Küçük İşletmeler için 11 En İyi Web Hosting Şirketi (2020)

web hosting yorumlar


Piyasadaki en iyi web barındırma hizmeti mi arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz.

En iyi web hosting seçimi başarılı bir web sitesi oluşturma kritik bir parçasıdır. Çoğu web sitesi sahibi, sitelerinde epik içerik oluşturmanın ve yayınlamanın değerini anlasa da, genellikle iyi bir web barındırma hizmeti seçmenin önemini önemsemezler.

Her web barındırma hizmeti eşit yaratılmamıştır. Bir web barındırma karar verirken yanlış seçim yapmak sonunda, potansiyel olarak SEO sıralamaları, gelir ve genel trafik etkileyebilir.

Web Hosting İnceleme Sürecimiz Hakkında

Bu web barındırma incelemesi, tek bir amaç göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur: Kullanıcılarımızın kolayca en iyi web barındırma hizmetini seçmelerine yardımcı olun.

Diğer sitelerin aksine, aslında düzinelerce web barındırma hizmeti için kaydolduk ve bunları kişisel olarak inceledik, böylece ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyacak doğru barındırma sağlayıcısını seçebilirsiniz.

En iyi web barındırma sağlayıcısını bulmanıza yardımcı olmak için yaptıklarımız:

 1. Onlarca popüler barındırma sağlayıcısına kaydoldun
 2. Test WordPress web sitesi kurma
 3. Varsayılan bir WordPress teması yükledik ve resimler dahil kukla içerik ekledik
 4. Birkaç farklı hız ve performans testi yaptık

Bu test sitelerindeki üretim ortamını kukla içerikle yansıttık ve birkaç farklı hız testi gerçekleştirdik. Bu şekilde, sunucunun gerçek yaşam ortamında nasıl performans göstereceğini görebilirsiniz..

Listemizde 1 numaradan başlayarak doğrudan en iyi web barındırma şirketlerine gidelim.

En İyi 11 Web Hosting Şirketi (Özellikler ve Fiyatlandırma ile)

bluehost incelemesi1. Bluehost

 • Yükleme zamanı: 689 ms
 • uptime:% 99,99
 • Destek: 9/10
 • İnternet sitesi: Bluehost.com

Bluehost’u kullanmaya başlayın »

Web barındırma söz konusu olduğunda Bluehost en eski, en büyük marka isimlerinden biridir. Bunlar resmi bir WordPress tarafından önerilen barındırma sağlayıcısıdır.

Bluehost, web sitenizi çalıştırmak ve çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. Bir barındırma hesabına kaydolduğunuzda, barındırma ücretlerinde% 65 indirim ile birlikte ücretsiz bir alan adı ve ücretsiz SSL sertifikası alırsınız.

Sonuç olarak: Bluehost, bir WordPress blogu veya web sitesi başlatmak isteyen herkes için en iyi seçimdir. Diğer birçok web barındırma hizmetinin aksine, Bluehost bir harika katılım deneyimi, hem uzmanlar hem de acemiler için son derece yararlı.

Fiyatlandırma: Normal fiyat ayda 7,99 dolardan başlıyor.

Özel teklif: Kullanıcılarımız ayda 2.75 $ ödüyor. (% 65 indirim + ücretsiz alan adı ve SSL)

Bluehost incelememizi okuyun >>

site incelemesi2. SiteGround

 • Yükleme zamanı: 649 ms
 • uptime:% 99,98
 • Destek: 10/10
 • İnternet sitesi: SiteGround.com

SiteGround’u kullanmaya başlayın »

SiteGround, önde gelen bir web barındırma şirketi olan Endurance International Group tarafından satın alınmayan en iyi hosting markalarından biridir. ABD, Avrupa ve Singapur’da 3 veri merkezi ile konuma özgü barındırma hizmeti sunan birkaç şirketten biridir. Bu, kullanıcı tabanınıza bağlı olarak, bir barındırma hesabı oluştururken siteniz için en uygun veri merkezini seçebileceğiniz anlamına gelir.

 • Hız teknolojileri: Dosyalar, sayfa yükleme sürelerini artırdığı kanıtlanan HDD’nin (Sabit Disk Sürücüsü) aksine SSD (Katı Hal Sürücüsü) deposunda saklanır. Ayrıca NGINX ve ücretsiz CDN ile gelişmiş performans sunar.
 • Optimize edilmiş çözüm: SiteGround, gereksiz bant genişliği tüketimini azaltarak sitenizi önemli ölçüde hızlandırmanıza yardımcı olan bir WordPress performans çözümü ile birlikte gelir.
 • Proaktif güvenlik: SiteGround’un sunucu güvenlik duvarı yaması, yaygın güvenlik tehditlerine karşıdır ve eklentilerinizi otomatik olarak günceller;.

