Kód hostingového kupónu A2 (2020)

Hosting A2


A2 Hosting je populárny poskytovateľ webhostingu s vyhradenými, VPS, zdieľanými, predajcami a spravovanými hostingovými plánmi WordPress. Ponúkajú tiež bezplatný certifikát SSL, účet cPanel, neobmedzené úložisko, inštalačné programy WordPress jedným kliknutím a ďalšie. Ako užívateľ IsItWP môžete získať 51% zľavu z ceny pomocou nášho kódu kupónu A2 Hosting!

Využite kód na hosťovanie kupónu A2 – zľava 51% + bezplatný prenos stránok

A2 Hosting je jednou z rýchlych a spoľahlivých hostingových spoločností WordPress na svete. Zameriava sa na rýchlosť a výkonnosť webových stránok a zabezpečuje rýchle načítanie stránky.

A2 Zľavový kód hostingu

Poskytuje automatickú inštaláciu WordPress, predkonfigurované nastavenia zabezpečenia, bezplatné certifikáty SSL, globálne dátové centrá a riešenia vyrovnávacej pamäte. A2 Hosting je ideálnou voľbou pre začiatočníkov až po pokročilých používateľov.

S hostingom WordPress ponúka aj zdieľaný hosting, vyhradený hosting a hostingové plány VPS. Ak by ste radšej strihali priamo k naháňačke a chytili kód kupónu, ísť na to.

Získajte „WordPres Hosting“ s kódom A2 Hosting Discount Code (51% ZĽAVA)

A2 Hosting WordPress Hosting

A2 Hosting má výkonný hostingový plán WordPress zostavený špeciálne pre vaše webové stránky alebo blog. Dodáva sa s 2 možnosťami: Zdieľané WordPress a Spravované WordPress.

Zdieľané WordPress

Plán zdieľaného WordPress je určený pre začiatočníkov a vývojárov. Má 3 cenové možnosti od lite po turbo servery, vďaka čomu je ideálny pre používateľov jedného webu na neobmedzené webové stránky.

Všetky plány prichádzajú s bezplatným certifikátom SSL, neobmedzeným ukladaním a prenosom, bezplatnou migráciou stránok, ľahkým ovládacím panelom a ďalšími.

Spravované WordPress

Hostingový plán Managed WordPress je ideálny pre netechnických používateľov, majiteľov firiem a začiatočníkov s nízkou alebo žiadnou znalosťou kódu. Ponúka tiež 3 cenové plány a môžete si vybrať plán podľa svojich požiadaviek.

Každý plán je dodávaný s viacerými funkciami vrátane ovládacieho panela Plesk, postupovania stránok, bezplatnej licencie Jetpack, nástrojov na migráciu stránok, automatických záloh a ďalších..

A2 Hosting zdieľané / spravované ceny za hosťovanie WordPress: Začína sa na 3,92 $ mesačne.

Získajte hosting WordPress teraz

Získajte zdieľaný hosting s kódom A2 Hosting Coupon (51% ZĽAVA)

Zdieľaný hosting A2

A2 Hosting má plán zdieľaného hostenia pre používateľov, ktorí hľadajú cenovo dostupné riešenie na zdieľaných serveroch. Zdieľaním zdrojov rýchlosť a bezpečnosť webových stránok vôbec neovplyvní.

Rovnako ako všetky ostatné plány hostenia A2, aj tento plán obsahuje bezplatný certifikát SSL, migráciu stránok a ovládací panel. Všetky servery webhostingu sú optimalizované tak, aby fungovali rýchlo a bez problémov.

A2 Hosting Cena zdieľaného hostingu: Začína sa na 2,94 $ mesačne.

Získajte zdieľaný hosting teraz

Získajte „VPS hosting“ s exkluzívnym obchodom A2 Hosting (zľava 50%)

A2 Hosting VPS Hosting

Riešenie VPS (virtuálny privátny server) od A2 Hosting je populárnou službou v hostiteľskom priemysle. Je rozdelená na 3 typy: Core VPS, Spravované VPS, a Nespravovaná VPS.

Core VPS

Hostingový plán Core VPS je plne spravované riešenie hostingu s živou podporou 24/7/365 od odborníkov. Poskytuje tiež root prístup na správu a kontrolu serverov.

Spravované VPS

Spravované hostingové riešenie VPS je veľmi podobné základnému plánu VPS. Poskytuje vám však prístup k ovládaciemu panelu pre správu serverov, čo predbieha jednoduchý plán VPS.

Nespravovaná VPS

Plán Nespravovaná VPS je určený pre vývojárov, ktorí si chcú zvoliť službu Ram, priestor na disku a službu prenosu dát. Je to riešenie priebežného financovania, čo znamená, že budete platiť iba za služby a zdroje, ktoré používate.

Všetky plány VPS sú plne zabezpečené pre softvér, hardvér a sieť. Ak máte akékoľvek otázky alebo otázky, môžete sa obrátiť na ich úžasný tím podpory.

Hosting cien za hosting VPS A2: Začína sa na $ 25 / mesiac.

Získajte hosting VPS teraz

Získajte “Dedikovaný hosting” s exkluzívnym kódom Hosting Hosting Coupon (17% ZĽAVA)

A2 Hosting vyhradený server

Riešenie Dedicated Server by A2 Hosting prichádza v 3 typoch: Nespravované servery, Základné servery, a Spravované servery.

Nespravované servery

Ak ste vývojár a hľadáte robustnejšie riešenie ako VPS, potom vyhradený server A2 Hosting Unmanaged je vhodný pre vaše požiadavky. Je dodávaný v rôznych cenových plánoch a kompletnom serverovom prístupe na hosťovanie vašich webových stránok.

