Najlepšie a najobľúbenejšie témy WordPress z roku 2020 (AKTUALIZOVANÉ)

S viac ako 10 000 témami WordPress je pre začiatočníkov dosť ťažké nájsť tú najlepšiu tému pre WordPress pre svoje potreby. Používatelia sa často pýtajú, či existuje jediná téma WordPress, ktorá vyhovuje všetkým prípadom použitia. Odpoveď je ÁNO. Populárnu viacúčelovú tému WordPress môžete použiť na takmer akomkoľvek webe. Správna téma môže výrazne zmeniť rast vášho blogu / webovej stránky. V tomto článku sme vybrali najlepšie témy WordPress z roku 2020.


Naším cieľom v tomto článku je upozorniť na najlepšie a najobľúbenejšie témy WordPress vo svojich príslušných kategóriách. V tomto zozname sú témy špecifické pre WordPress, ako aj špičkové viacúčelové témy WordPress.

V závislosti od prípadu použitia si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Než začnete, nenechajte si ujsť tento článok o najlepších a populárnych tematických obchodoch WordPress.

Po tom sa pozrime na najlepšie témy WordPress na trhu.

1. Divi

Divi Téma

Divi je jednou z najpopulárnejších viacúčelových tém WordPress na trhu. Vytvoril ho Elegant Themes, jeden z popredných obchodov s témami WordPress na svete.

Divi prichádza so vstavaným ťahaním & drop Builder, ktorý môžete použiť na vytvorenie akéhokoľvek typu rozloženia. Hneď po vybalení získate 20 predpripravených rozložení Divi, ktoré môžete použiť na rýchle spustenie nového projektu.

Vyskúšajte aj tieto vysoko prispôsobiteľné detské témy Divi.

Divi vám umožňuje ukladať svoje vlastné rozloženia do knižnice Divi, takže ich podľa potreby môžete neskôr použiť.

Prečítajte si kompletnú recenziu Divi.

Začnite s Divi ešte dnes!

2. Ultra

Themify Ultra

Ultra je najvýkonnejšia a najflexibilnejšia téma WordPress vytvorená spoločnosťou Themify. Uľahčuje vám vytváranie akéhokoľvek typu webových stránok pomocou silného ťahania & staviteľ kvapiek.

Jediným kliknutím môžete importovať ich ukážkové nastavenie, ktoré obsahuje rôzne nastavenia motívu, obsah, ponuky, widgety a ďalšie. To vám pomôže rýchlo začať nový projekt webovej stránky.

Dodáva sa s 15 štýlmi hlavičiek / stránok, 6 možnosťami pozadia záhlavia, 6 rozloženiami päty, 5 rozloženiami jedného príspevku, 6 rozloženiami archívu, posúvaním sekcií a ďalšími.

Najlepšie zo všetkého je knižnica 60 kompletných preddefinovaných rozložení so vstupnými stránkami s paralaxou a ďalšími úžasnými funkciami, ktoré navrhli profesionálni návrhári..

Získate tiež 10 bonusových doplnkov, ako je lišta postupu, počítadlo, cenová tabuľka, miniaplikácia na odpočítavanie a ďalšie.

Prečítajte si kompletnú recenziu Themify Ultra.

Začnite s Themify Ultra ešte dnes!

3. Beaver Builder

Beaver Builder

Na rozdiel od tu uvedených produktov Beaver Builder NIE JE téma, ale kompletný doplnok na tvorbu stránok, ktorý funguje s ľubovoľnou témou WordPress..

Beaver Builder je pravdepodobne najlepší tvorca stránok pre WordPress. S Beaver Builderom môžete zostaviť blok svojich webových stránok po blokoch tak, ako chcete. Takto získate slobodu používať ľubovoľné rozloženie. Použite viac rozložení pre rôzne stránky, použite svoje vlastné farby, štýly a obsah kdekoľvek na vašom webe.

Najlepšia vec je, že prichádza s hromadou kreatívnych šablón stránok, z ktorých si môžete vyberať, takže vytváranie stránok je hračkou s Beaver Builder.

Prečítajte si kompletnú recenziu spoločnosti Beaver Builder.

Začíname s Beaver Builderom ešte dnes!

4. Astra

astra

Astra je vysoko prispôsobiteľná téma WordPress, ktorá umožňuje ľahko vytvoriť webovú stránku tak, ako chcete. Dodáva sa so sadou ukážok, ktoré vám umožňujú rýchlo spustiť plnohodnotné preddefinované stránky jediným kliknutím. Po naimportovaní ukážky si môžete prispôsobiť vzhľad podľa svojich preferencií.

S Astra získate možnosť vypnúť nadpis stránky & sidebar. Bezproblémovo sa integruje s populárnymi tvorcami stránok, ako sú Beaver Builder, Elementor atď.

