Найкращі та найпопулярніші теми WordPress 2020 року (ОНОВЛЕНО)

Маючи понад 10 000 тем WordPress, початківцям досить складно знайти найкращу тему WordPress для своїх потреб. Часто нас запитують користувачі, чи є одна тема WordPress, яка відповідає всім випадкам використання. Відповідь ТАК. Ви можете використовувати популярну багатоцільову тему WordPress майже на будь-якому веб-сайті. Правильна тема може призвести до величезних змін у зростанні вашого блогу / веб-сайту. У цій статті ми підібрали вручну найкращі теми WordPress 2020 року.


Наша мета у цій статті полягає у висвітленні найкращих та найпопулярніших тем WordPress у відповідних категоріях. У цьому списку є специфічні для ніші теми WordPress, а також найкращі багатоцільові теми WordPress.

Залежно від випадку використання ви можете вибрати той, який найкраще відповідає вашим потребам.

Перш ніж почати, не пропустіть цю статтю про найкращі та популярні тематичні магазини WordPress.

Сказавши це, давайте подивимося на найкращі теми WordPress на ринку.

1. Діві

Тема Divi

Divi – одна з найпопулярніших багатоцільових тем WordPress на ринку. Його створює Елегантні теми, один із провідних тематичних магазинів WordPress у світі.

Divi поставляється із вбудованим перетягуванням & drop builder, який можна використовувати для створення будь-якого типу макету. Ви також отримуєте 20 готових макетів Divi прямо з коробки, за допомогою яких можна перейти до нового проекту.

Також ознайомтеся з цими особливо настроюваними дитячими темами Divi.

Divi дозволяє зберігати власні макети в бібліотеці Divi, щоб ви могли їх повторно використовувати пізніше.

Прочитайте повний огляд Divi.

Почніть з Divi сьогодні!

2. Ультра

Themify Ultra

Ultra – це найпотужніша та гнучка тема WordPress, створена Themify. Це дозволяє вам легко створювати будь-який тип веб-сайту з потужним перетягуванням & падіння будівельник.

Одним клацанням миші ви можете імпортувати їх демо-налаштування, що включає різні параметри теми, вміст, меню, віджети тощо. Це допоможе вам швидко розпочати проект нового веб-сайту.

Він постачається з 15 стилями заголовків / сторінок, 6 варіантів фонового зображення заголовка, 6 макетів колонтитулів, 5 макетів одного посту, 6 макетів архівів, прокрутка розділів та багато іншого.

Найкраще, що ви отримуєте бібліотеку з 60 повних заздалегідь розроблених макетів із цільовими сторінками паралакса та іншими дивовижними функціями, розробленими професійними дизайнерами.

Ви також отримуєте 10 бонусних добавок, такі як бар прогресу, лічильник, таблиця цін, віджет зворотного відліку та багато іншого.

Прочитайте повний огляд Themify Ultra.

Почніть з програми Themify Ultra вже сьогодні!

3. Бібер-будівельник

Бівер будівельник

На відміну від інших продуктів, перерахованих тут, Beaver Builder НЕ тема, а повний плагін для створення сторінок, який працює з будь-якою темою WordPress.

Beaver Builder – це, мабуть, найкращий конструктор сторінок для WordPress. Завдяки програмі Beaver Builder ви можете будувати блок вашого веб-сайту за блоком так, як вам завгодно. Це дасть вам свободу використовувати будь-який макет, який ви хочете. Використовуйте кілька макетів для різних сторінок, використовуйте свої кольори, стилі та вміст у будь-якому місці вашого сайту.

Найкраще те, що він пропонує трійку креативних шаблонів сторінок на вибір, тому створення сайту – це легкий потік з Beaver Builder.

Прочитайте повний огляд Beaver Builder.

Почніть з Beaver Builder сьогодні!

4. Астра

Астра

Astra – це дуже настроювана тема WordPress, яка дозволяє легко створювати веб-сайт так, як вам завгодно. Він постачається з набором демонстрацій, що дозволяє швидко запустити повноцінний попередньо створений сайт лише одним клацанням миші. Після імпорту демо-версії ви можете налаштувати вигляд відповідно до своїх вподобань.

За допомогою Astra ви отримуєте можливість вимкнути заголовок сторінки & бічна панель. Він безперебійно інтегрується з популярними розробниками сторінок, такими як Beaver Builder, Elementor тощо.

Почніть з Астри сьогодні!

5. OceanWP

OceanWP

Ocean WP – це невелика і дуже розширювана тема, яка допомагає створювати будь-які типи веб-сайтів, які ви хочете. Він безперебійно інтегрується з WooCommerce та підтримує популярні розробники сторінок, включаючи Beaver Builder, Elementor тощо.

Він пропонує вам власні розкладки заголовків, необмежені параметри кольорів, спеціальні віджети, повзунки зображень та розділ про товари. Зрештою, це безкоштовно!

Почніть з OceanWP сьогодні!

6. StudioPress

studiopress

StudioPress – один з найкращих тематичних центрів WordPress на ринку. Теми StudioPress побудовані на базі структури Genesis, яка легко працює з новим редактором WordPress, Гутенбергом.

Теми StudioPress зараз є частиною сімейства WP Engine, провідного керованого постачальника послуг WordPress. Кожна тема StudioPress поставляється з Genesis Framework і надає необмежену кількість оновлень та ліцензій.

БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП: Отримайте всі теми 35+ StudioPress!

Хочете спробувати БЕЗКОШТОВНО всі теми преміум-студії StudioPress?

Підписуючись на WP Engine, найкраще керований сервіс WordPress, ви отримуєте фреймворк Genesis та ВСІ теми StudioPress безкоштовно (ціна понад 2000 доларів!)

Отримайте всі 35+ тем БЕЗКОШТОВНО з WP Engine »

Почніть з StudioPress вже сьогодні!

7. Авада

Авада

Avada – це найвища продажна тема WordPress за всі часи. Це оригінальна універсальна багатоцільова тема WordPress, яка постачається з 255+ попередньо виготовленими веб-сторінками та 41+ попередньо виготовленими повнофункціональними веб-сайтами.

