Sadece Sunucu

JustHost İncelemesi


Just Host henüz ucuz ve güvenilir web barındırma hizmetleri sağlayan başka bir hosting şirketidir. Eskiden Super Green Hosting olarak bilinen bu ürün, seçtiğiniz barındırma hizmetine göre özel olarak hazırlanmış destek sunar. IsItWP kullanıcıları normal fiyatlarından ve ücretsiz alan adlarından% 50’den fazla indirim alır.

Genel Değerlendirme
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Sadece Host İnceleme: Ne kadar iyi?

Just Host incelemesi

Just Host her boyuttaki web sitesi için çok çeşitli hosting seçenekleri sunar. Başlarken, web sitenizi kolayca açıp çalıştırmanızı sağlayan paylaşılan bir barındırma planı seçebilirsiniz. Ayrıca, çok fazla bant genişliği tüketen kaynak ağırlıklı web siteleri için VPS ve özel barındırma hizmetleri sunarlar..

Just Host, yeni sitenizi tanıtmak ve büyütmek için size 200 $ reklam kredisi verir. Bir barındırma planı satın alırken ücretsiz olarak bir alan adı kaydedebilirsiniz. Ayrıca, yeni bir siteyi hızlı bir şekilde başlatmak için flash tabanlı bir oluşturucu olan Trendy site oluşturucusuna da erişeceksiniz..

Tüm siteleriniz yüksek performanslı dörtlü işlemci sunucularında barındırılmaktadır. Siteniz için maksimum çalışma süresi sağlamak için 24 saat ağ izlemesi yaparlar. Yardıma ihtiyacınız olursa, telefonla veya canlı sohbet yoluyla arkadaş canlısı destek ekibiyle kolayca iletişime geçebilirsiniz..

Just Host ile, sunucunuza komut satırını kullanarak erişmenizi sağlayan SSH erişimi elde edersiniz. Bu şekilde, barındırma hesabınızı grafik kullanıcı arayüzünün sağlayabildiğinden daha hızlı yönetebilirsiniz.

 • CPanel erişimine sahip olun
 • Tek tıklamayla yükleyiciler
 • Telefon ve sohbet yoluyla 7/24 destek
 • 30-gün para iade garantisi
 • Normal fiyat 9,49 $ / aylık ancak kullanıcılarımız 3,95 $ / aylık!
 • Just Host ile bugün başlayın!

Ucuz Hosting Derecelendirmesi
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Sadece Hosting Ucuz Hosting İnceleme

sadece ev sahibi hizmeti,

Just Host, küçük bloglar ve web siteleri için paylaşılan barındırma konusunda uzmanlaşmıştır. 4 farklı paylaşılan barındırma planı sunarlar: Basic, Plus, Prime ve Pro. Hangi planı seçerseniz seçin, hesabınız satın alma işleminizden hemen sonra kurulur.

Tüm planlar ölçülmemiş bant genişliğiyle gelir, yani sitenizin tükettiği bant genişliğine göre ücret almazlar. Tüm planlar, hosting hesabınızı yönetmek için en popüler kontrol paneli olan cPanel’i de içerir. CPanel ile, 1 tıklama yükleyicileri, web sitesi oluşturucuları, web sitesi istatistikleri ve daha fazlası dahil olmak üzere sitenizi oluşturmak ve büyütmek için ihtiyacınız olan her şeye erişebilirsiniz..

Planlar, aldığınız depolama alanına, barındırmanıza izin verilen web sitesi sayısına ve ayarlayabileceğiniz e-posta hesabı sayısına bağlı olarak farklılık gösterir.

Prime planı, ölçülmemiş web sitesi alanına sahip sınırsız web sitesi barındırmanıza olanak tanır. Ayrıca, tüm web sitesi dosyalarınızı ve veritabanlarınızı güvenli bir şekilde yedekleyerek size huzur veren Site Backup Pro ile birlikte gelir.

Çevrimiçi bir mağaza açmak istiyorsanız, Pro planını seçmek isteyebilirsiniz. Pro planı, Prime planındaki her şeyin yanı sıra özel bir IP ve SSL sertifikası ile birlikte gelir. SSL sertifikası ile, tarayıcılarının adres çubuğunda yeşil bir asma kilit simgesi görüntüleyerek müşterileriniz arasında güveni artırabilirsiniz.

Just Host tüm hosting planları ile 30 günlük para iade garantisi sunuyor. Barındırma hizmetlerinden tam olarak memnun değilseniz, barındırma hesabınızı iptal edip paranızı geri almayı isteyebilirsiniz.