Začnite s Astra už dnes!

5. OceanWP

OceanWP

Ocean WP je ľahká a veľmi rozšíriteľná téma, ktorá vám pomôže vytvoriť akýkoľvek typ webových stránok, ktoré chcete. Bezproblémovo sa integruje s WooCommerce a podporuje populárne tvorcov stránok, vrátane Beaver Builder, Elementor atď.

Poskytuje vám vlastné rozloženie hlavičky, neobmedzené možnosti farieb, vlastné widgety, posuvníky obrázkov a časť s odporúčanými produktmi. Koniec koncov, použitie je bezplatné!

Začnite s OceanWP ešte dnes!

6. StudioPress

StudioPress

StudioPress je jedným z najlepších prémiových tematických uzlov WordPress na trhu. Témy StudioPress sú postavené na vrchole rámca Genesis, ktorý bezproblémovo spolupracuje s novým editorom WordPress Gutenberg.

Témy StudioPress sú teraz súčasťou rodiny WP Engine, popredného poskytovateľa hosteného hostingu WordPress. Každá téma StudioPress sa dodáva s programom Genesis Framework a poskytuje vám neobmedzené aktualizácie a licencie.

BEZPLATNÝ PRÍSTUP: Získajte všetkých 35+ motívov StudioPress!

Chcete vyskúšať všetky prémiové témy StudioPress ZDARMA?

Keď sa zaregistrujete pre službu WP Engine, najlepšie spravovanú hostingovú službu WordPress, dostanete zadarmo rámec Genesis a VŠETKY témy StudioPress (hodnota v hodnote viac ako 2 000 dolárov!)

Získajte všetky 35+ motívy ZADARMO S WP Engine »

Začíname so štúdiom StudioPress ešte dnes!

7. Avada

Avada

Avada je prémiovou témou WordPress č. 1 všetkých čias. Je to originálna univerzálna viacúčelová téma WordPress, ktorá prichádza s 255+ vopred pripravenými návrhmi webových stránok a 41+ vopred vytvorenými plne funkčnými webovými stránkami..

Avada bola postavená s jediným cieľom, aby ste začali čo najrýchlejšie. Ich demo inštalátor umožňuje veľmi jednoduché nastavenie vopred pripraveného obsahu.

Nenechajte si ujsť naše úplné porovnanie Divi vs Avada.

Môžete použiť ich ťahanie & drop Builder a 1000s možností na prispôsobenie vašich stránok podľa potreby. Funguje so všetkými prémiovými témami WordPress.

Prečítajte si kompletnú recenziu z Avady.

Začnite s Avada už dnes!

8. Soledad

Soledad téma

Soledad je téma s viac konceptmi blogových časopisov, ktorú si môžete kúpiť v službe Themeforest. Dodáva sa s 1 000+ jazdcov a rozložením blogu / časopisu.

Okrem toho získate aj niekoľko šablón jednotlivých príspevkov na zdieľanie jedinečných príbehov pre vaše publikum. Je tiež dodávaný s podporou AMP.

Pre neobmedzené prispôsobenie téma podporuje aj doplnky editora stránok, ako sú Elementor a WP Bakery Page Builder.

Začnite so Soledadom ešte dnes!

9. Hestia

Hestia

Hestia je bezplatná a prémiová univerzálna téma pre WordPress pre obchodné, časopisové a blogové webové stránky. Na rozdiel od iných tém, Hestia ponúka aj bezplatnú verziu.

Hestia bez problémov spolupracuje s WooCommerce, takže ho môžete použiť na vytvorenie svojho internetového obchodu. Funguje tiež so všetkými hlavnými tvorcami stránok.

Je pripravený na preklad a je priateľský k SEO. Funguje s prispôsobiteľom témy Live WordPress.

Začnite s Hestiou už dnes!

10. Exponent

exponent

Exponent je vizuálne atraktívna obchodná téma WordPress. Dodáva sa s viac ako 20 demo šablón, ktoré môžete použiť na spustenie webovej stránky podľa vašich požiadaviek.

Vďaka svojmu dovozcovi ukážkového obsahu na jedno kliknutie môžete tento web uviesť do prevádzky okamžite. Ak chcete vytvoriť plne funkčnú webovú stránku, stačí len nahradiť obsah textom a obrázkami.

Téma Exponent je preložiteľná do akéhokoľvek jazyka, čo znamená, že môžete ľahko vytvoriť viacjazyčnú stránku. Medzi ďalšie funkcie patrí správa farieb, podpora služby Google Fonts, sekcie portfólia, galérie obrázkov a karusely.

Začíname s programom Exponent už dnes!