Avada була побудована з єдиною метою – приступити до роботи якнайшвидше. Їх демонстраційний інсталятор дозволяє дуже легко налаштувати попередньо зроблений контент.

Не пропустіть наше повне порівняння між Діві проти Авади.

Ви можете використовувати їх перетягування & падіння будівельника та 1000 варіантів налаштування вашого сайту за потребою. Він працює з усіма преміальними темами WordPress.

Прочитайте повний огляд Avada.

Почніть з Avada сьогодні!

8. Соледад

Тема Соледада

Soledad – це тема мультиконцепційного блогу, яку можна придбати у Themeforest. Він постачається з 1000+ слайдерами та макетами блогу / журналу.

Крім того, ви також отримаєте кілька шаблонів одиничних публікацій, щоб ділитися унікальними історіями зі своїми аудиторіями. Він також постачається з підтримкою AMP.

Для необмеженої настройки, тема також підтримує плагіни редактора сторінок, як Elementor та WP Bakery Page Builder.

Почніть з Soledad сьогодні!

9. Гестія

Гестія

Hestia – це безкоштовна і преміальна універсальна тема WordPress для веб-сайтів для бізнесу, журналів та блогів. На відміну від інших тем, Hestia також пропонує безкоштовну версію.

Hestia бездоганно працює з WooCommerce, тому ви можете використовувати його для створення свого інтернет-магазину. Він також працює з усіма основними розробниками сторінок.

Він готовий до перекладу та зручний для SEO. Він працює з налаштовальником теми Live WordPress.

Почніть з Hestia сьогодні!

10. Експонент

Експонент

Експонент – це візуально приваблива бізнес-тема WordPress. У комплекті є більше 20 демонстраційних шаблонів, які ви можете використовувати для запуску веб-сайту відповідно до ваших потреб.

Завдяки імпортеру демо-контенту в один клік ви зможете запустити сайт і запустити його в найкоротші терміни. Вам потрібно лише замінити вміст текстом і зображеннями, щоб створити повністю функціональний веб-сайт.

Тема експонентів може бути перекладена на будь-яку мову, що означає, що ви можете легко створити багатомовний сайт. Інші функції включають управління кольорами, підтримку Google Fonts, розділи портфоліо, галереї зображень та каруселі.

Почніть з Exponent сьогодні!

11. X Тема

X Тема

Тема X – одна з найбільш улюблених тем на ThemeForest. Він поставляється з перетягуванням & Побудовник падіння сторінок, менеджер шаблонів та глобальні блоки, які можна використовувати в різних областях вашого дизайну.

X поставляється заздалегідь з повною демонстрацією веб-сайтів та структурними макетами, які можна використовувати для швидкого початку роботи. Наприклад, ви можете використовувати його для створення сайтів для церков, гуртів, весіль, вантажних автомобілів, агентств тощо.

Це повноцінна багатоцільова тема, яка також входить до складу пакета безліч преміальних плагінів.

Прочитайте повний огляд теми X.

Почніть з теми X сьогодні!

12. Вітрина

StoreFront

Storefront – тема за замовчуванням для популярного плагіна WooCommerce. Він розроблений та розроблений базовою командою з розробки WooCommerce.

Він має найкращу інтеграцію з WooCommerce та багатьма популярними розширеннями WooCommerce.

Існує кілька варіантів компонування та кольору, які можна використовувати для налаштування магазину.

Найкраща частина теми Storefront – це те, що вона є худорлявою та розтяжною.

Прочитайте повний огляд Storefront.

Почніть з Storefront сьогодні!

13. Авторитет Pro

Authority Pro

Authority Pro – це багатоцільова тема WordPress, орієнтована на блогерів, підприємців та фрілансерів. Він створений на основі потужної теми генезису.

Він оснащений вивіреною схемою домашньої сторінки, налаштованим заголовком, сторінками з параметрами теми тощо.

Він також готовий до WooCommerce і працює з кількома іншими топ-плагінами WordPress. Як відомо, StudioPress створює високоякісні теми, які швидко і неміцні.

Почніть роботу з Authority Pro сьогодні!

14. GridLove

мекс-решітка

Gridlove – це красива та елегантна тема WordPress для журналів, редакторів, видавців, персональних блогерів та новинних веб-сайтів. Це дозволяє виділити певні публікації на домашній сторінці та залучати до них більше користувачів. Тема включає шаблони категорій, щоб краще організувати ваш вміст.

Ви можете повністю налаштувати домашню сторінку за допомогою конструкторів перетягування сторінок. Він постачається з декількома нестандартними віджетами та шаблонами публікацій. Gridlove бездоганно працює з популярними плагінами, такими як WooCommerce, Yoast SEO, MailChimp, Jetpack тощо.

У ньому є розділ для розміщення реклами для монетизації вашого інтернет-журналу. Це оптимізовано для швидкості та продуктивності.

Почніть з Gridlove сьогодні!

15. Мантрей

Mantranews

Mantranews – тема новин WordPress у стилі журналу. Він оснащений налаштованим заголовком, популярним повзунком категорії, флеш-новинами, піктограмами соціальних медіа, розміщенням оголошень, меню навігації та панеллю пошуку. Ви можете вибрати категорію, яка відображатиметься у пропонованому слайдері на домашній сторінці. Це дозволяє додавати популярні відео як мініатюру новин.

Інші помітні функції включають Google Шрифти, вибір кольорів, прокручування паралакса та спеціальні віджети. Також до неї додається відповідна функція публікації для додавання пов’язаних статей під новинами.

Тема має як безкоштовну, так і преміальну версії. Mantranews заплатив тему коштує $ 58 за ліцензію на 10 сайтів.

Почніть з Mantranews сьогодні!

16. Грейс Маг Про

Grace Mag Pro

Grace Mag Pro є преміальною темою журналу WordPress. Він постачається з імпортером демо-контенту в 1 клік, що спрощує копію демонстраційного дизайну на вашому сайті. Завдяки вдосконаленим варіантам типографіки та яскравим кольорам, ви можете забезпечити приголомшливий візуальний досвід для своїх користувачів.

