Kód kupónu SiteGround (2020)

Kód kupónu SiteGround


SiteGround je známa hostingová spoločnosť WordPress s viacerými dátovými centrami a rozpočtovými plánmi. Server pre svoju stránku si môžete vybrať z ktoréhokoľvek z ich 3 dátových centier po celom svete. Pre používateľov IsItWP ponúkajú 70% zľavu z plánu spustenia. Ak hľadáte hosting s optimalizovanými webovými servermi a svetovo známou zákazníckou podporou, potom SiteGround môže byť vašou prvou voľbou.

Využite kód kupónu SiteGround – zľava 70% + doména ZDARMA

SiteGround poskytuje výkonné riešenia pre hosťovanie a vývoj webových stránok. Dodáva sa s niekoľkými službami vrátane prenosu webových stránok, vývoja webových aplikácií, správy a údržby WordPress a preferovaných nástrojov spolupráce.

Zľavový kód SiteGround

S programom SiteGround získate viac typov hostenia, vrátane hostenia WordPress, webhostingu, WooCommerce hostingu, cloudového hostingu, dedikovaných serverov a podnikového hostingu..

Všetky plány prichádzajú s bezplatným certifikátom SSL, bezplatnou službou Cloudflare CDN, dennými zálohami, e-mailovými účtami, tvorcom webových stránok a živou zákazníckou podporou 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Kliknutím na niektorú z nižšie uvedených možností hostenia získate ďalšie informácie o každej službe. Ak by ste radšej strihali priamo k naháňačke a chytili kód kupónu, ísť na to.

Získajte kód „WordPress Hosting“ s kódom kupónu SiteGround (zľava 70%)

Kód kupónu SiteGround pre program WordPress Hosting

SiteGround ponúka plne spravované hostingové riešenie WordPress. Je cenovo dostupný pre začiatočníkov a prichádza s množstvom užitočných funkcií a nástrojov na denné zálohovanie, postupovanie, e-maily atď.

Poskytuje 3 plány: Začiatok, GrowBig, a GoGeek. S plánom Po spustení môžete hostiť 1 webovú stránku, ale ostatné plány vám umožňujú hosťovať neobmedzené webové stránky. Každý plán má iný webový priestor a mesačné rozdelenie návštevníkov.

Cena za hosting na platforme WordPress: Začína sa na 3,95 dolárov mesačne.

Získajte hosting WordPress teraz

Získajte webhosting s exkluzívnym kódom kupónu SiteGround (70% ZĽAVA)

SiteGround sa zaoberá webhostingom

Programy SiteGround Web Hosting sú určené pre webové stránky na mieru. Ponúka viac balíkov pre začiatočníkov a pokročilých používateľov s vynikajúcimi funkciami na okamžité spustenie vašich webových stránok.

Medzi najvýznamnejšie funkcie patrí ľahká správa stránok, správa domén, spoľahlivá e-mailová služba, ultrarýchla rýchlosť, prvotriedna bezpečnosť a ďalšie. Je tiež dodávaný s nástrojmi na vytváranie webových stránok na jednoduché nastavenie stránky.

Ceny za webový hosting: Začína sa na 3,95 dolárov mesačne.

Získajte webhosting teraz

Získajte „WooCommerce Hosting“ pomocou špeciálnej ponuky SiteGround (zľava 70%)

Kód zľavy SiteGround pre hosting WooCommerce

SiteGround poskytuje spravovaný hosting WooCommerce na nastavenie vášho internetového obchodu na rýchlych a spoľahlivých serveroch. Pomáha vám migrovať webovú stránku WooCommerce z iných platforiem na SiteGround pomocou ich doplnku na mieru.

Rovnako ako ktorýkoľvek z ich plánov získate inteligentné možnosti ukladania do vyrovnávacej pamäte a bezplatné CDN služby Cloudflare. Dodáva sa s predinštalovaným bezplatným certifikátom SSL, dennými zálohami a automatickými aktualizáciami zdrojov WordPress a WooCommerce.

Cena za hosting na webe WooCommerce: Začína sa na 3,95 dolárov mesačne.

Získajte hosting spoločnosti WooCommerce teraz

SiteGround „Cloud Hosting“ sa začína na $ 80 / mesiac

SiteGround hostingový kupón pre Cloud Hosting

Cloud Hosting riadený serverom SiteGround je vysoko flexibilný a prispôsobiteľný na hosťovanie všetkých vašich webových stránok. Dodáva sa so zdrojmi súkromného servera pre používateľov základnej úrovne na webových stránkach veľkých firiem.

Správa a škálovanie pamäte RAM alebo procesora je jednoduché na jedno kliknutie. Vďaka dynamickému ukladaniu do pamäte cache vám umožní sedieť a relaxovať, zatiaľ čo server získa automatickú optimalizáciu výkonu.

Cena za hosting na serveri Cloud Cloud: Začína sa na 80 $ mesačne.

Získajte cloud hosting teraz

Získajte „Enterprise Hosting“ s programom SiteGround

SiteGround sa zaoberá Enterprise Hosting

SiteGround Enterprise Hosting je špeciálne vyrobený pre pokročilých používateľov a webové stránky veľkých firiem. Je plne riadený tímom odborníkov, ktorí sa dobre starajú o vašu hostingovú infraštruktúru.