11. Téma X

X Téma

Téma X je jednou z najobľúbenejších tém na ThemeForest. Dodáva sa s ťahaním & Nástroj na tvorbu šablón stránok, správca šablón a globálne bloky, ktoré môžete použiť vo viacerých oblastiach svojho návrhu.

X je dodávaný s kompletnými ukážkami webových stránok a štrukturálnymi rozloženiami, ktoré môžete použiť na rýchle spustenie. Môžete ho napríklad použiť na vytvorenie stránok pre kostoly, kapely, svadby, nákladné autá, agentúry a ďalšie..

Je to kompletná viacúčelová téma, ktorá tiež obsahuje množstvo prémiových doplnkov ako súčasť balíka.

Prečítajte si kompletnú recenziu témy X.

Začíname s témou X dnes!

12. Výklad

výkladná skriňa

Storefront je predvolená téma pre populárny doplnok WooCommerce. Je navrhnutý a vyvinutý hlavným vývojovým tímom WooCommerce.

Je zďaleka najlepšou integráciou s WooCommerce a mnohými populárnymi rozšíreniami WooCommerce.

Na prispôsobenie obchodu existuje niekoľko možností rozloženia a farieb.

Najlepšie na tému Storefront je to, že je štíhle a rozšíriteľné.

Prečítajte si kompletnú recenziu Storefront.

Začnite s Storefront už dnes!

13. Úrad Pro

Úrad Pro

Authority Pro je viacúčelová téma WordPress zameraná na blogerov, podnikateľov a živnostníkov. Je postavený na výkonnom rámci témy Genesis.

Dodáva sa s rozloženým rozložením domovskej stránky, prispôsobiteľnou hlavičkou, stránkou s možnosťami témy a ďalšími.

Je tiež pripravený pre WooCommerce a spolupracuje s niekoľkými ďalšími špičkovými doplnkami WordPress. Je známe, že StudioPress vytvára témy vysokej kvality, ktoré sú rýchle a štíhle.

Začnite s Úradom Pro dnes!

14. GridLove

meks gridlove

Gridlove je krásna a elegantná téma WordPress pre časopisy, editory, vydavateľov, osobné bloggerov a spravodajské weby. Umožní vám zvýrazniť určité príspevky na domovskej stránke a profesionálne prilákať ďalších používateľov. Téma obsahuje šablóny kategórií na lepšiu organizáciu obsahu.

Domovskú stránku si môžete úplne prispôsobiť pomocou tvorcov stránky drag and drop. Je dodávaný s niekoľkými vlastnými miniaplikáciami a šablónami príspevkov. Gridlove hladko spolupracuje s populárnymi doplnkami ako WooCommerce, SEO, MailChimp, Jetpack atď..

Má časť na umiestnenie reklamy, ktorá speňažuje váš online časopis. Je vysoko optimalizovaný pre rýchlosť a výkon.

Začnite ešte dnes s Gridlove!

15. Mantranews

Mantranews

Mantranews je tematikou správ WordPress v časopise. Je dodávaný s prispôsobiteľnou hlavičkou, jazdcom vybranej kategórie, správami flash, ikonami sociálnych médií, umiestnením reklamy, navigačnou ponukou a vyhľadávacím panelom. Môžete si vybrať kategóriu, ktorá sa má zobraziť na jazdci na hlavnej stránke. To vám umožní pridať odporúčané videá ako miniatúru správ.

Medzi ďalšie významné funkcie patria písma Google, výber farieb, posúvanie paralaxy a vlastné widgety. Súčasťou je aj súvisiaca funkcia uverejňovania príspevkov na pridávanie súvisiacich článkov pod správy.

Téma má bezplatné aj prémiové verzie. Mantranews zaplatil tému stojí 58 dolárov za 10-site licenciu.

Začíname s Mantranews dnes!

16. Grace Mag Pro

Grace Mag Pro

Grace Mag Pro je prémiová téma časopisu WordPress. Dodáva sa s importérom ukážkového obsahu s jedným kliknutím, ktorý uľahčuje replikáciu demonštračného návrhu na vašom webe. Vďaka pokročilým možnostiam typografie a jasným farbám môžete svojim používateľom poskytnúť úžasný vizuálny zážitok.

Téma obsahuje viacero rozložení hlavičky, rozloženie blogových príspevkov, rozloženie archívu, rozloženie jedného príspevku, jazdca obsahu a ďalšie. Spolupracuje s editorom blokov Gutenberg, ktorý pomáha písať obsah efektívne. V téme je niekoľko oblastí reklamných priestorov, ktoré sa hodia, ak chcete speňažiť svoje stránky pomocou reklám.

K dispozícii je tiež niekoľko vlastných miniaplikácií, podpora videa a rozloženie pripravené na preklad.

Začnite s Grace Mag Pro ešte dnes!

