Zadarmo silný nástroj na generovanie hesiel

Ako funguje náš silný nástroj na generovanie hesiel?

Náš nástroj na generovanie hesiel vám pomáha predchádzať bezpečnostným hrozbám získaním silného hesla.


Najlepšie na generátore hesiel je to, že pri načítaní stránky sa pre vás automaticky vygeneruje silné heslo. Všetko, čo musíte urobiť, je skopírovať a použiť pri zakladaní účtu na ľubovoľnej webovej stránke.

Tento nástroj vám ponúka päť rôznych možností na vytvorenie mimoriadne silného hesla pre ľubovoľný účet, vrátane správcov WordPress, kanálov sociálnych médií alebo akýchkoľvek iných, na ktoré si dokážete myslieť. Možnosti hesla sú:

 • Veľké písmená
 • čísla
 • Špeciálne znaky
 • Ľahko zapamätateľné
 • Dĺžka hesla

Možnosti veľkých písmen a čísel sú predvolene predvolené. Môžete zvoliť alebo zrušiť výber možností hesla tak, ako chcete.

Predvolená dĺžka hesla je 12. S naším generátorom hesiel môžete dokonca vytvoriť heslo s maximálnym počtom 50 znakov.

Ak potrebujete iné heslo, môžete jednoducho kliknúť na tlačidlo Reset.

Ako si zvoliť silné heslo pre váš účet

Či už na to vytvárate správcu WordPress alebo iný účet, výber silného hesla je nevyhnutný. Ako sa však dá urobiť, aby bolo heslo odolné voči hackerom ťažké a ťažko zapamätateľné? Pozrime sa na 4 rôzne spôsoby, ako vytvoriť silné heslo.

1. Použite nástroj Generátor hesiel

Nástroj na generovanie hesla vám pomôže vytvoriť bezpečné heslo, ktoré sa nedá prelomiť. Aj keď sa na generovanie hesla zabezpečeného proti hackerstvu dôrazne odporúča nástroj na zadávanie hesla, problémom je, že každá webová stránka má svoje vlastné pravidlo, ako by malo byť heslo. Napríklad niektoré webové stránky nepodporujú špeciálne znaky v hesle, zatiaľ čo iné vyžadujú, aby ste mali aspoň 8 znakov.

Budete musieť zabezpečiť, aby vám nástroj na zadávanie hesiel poskytoval rôzne možnosti na vytvorenie prispôsobiteľného hesla pre rôzne webové stránky.

2. Nikdy nepoužívajte rovnaké heslo pre viac účtov

Pre váš digitálny život nemôže byť nič horšie ako použitie rovnakého hesla pre viac užívateľských účtov na rôznych webových stránkach. Bez ohľadu na to, aké silné je vaše heslo, je rovnako bezpečné ako najslabší web, na ktorom ste si založili účet.

Ak je napríklad vaše heslo odhalené po porušení údajov na webovej stránke, riskujete ohrozenie všetkých svojich účtov na viacerých webových stránkach, ak použijete rovnaké používateľské meno a heslo.

Tip pre profesionálov: ak potrebujete bezpečný digitálny život, nepoužívajte rovnaké heslo pre viac účtov.

3. Vyberte nástroj na správu hesiel

Teraz viete, že je dôležité mať rôzne heslá pre viac účtov. Zapamätanie si všetkých týchto hesiel pre rôzne účty však môže byť zastrašujúce. Tu prichádza nástroj na správu hesiel.

Nástroj na správu hesiel je centralizované centrum, ktoré ukladá a spravuje všetky vaše heslá na viacerých webových stránkach. Takto môžete mať silné heslá pre všetky svoje účty bez toho, aby ste si ich museli pamätať.

Odporúčame vám použiť 1 heslá na správu všetkých účtov vrátane správcu WordPress, kanálov sociálnych médií, e-mailov a ďalších..

1Password vám nielen pomôže spravovať všetky vaše heslá, ale tiež vám umožňuje prístup ku všetkým webovým účtom jediným kliknutím.

4. Vyberte si heslo, ktoré si ľahko zapamätáte

Ak by ste si radšej zapamätali svoje heslo ako ich spravovať pomocou 1 hesla, možno budete chcieť zabezpečiť, aby bolo každé zapísané heslo ľahko zapamätateľné. Preto je náš generátor hesiel dodávaný s ľahko zapamätateľnou možnosťou.

Voľba ľahko zapamätateľnej možnosti zruší výber všetkých ostatných možností, aby sa vytvorila fráza hesla, ktorú môžete rýchlo prečítať a zapamätať.

Dôrazne však odporúčame zvoliť si nástroj na správu hesiel na nastavenie silného hesla.

Zabaliť: Pomocou nástroja na generovanie hesla

Silný generátor hesiel vám ponúka viac možností na prispôsobenie cieľového hesla. Pre prispôsobené heslo môžete zadať dĺžku znakov a zahrnúť veľké písmená, čísla a dokonca aj špeciálne znaky. Ak by ste si radšej vybrali ľahko zapamätateľné heslo ako náhodne vygenerované heslo, môžete to urobiť tiež.

Tu je niekoľko dôvodov, prečo musíte použiť nástroj na generovanie hesla.

 • Vytvorte silné heslo: Silné heslo chráni váš účet pred odhadmi a technikami praskania hesla.
 • Nastavte heslo, ktoré sa zhoduje s pravidlom pre heslo: Vytvorte heslo zabezpečené proti hackerstvu, ktoré dokonale dodržiava pravidlo hesla daného webu.
 • Zmeňte heslo, kým nenájdete dobrú zhodu: Ak sa vám predvolené heslo nepáči, môžete ho jedným kliknutím zmeniť, až kým nenájdete dobrý výsledok.

Ste všetci pripravení? Potom pokračujte a zvoľte si heslo pre svoj nový účet.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map