak paylaşılan bir satıcı platformu veya VPS satıcı platformu satın almanıza olanak tanır.

Barındırma hizmetlerinin yanı sıra InMotion Hosting, ücretsiz bir eNom Domain Bayi hesabıyla alan adlarını satmanıza da olanak tanır. Bu şekilde, tüm üst düzey alanları müşterilerinize satabilirsiniz.

Tüm barındırma planları, ücretli, vadesi geçmiş veya iptal edilmiş olsun, tüm barındırma hesaplarınız hakkında ayrıntılı bir genel bakış sağlayan lider bir araç olan WHMCS erişimi ile birlikte gelir..

Barındırma hizmetleriniz beyaz etiketlidir, bu nedenle müşterileriniz InMotion Hosting tarafından barındırma hizmetlerini sattığınızı asla bilemez.

 • WHMCS faturalandırma yazılımına erişin
 • Alan adı satıcısı olun
 • Beyaz etiketli barındırma hizmetleri satmak
 • Kök erişimine izin verildi
 • Normal fiyat 29,99 $ / aylık ancak kullanıcılarımız 13,99 $ / aylık!
 • InMotion Hosting ile bugün başlayın!
 • Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map