17. Responzívny Pro

Responzívny Pro

Responsive Pro je vysoko prispôsobiteľná téma WordPress, ktorá funguje dobre aj na pomalých sieťach. Je kompatibilný a testovaný tak, aby spolupracoval s tvorcami top formulárov, formulármi a ukladaním do vyrovnávacej pamäte a doplnkami SEO.

Téma zahŕňa pripravené webové šablóny, plne prispôsobiteľný dizajn, rozloženie prispôsobiteľné pre mobilné zariadenia, možnosti vlastného rozloženia a kompatibilné s WooCommerce hneď po vybalení..

Je to perfektná voľba pre váš blog, obchodný web alebo obchod WooCommerce.

Začnite s responzívnym ešte dnes!

18. Shoppe

Téma Shoppe

Shoppe je jednou z najlepších tém WooCommerce, ktorá vám pomôže vytvoriť profesionálny web elektronického obchodu za pár minút. Dodáva sa s ťahaním & drop Themify Builder a mnoho funkcií elektronického obchodu, ako je vozík iax, rýchly vzhľad lightboxu, rýchle vyhľadávanie, funkcia zväčšenia obrázka a ďalšie.

Shoppe je jednou z prvých viacúčelových tém vytvorených špeciálne pre WooCommerce. Dodáva sa s viac ako 60+ pravidelnými rozloženiami a 20+ rozloženiami vstupných stránok do obchodu.

V podstate, ak hľadáte spustenie internetového obchodu, potom je Shoppe jednou z najlepších tém.

Začnite so službou Shoppe ešte dnes!

19. Shopstar

shopstar

Shopstar je minimalistický nákupný motív, ktorý je ideálny na budovanie internetového obchodu, blogu alebo módy. Téma sa hladko integruje s WooCommerce, najlepšou platformou elektronického obchodu na webe pre WordPress.

Služba Shopstar umožňuje vašim zákazníkom rýchlo prezerať a pridávať výrobky do nákupného košíka, keď prehliadajú váš obchod.

Téma podporuje pravý aj ľavý bočný panel. Pre svoje stránky si môžete dokonca zvoliť rozloženie v plnej šírke. Pre svoju stránku blogu si môžete vybrať medzi bočným rozložením, horným rozložením alebo rozložením muriva.

Začnite so službou Shopstar ešte dnes!

20. Inspiro

INSPIRE

Inspiro je profesionálna téma WordPress zameraná na fotografie a videá. Umožní vám na pozadí zverejniť prezentáciu na celej obrazovke, ktorá podporuje videá YouTube a hostené videá.

Téma sa hladko integruje s WooCommerce a poskytuje solídnu platformu na budovanie vášho online obchodu. Panel pokročilých možností vám umožňuje ľahko prispôsobiť všetky podrobnosti témy WordPress.

Ak chcete predviesť svoje portfólio obrázkami a videami, potom je pre vás Inspiro tou najlepšou voľbou.

Začnite s Inspiro už dnes!

21. Foodica

foodica

Foodica je jednou z najlepších tém WordPress na vytváranie blogov, časopisov a webových stránok s receptmi založených na potravinách.

Foodica je téma WordPress pripravená pre AdSense. Zahŕňa niekoľko umiestnení bannerov, ktoré vlastníkom umožňujú ľahko nahrávať reklamné bannery na speňaženie svojich webových stránok.

Súčasťou témy je inštalácia ukážkového obsahu jedným kliknutím, takže môžete rýchlo vytvoriť webovú stránku podobnú demonštračnej webovej stránke. Téma ponúka aj 6 farebných schém a je dodávaná s vizuálnym prispôsobovacím prvkom, ktorý vám umožní ľahko vybrať tú správnu kombináciu farieb, ktorá dokonale zodpovedá vašej značke..

Začnite s Foodica ešte dnes!

22. Kallyas

kallyas

Kallyas patrí medzi najlepšie viacúčelové témy WordPress vyvinuté spoločnosťou Hogash. Táto prémiová téma umožňuje inštaláciu jedným kliknutím a je kompatibilná s populárnymi doplnkami ako Easy Digital Downloads, BuddyPress, WooCommerce a oveľa viac.

Dodáva sa s viac ako 70 vopred pripravenými šablónami, ktoré zodpovedajú potrebám vašej webovej stránky. Šablóny sa líšia od hotelov, fitness po nezávislí a právnici. Jeho tím vytvoril niekoľko kombinácií „Header“, aby bola zaistená maximálna flexibilita pre každého používateľa.

A na vrchole všetkých úžasných funkcií, Kallyas dokonca ponúka infraštruktúru pripravenú na SEO, aby vaše webové stránky neboli pochované v miliónoch výsledkov vyhľadávania..

Prečítajte si kompletnú recenziu spoločnosti Kallyas.

Začnite už dnes s Kallyasom!

