Kód tekutého webového kupónu (2020)

Kvapalný webový zľavový kód


Liquid Web je popredná riadená hostingová spoločnosť na trhu. Ich hostingové služby sú výslovne optimalizované pre populárne aplikácie, ako sú WordPress, WooCommerce, prémiový obchodný e-mail a ďalšie. Ako používateľ IsItWP získate exkluzívnu zľavu 69% za prvé tri mesiace predplatného. Ak chcete využívať túto obrovskú zľavu, musíte použiť náš kupónový kód.

Uplatnite kód tekutého webového kupónu – ušetrite až 69% S + SSL zadarmo

V tomto článku vám ukážeme naše exkluzívne ponuky Liquid Web pre každú z možností hostenia webu. Môžete tiež zistiť, ako uplatniť tieto exkluzívne kódy kupónov Liquid Web.

Kliknutím na niektorú z nižšie uvedených možností hostenia získate ďalšie informácie o každej službe. Ak by ste radšej strihali priamo k naháňačke a chytili kód kupónu, ísť na to.

Získajte „Spravovaný hosting WordPress“ pomocou kódu Liquid Web Coupon Code (69% ZĽAVA)

Kvapalný webový zľavový kód

Spravovaný hosting WordPress od spoločnosti Liquid Web je obľúbený pre svoju spoľahlivú službu, rýchlu podporu naživo, automatické aktualizácie, pracovné prostredia, skvelé úložisko, jednoduché nastavenie, úplný prístup na server a ďalšie.

S každým plánom získate automaticky certifikát SSL nakonfigurovaný na svoje stránky. Poskytuje neobmedzený počet zobrazení návštev / stránok, automatizované denné zálohovanie, vývojárske nástroje, nastavenie aplikácií / softvéru a personalizované dátové centrá.

Kvapalná webová riadená cena za hosting WordPress: Začína sa na 8,99 $ mesačne.

Získajte Managed WordPress Hosting teraz

Získajte „VPS hosting“ prostredníctvom exkluzívneho obchodu s tekutými webmi (od 19,99 dolárov)

Kvapalný webový VPS hosting

VPS Hosting od Liquid Web je populárne webhostingové riešenie postavené ideálne pre umiestnenie neobmedzených webových stránok. Dodáva sa s lokálnymi zálohami, DDoS útokom, vyhradenou IP adresou, Cloudflare CDN a ďalšími.

Plán VPS má integrovanú bránu firewall a pokročilé zabezpečenie servera, aby boli vaše webové stránky chránené pred škodlivými aktivitami. Poskytuje tiež prístup typu root na úplné prispôsobenie nastavení servera.

Ceny za hosting na tekutej webovej VPS: Začína sa na 19,99 $ mesačne.

Získajte hosting VPS teraz

Získajte špeciálny obchod s tekutými webmi (vyhradený hosting) (od 149 USD)

Kvapalný webový serverový hosting

Dedicated Server Hosting by Liquid Web je plne spravovaná hostingová služba s vysokým výkonom a najvyššou úrovňou zabezpečenia. Dodáva sa s výkonnými serverovými prostriedkami pre nastavenia systému Linux aj Windows.

Každý vyhradený server je kompatibilný s PCI a je chránený bránou firewall. Liquid Web tiež poskytuje hodnotenie zraniteľnosti a ochranu webových aplikácií, aby vám umožnil hosťovať vaše webové stránky a aplikácie v bezpečnom prostredí.

Kvapalná webová hostingová cena: Začína sa na 149 $ mesačne.

Získajte vyhradený hosting teraz

Získajte „WooCommerce Hosting“ prostredníctvom riešenia Liquid Web Deal (od 39 dolárov)

Liquid Web WooCommerce Hosting

WooCommerce Hosting od spoločnosti Liquid Web je kompletný balík, ktorý obsahuje viac ako 1 000 tém elektronického obchodu, variácie produktov, katalógy produktov, komplexné doplnky a oveľa viac.

S hostingovým plánom WooCommerce tiež môžete zvýšiť svoje konverzie, spravovať inventár obchodu, pridávať kupóny a ponuky, vkladať obrázky produktov a vytvárať účty zamestnancov. Ponúka vstavanú podporu SEO, ktorá pomáha hodnotiť vaše webové stránky elektronického obchodu.