Тема включає декілька макетів заголовків, макетів публікацій у блозі, макетів архівів, макетів однієї публікації, слайдер із вмістом та ін. Він допомагає з редактором блоків Гутенберга, щоб ефективно писати вміст. У темі є кілька областей рекламного місця, що стане в нагоді, якщо ви хочете монетизувати свій сайт за допомогою реклами.

Він також постачається з декількома спеціальними віджетами, підтримкою відео та готовим до перекладу макетом.

Почніть з Grace Mag Pro сьогодні!

17. Чуйний Pro

Чуйний Pro

Responsive Pro – це дуже настроювана тема WordPress, яка добре працює навіть у повільних мережах. Він сумісний і перевірений для роботи з розробниками, формами та кешуваннями та плагінами для головних сторінок.

Тема включає в себе готові до використання шаблони веб-сайтів, повністю настроюваний дизайн, зручний для мобільних пристроїв варіант, спеціальні параметри макета та сумісні з WooCommerce поза коробкою.

Це ідеальний вибір для вашого блогу, ділового веб-сайту чи магазину WooCommerce.

Почніть з чуйного сьогодні!

18. Шоппе

Тема шоппе

Shoppe – одна з найпопулярніших тем WooCommerce, яка допоможе вам створити професійний сайт електронної комерції за лічені хвилини. Він поставляється з перетягуванням & падіння Themify Builder та багато функцій електронної комерції, такі як кошик ajax, швидкий огляд лайтбоксу, швидкий пошук, функція збільшення зображення та багато іншого.

Shoppe – одна з перших багатоцільових тем, побудована спеціально для WooCommerce. Він постачається з більш ніж 60 + звичайними макетами та 20+ макетами цільових сторінок магазину.

Якщо ви хочете запустити інтернет-магазин, то Shoppe – це один із найкращих варіантів вибору тем.

Почніть з Shoppe сьогодні!

19. Shopstar

магазинчик

Shopstar – мінімалістична тема покупок, ідеально підходить для створення інтернет-магазину, блогу чи модного веб-сайту. Тема легко інтегрується з WooCommerce, найкращою платформою електронної комерції в Інтернеті для WordPress.

Shopstar дозволяє вашим клієнтам швидко переглядати та додавати продукти у кошик для покупок, коли вони переглядають ваш магазин.

Тема підтримує праву та ліву бічні панелі. Ви навіть можете вибрати макет повної ширини для своїх сторінок. Для сторінки вашого блогу ви можете вибрати між бічним макетом, верхнім макетом або кладкою.

Почніть з Shopstar вже сьогодні!

20. Inspiro

inspiro

Inspiro – це професійна тема WordPress, орієнтована на фото та відео. Він дозволяє публікувати повний екран слайд-шоу у фоновому режимі, який підтримує YouTube та відео, розміщені самостійно.

Тема безперебійно інтегрується з WooCommerce, щоб забезпечити надійну платформу для створення вашого онлайн-бізнесу. Його вдосконалена панель параметрів дозволяє легко налаштувати кожну деталь теми WordPress.

Якщо ви хочете показати своє портфоліо зображеннями та відео, то Inspiro може бути найкращим вибором для вас.

Почніть з Inspiro сьогодні!

21. Фуджіка

foodica

Foodica – одна з найкращих тем WordPress для створення блогів, журналів та веб-сайтів рецептів.

Foodica – тема WordPress, готова до AdSense. Він включає в себе кілька місць розташування банерів, які дозволяють видавцям легко завантажувати рекламні банери для монетизації свого веб-сайту.

Тема оснащена встановленням демо-контенту в один клік, тому ви можете швидко створити веб-сайт, схожий на демонстраційний веб-сайт. Тема також пропонує 6 кольорових схем і в комплекті з візуальним настроювачем, який дозволяє легко вибрати правильну колірну комбінацію, яка ідеально відповідає вашому бренду.

Почніть з Foodica вже сьогодні!

22. Kallyas

kallyas

Kallyas – одна з найкращих багатоцільових тем WordPress, розроблена Hogash. Ця преміальна тема дозволяє встановити в один клік і сумісна з популярними плагінами, як Easy Digital Downloads, BuddyPress, WooCommerce та багато іншого.

У комплекті є 70+ заздалегідь створених шаблонів, щоб відповідати потребам вашого веб-сайту. Шаблони відрізняються від готелів, фітнесу до фрілансерів та юристів. Його команда побудувала кілька комбінацій “Header”, щоб забезпечити максимальну гнучкість для кожного користувача.

На додаток до всіх дивовижних функцій, Kallyas навіть пропонує інфраструктуру, готову до SEO, щоб ваш веб-сайт не був похований мільйонами результатів пошуку..

Прочитайте наш повний огляд Kallyas.

Почніть з Kallyas сьогодні!

23. Лють

лють

Fury – це безкоштовна багатоцільова тема WordPress, яку можна завантажити з сховища тем WordPress. Тема Fury найкраще підходить для створення інтернет-магазину.

Його клейка навігаційна панель залишається у верхній частині веб-сайту WordPress, навіть коли ви прокручуєте сторінку вниз. У правому куті панелі навігації ви можете знайти меню Мій рахунок, поле пошуку та кнопку кошика. Це забезпечує безперебійний досвід покупки для ваших клієнтів.

Гнучка панель налаштування теми дозволяє легко налаштувати всі аспекти вашого веб-сайту WordPress. Тема також підтримує кілька індивідуальних макетів для сторінок та макетів блогу для одиночних дописів.

Почніть з Fury вже сьогодні!

24. Агама

агама

Agama – це ще одна безкоштовна багатоцільова тема WordPress, яку ви можете завантажити з каталогу тем WordPress.

Agama побудований на Bootstrap з підтримкою паралакса. Коли ваші відвідувачі прокручуються вниз, прокрутка паралакса переміщує фоновий вміст з іншою швидкістю, ніж вміст переднього плану.

Якщо ви шукаєте багатоцільову тему з ефектом прокрутки паралакса, то Agama найкраще підходить для ваших потреб.

Почніть з Агами вже сьогодні!