Sonuç olarak: Eğer uygun fiyatlı bir web barındırma hizmeti istiyorsanız SiteGround seçin hız. Güvenilir olmayan barındırma hizmetinden bıktıysanız, SiteGround’u deneyebilirsiniz. Ücretsiz Migrator eklentisi ile WordPress sitenizi sadece birkaç tıklamayla getirebilir ve süper hızlı barındırma ortamının keyfini çıkarabilirsiniz.

Fiyatlandırma: Normal fiyat aylık 11,95 dolardan başlıyor

Özel teklif: Kullanıcılarımız ayda 3.95 $ ödüyor (% 67 indirim)

SiteGround incelememizi okuyun >>

hostgator incelemesi3. HostGator

 • Yükleme zamanı: 691 ms
 • uptime:% 99,96
 • Destek: 10/10
 • İnternet sitesi: HostGator.com

HostGator’ı kullanmaya başlayın »

HostGator, uygun başlangıç ​​planları ve kolay kurulum sunan en popüler ucuz barındırma sağlayıcılarından biridir. HostGator, ücretsiz web sitesi oluşturucu, benzersiz ABD tabanlı müşteri desteği, sınırsız disk alanı, bant genişliği ve e-posta adresleri gibi hızlı bir şekilde bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olan çok çeşitli araçlar sunar.

Tüm web hosting planları, dünyanın en popüler hosting kontrol paneli olan cPanel ile birlikte gelir. Tamamen memnun kalmazsanız, tam bir geri ödeme için hesabınızı 45 gün içinde iptal edebilirsiniz.

Sonuç olarak: Ucuz ama güvenilir bir web barındırma sağlayıcısı arıyorsanız HostGator’u seçin. Diğer web barındırma sağlayıcılarının aksine, HostGator bir çok çeşitli araçlar en temel başlangıç ​​planlarıyla bile hızlı ve kolay bir web sitesi oluşturmak için.

Fiyatlandırma: Normal fiyat aylık 6,95 dolardan başlıyor

Özel teklif: Kullanıcılarımız ayda 2.78 $ ödüyor (% 60 indirim + ücretsiz SSL)

HostGator incelememizi okuyun >>

dreamhost incelemesi4. Dreamhost

 • Yükleme zamanı: 445 ms
 • uptime:% 99,90
 • Destek: 7/10
 • İnternet sitesi: Dreamhost.com

DreamHost’u kullanmaya başlayın »

DreamHost, WordPress.org tarafından resmi olarak önerilen WordPress barındırma hizmetlerinden biridir. Şu anda yaklaşık 1,5 milyon site, blog ve uygulama barındırıyorlar.

DreamHost ile, tüm hosting planları 97 günlük para iade garantisi ile desteklenir, böylece web sitenize risksiz başlayabilirsiniz.

Çoğu web barındırma sağlayıcılarının aksine, DreamHost bağımsız olarak aittir ve işletilmektedir. Yalnızca eski okul HDD sürücülerini kullanan sunuculardan 2 kat daha hızlı olan SSD depolama alanını kullanıyorlar.

Fiyatlandırma: Normal fiyat aylık 10,95 dolardan başlıyor

Özel teklif: Kullanıcılarımız ayda yalnızca 2,59 ABD doları öder (Ücretsiz SSL +% 76 indirim)

Sonuç olarak: Başlıyorsanız ve SSD depolama alanı kullanan ve aynı zamanda 3 aylık para iade garantisi, o zaman DreamHost’tan başka bir yere bakmayın.

Dreamhost incelememizi okuyun >>

greengeeks incelemesi5. Yeşiller

 • Yükleme zamanı: 697 ms
 • uptime:% 99,92
 • Destek: 9/10
 • İnternet sitesi: GreenGeeks.com

GreenGeeks ile başlayın »

GreenGeeks, sektörün önde gelen çevre dostu web barındırma sağlayıcısıdır. Bir marka olarak GreenGeeks çevreye olan bağlılıklarını vurgular. Karbon ayak izlerini azaltmak için tükettikleri gücün şebekeye yenilenebilir enerji şeklinde 3 katını geri koydular.

En iyisi, can sıkıcı yükselmeler veya gizli ücretler hakkında endişelenmeden barındırma planlarından birine abone olabilirsiniz. Ancak, aylık bir faturalandırma döngüsünü seçerseniz, 15 ABD doları tutarında bir kurulum ücreti ödemeniz gerekir. Yıllık veya daha uzun bir plan seçerek kurulum ücretinden feragat edebilirsiniz..