Ceny za hosting na webe WooCommerce: Začína sa na $ 39 / mesiac.

Získajte hosting spoločnosti WooCommerce teraz

dostať 69% OFF v pláne hostenia Liquid Web

Použite náš kód kupónu Liquid Web a získajte 69% zľavu na hosting WordPress.

Získať kód “

dostať 69% OFF v pláne hostenia Liquid Web
skopírujte kód uvedený nižšie a vložte ho pri platbe:

WPBEGINNER69OFF

Choďte na LIQUIDWEB.COM

Exkluzívny kód Liquid Web kupon IsItWP vám ušetrí 69% z prvých troch mesiacov na spravovanom pláne hostenia WordPress. Jednoducho postupujte podľa pokynov nižšie, aby ste využili tento kód kupónu Liquid Web a využili maximálnu zľavu počas prvých troch mesiacov.

Najprv kliknite na odkaz Odkaz na tekutý web na tejto stránke. Zľava sa automaticky použije na váš nákup.

Teraz budete presmerovaní na exkluzívne Zľava WPBeginner na webovej stránke Liquid.

Kvapalný webový zľavový kód

Posuňte zobrazenie nadol do sekcie tvorby cien a plánov. K dispozícii sú 2 plány: osobné a nezávislý

Musíte vybrať plán a kliknúť na tlačidlo „Objednať teraz“. Na tejto stránke môžete vybrať aj najbližšie dátové centrum.

Dokončiť objednávku

Ďalej sa zobrazí prihlasovacia stránka. Pridajte svoje údaje a vytvorte si účet, aby ste prešli na stránku pokladní.

Stránka registrácie

Teraz musíte zadať názov svojej domény a kliknúť na ikonu Ďalšie gombík.

Zadajte názov domény

Potom sa zobrazí fakturačná stránka. Musíte zadať svoje meno, číslo, adresu, podrobnosti o spoločnosti a údaje o kreditnej karte.

Fakturačná stránka

Klikni na Ďalšie na kontrolu vašej objednávky a dokončenie nákupu.

Dúfame, že vám náš kód Liquid Web kupon pomohol. Môžete tiež skontrolovať našu stránku s kupónmi, kde nájdete ďalšie zľavy.

Ak hľadáte spustenie nového webu, nenechajte si ujsť nášho sprievodcu o tom, ako zvoliť najlepšieho registrátora doménových mien.

Uplatňovanie kódu tekutého webového kupónu: Najčastejšie otázky

Tu je niekoľko často kladených otázok týkajúcich sa exkluzívneho riešenia Liquid Web.

Ako môžem získať zľavu na tekutý webhosting?

Ak ste používateľom IsItWP, získate exkluzívnu 69% zľavu na hosting tekutých webových stránok. Zahŕňa tiež bezplatný certifikát SSL a nepretržitú zákaznícku podporu v telefóne, e-maile a chate.

Kvapalný webový zľavový kód

Stačí kliknúť na odkaz na zľavový kód Liquid Web, aby ste dostali túto úžasnú špeciálnu ponuku Liquid Web.

Účtuje sa tekutý webhosting mesačne?

S Liquid Web získate viac platobných možností. Umožňuje vám platiť mesačne a 12 mesiacov. Pri niektorých programoch môžete platiť aj 24 mesiacov a ušetriť peniaze. Čím viac mesiacov zaplatíte, získate ďalšiu zľavu na všetky plány.

Poskytuje Liquid Web často ponuky a zľavy?

Táto exkluzívna dohoda o tekutom webe je určená pre používateľov IsItWP, ktorá je na obmedzený čas. Liquid Web ponúka zľavy a ponuky v sezóne dovolenky každý rok. Využite výhody tejto špeciálnej ponuky pre Liquid Web a získajte webhostingový plán a rýchlo spustite svoje stránky WordPress.

Ponúka Liquid Web záruku vrátenia peňazí?

Áno, so zdieľaným hostingovým plánom spoločnosti Liquid Web získate 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Neexistujú však žiadne pravidlá pre vrátenie platby za hosťovanie VPS, hosting vyhradeného servera a ďalšie plány.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me