Купонний код HostGator (2020)

Код знижки HostGator


Шукаєте код купона HostGator? Ви в потрібному місці! HostGator – це чудовий вибір веб-хостингу, що пропонує встановлення WordPress в один клік, 99,9% гарантії та 24/7 підтримку. Вони дозволяють неймовірно легко створити високоефективний та надійний сайт. Найкраще, що IsItWP створив для вас угоду, запропонувавши 62% промо-код HostGator виключно для наших користувачів.

Клацніть тут, щоб розпочати роботу з HostGator сьогодні, або продовжуйте читати докладнішу інформацію про те, як викупити свій код купона HostGator.

Викупіть код купона HostGator та отримайте 62% знижки + безкоштовний домен

HostGator відомий своєю надійністю та гнучкістю в хостинговій галузі. Йому довіряють найкращі блоги, такі як WPBeginner, PCMag тощо.

Код знижки HostGator

З кожним планом ви отримуєте безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та багато іншого. Він пропонує декілька типів хостингу, включаючи спільний хостинг, хостинг WordPress, VPS хостинг, спеціалізований хостинг сервера та хостинг реселлерів.

HostGator також пропонує повністю гнучку програму для перетягування веб-сайтів. Це зручно для мобільних пристроїв і просте у використанні, що спрощує налаштування веб-хостингу та запуск вашого веб-сайту.

Якщо ви краще вирізаєте прямо на погоню і захопите код купона, дій.

Отримайте “WordPress хостинг” за допомогою купонного коду HostGator (знижка 75%)

HostGator WordPress хостинг

WordPress хостинг, керований HostGator, – це швидкий, надійний та надійний. Він складається в 3 планах: Стартер, Стандартний, і Бізнес.

План стартера – це базовий план, який дозволяє розмістити 1 веб-сайт. За допомогою стандартного плану ви можете розмістити 2 сайти, а в бізнес-плані є місце для 3-х сайтів. Кожен план має різний простір для зберігання, резервне копіювання та пропускну здатність.

Ціни на хостинг WordPress HostGator: Починається від $ 2,64 / місяць.

Отримайте хостинг WordPress зараз

Отримайте “VPS хостинг” за допомогою ексклюзивного коду купона HostGator (до 75% знижки)

Хостинг VPS хостинг

VPS хостинг від HostGator – це кероване Linux-хостинг. Він повністю налаштовується за допомогою доступу до коренів, спеціальних установок та конфігурації з хостингом вашого віртуального приватного сервера.

Він має декілька шарів безпеки, максимальну надійність сервера, захист даних та масштабованість. Ви можете почати з невеликого сервера і масштабувати його до великого з ростом вашого бізнесу.

Ціни на хостинг VPS HostGator: Починається від $ 19,95 / місяць.

Отримайте хостинг VPS зараз

Отримайте “Виділений хостинг” за допомогою промо-коду HostGator (до 37% знижки)

Виділений сервер HostGator

План хостингу виділеного сервера HostGator, що управляється, – це найкраще рішення для вашого підприємства та великих веб-сайтів. Він надає вам доступ до повних ресурсів і забезпечує гнучкі конфігурації сервера.

Він також має захист від DDoS, брандмауер на основі IP, центри обробки даних Tier-3 тощо. Для серверів Linux ви отримаєте cPanel та WHM для управління своїми веб-сайтами. А для серверів Windows ви отримаєте панель управління Plesk та WebMatrix для управління веб-сайтами.

Ціни на хостинг-сервер, призначений для сервера HostGator: Починається зі $ 118,99 / місяць.

Отримайте виділений сервер хостингу зараз

Отримайте “Спільний веб-хостинг” за допомогою промо-коду HostGator (до 62% знижки)

Спільний хостинг HostGator

Плани спільного хостингу HostGator доступні для одного домену та необмежених доменів. Він постачається з встановленням WordPress в один клік, безкоштовними перекладами веб-сайтів, безкоштовним доменом на 1 рік та безкоштовним сертифікатом SSL.

Він також пропонує розробник веб-сайтів, який допоможе вам налаштувати веб-сайт. Ви також можете використовувати чат 24/7 в реальному часі для будь-яких запитів або питань.

Ціни на спільний хостинг HostGator: Починається від $ 2,64 / місяць.

Отримайте спільний хостинг зараз

Отримайте “Хостинг-посередник” за допомогою спеціальної пропозиції HostGator (до 33% знижки)

Хостинг-реселлер хостинг

HostGator Reseller Hosting пропонує великі плани заробляти гроші в Інтернеті, приймаючи своїх клієнтів. Він постачається з усіма інструментами, необхідними для управління хостингом веб-сайтів реселерів, включаючи WHM, cPanel та програмне забезпечення для виставлення рахунків.