Sonuç olarak: Web sitenizi bir web sitesinde barındırmak istiyorsanız çevre dostu barındırma sağlayıcısı, GreenGeeks sizin için en iyi seçimdir.

Fiyatlandırma: Normal fiyat ayda 9,95 dolardan başlıyor

Özel teklif: Kullanıcılarımız ayda 2.95 $ ödüyor (Ücretsiz alan adı +% 70 indirim)

GreenGeeks incelememizi okuyun >>

ipage incelemesi6. iPage

 • Yükleme zamanı: 2.60 s
 • uptime:% 99,98
 • Destek: 8/10
 • İnternet sitesi: iPage.com

İPage’i kullanmaya başlayın »

iPage, barındırma planlarıyla ücretsiz bir alan adı ve ücretsiz SSL sunan ucuz ama güvenilir bir web barındırma sağlayıcısıdır. iPage yalnızca bir paylaşılan barındırma planı sunar, böylece karışıklık olmadan iPage barındırma için kolayca kaydolabilirsiniz..

iPage, EPA yeşil güç ortağıdır, yani veri merkezleri ve web sunucuları rüzgar enerjisiyle çalışır ve karbon ayak izlerini azaltır. Onların belgeleri oldukça basittir ve web hosting her yönüyle size yardımcı olur.

Sonuç olarak: Eğer peşindeyseniz en ucuz barındırma sağlayıcısı paylaşılan barındırma dikeyde, o zaman iPage sizin için en iyi bahis.

Fiyatlandırma: Düzenli olarak aylık 7,99 ABD doları

Özel teklif: Kullanıcılarımız aylık 1,99 ABD doları öder (% 75 indirim + ücretsiz alan adı ve SSL)

İPage incelememizi okuyun >>

a2 hosting incelemesi7. A2 Hosting

 • Yükleme zamanı: 1.28 s
 • uptime:% 99,90
 • Destek: 9/10
 • İnternet sitesi: A2hosting.com

A2 Hosting kullanmaya başlayın »

A2 Hosting, sonsuz esneklik ve bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri sunan, geliştirici dostu lider bir barındırma sağlayıcısıdır. Sektörünüzün önde gelen para iade garantisi sunarlar, böylece sitenizi A2 Hosting’te risksiz olarak barındırabilirsiniz.

Memnun kalmazsanız, tam bir geri ödeme için web barındırma hesabınızı iptal edebilirsiniz. 30 gün sonra, kullanılmayan hizmet için orantılı geri ödeme almaya hak kazanırsınız.

Sonuç olarak: A2 Hosting eşsiz bir ürün sunuyor orantılı geri ödeme kullanılmayan hizmet için, böylece uzun vadeli bir web barındırma planı için kayıpsız kaydolabilirsiniz. A2 Hosting, 2 farklı işletim sistemi ve ücretsiz SSD depolama alanı sunar.

Fiyatlandırma: Normal fiyat ayda 7,99 dolardan başlıyor

Özel teklif: Kullanıcılarımız ayda yalnızca 3,92 ABD doları öder (% 50 indirim)

A2 Hosting incelememizi okuyun >>

inmotion hosting incelemesi8. InMotion Barındırma

 • Yükleme zamanı: 982 ms
 • uptime:% 99,91
 • Destek: 9/10
 • İnternet sitesi: InMotionHosting.com

InMotion Hosting’i kullanmaya başlayın »

InMotion Hosting, deneyimli blogcuların ve web yöneticilerinin her gün güvendiği ve hareket ettiği en güvenilir web barındırıcılarından biridir. Barındırma hizmetleri, SSD depolama alanı, sınırsız bant genişliği ve ücretsiz alan adı dahil olmak üzere çok sayıda istenen özellikle birlikte gelir.

InMotion Hosting, ağaç dikerek karbon ayak izlerini dengelemeye adanmış kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Trees for the Future ile ortaklık kurdu. Endüstrilerinin önde gelen para iade garantisi, 90 gün boyunca barındırma hizmetlerini risksiz bir şekilde denemenizi sağlar.

Sonuç olarak: InMotion Hosting’i deneyebilirsiniz 90 gün boyunca risksiz ve tam olarak memnun kalmazsanız geri ödeme alın. Onların teklifi SSD depolama ve ücretsiz otomatik veri yedekleri. Ayrıca web hosting dağıtmak ve para kazanmak için onların bayi hosting planları satın alabilirsiniz.