23. Fury

zúrivosť

Fury je bezplatná viacúčelová téma WordPress, ktorú si môžete stiahnuť z úložiska tém WordPress. Téma Fury je najvhodnejšia na vytvorenie internetového obchodu.

Jeho lepkavá navigačná lišta zostáva v hornej časti stránky WordPress, aj keď sa posuniete nadol po stránke. V pravom rohu navigačnej lišty nájdete ponuku Môj účet, vyhľadávacie pole a tlačidlo košíka. Zákazníkom tak získate bezproblémový zážitok z nakupovania.

Flexibilný panel prispôsobenia tém vám umožňuje ľahko vyladiť všetky aspekty vašich webových stránok WordPress. Téma podporuje aj niekoľko vlastných rozložení stránok a rozložení blogov pre jednotlivé príspevky.

Začnite s Fury už dnes!

24. Agama

agama

Agama je ďalšia bezplatná viacúčelová téma WordPress, ktorú si môžete stiahnuť z adresára tém WordPress.

Agama je postavená na Bootstrap s podporou paralaxy. Keď sa vaši návštevníci posúvajú nadol, posúvanie paralaxy posúva obsah pozadia odlišnou rýchlosťou ako rýchlosť obsahu popredia.

Ak hľadáte viacúčelovú tému s efektom posúvania paralaxy, Agama je pre vaše potreby najvhodnejšia.

Začnite už dnes s Agamou!

25. Vzostup

Ascend

Ascend je bezplatná viacúčelová téma WordPress od spoločnosti Kadence Themes. Dodáva sa so 4 rôznymi ukážkami, ktoré môžete ľahko importovať na svoje webové stránky.

Ascend vám tiež umožňuje vytvárať ohromujúce galérie na vašom webe bez toho, aby ste museli používať akýkoľvek doplnok galérie WordPress. Podporuje 3 rôzne štýly galérie: normálny, bez okrajov a štýl post.

Ascend je téma kompatibilná s Gutenbergom, čo znamená, že môžete vytvoriť tak bohaté rozloženie príspevkov, ako si dokážete predstaviť pomocou slávneho doplnku Gutenberg..

Začnite s Ascend už dnes!

26. slivka

slivka

Slivka je bezplatná viacúčelová téma od spoločnosti InkHive. S viac ako 30 000 spokojných zákazníkov a 2 miliónmi stiahnutí je InHive jedným z najspoľahlivejších tematických centier WordPress.

Slivka je dodávaná so všetkými základnými funkciami, ktoré budete potrebovať, aby ste s ľahkosťou vytvorili ohromujúci web, ako napríklad pohotovo reagujúci a mobilný, pripravený sietnicu a 4k, viacjazyčná podpora a podpora WooCommerce atď..

To vám umožní ľahko pridať posúvač na svoju domovskú stránku a zverejniť úžasnú stránku galérie, ktorá predstaví vaše portfólio. Všetky možnosti motívu je možné upraviť z panela Prispôsobovač.

Začnite už dnes s Plumom!

27. Zóna právnika

právnická zóna

Lawyer Zone je moderná viacúčelová téma WordPress vytvorená špeciálne pre právnické firmy. Túto tému vyvinula spoločnosť Acme Themes.

Advokátska zóna sa dodáva s 9 vlastnými miniaplikáciami, ktoré môžete pridať na svoju domovskú stránku a na bočný panel. Všetky možnosti motívu je možné upraviť na paneli Prispôsobovač, takže môžete vykonať zmeny motívu pomocou živých ukážok.

Ďalej uvádzame niekoľko funkcií právnej zóny, ktoré môžu byť pre vás nesmierne užitočné:

 • slider: Vytvorte krásne jazdce na ľubovoľnej stránke s neobmedzeným počtom snímok.
 • Možnosti hlavičky a päty: Jednoducho si prispôsobte hlavičku a pätu pomocou viacerých možností v prispôsobovači témy.
 • Ovládacie prvky rozloženia: Môžete nastaviť svoj bočný panel doľava, doprava alebo dokonca zvoliť bočný panel s plnou šírkou.

Začnite s Lawyer Zone už dnes!

28. Bellini

bellini

Bellini je jednoduchá téma kompatibilná s WooCommerce, ktorá uľahčuje vytvorenie úžasného obchodu s elektronickým obchodom. Bellini je vyvinutý spoločnosťou Atlantis Themes.

Táto téma sa dodáva s niekoľkými krásnymi rozloženiami na vytváranie štýlových produktových stránok. Jeho ukážkový import jedným kliknutím vám pomôže ľahko vytvoriť ohromujúci web bez toho, aby ste museli stavať svoje stránky od základov.

Pomocou vlastnej šablóny domovskej stránky môžete zobraziť kategórie produktov, najnovšie produkty, odporúčané produkty, Mapy Google a ďalšie.