Незалежно від того, чи ви дизайнер чи розробник, ви можете використовувати хостингову платформу торговельних посередників HostGator для збільшення своїх клієнтів. Це гнучкість в розподілі ресурсів і легко масштабування до масштабного плану, коли це необхідно.

Ціни на хостинг посередника HostGator: Починається від $ 19,95 / місяць.

Отримайте хостинг-реселлер зараз

Отримайте 62% ВИКЛ всіх планів хостингу HostGator

Дотримуйтесь рекомендації IsItWP з кодом купона HostGator, щоб отримати знижку на обраний вами план хостингу.

Отримати код “

Отримайте 62% ВИКЛ всіх планів хостингу HostGator
скопіюйте код нижче та вставте при оформленні замовлення:

WPBEGINNER

ПОВЕРНУТИСЯ ДО HOSTGATOR.COM

Ексклюзивний код купона HostGator IsItWP економить 62% від загальних витрат на їх швидкий та надійний хостинг. Просто виконайте наведені нижче інструкції, щоб скористатися цим кодом купона HostGator та скористатися максимальною знижкою на HostGator.

Спочатку потрібно відвідати веб-сайт HostGator. Оскільки ви користувач IsItWP, знижка буде автоматично застосована до вашої покупки.

Натисніть на Починай зараз кнопка.

Код знижки HostGator

Він перенесе вас до розділу про ціни. Є 3 плани: Штрихування, Дитина, і Бізнес. Виберіть план і натисніть на Придбайте зараз кнопка для продовження.

Купони HostGator

Далі ви побачите сторінку оформлення замовлення.

В Введіть свій домен введіть URL-адресу вашого веб-сайту (наприклад, www.isitwp.com). Якщо ви ще не вибрали домен, не пропустіть цей список кращі генератори доменних імен.

Виберіть домен

Тепер вам потрібно прокрутити вниз, щоб додати ім’я користувача та контактний контакт за допомогою наведених нижче інструкцій у кожному полі. Це допоможе визначити вашу власність при зверненні в службу підтримки клієнтів.

Виберіть план хостингу

Після цього слід ввести свої платіжні дані та платіжну інформацію.

переконайтеся, що промо-код хост-організатора застосовано до платіжних даних

Оскільки ви правильно дотримуєтесь наших інструкцій, код купона HostGator застосовується автоматично.

Додати код купона Hostgator

Натисніть на Оформити замовлення зараз кнопку, щоб завершити покупку.

Ми сподіваємось, що наш код купона HostGator був корисним. Ви також можете перевірити нашу сторінку купонів, щоб отримати більше знижок.

Якщо ви хочете створити новий веб-сайт, не пропустіть наш посібник, як вибрати найкращого реєстратора доменних імен.

Викуп коду купона HostGator: поширені запитання

Ось деякі часто задані питання щодо ексклюзивної угоди HostGator.

Як я можу отримати знижку на хостинг HostGator?

Якщо ви користувач IsItWP, ви отримаєте ексклюзивну знижку 62% на веб-хостинг HostGator. Він також включає безкоштовний домен на 1 рік, безкоштовний сертифікат SSL, установку WordPress у 1 клік та підтримку клієнтів 24/7 в реальному часі..

Вам просто потрібно натиснути на посилання на код знижки HostGator, щоб отримати цю дивовижну спеціальну угоду HostGator. Для отримання більш детальної інформації вам слід скочити нижче, щоб дізнатися, як використовувати код знижки HostGator.

Чи приймає HostGator щомісяця?

З HostGator ви отримуєте кілька варіантів оплати. Це дозволяє вам платити за 1 місяць, 3 місяці, 6 місяців, 12 місяців, 24 місяці та 36 місяців. Чим більше місяців ви вирішите платити, тим більше знижок отримаєте на всі плани.

Цикл виставлення рахунків HostGator

Якщо ви обираєте план на 36 місяців, то вам слід знати, що доменне ім’я та сертифікат SSL безкоштовні лише перший рік (12 місяців). Щоб продовжувати послугу безперервно, вам потрібно заплатити за доменне ім’я та сертифікат SSL з другого року та достроково.

Чи надає HostGator пропозиції та знижки часто?

Ця ексклюзивна угода HostGator призначена для користувачів IsItWP, що є обмеженим часом. HostGator пропонує знижки та пропозиції у сезон відпусток щороку. Скористайтеся цією спеціальною угодою HostGator, щоб отримати план веб-хостингу та швидко запустити ваш сайт WordPress.

Чи пропонує HostGator гарантію повернення грошей?

Так, HostGator пропонує 45-денну гарантію повернення грошей на всі плани.

Чи дає HostGator безкоштовне доменне ім’я?

Так, ви отримаєте безкоштовне доменне ім’я з нашим кодом купона HostGator.

Чи включає HostGator електронну пошту?

Так, ви можете встановити професійну адресу електронної пошти за допомогою свого безкоштовного домену.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map