25. Сходження

Підйом

Ascend – безкоштовна багатоцільова тема WordPress від Kadence Themes. Він поставляється в комплекті з чотирма різними демонстраційними проектами, які ви можете легко імпортувати на свій веб-сайт.

Ascend також дозволяє створювати приголомшливі галереї на своєму веб-сайті, не використовуючи жодного плагіна WordPress Gallery. Він підтримує 3 різних стилі галереї: звичайний, без маржу та стиль публікації.

Ascend – це сумісна тема Гутенберга, тобто ви можете створити такий багатий макет публікації, як ви можете уявити за допомогою відомого плагіна Гутенберга.

Почніть з Ascend сьогодні!

26. Слива

слива

Слива – це безкоштовна багатоцільова тема від InkHive. Маючи понад 30 000 задоволених клієнтів та 2 мільйони завантажень, InHive є одним з найнадійніших центрів тем WordPress.

Plum оснащений усіма основними функціями, які вам знадобляться, щоб легко створити приголомшливий веб-сайт, як-от чутливий і мобільний для мобільних пристроїв, підключення до сітківки та 4-кілограмову, багатомовна підтримка та підтримка WooCommerce тощо..

Це дозволяє вам легко додати слайдер на свою домашню сторінку і опублікувати дивовижну сторінку галереї, щоб продемонструвати своє портфоліо. Усі параметри теми можна налаштувати на панелі “Настроювач”.

Почніть з Plum вже сьогодні!

27. Юридична зона

адвокатська зона

Lawyer Zone – це сучасна багатоцільова тема WordPress, створена спеціально для юридичного бізнесу. Ця тема розроблена Acme Themes.

Зона юристів поставляється з 9 спеціальними віджетами, які можна додати на вашу домашню сторінку та бічну панель. Усі параметри теми можна налаштувати на панелі “Настроювач”, щоб ви могли внести зміни до своєї теми за допомогою попереднього попереднього перегляду.

Нижче наведено кілька особливостей Lawyer Zone, які можуть вам бути надзвичайно корисними:

 • Повзунок: Створюйте красиві слайдери на будь-якій сторінці з необмеженими слайдами.
 • Параметри верхнього та нижнього колонтитулів: Легко налаштувати заголовок і колонтитул за допомогою декількох варіантів у налаштуваннях теми.
 • Елементи керування макетом: Ви можете встановити бічну панель ліворуч, праворуч або навіть вибрати бічну панель повної ширини.

Почніть роботу з Lawyer Zone вже сьогодні!

28. Белліні

Белліні

Bellini – це проста сумісна тема WooCommerce, яка дозволяє легко створити дивовижний магазин електронної комерції. Bellini розробляється темами Atlantis.

Ця тема поставляється з кількома прекрасними макетами для створення стильних сторінок товарів. Демо-імпорт з одним клацанням миші допомагає вам легко створити приголомшливий веб-сайт без необхідності створювати свої сторінки з нуля.

Завдяки власному шаблону домашньої сторінки ви можете відображати категорії продуктів, новітні продукти, популярні продукти, Карти Google тощо.

Почніть з Bellini сьогодні!

29. Портал новин

портал новин

News Portal – це тема журналу WordPress, створена для публікацій, випущена Mystery Themes. Ця тема містить 5+ віджетів, які підходять для організації макета журналу на домашній сторінці.

Плагін доступний для завантаження безкоштовно з офіційного сховища плагінів WordPress. Ви можете отримати преміальну ліцензію на суму 55 доларів. Професійна версія включає в себе такі функції, як демо-інструмент для імпорту в один клік, багато макетів, сухарі після огляду та багато іншого.

Його документація добре організована на веб-сайті Mystery Themes, тому ви можете швидко ознайомитися з усіма аспектами створення інтернет-публікації за допомогою порталу новин.

Почніть з порталу новин вже сьогодні!

30. Стрілець

робочий стіл покупця

Shoptimizer – це сумісна тема WooCommerce, випущена CommerceGurus, яка є провідною тематичною компанією WordPress, що спеціалізується на оптимізованих темах WooCommerce. Маючи понад 10 000 клієнтів, CommerceGurus є одним з найкращих постачальників тематичних програм WooCommerce на ринку ThemeForest.

Не пропустіть цю статтю про найкращі платформи електронної комерції для багатопрофільних ринків.

Shoptimizer створений з урахуванням конверсій, тому ви знайдете безліч функцій, орієнтованих на конверсії, таких як сторінка оформлення замовлення без відволікання, запит на функцію зворотного дзвінка, липкі відомості про продукт прокрутки та багато іншого.

Усі налаштування теми можна налаштувати в налаштуваннях тем. На відміну від інших тем CommerceGurus, Shoptimizer продається виключно на їхньому веб-сайті, а не на ринку ThemeForest.

Почніть з Shoptimizer сьогодні!

31. Atlast Business

atlast-business-wordpress-тема

Atlast Business – це безкоштовна чуйна бізнес-тема WordPress, яку ви можете використовувати для створення елегантного веб-сайту для вашого бізнесу. У комплекті є безліч варіантів та можливостей налаштування, щоб ви могли створити веб-сайт з повною свободою та творчістю.

Також ознайомтеся: Найкращі бізнес-теми WordPress

Існує понад 70 варіантів вибору кольорів для стилізації кожної частини вашого сайту. Крім того, у нього є 3 заголовки, 3 колонтитула, 3 меню навігації, 4 стилі авторських прав, області з widgetized та багато іншого. Ви можете легко та налаштувати свою тему за допомогою програми налаштування програми WordPress Live, не торкаючись жодного коду.

Якщо ви хочете додати більше функціональних можливостей, ви можете встановити будь-який з плагінів і використовувати з цим. Він підтримує всі основні плагіни WordPress на ринку.

Почніть з Atlast Business вже сьогодні!

32. Відроджувати

оживити-wordpress-тему

Revive – безкоштовна тема WordPress для блогів та інтернет-журналів, створених InkHive. Він оснащений чистим і красивим макетом журналу з великою кількістю стилів для показу ваших новин та статей. Він оптимізований для найкращої швидкості та SEO.