Fiyatlandırma: Normal fiyat ayda 7,99 dolardan başlıyor

Özel teklif: Kullanıcılarımız ayda yalnızca 4,99 ABD doları öder (% 37 indirim + ücretsiz alan adı)

InMotion Hosting incelememizi okuyun >>

wpengine incelemesi9. WPEngine

 • Yükleme zamanı: 582 ms
 • uptime:% 99,99
 • Destek: 9/10
 • İnternet sitesi: WPEngine.com

WPEngine ile başlayın »

WPEngine Austin, TX merkezli lider yönetilen bir WordPress barındırma hizmeti sağlayıcısıdır. WordPress merkezli yönetilen barındırma çözümleri sunan ilk şirketlerden biriydi. Yönetilen WordPress barındırma endüstrisinin öncüsü olarak Yelp, Asana, National Geographic, PBS ve MyFitnessPal gibi etkileyici bir müşteri listesine sahipler.

Ziyaretçilerinizin dünyanın neresinde olursanız olun, sitelerinize günün her saatinde en yüksek kullanılabilirliği, hızı, ölçeklenebilirliği ve güvenliği sunmak için Amazon Web Services ve Google Cloud platformuyla işbirliği yaptılar. Tek tıklamayla hazırlama aracı, canlı sitenizdeki değişiklikleri göndermeden önce yeni eklentileri ve site güncellemelerini test etmenizi sağlar.

Sonuç olarak: Eğer bir yönetilen WordPress barındırma hizmeti bunun bir harika sicil, o zaman WPEngine sizin için en iyi seçenektir.

Fiyatlandırma: Normal fiyat aylık 35 $ ‘dan başlıyor

Özel teklif: Kullanıcılarımız aylık 20,42 ABD doları öder (ilk 3 ayda% 30 indirim)

WPEngine incelememizi okuyun >>

hostinger incelemesi10. Hostinger

 • Yükleme zamanı: 1.42s
 • uptime:% 99,99
 • Destek: 9/10
 • İnternet sitesi: Hostinger.com

Hostinger ile başlayın »

Hostinger, uygun fiyatlı hosting planları ile rekabete karşı birikiyor. Hostinger ile ayda 0,99 $ gibi düşük bir web sitesi başlatabilirsiniz. Başlangıç ​​planları ile ücretsiz SSL sertifikası, 7/24/365 destek, web sitesi oluşturucu ve% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi elde edersiniz.

En iyi yanı, diğer hosting sağlayıcılarının aksine, hosting planınızı yenilediğinizde, sadece ayda 2,15 $ ödemek zorundasınız. Diğer barındırma sağlayıcılarının yenilemeler için 8-10 dolar civarında ücret aldığını unutmayın.
Paylaşılan barındırma dışında, Hostinger WordPress, VPS ve Windows VPS barındırma hizmeti sunar.

Hostinger incelememizi okuyun >>

liquidweb incelemesi11. Sıvı Ağ

 • Yükleme zamanı: 901 ms
 • uptime:% 99,99
 • Destek: 10/10
 • İnternet sitesi: LiquidWeb.com

Liquid Web kullanmaya başlayın »

Liquid Web piyasadaki bir başka lider yönetilen hosting firmasıdır. Yalnızca WordPress’e odaklanan WPEngine’den farklı olarak Liquid Web’in barındırma hizmetleri, WordPress, WooCommerce, premium iş e-postası ve daha fazlası dahil olmak üzere popüler uygulamalar için optimize edilmiştir..

Başlangıç ​​fiyatı WPEngine’den biraz daha yüksek çünkü sadece VPS ve özel sunucular için yönetilen barındırma hizmetleri sunuyorlar.

Sonuç olarak: Sıvı Web istiyorsanız en iyi seçimdir tamamen yönetilen barındırma çözümü WordPress ve WooCommerce gibi popüler uygulamalar için optimize edilmiş özel olarak oluşturulmuş sunucu kümelerini kiralayan.

Fiyatlandırma: Normal fiyat ayda 69 $ ‘dan başlıyor

Özel teklif: Kullanıcılarımız aylık 21,39 $ ödüyor (ilk 3 ayda% 69 indirim)

Liquid Web incelememizi okuyun >>

En İyi Web Hosting Nasıl Seçilir – 4 Faktörler

Bir web barındırma sağlayıcısı seçmek için dikkate almanız gereken birkaç farklı faktör vardır:

 1. Çalışma süresi (güvenilirlik)
 2. Yükleme süresi (hız)
 3. Özellikleri
 4. Destek

1. Çalışma Süresi (Güvenilirlik)

En iyi web barındırma için çalışma süresi kaydı

Maksimum çalışma süresini garanti eden güvenilir bir web barındırma sağlayıcısı seçmeniz gerekir. Çalışma süresi, web sitenizin belirli bir sunucuda barındırdığı süreyi açıklamak için kullanılan bir terimdir. Genellikle, çalışma süresi yılda 365 gün olan toplam kullanılabilir sürenin yüzdesi olarak ifade edilir.