Funguje na serveroch Linux a poskytuje prvotriednu podporu na prispôsobenie podnikového hostingu. Môžete tiež získať vlastný vývojový postup na integráciu svojich riešení.

Tvorba cien za hosting na stránkach: V prípade tohto plánu sa musíte spojiť s predajným tímom SiteGround, aby ste mohli upraviť ceny.

Získajte Enterprise Hosting teraz

„Dedikovaný serverový hosting“ s programom SiteGround začína od 269 USD mesačne

Kupón SiteGround pre vyhradený hosting

Dedikovaný server SiteGround je určený pre používateľov, ktorí hľadajú viac ako riešenie VPS. Je to prémiový hosting s vysoko výkonnou zostavou spravovanou odborníkmi siete SiteGround.

Nastavenie vyhradeného servera zahŕňa automatické aktualizácie, postupovanie, WP-CLI, integráciu Git a ďalšie. Spravuje sa ľahko pomocou programu cPanel, WHM a ďalších užitočných nástrojov.

Cena za hosting na serveri Cloud Cloud: Začína sa na 269 $ mesačne.

Získajte vyhradený serverový hosting teraz

dostať 70% OFF Hosting na webe (exkluzívny obchod)

Ak chcete získať exkluzívnu zľavu na hostenie, kliknite na odkaz na sprostredkovanie kupónov SiteGround od spoločnosti IsItWP.

Získajte kupón »

dostať 70% OFF Hosting na webe (exkluzívny obchod)
Nevyžaduje sa žiadny kód. Kliknutím na tlačidlo požiadajte o riešenie.

Choďte na SITEGROUND.COM

Na váš webhosting môžete získať 70% zľavu s kupónovým kódom SiteGround spoločnosti IsItWP v pláne ich spustenia. Postupujte podľa našich pokynov krok za krokom nižšie a požiadajte o maximálne zľavy na hosting SiteGround pomocou nášho exkluzívneho zľavového kódu SiteGround.

Jednoducho prejdite na web SiteGround. Musíte prejsť nadol a kliknite na ikonu Získajte plán gombík.

Zľavový kód SiteGround

SiteGround ponúka našim používateľom exkluzívnu 70% zľavu na všetky hostovacie plány WordPress. Začať s vytváraním prvého webu je úžasné.

Teraz by ste mali zadať názov svojej domény (napríklad www.yourwebsite.com alebo isitwp.com) a kliknúť na ikonu pokračovať gombík.

Poznámka: Ak už doménu máte, môžete pokračovať zadaním tejto domény.

Vyberte doménu, ak sa chcete zaregistrovať na svojom webhostingovom kupóne

Po výbere názvu domény a plánu hostenia je potrebné pridať informácie o účte a vaše kontaktné údaje.

Informácie o účte

Ďalej by ste mali prejsť nadol a zadať klienta a informácie o platbe, aby ste mohli pokračovať.

Zaplaťte pomocou kódu kupónu Siteground

Klikni na Zaplatiť teraz a zakúpili ste fantastickú dohodu o hosťovaní od spoločnosti SiteGround.

Dúfame, že ste náš kód kupónu SiteGround považovali za užitočný. Môžete tiež skontrolovať našu stránku s kupónmi, kde nájdete ďalšie zľavy.

Ak hľadáte spustenie nového webu, nenechajte si ujsť nášho sprievodcu o tom, ako zvoliť najlepšieho registrátora doménových mien.

Uplatňovanie kódu kupónu SiteGround: FAQs

Tu je niekoľko často kladených otázok týkajúcich sa exkluzívnej ponuky SiteGround.

Ako môžem získať zľavu na hostingu SiteGround?

Ak ste používateľom IsItWP, získate exkluzívnu 70% zľavu na SiteGround. Zahŕňa tiež bezplatnú doménu, bezplatný certifikát SSL, inštaláciu WordPress jedným kliknutím a zákaznícku podporu nepretržite.

Ak chcete získať túto úžasnú špeciálnu ponuku, stačí kliknúť na odkaz na zľavu SiteGround. Ak chcete získať ďalšie podrobnosti, mali by ste skákať nižšie a zistiť, ako používať zľavový kód SiteGround.

Účtuje sa služba SiteGround Hosting mesačne?

S programom SiteGround získate viac možností platby. Umožňuje vám platiť za 1 mesiac, 12 mesiacov, 24 mesiacov a 36 mesiacov. Po ďalších mesiacoch, ktoré sa rozhodnete zaplatiť, získate ďalšiu zľavu na všetky plány.

Hostingové plány SiteGround

Ak sa rozhodnete pre 36 mesačný plán, mali by ste vedieť, že názov domény a certifikát SSL sú zadarmo iba pre prvý rok (12 mesiacov). Ak chcete pokračovať v službe bez prerušenia, musíte za druhý rok zaplatiť za názov domény a certifikát SSL.

Poskytuje SiteGround často zľavy a zľavy?

Táto dohoda SiteGround je určená pre používateľov IsItWP, ktorá je na obmedzený čas. SiteGround ponúka zľavy a ponuky vo sviatočnej sezóne každý rok. Využite tento hostingový kupón SiteGround a získajte webový hostingový plán a rýchlo spustite svoje stránky WordPress.

Ponúka SiteGround záruku vrátenia peňazí?

Áno, s každou exkluzívnou dohodou SiteGround získate 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me