Крім того, тема має чуйну та зручну для мобільних пристроїв макет, яка чудово виглядає на всіх типах пристроїв та екранів. Крім того, він надає вам безліч корисних функцій, таких як піктограми соціальних медіа, кілька макетів заголовків, кілька макетів блогу, власні віджети. Параметри бічної панелі та багато іншого.

Тема повністю сумісна з плагіном WooCommerece, який допоможе вам перетворити веб-сторінку в магазин електронної комерції.

Почніть з Revive сьогодні!

33. Магазин

магазин-wordpress-тема

Якщо ви шукаєте суто тему електронної комерції, щоб створити власний інтернет-магазин, магазин може стати для вас правильною темою. Це повністю потік WooCommerce теми від InkHive.

Тема магазину оснащена потужними параметрами електронної комерції та великою кількістю можливостей налаштування. Отже, ви можете створити повністю функціональний магазин електронної комерції за допомогою цієї теми. Деякі його функції включають в себе декілька макетів сайтів, представлені області вітрин продукту, налаштовану бічну панель та 3D ефекти.

Тема – локалізація готова, тому ви також можете створити магазин на місцевій мові для своїх місцевих клієнтів.

Почніть з магазину вже сьогодні!

34. Кале

kale-wordpress-тема

Kale – одна з найпопулярніших безкоштовних тем в офіційному сховищі WordPress. Він має 5 з 5 зірок середньої оцінки користувачів. Тема створена LyraThemes.

Кале – це естетично красива тема, яка ідеально підходить для стилів життя, особистого харчування, їжі та рецептів. Створений з любов’ю та точністю, він пропонує вам справді дивовижний шаблон блогу. Крім того, ви можете знайти безліч варіантів налаштування свого сайту.

Деякі його основні особливості – це повідомлення, розміщені на головній сторінці, публікація на основній сторінці, декілька показів блогу, кілька бічних панелей, повзунки та прості меню соціальних медіа. Він повністю чуйний і готовий для мобільних пристроїв.

Почніть з Кале сьогодні!

35. Джульєтта

juliet-wordpress-тема

Натхненна класичним шекспірівським персонажем «Джульєтта», Джульєтта – це чудова жіноча тема блогу від LyraThemes. Простий та елегантний у дизайні, це ідеальна тема для кроссфітів, стилів життя, краси та моди.

Тема Джульєтта поставляється в комплекті з великою кількістю стилів та варіантів, щоб ви могли створити власний мрійливий блог. У ньому представлені вигадливі смуги прокрутки, клейкі дописи, меню поза полотном, банер на головній сторінці, кілька показів каналу блогу тощо.

Також тема має глибокий рівень інтеграції WooCommerce, що дозволяє створити сторінку магазину у своєму блозі. Це дозволяє вам легко додавати функції електронної комерції та налаштовувати їх.

Почніть з Джульєттою вже сьогодні!

36. Крессіда

cressida-wordpress-тема

Крессіда – це проста і елегантна тема для особистих блогів, а також професійних блогів. Він оснащений прекрасним дизайном та потужними функціями, які допоможуть вам створити багатофункціональний сучасний блог із відеозаписами. Це створення LyraThemes.

За допомогою Cressida ви можете отримати безліч варіантів, щоб зробити свою головну сторінку привабливою. У ньому розміщені публікації, висвітлені публікації, промо-категорія, смужка публікацій, репутаційні сторінки тощо для передньої сторінки вашого блогу. Крім того, ви можете легко налаштувати піктограми та фони свого блогу.

Крім того, він має безліч варіантів налаштування, таких як кілька віджетів, банер бічної панелі та повзунки, прості меню соціальних медіа тощо.

Почніть з Cressida сьогодні!

37. Ідеальний блог

ідеальний-блог-wordpress-тема

Perfect Blog – найкраща безкоштовна тема блогу WordPress, створена ThemeShopy. Ви можете використовувати цю тему для блогів, інтернет-газет та спортивних журналів. Тема пропонує привабливий унікальний макет стилю, який допоможе вам створити власний професійний блог.

Тема Perfect Blog ідеально оптимізована для пошукових систем, щоб ваш блог отримав кращі рейтинги за результатами пошуку. Крім того, він має високий рівень кодування, щоб забезпечити надійну безпеку та швидкісну продуктивність.

За допомогою Perfect Blog ви можете насолоджуватися дизайном, шаблонами домашніх сторінок, підтримкою WooCommerce, опцією завантаження логотипів, слайдами тощо..

Почніть з Perfect Blog сьогодні!

38. TS Фотографія

ts-фотографія-wordpress-тема

Якщо ви любите фотографувати як хобі, або хочете стати професійним фотографом, можете здійснити свою мрію, створивши фотографічний веб-сайт. За допомогою добре розробленого веб-сайту для фотозйомки ви можете продемонструвати свої красиві фото в Інтернеті широкій аудиторії.

TS Photography – це безкоштовна тема, яку можна використовувати для створення прекрасного веб-сайту для фотозйомки. Тема оснащена повністю чуйним дизайном, щоб ваші фотографії виглядали чудово на всіх пристроях. Ви можете завантажувати спеціальний логотип, додавати посилання в соціальних мережах, додавати повзунки та створювати унікальний сайт із цією темою.

Крім того, ви також можете продати свої преміум-фотографії, створивши на своєму сайті сторінку магазину, оскільки вона має повну підтримку плагінів WooCommerce..

Почніть з фотографії TS вже сьогодні!

39. Весільне блаженство BB

bb-весілля-блаженство-wordpress-тема

BB Wedding Bliss – безкоштовна тема WordPress для весільних сайтів. Це ідеально підходить для шлюбу, заручин, планувальників весілля, весільних груп, пар, а також подій та конференцій. Однак ви можете використовувати тему також для багатоцільових бізнес-сайтів.

Тема BB Wedding Bliss оснащена повністю чуйним дизайном, який робить ваш сайт пристосованим до будь-якого розміру та типу екрана. Щоб легко створити сайт, він пропонує готовий шаблон домашньої сторінки, який ви можете використовувати з мінімальними налаштуваннями.

