Kod kuponu Bluehost (2020)

Kod rabatowy Bluehost


Szukasz kodu kuponu Bluehost? Jesteś we właściwym miejscu! Bluehost to najpopularniejsza firma hostingowa i oficjalny partner hostingowy rekomendowany przez WordPress. Ma duży udział w rynku i jest znany jako najstarsza firma hostingowa, która rozpoczęła działalność w 1996 roku. Jest to również jedno z tanich rozwiązań hostingowych dla początkujących i początkujących.

Zrealizuj kod kuponu Bluehost – Zaoszczędź do 72% ZNIŻKI + Darmowa domena

W tym artykule pokażemy Ci nasze wyjątkowe oferty Bluehost dla każdej z opcji hostingu. Możesz także dowiedzieć się, jak zrealizować te ekskluzywne kody kuponów Bluehost.

Kliknij dowolną z poniższych opcji hostingu, aby przeczytać więcej szczegółów na temat każdej usługi. Jeśli wolisz od razu przejść do pościgu i pobrać kod kuponu, idź po to.

Uzyskaj „WordPress / Shared Hosting” dzięki kuponowi Bluehost (63% zniżki)

Kod kuponu Bluehost dla hostingu współdzielonego

Plany wspólnego hostingu Bluehost są idealne dla osobistych blogów, małych stron internetowych i małych firm internetowych. Możesz uruchomić swoją witrynę na wspólnym serwerze, na którym hostowane są również inne witryny, dzięki czemu jest dostępna dla wszystkich.

Udostępniana platforma hostingu jest również zarządzana, więc nie musisz się martwić o aktualizacje serwera, prywatność itp. Bluehost traktuje wszystkich klientów z tą samą wartością, co oznacza, że ​​otrzymasz bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL, i inne korzyści z Twojego wspólnego planu hostingowego.

Wspólne ceny hostingu Bluehost / WordPress: Zaczyna się od 2,75 $ / miesiąc.

Pobierz teraz Hosting współdzielony Bluehost

Uzyskaj „VPS Hosting” dzięki ekskluzywnemu kodowi kuponu Bluehost (do 50% zniżki)

Bluehost zniżka VPS Hosting

Virtual Private Server (VPS) to usługa hostingowa Bluehost, która zapewnia dedykowaną przestrzeń dyskową i zasoby serwera na dedykowanym serwerze. Jest to stosunkowo drogi i idealny wybór dla startupów, stron biznesowych i sklepów eCommerce.

Jest bardziej bezpieczny, stabilny i elastyczny niż platforma hostingu współdzielonego. Hosting VPS Bluehost zapewnia pełny dostęp do plików root, co oznacza, że ​​możesz wykonywać polecenia, wprowadzać zmiany w konfiguracji i zarządzać systemem operacyjnym.

Ceny hostingu VPS Bluehost: Zaczyna się od 18,99 USD / miesiąc.

Pobierz teraz Hosting VPS Bluehost

Uzyskaj „Hosting dedykowany” dzięki kodowi promocyjnemu Bluehost (do 42% TANIEJ)

Promocja Bluehost na dedykowanym hostingu

Dedykowane lub premium plany hostingowe są przeznaczone dla firm na poziomie korporacyjnym, wysokiej klasy stron internetowych, dużych sklepów eCommerce i witryn bankowości internetowej. Dzięki dedykowanemu planowi hostingowemu Bluehost masz pełną kontrolę nad zasobami serwera, prywatnością i bezpieczeństwem.

Pozwala wykonać dowolną akcję na serwerze bez wpływu innych użytkowników. Hosting dedykowanego serwera nie jest współużytkowany z żadnym innym użytkownikiem, co odróżnia go od wspólnych planów hostingowych i VPS.

Bluehost Dedykowane ceny hostingu: Zaczyna się od 79,99 USD / miesiąc.

Uzyskaj teraz dedykowany hosting Bluehost

Uzyskaj „zarządzany hosting WordPress” dzięki wyjątkowej ofercie Bluehost (33% zniżki)

Kupon Bluehost dla zarządzanego hostingu WordPress

Zarządzany hosting WordPress przez Bluehost to profesjonalny plan dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. Posiada kilka funkcji, które pozwalają zarządzać SEO, mediami społecznościowymi i ruchem e-mail w jednym panelu. Integruje Google Analytics z obszarem administracyjnym WordPress, aby wyświetlać szczegółowe informacje codziennie, co tydzień, co miesiąc i co rok.

Jest to w pełni zarządzana platforma dla użytkowników WordPress z automatycznymi aktualizacjami, poprawioną szybkością witryny, instalacjami i nie tylko. Otrzymasz również profesjonalnego eksperta, który poprowadzi Cię przez cały proces konfigurowania konta Bluehost, WordPress i tworzenia stron w Twojej witrynie.

Bluehost Zarządzane ceny hostingu WordPress: Zaczyna się od 19,95 $ / miesiąc.