Örneğin, tüm yıl boyunca 7/24 hizmet veren bir web sitesinin% 100 çalışma süresi olduğu söylenir. Çalışma süresi% 99 ise, web sitesi 3,65 gün boyunca kapalı demektir.

Hiçbir web barındırma% 100 çalışma süresini garanti edemezken,% 99.9’un altında herhangi bir şey güvenilir değildir.

Bazı barındırma hizmetleri, çalışma süresi garantisini karşılayamazlarsa geri ödeme yaparlar, ancak her kesinti süresi size mal olacağı için bunu kesmez.

2. Yükleme süresi (Hız)

web barındırma hizmetleri için yükleme süresi

Google algoritmalarında sayfa hızını vurgulamaya devam ediyor, bu da bir web barındırma seçerken göz önünde bulundurulması gereken en önemli faktörlerden biri.

Sayfanızın hızını artırmak için web’de tonlarca ipucu ve püf noktası bulabilirken, siteniz yavaş bir barındırma sunucusunda barındırılıyorsa bunların hiçbiri size yardımcı olmayacaktır. Hızlı bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, yapmanız gereken ilk şey, sitenizi yavaşlatmayan bir web barındırıcısı bulmaktır.

En popüler web barındırıcılarının bazılarının sayfa hızlarını analiz etmek ve karşılaştırmak için, üzerinde bir test sitesi oluşturduk ve Pingdom ve Load Impact gibi farklı test araçlarıyla hız testleri gerçekleştirdik..

3. Özellikler

Küçük İşletmeler için En İyi Web Hosting

Her web barındırma hizmeti özellikleri açısından benzersizdir. Aşağıda, hemen hemen her popüler web barındırma sağlayıcısında bulabileceğiniz bazı standart özellikler bulunmaktadır. En iyi barındırma sağlayıcısını seçmenin anahtarı, ihtiyacınız olacak doğru özelliklerle birlikte gelip gelmediklerini bulmaktır.

 • Tek Tıkla Komut Dosyası Kurulumu: Ana makinenize WordPress, Joomla vb. Gibi web sitesi komut dosyalarını kolayca yüklemenize yardımcı olur..
 • Web Sitesi Oluşturucu: Çoğu barındırma sağlayıcısı web sitesi oluşturucuyu standart bir özellik olarak sunarken, her oluşturucu eşit oluşturulmaz. Örneğin, bazı web barındırıcıları yalnızca oluşturucularıyla temel bir web sitesi oluşturmanıza izin verirken, diğerleri bile çevrimiçi bir mağaza açmanıza izin verir. Anahtar, üreticilerinin ihtiyacınız olacak doğru özelliklerle gelip gelmediğini anlamaktır.
 • Kontrol Paneli: Web barındırıcınızın barındırma hesabınızı nasıl yönettiğini inceleyin. En popüler kontrol paneli cPanel’dir, ancak farklı web tabanlı kontrol paneli sunan sağlayıcıları da bulabilirsiniz..
 • Alan sayısı: Fiyatlandırma genellikle belirli bir barındırma planıyla kullanabileceğiniz alan adlarının sayısına bağlıdır.
 • Disk alanı ve bant genişliği: Barındırma şirketleri genellikle paylaşılan barındırma planları ile disk alanı ve bant genişliği gibi sınırsız kaynaklar sunduklarını duyururlar. Ancak, siteniz için kaynakları nasıl kullandığınıza ilişkin kullanım kısıtlamalarınız olacaktır. Bir hizmete kaydolurken, barındırma şirketinizin hizmet şartlarına uymak zorundasınız. Şartlara bağlı olarak, sunucu kaynaklarını yalnızca küçük bir web sitesinin normal çalışması için kullanmanıza izin verilir.
 • E: Bazı barındırma şirketleri, barındırma hesabınızda ayarlayabileceğiniz e-posta adreslerinin sayısını da sınırlar. Bir barındırma hizmeti seçmek için dalmadan önce de incelemek isteyebilirsiniz.
 • Ücretsiz alan adı: Şirketler genellikle yeni bir web barındırma hesabı satın alırken ücretsiz bir alan sunuyor. Hosting şirketiniz ilk yıl için alan adınızın kayıt ücretini karşılayacaktır. NameCheap.com gibi bir alan adı kayıt kuruluşundan alan adı satın alırsanız, paranızı uzun vadede yenileme fiyatından koruyabileceğinizi unutmayın..
 • Ücretsiz SSL: SSL, ziyaretçinizin tarayıcısı ile web siteniz arasında şifreli bir bağlantı oluşturan endüstri standardı bir güvenlik önlemidir. Sitenize SSL sertifikası yüklendiğinde, adres çubuğunuza küçük bir yeşil asma kilit simgesi eklenir ve bu da sitenizin güvenilir görünmesini sağlar. Ücretsiz alan adı teklifine benzer şekilde, bazı web barındırma sağlayıcıları da barındırma planlarına kaydolurken ücretsiz SSL sertifikası sunar.