Крім того, в ньому є параметри соціального обміну, макет блогу, повзунки, сторінка зв’язку з нами тощо.

Почніть з весільного блаженства BB

40. Гема

gema-wordpres-тема

Gema – сучасна газета, безкоштовна тема від Pixelgrade. Він має унікальний і привабливий макет, який допоможе вам представити свій вміст таким чином, щоб привернути увагу та інтерес відвідувачів вашого сайту. Тема чудово підходить для подорожуючих блогерів, фотографів, літературознавців, а також особистих блогерів.

Gema має сміливий дизайн стилю кладки, завдяки якому ескізи вашої пошти виглядають чудово незалежно від їх розмірів та розміру. Це в основному смілива тема з мінімалістичним виглядом, зовсім не безлад. Тож це чудовий вибір для сміливих людей.

Більше того, він має абсолютно унікальний спосіб відображення категорій та публікацій. Ця тема є прекрасним вибором для тих, хто шукає експериментальний дизайн.

Почніть з Gema вже сьогодні!

41. Вулик

вулик-wordpress-тема

Вулик – ще одна дивовижна тема Pixelgrade. Це легкий інструмент для видавців будь-якого типу, які хочуть публікувати статті, цитати, фотографії, історії тощо. Hive пропонує чудовий макет веб-сайту, де ви можете опублікувати що завгодно, але все буде виглядати чудово.

Тема вулика має чітку кладку в стилі кладки та сучасну типографіку, а також велику гнучкість. Якщо ви любите сміливі та стильні веб-шрифти, у темі Hive є їх усі.

Він повністю чуйний і готовий до мобільних пристроїв. Ваш сайт буде виглядати приголомшливо як на звичайних екранах, так і на екранах сітківки.

Почніть з вулика вже сьогодні!

42. Патч

патч-wordpress-тема

Patch – це тема, безкоштовно WordPress у форматі журналу від Pixelgrade. Це сучасна тема стилю кладки, яка є красивою та зручною для користувачів. Тема полегшує початківцям публікацію вмісту.

Тема повністю оптимізована для SEO та швидкості. Отже, ви можете сконцентрувати свою увагу на створенні чудового контенту.

Патч повністю чуйний і сітківка готова, тому зображення та вміст автоматично адаптуються до будь-якого типу екрану, який ваші читачі використовують для перегляду вашого сайту.

Почніть з Patch вже сьогодні!

43. Вісімдесят днів

вісімдесят днів-wordpress-тема

EightyDays – одна з найкращих професійних тем WordPress для бізнесу, яку можна використовувати для створення професійного блогу. Тема створена GretaThemes. Тема EightyDays містить галерею з плиткою, інтеграцію в Instagram та безліч дивовижних функцій, щоб ви могли використовувати її для різних типів блогів.

Завдяки EightyDays ви можете насолоджуватися опцією імпорту демонстрації одним клацанням миші, що дозволяє легко та швидко розпочати власний блог. Після того, як ви імпортуєте демо-дані, ви можете просто замінити демонстраційний вміст на свій спеціальний вміст та опублікувати свій сайт. Це особливо корисно для новачків.

Крім того, у неї є інші чудові функції, зокрема популярний вміст, нескінченна прокрутка, 800+ шрифтів Google, пов’язані публікації тощо.

Почніть з EightyDays вже сьогодні!

44. Четверта

тема-wordpress-тема

TheFour – потужна бізнес-тема WordPress, створена компанією GretaThemes. Тема оснащена безліччю варіантів налаштування та потужними функціями, так що ви також можете створити портфоліо та веб-сайти для блогу за допомогою цієї теми.

Має чистий та привабливий макет, перевірений на чуйність. Тему легко налаштувати та налаштувати, тому кожен може створити професійний сайт, використовуючи цю тему. За допомогою теми TheFour ви можете створювати відгуки, портфоліо та отримувати більше ділових угод від партнерів.

Крім того, він має повну інтеграцію до плагіна Jetpack, тому нескінченна прокрутка, пов’язані з цим публікації, є у вас в руках.

Почніть з TheFour сьогодні!

45. Діді

Тема didi

Якщо ви займаєтесь стилем життя або блогів з моди, то Діда – це тема для вас. Спеціально розроблений з урахуванням блогерів, Діді приділяє увагу вашому вмісту і робить його справді красивим.

Діді відрізняється гладким макетом та чудовою типографією, а Діді – це сучасний та мінімалістичний найкращі способи. Тема Діді включає необхідні функції, такі як пов’язані повідомлення, форми реєстрації бюлетенів та інтегровану та налаштовувану область віджетів нижнього колонтитулу, не змінюючи зайвий наліт.

Маючи декілька заздалегідь розроблених макетів домашньої сторінки, Діді легко вставати та працювати як веб-сайт, що працює у реальному часі. Didi також повністю чуйний і виглядає приголомшливо на будь-якому пристрої чи веб-переглядачі.

Почніть з Діді сьогодні!

46. ​​Лакшмі

Завантажений понад 30 000 разів, Lakshmi швидко стає однією з найпопулярніших тем 2020 року. Ця унікальна тема оснащена 9 різними, легко налаштованими макетами, які можуть обслуговувати різні веб-сайти.

Lakshmi оснащений простим у користуванні конструктором сторінок, що робить налаштування легким вітром. Це також готово до WooCommerce, тому налаштувати інтернет-магазин дуже просто.

Почніть з Lakshmi сьогодні!

47. FoodyPro

FoodyPro був створений для продовольчих блогерів! За допомогою цієї простої теми ви можете швидко та легко створити продовольчий блог та магазин WooCommerce.

Швидкі часи відгуку, оптимізація SEO та мобільність до мобільних пристроїв – це все особливості FoodyPro. Він також готовий до перекладу і має індекс рецептів із спеціальною областю віджетів для фільтрів. Установка в один клік налаштування не могла бути простішою. Це мрія кожного продовольчого блогера.

Почніть з FoodyPro сьогодні!

48. Безмежність маг

Незалежно від того, починаєте ви журнал, веб-сайт або блог, тема Infinity Mag – це чудовий вибір. Сучасний та чистий своїм дизайном Infinity Mag повністю чуйний та ідеально виглядає на будь-якому пристрої чи веб-переглядачі.