 • Ölçülmemiş bant genişliği
 • Ücretsiz alan adı kaydı
 • 200 $ ‘a kadar reklam kredisi
 • Pro planı ile ücretsiz SSL ve özel IP
 • Normal fiyat 9,49 $ / aylık ancak kullanıcılarımız 3,95 $ / aylık!
 • Just Host ile bugün başlayın!

Özel Hosting Derecelendirmesi
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Sadece Host Dedicated Hosting İnceleme

Önemli miktarda trafik çeken bir web sitesini veya çok fazla bant genişliği tüketen kaynak ağırlıklı bir uygulamayı barındırmak istiyorsanız, özel bir sunucu barındırma planı seçmek isteyebilirsiniz.

Just Host’un temel avantajı, Just Host’un rakiplerinden farklı olarak hesabınızın hemen anında sağlanabilmesidir. Geliştirilmiş cPanel’lerine ve paylaşılan barındırmadaki tüm araçlara erişeceksiniz.

Yalnızca Host’un özel sunucuları Intel® Xeon işlemciler gibi en iyi bileşenlerle üretilmiştir. Tüm hesap bilgileriniz ve verileriniz RAID 1 aynalı depolama ile korunur.

Yalnızca Host sunucuları yalnızca CentOS’u destekler. Özel bir sunucu barındırma planı satın aldıktan sonra, işletim sisteminize ve sunucuya tam erişim elde edersiniz. OpenStack ve KVM gibi en yeni bulut teknolojilerine dayanan Just Host, sitenizin alabileceği kadar hızlı olmasını sağlayabilir.

Just Host, özel sunucu barındırma için bir aylık ödeme seçeneği belirlemenize izin verirken, daha uzun süreli bir abonelikte büyük bir indirim alırsınız. Tüm özel barındırma planlarında kurulum ücreti alınmaz ve gerekirse SiteLock Güvenliği ve SEO araçları gibi barındırma eklentileri alabilirsiniz.

Just Host’a özel hosting ile, sunucu başına 4 çekirdek, 1000 GB RAID depolama alanı ve dört ila 16 gig kullanılabilir RAM elde edersiniz. İsteklerinizin hızlı bir şekilde yanıtlanacağı ve çözüleceği özel bir destek hattına özel bir erişim elde edersiniz.

Gerekirse mevcut özel sunucunuza kolayca daha fazla depolama alanı ekleyebilirsiniz.

 • Anında hazırlık
 • Kolay depolama yükseltmeleri
 • Gelişmiş cPanel erişimi
 • Özel destek hattı mevcut
 • Normal fiyat 109,99 $ / aylık ancak kullanıcılarımız 79,99 $ / aylık!
 • Just Host ile bugün başlayın!

VPS Derecelendirmesi
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Sadece Host VPS Hosting İnceleme

sadece ev sahibi, vps hosting

Yalnızca Host’un VPS planları, paylaşılan barındırma hizmetinin sağlayabileceğinden daha fazla kaynak gerektiren web siteleri için en uygunudur.

Just Host’un VPS planları ile 2 GB – 8 GB RAM ve 30 GB – 120 GB disk alanı elde edersiniz. KVM hipervizör sanallaştırmalarıyla, satın aldığınız sunucu kaynakları hesabınıza garanti edilir, böylece yüksek trafikli web sitelerini sorunsuz bir şekilde barındırabilirsiniz.

Her VPS yapılandırması, paylaşılan bir barındırma arayüzünde bulunan her şeyin yanı sıra VPS yönetiminiz için özel araçlara sahip gelişmiş cPanel arayüzü ile birlikte gelir. Tek bir girişte birden fazla cPanel hesabını da yönetebilirsiniz.

Çoğu barındırma sağlayıcısının aksine, Just Host, VPS’nizi yalnızca saniyeler içinde sağlayabilir, yani sitenizi çalıştırmak ve çalıştırmak için günlerce veya saatlerce beklemek zorunda kalmazsınız.

Ayrıca CentOS’a tam kök erişimine sahip olacaksınız. Sadece Host’un VPS planları fiyat için sektördeki en iyilerden biridir. Destek personeli ihtiyaç duyduğunuzda size yardımcı olmak için her zaman yanınızda olacaktır.

 • Anında hazırlık
 • Garantili sunucu kaynakları
 • Çok hesaplı yönetim
 • Gelişmiş cPanel erişimi
 • Normal fiyat 29,99 ABD doları / ay ancak kullanıcılarımız 19,99 ABD doları / ay!
 • Just Host ile bugün başlayın!
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me