Začíname s Bellinim dnes!

29. Portál správ

spravodajský portál

Spravodajský portál je téma časopisu WordPress vytvorená pre publikácie, vydaná spoločnosťou Mystery Themes. Táto téma obsahuje 5+ miniaplikácií, ktoré sú vhodné na usporiadanie rozloženia časopisov na vašej domovskej stránke.

Doplnok je k dispozícii na stiahnutie zadarmo z oficiálneho archívu doplnkov WordPress. Môžete získať prémiovú licenciu za 55 dolárov. Pro verzia obsahuje funkcie, ako napríklad nástroj na import ukážky jedným kliknutím, veľa rozložení, strúhanku po recenzii a mnoho ďalších..

Jeho dokumentácia je dobre usporiadaná na stránke Mystery Themes, takže môžete rýchlo prejsť všetkými aspektmi vytvárania online publikácie s portálom News..

Začíname s portálom Spravodajstvo ešte dnes!

30. Shoptimizer

stolný počítač

Shoptimizer je téma kompatibilná s WooCommerce, ktorú vydala CommerceGurus, ktorá je poprednou tematickou spoločnosťou WordPress špecializovanou na témy optimalizované pre WooCommerce. S viac ako 10 000 zákazníkmi je CommerceGurus jedným z najlepších predajcov tém WooCommerce na trhu ThemeForest..

Nenechajte si ujsť tento článok o najlepších platformách elektronického obchodu pre multivendorové trhy.

Program Shoptimizer je zostavený s ohľadom na konverzie, takže nájdete veľa funkcií zameraných na konverziu, ako napríklad stránku pokladnice bez rozptyľovania, požiadavku na spätné volanie, lepivé podrobnosti o produkte pri posúvaní a ďalšie.

Všetky nastavenia motívu je možné upraviť v prispôsobovači motívov. Na rozdiel od iných tém CommerceGurus sa Shoptimizer predáva výlučne na svojich webových stránkach, nie na trhu ThemeForest..

Začnite s programom Shoptimizer ešte dnes!

31. Atlast Business

AtlasTM-business-WordPress-theme

Atlast Business je bezplatná responzívna téma WordPress, ktorú môžete použiť na vytvorenie elegantnej webovej stránky pre svoju firmu. Dodáva sa s množstvom možností a funkcií prispôsobenia, takže môžete vytvoriť webovú stránku s úplnou slobodou a tvorivosťou.

Skontrolujte tiež: Najlepšie obchodné témy WordPress

Existuje viac ako 70 možností výberu farieb na úpravu každej časti vášho webu. Okrem toho má 3 hlavičky, 3 päty, 3 navigačné ponuky, 4 štýly autorských práv, oblasti s rozšíreným obsahom a oveľa viac. Svoju tému môžete ľahko a prispôsobiť pomocou prispôsobovača Live WordPress bez toho, aby ste sa museli dotknúť akéhokoľvek kódu.

Ak chcete pridať ďalšie funkcie, môžete si nainštalovať ktorýkoľvek z doplnkov a používať s tým. Podporuje všetky hlavné doplnky WordPress na trhu.

Začnite s Atlast Business ešte dnes!

32. Oživiť

oživiť-WordPress-theme

Revive je bezplatná téma WordPress pre blogy a online časopisy vytvorené spoločnosťou InkHive. Je dodávaný s čistým a krásnym rozložením časopisov s množstvom štýlov, ktoré vám ukážu vaše správy a články. Je optimalizovaný pre najlepšiu rýchlosť a SEO.

Okrem toho má téma citlivé a prispôsobivé rozloženie, ktoré vyzerá skvele na všetkých typoch zariadení a obrazovkách. Okrem toho vám poskytuje množstvo užitočných funkcií, ako sú ikony sociálnych médií, viac rozložení hlavičky, viac rozložení blogu, vlastné widgety. Možnosti bočného panela a ďalšie.

Téma je plne kompatibilná s doplnkom WooCommerece, ktorý vám pomôže premeniť vašu webovú stránku na obchod s elektronickým obchodom.

Začíname s programom Revive ešte dnes!

33. Uchovávajte

store-WordPress-theme

Ak hľadáte čisto tému elektronického obchodu na vytvorenie vlastného obchodu online, Obchod môže byť pre vás tým správnym. Je to téma spoločnosti InkHive, ktorá je plne podporovaná technológiou WooCommerce.

Téma obchodu obsahuje výkonné možnosti elektronického obchodu a veľa možností prispôsobenia. Preto môžete pomocou tejto témy vytvoriť plne funkčný obchod s elektronickým obchodom. Niektoré z jeho funkcií zahŕňajú rozloženie stránok, predstavené oblasti prezentácie produktu, konfigurovateľný bočný panel a 3D efekty.