Základné servery

Základné servery alebo vyhradený koreňový server je riadená platforma s prístupom typu root pre vývojárov na riadenie zdrojov servera. Má jednoduchý ovládací panel pre jednoduchú správu účtov.

Spravované servery

Spravované servery sú určené pre podnikové podniky a riešenia elektronického obchodu. Je to plne riadená platforma bez prístupu root, čo znamená, že sa môžete spoľahnúť na úžasný tím odborníkov pri správe servera webhostingu.

Všetky plány vyhradeného servera zahŕňajú bezplatný certifikát SSL, prenosy webov a ďalšie funkcie.

Ceny za hosting na vyhradenom serveri A2: Začína sa na 141,09 USD mesačne.

Získajte vyhradený server

Získajte kód „Hosting hostiteľa“ s kódom zľavy na hosting A2 (ZĽAVA 51%)

A2 Hosting Hosting pre predajcu

Reseller Hosting prostredníctvom A2 Hosting je výkonný, spoľahlivý, bezpečný a vysoko výkonný na hosťovanie neobmedzených webových stránok. Umožňuje vám vytvárať cPanely pre vašich používateľov, aby mohli získať úplné nastavenie svojich webových stránok.

Pri každom pláne získate zadarmo SSL a SSD, ovládací panel WHM, nepretržitú podporu zákazníkov a veľa ďalších užitočných funkcií.

Ceny za hosťovanie predajcu za hosting: Začína sa na 9,80 dolárov / mesiac.

Získajte teraz hosting hostiteľa

dostať 51% OFF na A2 Hosting Premium WordPress Hosting!

Naša dohoda o hostovaní A2 vám poskytne 51% zľavu!

Získajte dohodu »

dostať 51% OFF na A2 Hosting Premium WordPress Hosting!
Nevyžaduje sa žiadny kód. Kliknutím na tlačidlo požiadajte o riešenie.

Choďte na A2HOSTING.COM

Exkluzívny kód hosťovacieho kupónu A2 spoločnosti IsItWP vám poskytne zľavu 51% na ich hostingové plány WordPress. Jednoducho postupujte podľa pokynov nižšie a požiadajte o zľavu!

Najprv navštívte webovú stránku A2 Hosting pomocou nášho odkazu na sprostredkovanie.

Odtiaľ budete musieť kliknúť Začať , ktoré môžete vidieť nad záhybom stránky.

Začať

Ďalej budete presmerovaní na výber názvu domény. Existujú 4 možnosti vrátane registrácie novej domény, prenosu domény z iného registrátora a ďalších.

Vyberte možnosť a zadajte názov domény.

Vyberte názov domény

Kliknite na tlačidlo „Použiť“.

Potom si môžete prezrieť súhrn objednávok a kliknúť na tlačidlo „Pokračovať“.

Zhrnutie objednávky

Kód kupónu sa automaticky použije od okamihu, keď ste navštívili odkaz na sprostredkovanie IsItWP. Ak chcete pokračovať, kliknite na tlačidlo „Checkout“.

Odhlásiť sa

Nakoniec by ste mali zadať svoje osobné údaje, fakturačnú adresu a platobné údaje.

Kompletná objednávka

Kliknutím na tlačidlo „Dokončiť objednávku“ dokončíte nákup. Potom získate prístup k prémiovému hostingu A2 Hosting WordPress.

Dúfame, že vám náš kód kupónu A2 Hosting pomohol. Môžete tiež skontrolovať našu stránku s kupónmi, kde nájdete ďalšie zľavy.

Chcete začať nový web? Nenechajte si ujsť nášho sprievodcu o tom, ako zvoliť najlepšieho registrátora doménových mien.

Uplatnenie kódu hosťovania kupónu A2: Najčastejšie otázky

Tu je niekoľko často kladených otázok o exkluzívnej ponuke A2 Hosting.

Ako môžem získať zľavu na hosting hostingu A2?

Ak ste používateľom IsItWP, získate exkluzívnu 51% zľavu na hosting A2. Zahŕňa tiež bezplatný certifikát SSL, automatickú inštaláciu WordPress, bezplatnú migráciu stránok a nepretržitú zákaznícku podporu.

Ak chcete získať túto úžasnú špeciálnu ponuku A2 Hosting, stačí kliknúť na odkaz na kód zľavy hostingu A2. Ak chcete získať ďalšie podrobnosti, mali by ste skákať nižšie a zistiť, ako používať kód zľavy hostingu A2.

Platí A2 Hosting Hosting poplatky mesačne?

S A2 Hosting získate viac programov a rôzne možnosti platby. Umožňuje vám platiť mesačne a ročne.

A2 Hosting cenových plánov

Vyššie uvedené cenové plány sú ideálne pre všetkých tvorcov CMS alebo webových stránok. Všetky plány sú plne optimalizované pre vysoký výkon a rýchlosť turbo.

Zdieľané a hostiteľské plány WordPress sú venované webovým stránkam WordPress. Majú inú cenovú štruktúru s A2 zľavovým kódom Hosting vo výške 51% na všetky plány.

Poskytuje hosting A2 často ponuky a zľavy?

Tento exkluzívny obchod A2 Hosting je určený pre používateľov IsItWP, ktorý je na obmedzený čas. A2 Hosting ponúka zľavy a ponuky vo sviatočnej sezóne každý rok. Využite výhody tejto špeciálnej ponuky A2 Hosting, aby ste získali plán webhostingu a rýchlo spustili svoje stránky WordPress.

Poskytuje hosting A2 záruku vrátenia peňazí?

Áno, hosting A2 poskytuje záruku vrátenia peňazí.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map