Web Hosting Merkezi

web barındırma hub logosu


Web Hosting Hub blogcular ve küçük işletmeler için ekonomik web hosting sağlar. 2010 yılında kurulan Web Hosting Hub’ın temel amacı, kurulumu kolay, uygun fiyatlı web barındırma hizmetleri sunmaktır. ISITWP kullanıcıları web hosting planlarında% 56’ya varan indirimlerden yararlanıyor.

Genel Değerlendirme
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Shahzad Saeed’in Uzman İncelememiz:

Web Hosting Hub yeni başlayanlar ve küçük işletmeler için uygun fiyatlı ve kurulumu kolay web hosting planları sunar. Web sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde çalıştırmak ve çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlarlar.

Tüm hosting planları tek bir amaç göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur: yeni başlayanların sitelerini sıkıcı yapılandırmalar olmadan başlatmasını kolaylaştırmak için. Örneğin, bir barındırma planına abone olurken, barındırma hesabınıza WordPress, BoldGrid ve PretaShop’u önceden yükleme seçeneği sunulur, böylece bunları manuel olarak yüklemeniz gerekmez. Bu, WordPress’e mutlak bir başlangıç ​​yapsanız bile, sitenize hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz.

Hosting hesabınızı satın aldıktan sonra, destek ekibi hesabınızı ücretsiz ve kişisel bir katılım oturumunda nasıl ayarlayacağınız konusunda size yol gösterir. Ayrıca, tüm web hosting planları kaliteli trafik çekmek ve işinizi büyütmek için 150 $ değerinde ücretsiz reklam kredisi verir.

Web Hosting Hub, paylaşılan hostingin yanı sıra, WordPress siteleri için çok daha yüksek düzeyde güvenlik sağlayan WordPress hosting de sunmaktadır. Tüm planlar, sunucunuza bir komut satırı kullanarak erişmenizi sağlayan SSH erişimi ile birlikte gelir. Bu şekilde, barındırma hesabınızı grafik kullanıcı arayüzünün sağlayabildiğinden daha hızlı yönetebilirsiniz.

 • Kurulumu kolay barındırma
 • Ücretsiz SSD depolama alanı
 • Ücretsiz WordPress tabanlı web sitesi oluşturucu
 • 90 günlük para iade garantisi
 • Normal fiyat 8,99 $ / aylık ancak kullanıcılarımız 3,99 $ / aylık!
 • Web Hosting Hub’ı bugün kullanmaya başlayın!

Ucuz Hosting Derecelendirmesi
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Shahzad Saeed’in Uzman İncelememiz:

Web Hosting Hub’ın ucuz hosting planları en iyi bloglar ve küçük işletme web siteleri için uygundur. Samimi destek ekibi, kişisel bir katılım çağrısı ile hosting hesabınızı kurmanın her aşamasında size yardımcı olur. 7/24 yardım için ABD merkezli destek ekibini her zaman sayabilirsiniz,.

Tüm ucuz barındırma planları, WordPress, Joomla, Drupal vb.Gibi popüler web sitesi komut dosyaları için 1 tıklama yükleyicileriyle birlikte gelir. Tüm planlar ayrıca sınırsız e-posta adresi ve sınırsız e-posta depolama alanı içerir.

Depolama için, standart eğirme sürücüleri yerine, Web Hosting Hub katı belirtilen sürücüleri (SSD) kullanır. Bu sürücüler okuma / yazma hızını artırır ve sitenizin standart sürücülerden neredeyse 20 kat daha hızlı çalışmasına yardımcı olur.

Web Hosting Hub’ın sunucuları suPHP şifrelemesi ve gelişmiş güvenlik duvarlarıyla korunur. Ücretsiz bir alan adının yanı sıra, siteniz için ücretsiz bir SSL sertifikası da alabilirsiniz. Siteniz için bir SSL sertifikası alarak, ziyaretçilerinizin web sitenizin güvenli olduğunu bilmesini sağlamak için URL’nizin yanında yeşil bir asma kilit simgesi görüntüleyebilirsiniz. Sitenizde bir güvenlik göstergesi varsa, ziyaretçilerinizin size daha fazla güvenme ve sizinle iş yapma olasılığı daha yüksektir.

Web Hosting Hub ayrıca sınırsız disk depolama alanı ve bant genişliği sağlar. Bu, kaynakların tükenmesi konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Bunun yerine, işletmeniz için önemli olan şeylere odaklanabilirsiniz. Kaynaklar sınırsız olarak bildirilse de, gerçek şu ki, küçük bir web sitesinin işletilmesi için kaynak tüketmek zorundasınız. Kullanımı aşarsanız, planınızı yükseltmeniz istenebilir.

Siteniz başka bir platformda barındırılıyorsa, kolayca Web Hosting Hub’a ücretsiz olarak taşıyabilirsiniz. Şirket, sıfır kesinti süresi ile ÜCRETSİZ cPanel ve web sitesi transferleri sunuyor.

 • cPanel kontrol paneli
 • Ücretsiz SSL ve SSD
 • Sınırsız disk alanı, bant genişliği ve e-posta
 • 7/24 ABD Tabanlı Teknik Destek
 • Normal fiyat 8,99 $ / aylık ancak kullanıcılarımız 3,99 $ / aylık!
 • Web Hosting Hub’ı bugün kullanmaya başlayın!

WordPress Hosting Derecelendirmesi
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Shahzad Saeed’in Uzman İncelememiz:

Web Hosting Hub’ın sunucuları, WordPress sitelerinizin daha hızlı yüklenmesini sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır. Sunucuları MySQL 5 ve PHP 5’in en son sürümlerini çalıştırıyor ve en iyi performans için PHP önbelleklemesini kullanacak şekilde yapılandırıldı.

WordPress’in ön kurulumunun yanı sıra, WordPress barındırma planınız ücretsiz bir WordPress tabanlı sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusu BoldGrid içerir. BoldGrid, WordPress ile önceden deneyiminiz olmasa bile yeni sitenizi hızlı bir şekilde başlatmanıza olanak tanır.

Nitro veya Dinamo planıyla, ideal müşterilerinizin bulunduğu yerdeki tercih ettiğiniz veri merkezini seçebilirsiniz. En yakın veri merkezinin seçilmesinin yükleme süresini azalttığı kanıtlanmıştır. Web Hosting Hub’ın doğu ve batı kıyısında iki veri merkezi konumu vardır.

BoldGrid oluşturucu ile kendi başınıza özel bir web sitesi oluşturabilirsiniz, ancak bazı kullanıcılar özel bir WordPress teması oluşturmak için bir tasarımcı kiralamayı tercih eder. Bu kullanıcılar için Web Hosting Hub ayrıca bir dizi özel web tasarım paketi sunar ve ayrıca ilk yılda bir dizi ücretsiz güncelleme içerir.

Yardıma ihtiyacınız olduğunda, ABD merkezli arkadaş canlısı destek ekibi 7/24/365 telefon, canlı sohbet veya e-posta yoluyla size yardımcı olacaktır..

 • Önceden yüklenmiş WordPress
 • Kişisel katılım çağrısı ile web sitesi kurulumu
 • WordPress için optimize edilmiş sunucular
 • SSH erişimi
 • Normal fiyat 8,99 $ / aylık ancak kullanıcılarımız 3,99 $ / aylık!
 • Web Hosting Hub’ı bugün kullanmaya başlayın!
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map