Pobierz teraz Hosting WordPress firmy Bluehost

Uzyskaj „WooCommerce Hosting” dzięki kuponowi Bluehost (do 72% taniej)

Kod kuponu Bluehost dla WooCommerce

WooCommerce Hosting firmy Bluehost to dedykowany plan tworzenia bezpiecznych sklepów internetowych, które można w pełni dostosowywać i elastycznie. Działa płynnie z zarządzaniem zapasami, bezpiecznymi płatnościami, zarządzaniem wysyłką i podatkami.

Możesz wybrać plan hostingowy WooCommerce, a Bluehost zajmie się resztą. Zapewni Ci instalację WordPress, instalację wtyczki WooCommerce oraz WooCommerce SSL dla bezpiecznych transakcji. Proces działa szybciej, niż można sobie wyobrazić, i możesz natychmiast skonfigurować sklep internetowy.

Ceny hostingu WooCommerce Bluehost: Zaczyna się od 3,95 $ / miesiąc.

Pobierz teraz Hosting WooCommerce Bluehost

Dostać 65% POZA na Bluehost Hosting + DARMOWA Domena

Kliknij link polecający Bluehost od IsItWP, aby uzyskać ekskluzywną zniżkę 65%.

Uzyskaj kupon »

Dostać 65% POZA na Bluehost Hosting + DARMOWA Domena
Kod nie jest wymagany. Kliknij przycisk, aby ubiegać się o ofertę.

PRZEJDŹ DO BLUEHOST.COM

Użytkownicy IsItWP mogą ubiegać się o wyjątkową zniżkę Bluehost w wysokości 65% dzięki bezpłatnej domenie na hostingu WordPress. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby uzyskać maksimum korzyści z tej niesamowitej wyjątkowej oferty Bluehost.

Aby rozpocząć, musisz odwiedzić witrynę hostingową Bluehost. Stamtąd musisz kliknąć Zaczynaj przycisk.

Kod rabatowy Bluehost

Następnie musisz wybrać plan hostingowy. Możesz uzyskać oferty Bluehost na 3 plany: Podstawowy, Plus, i Choice Plus.

Kliknij na Wybierz przycisk w planie, który chcesz kupić.

Wybierz plan hostingowy

Następnie musisz zarejestrować nazwę domeny. Kupon domeny Bluehost nie jest potrzebny – Twoja darmowa domena jest uwzględniona. Możesz także wybrać istniejącą nazwę domeny. Pozwala także pominąć ten krok i przejść do strony kasy.

Bluehost Darmowa Domena

Na koniec powinieneś utworzyć konto w Bluehost, aby sfinalizować zakup. Zostaniesz zapytany o twoje imię i dane kontaktowe.

Utwórz konto

Po dodaniu wszystkich szczegółów przewiń w dół, aby potwierdzić informacje o pakiecie hostingowym.

Informacje o pakiecie

Po zweryfikowaniu szczegółów pakietu hostingowego przewiń w dół, aby dodać informacje o płatności.

Informacje o płatności Bluehost

Kliknij na Zatwierdź przycisk, aby sfinalizować zakup.

Mamy nadzieję, że nasz kod kuponu Bluehost był pomocny! Możesz również sprawdzić naszą stronę z kuponami, aby uzyskać więcej zniżek.

Jeśli chcesz założyć nową witrynę, nie przegap naszego przewodnika na temat wyboru najlepszego rejestratora nazw domen.

Realizacja kodu kuponu Bluehost: często zadawane pytania

Oto niektóre z najczęściej zadawanych pytań na temat naszej zniżki Bluehost.

Jak mogę uzyskać zniżkę na Bluehost Hosting?

Jeśli jesteś użytkownikiem IsItWP, otrzymasz ekskluzywną 65% zniżkę na hosting Bluehost. Obejmuje również bezpłatną domenę, bezpłatny certyfikat SSL, instalację WordPress 1 kliknięciem oraz obsługę klienta 24/7.

Kod rabatowy Bluehost

Wystarczy kliknąć link do kodu rabatowego Bluehost, aby uzyskać tę niesamowitą specjalną ofertę Bluehost.

Czy miesięczna opłata za hosting hosta Bluehost?

Dzięki Bluehost masz wiele opcji płatności. Pozwala płacić przez 12 miesięcy, 24 miesiące i 36 miesięcy. Im więcej miesięcy zapłacisz, tym otrzymasz dodatkową zniżkę na wszystkie plany.

Wybór pakietu

Jeśli wybierzesz plan 36 miesięcy, powinieneś wiedzieć, że nazwa domeny i certyfikat SSL są bezpłatne tylko przez pierwszy rok (12 miesięcy). Szukasz kuponu na odnowienie Bluehost? Aby kontynuować usługę bez przerwy, musisz zapłacić za nazwę domeny i certyfikat SSL od drugiego roku.

Czy Bluehost często oferuje oferty i rabaty?

Ta wyjątkowa oferta Bluehost jest przeznaczona dla użytkowników IsItWP, która jest ograniczona czasowo. Bluehost co roku oferuje zniżki i oferty w okresie wakacyjnym. Skorzystaj z tej specjalnej oferty Bluehost, aby uzyskać plan hostingowy i szybko uruchomić witrynę WordPress.

Czy Bluehost oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy??

Tak, przy każdej wyjątkowej ofercie Bluehost otrzymasz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me