4. 7/24 Destek

7/24 destek, neredeyse tüm popüler web barındırma sağlayıcıları tarafından sunulan standart bir özelliktir. Destek genellikle 3 seçenekle sunulur: telefon, bilet tabanlı e-posta ve canlı sohbet.

Ancak, barındırma hizmetinizin teknik yardım için e-posta desteği sağlayıp sağlamadığını bir kez daha kontrol edin. Çözülmesi biraz daha uzun sürebilecek gelişmiş sorunlarla ilgili yardım istiyorsanız, e-posta veya bilet tabanlı destek gereklidir. Bu şekilde, yardım almak için Canlı Sohbet’te zaman kaybetmek zorunda kalmazsınız.

Benzer şekilde, göz atmanız gereken başka bir şey de barındırma sağlayıcınızın gün boyunca canlı sohbet desteği sağlayıp sağlamadığıdır. Örneğin, DreamHost ile Canlı Sohbet yalnızca 05:00 – 22:00 (PST) arasında kullanılabilir ve paylaşılan barındırma için ücretsiz telefon desteği bile sunmazlar. Telefonla yardıma ihtiyacınız olursa, telefon desteği eklentisini ayrıca satın almanız gerekir.

Doğru Barındırma Planını Seçme

En iyi web hosting sağlayıcıları web hosting planları çok çeşitli sunuyoruz. Hangisinin web sitenizin ihtiyaçları için en iyi seçenek olduğunu mu merak ediyorsunuz? Birkaç farklı web barındırma planına bir göz atalım:

Paylaşımlı / Ucuz Hosting: Düşük Trafik Hacimli Yeni Web Siteleri İçin

web barındırma: paylaşılan

Paylaşımlı barındırma olarak da bilinen ucuz barındırma, düşük trafik hacmine sahip yeni bir web sitesi çalıştırmak için yeterli.

Paylaşılan bir barındırma ortamında, web siteniz CPU, RAM vb. Gibi sunucu kaynaklarını aynı sunucuda barındırılan diğer web siteleriyle paylaşır. Bu hosting sağlayıcıları maliyetleri düşük tutabilir nasıl. Barındırma kaynaklarını başka sitelerle paylaşmanıza rağmen, web siteniz güvenli olacak ve web sitesi dosyalarınıza yalnızca siz erişebileceksiniz.

Ve en iyi yanı, mevcut barındırma hesabınızın ihtiyaçlarınız geliştikçe sık sık trafik dalgalanmasından kurtulacak kadar yetenekli olmadığını düşünüyorsanız, her zaman VPS veya diğer maliyetli barındırma planlarına yükseltebilirsiniz..

Genellikle, paylaşılan barındırma sınırsız disk alanı, sınırsız bant genişliği, sınırsız etki alanı ve temel olarak sınırsız her şeye sahiptir. Sınırsız kaynak sunduklarını iddia etseler de, barındırma şirketinizin Hizmet Şartları’na tam olarak uymanız ve yalnızca kişisel veya küçük işletme web sitesinin normal çalışmasında disk alanını ve bant genişliğini kullanmanız gerekir..

Sitenizin kullanım politikalarını aşması durumunda barındırma seçeneğinizi yükseltmeniz istenecektir.

VPS Hosting: Adanmış Bir Sunucuya Sahip Olmayı Gerekçelendirmeyen Büyüyen Bir Web Sitesi İçin

web hosting vs vps hosting

Web siteniz büyüdükçe ve ihtiyaçlarınız geliştikçe, barındırma sunucunuz üzerinde daha fazla kontrole ve esnekliğe ihtiyacınız olabilir. VPS burada devreye giriyor.

VPS, Sanal Özel Sunucunun kısaltmasıdır. VPS ile, barındırma kaynaklarını başka sitelerle paylaşmaya devam ederken, siteniz için çok daha özel bir güç ve esneklik elde edersiniz.

VPS, daha güvenli verilere sahip web siteleri oluşturmak veya hızlı genişletme yoluyla büyüyen kaynak ağırlıklı uygulamalar oluşturmak istiyorsanız sizin için en iyi seçenektir. VPS planları genellikle, VPS yönetimi için birçok özel araçla birlikte sunucunuz üzerinde daha fazla kontrol sağlayan gelişmiş kontrol paneli arayüzü ile birlikte gelir.