Téma je pripravená na lokalizáciu, takže si môžete tiež vytvoriť obchod v miestnom jazyku pre miestnych zákazníkov.

Začnite so službou Obchod ešte dnes!

34. Kale

kale-WordPress-theme

Kale je jedným z najobľúbenejších bezplatných tém v oficiálnom repozitári WordPress. Má 5 z 5 hviezdičiek priemerných hodnotení používateľov. Tému vytvorila LyraThemes.

Kale je esteticky krásna téma, ktorá je ideálna pre blogy týkajúce sa životného štýlu, osobných potravín, jedla a receptov. Navrhnuté s láskou a precíznosťou, poskytuje skutočne úžasnú šablónu blogu. Okrem toho tu nájdete množstvo možností na prispôsobenie svojich stránok.

Niektoré z jeho hlavných funkcií sú príspevky na prednej stránke, príspevok na zvýraznenie prednej stránky, viac displejov s informáciami o blogu, viac postranných panelov, posúvače a ľahké ponuky sociálnych médií. Je plne citlivý a pripravený na mobilné zariadenia.

Začíname s Kale dnes!

35. Juliet

juliet-WordPress-theme

Inšpirovaná klasickou postavou Shakespearea „Juliet“, je Juliet nádhernou ženskou témou blogu od LyraThemes. Jednoduchý a elegantný dizajn, je to perfektná téma pre blogy crossfit, životný štýl, krásu a módu.

Téma Julie je dodávaná s množstvom štýlov a možností, vďaka ktorým si môžete vytvoriť vlastný snový blog. Je vybavený efektným posuvným panelom, lepkavými príspevkami, ponukou mimo plátna, titulnou stránkou, viacerými obrazovkami informačného kanála atď.

Téma má tiež hlbokú integráciu WooCommerce, ktorá vám umožňuje vytvoriť stránku obchodu na vašom blogu. Umožňuje vám ľahko pridávať funkcie elektronického obchodu a prispôsobovať ich.

Začíname s Juliou dnes!

36. Cressida

Cressida-WordPress-theme

Cressida je jednoduchá a elegantná téma pre osobné a profesionálne blogy. Je dodávaný s krásnym dizajnom a výkonnými funkciami, ktoré vám pomôžu vytvoriť moderný blog bohatý na funkcie s videami. Je to výtvor LyraThemes.

S programom Cressida môžete získať veľa možností, aby bola vaša predná stránka atraktívna. Na titulnej stránke vášho blogu boli zobrazené príspevky, zvýraznené príspevky, propagačná kategória, lišta príspevkov, odporúčané stránky atď. Okrem toho si môžete ľahko prispôsobiť ikony a pozadia svojho blogu.

Okrem toho má veľa možností prispôsobenia, ako sú rôzne widgety, banner na bočnom paneli a posuvníky, ľahké ponuky sociálnych médií atď..

Začnite s Cressidou ešte dnes!

37. Perfektný blog

perfektný-blog-WordPress-theme

Perfect Blog je najlepšia bezplatná téma blogu WordPress vytvorená spoločnosťou ThemeShopy. Túto tému môžete použiť pre blogy, online noviny a športové časopisy. Téma ponúka atraktívne jedinečné štýlové rozloženie, ktoré vám pomôže vytvoriť si vlastný profesionálny blog.

Téma Perfect Blog je dokonale optimalizovaná pre vyhľadávače, aby váš blog získal lepšie hodnotenie vo výsledkoch vyhľadávania. Okrem toho má vysoký štandard kódovania, ktorý zaisťuje robustnú bezpečnosť a vysokorýchlostný výkon.

S Perfect Blogom si môžete vychutnať plne responzívny dizajn, šablóny domovskej stránky, podporu WooCommerce, možnosť odovzdania loga, snímky atď..

Začíname s Perfect Blog ešte dnes!

38. Fotografie TS

ts-fotografie-WordPress-theme

Ak máte radi fotografovanie ako hobby alebo sa chcete stať profesionálnym fotografom, môžete splniť svoj sen vytvorením webovej stránky s fotografiami. Vďaka dobre navrhnutému fotografickému serveru môžete prezentovať svoje krásne fotografie online širšiemu publiku.

TS Photography je bezplatná téma, ktorú môžete použiť na vytvorenie krásneho fotografického webu. Téma je dodávaná s plne responzívnym dizajnom, takže vaše fotografie budú vyzerať skvele na všetkých zariadeniach. Môžete nahrať vlastné logo, pridať odkazy na sociálne médiá, pridať posuvníky a vytvoriť jedinečný web s touto témou.

Okrem toho môžete svoje prémiové fotografie predávať aj vytvorením stránky v obchode na svojom webe, pretože má plnú podporu doplnkov WooCommerce.