Ви можете вибрати між розміщенням сайту або коробкою, а також вибрати позиції бічної панелі. Infinity Mag також включає в себе популярні каруселі та спеціальні віджети, щоб зробити ваш сайт унікальним. Не кажучи вже про те, що тема зручна для SEO, і ви зможете використовувати видатні команди підтримки ThemeInWP.

Почніть з Infinity Mag сьогодні!

49. Налаштуйте

Налаштувати, як випливає з назви, – це дуже настроювана, надзвичайно гнучка тема WordPress. З десятками готових веб-сайтів, доступних та готових до імпорту, ви можете оновити свій веб-сайт за лічені хвилини!

Побудований на увазі розробників сторінок, ви можете використовувати будь-який плагін для створення сторінок, який хочете досконало відредагувати веб-сайт. Завдяки користувальницькій програмі WordPress ви маєте необмежені налаштування типографії, з якими можна пограти.

Тема “Налаштувати”, чуйна, легка та швидка, налаштована на оптимізацію SEO та оснащена персоналізованою підтримкою електронної пошти.

Почніть з налаштування сьогодні!

50. Плідний

Плідно

Fruitful – це безкоштовна мінімалістична відповідна тема WordPress, яка постачається з потужною панеллю параметрів тем. Fruitful побудована провідною українською розробкою WordPress під назвою Fruitful Code.

Тема “Плідна” дозволяє вибирати між чутливими та фіксованими HTML-макетами. Ви також можете вибрати між 3 різними типами макета, такими як повна ширина, права бічна панель та ліва бічна панель.

Плідна тема поєднується з 25 віджетами, включаючи 12 стандартних віджетів WP (таких як Архів, Категорії, Текст тощо), 12 віджетів WooCommerce (наприклад, фільтр середнього рейтингу, Пошук продуктів, Найвищий товар) та 1 Плідний віджет: Архів новин.

Почніть з Fruitful сьогодні!

51. Шлях подорожі

TravelWay

Travel Way – чуйна тема WordPress, створена для туристичних агентств та туроператорів. Він поставляється в комплекті з 9+ спеціальними віджетами, які можна використовувати на домашній сторінці та бічній панелі. Шлях подорожі також сумісний із перетягуванням SiteOrigin Page Builder.

Нижче наведено кілька вбудованих функцій Travel Way, які вам будуть корисні:

 • Необмежений повзунок: Без спеціалізованого плагіна-слайдера ви можете легко створювати приголомшливі повзунки WordPress.
 • Демонстрація демонстрації одним клацанням миші: В один клік ви можете створити веб-сайт так само, як їх демонстраційний сайт.
 • Елементи керування макетом: Travel Way дозволяє налаштувати бічну панель зліва або справа. Ви навіть можете вибрати зону вмісту на повну ширину без жодної бічної панелі.

Почніть з Travel Way сьогодні!

52. Щоденник WP

Тема щоденника WP

Щоденник WP – це ідеальна тема WordPress для журналів новин, журналів або особистих блогів. Він розроблений MysteryThemes, популярним тематичним центром WordPress.

Тема щоденника WP містить десятки варіантів налаштування, щоб налаштувати веб-сайт так, як вам потрібно. Усі параметри налаштування можна відрегулювати за допомогою програми “Customizer”, щоб ви могли переглянути та змінити зовнішній вигляд теми. Вони пропонують підтримку клієнтів через форуми на своєму веб-сайті.

Почніть з WP Щоденник сьогодні!

53. Моросета

Моросета

Моросета – ще одна мінімалістична тема WordPress, створена PanKogut. Моросета дозволяє вам створювати гарні повзунки для популярних публікацій на своїй домашній сторінці. Крім того, ви також можете відображати промо-вікно на своїй домашній сторінці та інших сторінках. Сторінка блогу оснащена 5 макетами, тому ви можете надати унікальний вигляд статтям свого блогу.

Нижче наведено декілька особливостей Moroseta, які можуть вам бути корисними:

 • Демонстраційна установка одним клацанням миші
 • Параметри для додавання Google Analytics
 • Параметр заголовка і колонтитула з можливістю додавання соціальних іконок.

Почніть з Моросети сьогодні!

54. Гіпнотизувати

Гіпнотизувати

Mesmerize – багатоцільова тема WordPress, розроблена Extend Themes. З його допомогою можна створити веб-сайт для мобільних додатків та програмного забезпечення. Mesmerize дозволяє створити унікальний веб-сайт із перетягуванням. Безкоштовна версія теми Mesmerize оснащена заздалегідь розробленою домашньою сторінкою, а також 5 заголовок дизайну та понад 30 налаштованих розділів вмісту.

З преміальною версією ви отримаєте 100+ попередньо розроблених блоків, щоб створити приголомшливий веб-сайт за короткий час. Найкраще, що вона дозволяє редагувати контент, що використовується в реальному часі за допомогою програми “Настроювання” Mesmerize пропонує 3 преміум-плани, починаючи від $ 79.

Якщо ви шукаєте тему WordPress, що легко налаштовується, яка дозволяє вам редагувати вміст за допомогою програми “Настроювач”, то ми настійно рекомендуємо вам використовувати Mesmerize.

Почніть з Mesmerize сьогодні!

55. Писання

Писання

Написання – це сумісна з Гутенбергом тема WordPress, створена для письменників та професійних блогерів. Оскільки Writings легко працює з Gutenberg, ви можете використовувати блоки для створення всіх типів вмісту.

Ви можете завантажити безкоштовну / легку версію теми з сховища WordPress. Преміальна версія оснащена розширеними функціями, включаючи нижню область віджетів, 3 додаткові шаблони сторінок, 2 макети вмісту домашньої сторінки та багато іншого. Записи також сумісні з плагіном Atomic Blocks, який розширює набір блоків Гутенберга.

Почніть з Writings сьогодні!