Bazı barındırma sağlayıcıları farklı fiyatlandırma planları için yönetilen ve yönetilmeyen VPS barındırma hizmeti sunar.

WordPress Barındırma: WordPress Siteleri İçin

web hosting ve WordPress hosting

WordPress ile bir web sitesi oluşturmak istiyorsunuz, ancak gereksiz kurulum işlemine girmek istemiyor musunuz? Ardından, yönetilen bir WordPress barındırma planına abone olabilirsiniz.

Web barındırma şirketleri, ucuz WordPress barındırma, yönetilen WordPress barındırma vb.Gibi farklı WordPress barındırma seçenekleri sunar..

Yönetilen bir WordPress barındırma ile manuel WordPress kurulumunun gereksiz adımı olmadan WordPress sitenize kolayca başlayabilirsiniz. Ayrıca, WordPress’e özgü kötü amaçlı saldırıları ve güvenlik açıklarını kutunun dışına çıkmasını önleyen optimize edilmiş bir WordPress barındırma hesabı alırsınız.

Site bakımını kendiniz yapmak istemiyorsanız ve yardıma ihtiyacınız olduğunda WordPress’e özgü destek uzmanlarından yardım almak istiyorsanız, yönetilen bir WordPress barındırma sizin için en iyi seçim olabilir.

Adanmış Sunucu: Son Derece Yüksek Trafikli Web Sitesi İçin

web hosting ve özel hosting

Sunucu kaynaklarınızı diğer web siteleriyle paylaşmadan son derece yüksek trafikli bir web sitesi barındırmak istiyorsanız, özel sunucu barındırma hizmetini seçebilirsiniz..

Özel sunucu barındırma ile, barındırma sağlayıcınızdan kiralamak için tek kullanımlık eksiksiz bir sunucu elde edersiniz. Bu şekilde sunucunun donanımı ve işletim sistemi üzerinde daha fazla kontrol sahibi olursunuz.

Sistem yöneticisi kullanmıyorsanız veya sunucularla ilgili deneyiminiz yoksa, yönetilen özel bir sunucu almanızı öneririz. Yazılım güncellemeleri yapmanın yanı sıra, sunucu izleme, telefon desteği vb. De sunarlar. En iyi web sitelerinin çoğu özel sunucu kümeleri kullanır.

Özet: En İyi Web Hosting Şirketleri (2020)

İncelememizden sonra, Bluehost’un piyasadaki en iyi genel web barındırma sağlayıcısı olduğunu gördük. İşletmenizin büyüklüğünden bağımsız olarak ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyan farklı fiyatlandırma planları sunarlar. İster çevrimiçi işiniz için bir hobi web sitesi ister yeni bir ev inşa etmek isteyin, barındırma planlarını makul bulacaksınız.

Bluehost hakkında gerçekten sevdiğimiz şey, işletmenizle birlikte büyümeleri. Yeni başlayan kullanıcılar maliyetleri düşük tutmak ve web siteleri büyüdükçe yeni sürüme geçmek için küçük başlayabilir.

Sağlam performans, çalışma süresi ve eksiksiz bir özellik setini uygun fiyata sunan bir ana bilgisayar arıyorsanız, Bluehost tam size göre!

WordPress HostingCostMoney GeriYükleme SüresiUptimeDestek
1. Bluehost$ 2.75 / mo.30 gün689 ms% 99.9910/10
2. SiteGround3,95 $ / ay.30 gün649 ms% 99.9810/10
3. HostGator$ 2,78 / ay.45 günler691 ms% 99.9610/10
4. Dreamhost$ 2.59 / mo.97 gün445 ms% 99.907/10
5. Yeşiller$ 3.49 / mo.30 gün697 ms% 99,929/10
6. iPage$ 1.99 / mo.30 gün2600 ms% 99.988/10
7. A2 Hosting$ 3.92 / mo.30 gün1280 ms% 99.909/10
8. InMotion Barındırma$ 3.49 / mo.90 gün982 ms% 99.919/10
9. WPEngine$ 20.42 / ay.sıfır582 ms% 99.999/10
10. Sıvı Ağ$ 21.39 / ay.30 gün901ms% 99.9910/10

En İyi Web Hosting Seçme – SSS

Binlerce kullanıcının bir web barındırma planı seçmesine yardımcı olduktan sonra, aklınıza gelebilecek her soruyu cevapladık. Bu yüzden sık sorulan soruların bir listesini derledik, böylece siteniz için en iyi web barındırma hizmetini bulabilirsiniz.

Web barındırma nasıl çalışır?

