Bezplatný nástroj na analýzu e-mailových adries

Ako funguje náš analyzátor predmetových e-mailov

Náš e-mailový analyzátor predmetov vám umožňuje písať neodolateľné riadky predmetov, vďaka ktorým sa vaše e-maily otvárajú a čítajú. Takto funguje náš nástroj.


Krok 1: Zadajte predmet e-mailu

Ak chcete zistiť, aký je váš predmet e-mailu s možnosťou kliknutia, odošlite požadovaný riadok s predmetom analýzy na analýzu.

Krok 2: Skontrolujte svoj predmet e-mailu

Po odoslaní vášho predmetu sa zobrazí podrobná analýza toho, ako je to lákavé a odporúčanie, ako ho zefektívniť kliknutím.

 • Celkové skóre: Najlepšie výsledky dosiahnete, ak sa budete usilovať o 70 a viac.
 • púzdro: Riadky predmetov s nadpisom majú tendenciu dosahovať lepšiu výkonnosť ako riadok s predmetom s malým písmenom
 • Počet slov: Je známe, že riadky predmetov so 4 až 6 slovami dosahujú najlepšie výsledky pri najvyššej otvorenej rýchlosti
 • čísla: Ukázalo sa, že sa predmet správy s číslami e-mailu otvára viac.
 • Počet znakov: Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, odporúčame vám nechať si počítať svoju postavu okolo 20.
 • Emoji počet: Pri použití emodži v predmete vášho predmetu bude váš predmet vyniknúť v doručenej pošte.
 • Výkonové slová: Vo svojom predmete použite emotívne spúšťacie slová, ktoré zvyšujú mieru otvorenia.

Krok 3: Upravte svoj predmet na základe analýzy

Na základe analyzátora predmetovej e-mailovej správy niekoľko krát vylaďte a vylepšite svoj predmet, až kým nedosiahnete dobré celkové skóre. Všeobecným pravidlom je usilovať sa o celkové skóre 70 alebo vyššie.

Ako napísať neodolateľný predmet pre zvýšenie otvorenej sadzby

Vedeli ste, že dostáva priemerný odberateľ e-mailov 13 komerčných e-mailov denne a iba asi 20% z nich sa otvára (viac ako 2 za deň)?

To znamená, že pokiaľ vaše riadky tém nebudú dostatočne podmanivé, vaše e-maily budú pochované v doručenej pošte príjemcov bez toho, aby ste si ich všimli..

Ako by ste napísali neodolateľný predmet e-mailu, ktorý vyniká?

Nuž, neexistuje žiadny magický vzorec na napísanie jedného. Existuje však niekoľko rôznych faktorov úspechu, ktoré znamenajú rozdiel medzi predmetom, ktorý si predplatitelia všimnú – a otvoreným – a predmetom, ktorý preskočia. Pozrime sa na tieto faktory úspechu nižšie:

 • čitateľného: Dokonalý riadok témy rýchlo upúta pozornosť používateľov.
 • Perfektné vyváženie slov: Upútanie pozornosti predstavuje iba polovicu bitky. Perfektné vyváženie slov podporuje kliknutia a zvyšuje otvorené sadzby vašich e-mailov.
 • Priamo k veci: Stručne vysvetlite, čo je vo vašom e-maile. Nepreceňujte a nevytvárajte zavádzajúce očakávania, pretože by to mohlo znížiť vašu konečnú konverziu.

Umožnite skenovanie vášho predmetu

Ak si chcete vytvoriť e-mail, ktorý si všimnete a prečítate, budete musieť zabezpečiť, aby predmet správy upútal pozornosť používateľov, keď prechádzajú cez doručenú poštu.

Existuje niekoľko spôsobov, ako upútať pozornosť používateľa v doručenej pošte.

Použite Emojis:

emojipedia.org je najlepším zdrojom na nájdenie emodži pre vaše e-maily. Jednoducho vyhľadajte emodži, ktoré chcete použiť, a skopírujte ho do e-mailu.

Použite názov prípadu:

Riadky predmetov s nadpisom majú tendenciu dosahovať lepšiu výkonnosť ako riadok s predmetom s malými písmenami. Existuje niekoľko rôznych štýlov veľkých písmen, ako napríklad Associated Press, APA, Chicago Manual of Style alebo MLA Style.

Ak chcete automaticky zarobiť svoj predmet, môžete použiť náš nástroj na analýzu titulkov.

Používajte slová Power

Upútanie pozornosti predstavuje iba polovicu bitky; zaistenie otvorenia e-mailov je ďalším rovnako dôležitým aspektom vašich e-mailových kampaní. Používanie mocných slov vo svojom predmete je jedným z najlepších spôsobov, ako zlepšiť otvorené sadzby.

Preto je vo vašom najlepšom záujme vyhnúť sa prílišným kompromisom vo vašich predmetoch. Zveličovanie predmetov vedie k negatívnemu dopadu na vašu povesť a nepriaznivo ovplyvňuje konečné konverzie.

Poďte s 2-3 riadkami predmetu

Váš prvý predmet nemusí byť vždy dostatočne presvedčivý.

Preto inteligentní obchodníci pre svoje e-maily vždy prichádzajú s niekoľkými predmetmi.

V skutočnosti, písanie viacerých predmetových riadkov vás núti písať každý z nich z rôznych perspektív. Týmto spôsobom môžete vylepšiť svoj pôvodný predmet a urobiť ho hodnejším kliknutím.

Použite náš e-mail na triedenie predmetov

Teraz, keď ste použili náš analyzátor predmetových e-mailových predmetov na vytvorenie viacerých predmetových riadkov, nezabudnite ich otestovať pomocou nášho triediča e-mailových predmetov. Poskytuje vizuálne znázornenie vášho predmetu, aby ste videli, ako to bude vidieť v doručenej pošte príjemcov. Tento nástroj vám navyše umožňuje vyhodnotiť riadky predmetov na stupnici od 1 do 100.

Chcete vedieť, či je váš predmet dostatočne presvedčivý na zvýšenie otvorených sadzieb? Vráťte sa späť do nášho e-mailu s kontrolou predmetu a začnite s testovaním vášho predmetu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map