56. Образність

образність

Образ – це мінімалістична тема WordPress, побудована за темами Дінева. Зображення також підтримує плагіни, такі як Атомні блоки та Stackable, які розширюють набір редакторів Гутенберга. Ця тема має розкладку без бічної панелі, де зображено зображення або слайд-шоу галереї вгорі.

Передній план включає декілька розділів, таких як популярний вміст, вміст сторінки, розділ останніх публікацій та розділ портфоліо. Ви можете керувати цими розділами в “Настроювачі”.

Почніть із зображень вже сьогодні!

57. Магазин електронної комерції TC

TC Електронна комерція

TC E-commerce Shop – це безкоштовна тема WordPress, створена для роботи магазину електронної комерції. Цю тему будує команда Themes Caliber, яка займається реалізацією тем, що реагують на світовий рівень.

Доступна безкоштовна та преміальна версія теми TC E-commerce Shop. Безкоштовна версія дозволяє демонструвати свої профілі соціальних медіа, завантажувати логотип та допомагає створювати повзунки. Преміум-версія постачається з 3-ма різними блогами, 2-макетними сторінками та ін.

Почніть роботу з магазину електронної комерції TC

58. Всього

Всього

Total – це багатоцільова тема WordPress, яка постачається у комплекті з безліччю функцій. Загальна допоможе вам налаштувати веб-сайт WordPress так, як вам потрібно за допомогою WordPress Customizer.

У сховищі WordPress можна завантажити безкоштовну / легку версію. Якщо ви хочете покращити такі функції, як демо-імпорт одним клацанням миші, згоду файлів cookie на відповідність GDPR, мега-меню, кілька макетів заголовків та інше, ви можете встановити про-версію теми.

Почніть з Total сьогодні!

59. Vogue

vogue-wp-тема

Vogue – це проста, чиста та мінімальна бізнес-тема WordPress, яка підходить для підприємців та невеликих агентств. Він доступний у двох варіантах: безкоштовний та преміальний.

Тема Vogue має глибокий рівень інтеграції WooCommerce, щоб ви могли легко створити веб-сайт електронної комерції. Для сторінки магазину є спеціальні варіанти дизайну WooCommerce.

Він містить 4 макети заголовка, 4 макети блогу та 2 стилі нижнього колонтитулу. Це дозволяє налаштувати всі налаштування теми за допомогою попереднього перегляду в режимі реального часу за допомогою програми налаштування WordPress.

Почніть з Vogue сьогодні!

60. Авант

авантема

Avant – це безкоштовна і преміальна багатоцільова тема для WordPress. Ви можете створити найрізноманітніші веб-сайти, починаючи від простого блогу до повноцінного інтернет-магазину, використовуючи цю тему.

Тема Avant дозволяє легко надати унікальний вигляд вашому веб-сайту. Ви можете вибрати із 7 стильних макетів заголовків, 5 макетів блогу та 3 макетів нижнього колонтитулу та створити веб-сайт своєї фантазії.

Плагін підтримує конструктор сторінок Elementor, WooCommerce, WPForms та Breadcrumb NavXT.

Avant Premium доступний всього за 29 доларів.

Почніть з Avant сьогодні!

61. Коніка

коніка-wordpress-тема

Коніка – ще одна потужна багатоцільова тема для WordPress. Ви можете використовувати його для створення широкого набору веб-сайтів, включаючи блог, веб-сайт компанії, інтернет-магазин тощо.

У комплекті є кілька варіантів налаштування, якими легко керувати навіть для початківців користувачів.

Тема надає ряд приголомшливих функцій, які дозволяють створити сучасний веб-сайт. Він має глибоку інтеграцію WooCommerce, параметри заголовків, повзунки домашньої сторінки, список блогів та стилі сторінки архіву тощо.

Коніка – без сумніву, прекрасна тема для всіх типів веб-сайтів.

Почніть з Conica сьогодні!

62. Сідней

Тема Сіднея

Як і Hestia, Сідней також пропонує як безкоштовну, так і преміальну версію своєї багатоцільової теми. Сідней – одна з найпопулярніших тем WordPress у вільному сховищі тем WordPress.org.

Це дозволяє використовувати додаткові віджети, живий налаштування та готові шаблони для налаштування вашого веб-сайту. Сідней бездоганно працює з WooCommerce, тому ви можете використовувати його для створення інтернет-магазину.

Цей переклад готовий і працює з налаштованим темою WordPress в реальному часі.

Прочитайте повний огляд Сіднея.

Почніть із Сіднея сьогодні!

63. CityLogic

містологічний

CityLogic – це приголомшлива тема WordPress, яка дозволяє створювати будь-який веб-сайт, починаючи від подорожей до бізнесу, способу життя та навіть інтернет-магазину. Тему CityLogic розробляє компанія Out the Box, провідний магазин тем WordPress.

Безкоштовна тема WordPress має всі основні функції, які вам знадобляться для створення приголомшливого веб-сайту. CityLogic сумісний з низкою популярних плагінів, таких як WooCommerce, WPForms та Elementor тощо.

За допомогою преміум-версії теми ви можете легко перетворити свій сайт на односторінковий веб-сайт, просто включивши режим однієї сторінки. Ви також отримуєте нескінченні варіанти налаштування свого сайту WordPress, такі як кілька варіантів макета, липке меню навігації та липкий заголовок тощо.

Почніть з CityLogic сьогодні!

64. Панорамний

панорамний

Panoramic – ще одна красива, чуйна тема WordPress від Out of the Box. Панорамний дозволяє додавати гарний повзунок домашньої сторінки, не встановлюючи плагін-слайдер. Використовуючи спільно з плагіном для створення та перетягування сторінок SiteOrigin, навіть абсолютний початківець може швидко створити красиві макети сторінок..

Їх обширна документація допоможе вам ознайомитись із усіма аспектами створення веб-сайту з панорамною темою.

Безкоштовна версія теми доступна у сховищі WordPress. Ви можете придбати преміум-версію за 25 доларів.

Почніть із Panoramic сьогодні!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращу тему WordPress для вашого сайту. Ви також можете перевірити наші підібрані вручну списки дешевих преміальних тем WordPress та 27 найкращих плагінів WordPress, які ви повинні мати!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map