Web barındırma hesabınız, blogunuzun içeriğinin ve dosyalarının depolandığı yerdir. Bir ziyaretçi adres çubuğuna web adresinizi (veya alan adınızı) yazarak web sitenize erişmeye çalıştığında, web barındırma sunucunuzda depolanan web sitenizin dosyalarına yönlendirilir.

Başlarken hangi barındırma planını seçmeliyim?

Paylaşılan barındırma, en ucuz barındırma seçeneğidir ve web sitenizi çalışır duruma getirmek için ihtiyacınız olan tüm temel özelliklerle birlikte gelir. Başlarken, ihtiyaçlarınıza uygun doğru paylaşılan barındırma planını seçin.

Paylaşılan barındırma güvenli midir??

Paylaşımlı hosting, küçük bir web sitesi oluşturmak ve büyütmek için güvenli bir ortam sağlar. Bazı paylaşılan barındırma planları ayrıca, ihtiyacınız olduğunda sitenize erişim sağlayan özel IP adresi ve güvenli bağlantı sağlayan bir SSL sertifikası verir..

Nasıl bir web hosting şirketi kalitesinden ödün vermeden ucuz hosting sunabilir?

Paylaşılan barındırma ile RAM, CPU ve disk depolama gibi sunucu kaynakları aynı sunucuda barındırılan diğer sitelerle paylaşılır. Hosting şirketleri kaliteden ödün vermeden maliyetleri düşük tutmanın yolu.

Genellikle, bir web barındırma hesabı ile başlamak için ne kadar maliyeti?

Barındırma şirketleri genellikle ilk dönem için büyük bir indirim reklamı yapar. Ancak normalde, paylaşılan bir barındırma planı yılda yaklaşık 100 $ ‘a mal olacaktır. Siteniz büyüdükçe, daha fazla trafiği ele almak için barındırma hizmetinizi VPS veya özel sunucu gibi daha yüksek barındırma seçeneklerine yükseltebilirsiniz..

Bir hosting eklentisi almam gerekiyor mu?

Hayır. Barındırma şirketleri, bir barındırma planına her abone olduğunuzda barındırma eklentilerini satmaya çalışır. Gereksiz maliyetlerden tasarruf etmek için, siparişinizi tamamlamadan önce bu eklentilerin işaretini kaldırabilirsiniz. Yeni bir siteyle yeni başladığınızda, bu eklentilere ihtiyacınız olmayacak. Ancak, yararlı bulursanız bu eklentileri daha sonra her zaman satın alabilirsiniz.

Bir WordPress sitesi başlatmak istiyorum. Bir WordPress barındırma hizmeti seçmeli miyim?

Bu sizin ihtiyaçlarınıza bağlıdır.

Paylaşımlı bir barındırma hizmeti, tek tıklamayla WordPress yükleyici de dahil olmak üzere WordPress sitenizi başlatmak için gerekli tüm özellikleri alacağınız küçük web siteleri ve bloglar için en iyi başlangıç ​​noktasıdır..

Sitenize hızlı ve kolay bir şekilde başlamak istiyorsanız, bunun yerine ucuz bir WordPress barındırma hizmeti seçebilirsiniz. WordPress barındırma hesabı WordPress ile önceden yüklenmiş olarak gelir, bu nedenle sitenizi başlatmak için başka bir adıma ihtiyacınız yoktur.

Ayrıca WPEngine gibi bazı WordPress merkezli hosting şirketlerinin pahalı yönetilen barındırma hizmetleri sunduğunu görebilirsiniz. Özellikle WordPress web sitelerini çalıştırmak için oluşturulmuştur ve hız, güvenlik ve ölçeklenebilirlik için optimize edilmiştir. Bu hizmetler aynı zamanda yeni başlayan kullanıcılar için gerekli olmayan birçok WordPress’e özgü özelliklerle birlikte gelir.

Aynı sağlayıcıdan alan adı ve barındırma hizmeti almam gerekiyor mu?

Şart değil. Farklı sağlayıcılardan bir alan adı ve barındırma alabilirsiniz. Bazı barındırma sağlayıcıları, bir barındırma hesabı satın alırken ücretsiz olarak bir alan adı kaydetmenize izin verir. Barındırma sağlayıcınızdan bir alan adı kaydederken, avantajı hem alan adını hem de barındırma işlemini tek bir hesaptan yönetebilmenizdir.

Alternatif olarak, bir etki alanı kaydedicisinden NameCheap gibi bir etki alanı adı satın alabilirsiniz. Uzun vadede, bir alan adı kayıt kuruluşundan alan adı satın almak sizin için karlı olacaktır çünkü alan adı yenileme maliyeti daha düşük olacaktır.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map