Začíname s programom TS Photography ešte dnes!

39. BB Svadobné blaho

bb-svadobné-blaho-WordPress-theme

BB Wedding Bliss je bezplatná téma WordPress pre svadobné stránky. Je ideálny pre manželstvá, angažovanosti, svadobné plánovače, svadobné kapely, páry a udalosti a konferencie. Túto tému však môžete použiť aj na viacúčelové obchodné weby.

Téma BB Wedding Bliss je dodávaná s plne responzívnym dizajnom, vďaka ktorému sa vaše stránky dajú prispôsobiť akejkoľvek veľkosti a typu obrazovky. Aby ste si mohli ľahko vytvoriť web, prichádza s pripravenou šablónou domovskej stránky, ktorú môžete použiť s minimálnym prispôsobením.

Okrem toho obsahuje možnosti zdieľania v sociálnych sieťach, rozloženie blogu, posúvače, stránku s kontaktmi atď.

Začíname s BB Wedding Bliss

40. Gema

Gema-Wordpres-theme

Gema je Pixelgrade modernou bezplatnou témou v novinách. Má jedinečné a atraktívne rozloženie, ktoré vám pomôže predstaviť váš obsah spôsobmi, ktoré upútajú pozornosť a záujem návštevníkov vašich stránok. Táto téma je skvelá pre cestovateľov blogerov, fotografov, literárnych autorov, ako aj pre osobných blogerov.

Gema obsahuje výrazný dizajn murovaného štýlu, vďaka ktorému budú miniatúry príspevkov vyzerať skvele bez ohľadu na ich rozmery a veľkosť. Je to v podstate odvážna téma s minimalistickým vzhľadom, vôbec neporiadok. Je to skvelá voľba pre odvážnych ľudí.

Okrem toho má úplne jedinečný spôsob zobrazovania kategórií a príspevkov. Táto téma je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú experimentálny dizajn.

Začnite s Gema ešte dnes!

41. Úľ

úľ-WordPress-theme

Úľ je ďalšou úžasnou témou Pixelgrade. Je to nenáročný nástroj pre vydavateľov všetkých druhov, ktorí chcú publikovať články, citácie, fotografie, príbehy atď. Úľ ponúka skvelé rozloženie webových stránok, kde môžete publikovať čokoľvek, ale všetko bude vyzerať skvelo.

Téma Úľa má čisté rozloženie muriva a modernú typografiu spolu s veľkou flexibilitou. Ak máte radi odvážne a štýlové webové písma, téma Úľ má ich všetky.

Je plne citlivý a pripravený na mobil. Vaše stránky budú pôsobiť úžasne na bežných obrazovkách aj na sietniciach.

Začíname s Úľom ešte dnes!

42. Patch

patch-WordPress-theme

Oprava je bezplatná téma WordPress od časopisu v štýle časopisu Pixelgrade. Je to moderná téma v murárskom štýle, ktorá je krásna a zároveň užívateľsky prívetivá. Téma uľahčuje začiatočníkom publikovanie obsahu.

Téma je plne optimalizovaná pre SEO a rýchlosť. Takže môžete sústrediť svoju pozornosť na vytváranie skvelého obsahu.

Oprava je plne pohotová a pripravená na sietnicu, takže obrázky a obsah sa automaticky prispôsobia akejkoľvek obrazovke, ktorú vaši čitatelia používajú na prehliadanie vašich stránok..

Začnite s opravou už dnes!

43. osemdesiat dní

osemdesiat dní-WordPress-theme

EightyDays je jedným z najlepších profesionálnych obchodných tém WordPress, ktoré môžete použiť na vytvorenie profesionálneho blogu. Tému vytvoril GretaThemes. Téma EightyDays obsahuje kachľovú galériu, integráciu Instagramu a množstvo úžasných funkcií, vďaka ktorým ju môžete použiť na rôzne typy blogov..

S EightyDays si môžete vychutnať možnosť importovania ukážky jedným kliknutím, ktorá uľahčuje a zrýchľuje začatie vlastného blogu. Po importovaní ukážkových údajov môžete jednoducho nahradiť ukážkový obsah vašim vlastným obsahom a publikovať svoje stránky. Je to užitočné najmä pre nováčikov.

Okrem toho má ďalšie skvelé funkcie vrátane odporúčaného obsahu, nekonečného posúvania, 800+ písiem Google, súvisiacich príspevkov atď.

Začíname s EightyDays ešte dnes!

44. TheFour

thefour-WordPress-theme

TheFour je výkonná obchodná téma WordPress vytvorená spoločnosťou GretaThemes. Téma je dodávaná s množstvom možností prispôsobenia a výkonnými funkciami, takže pomocou tejto témy môžete tiež vytvoriť portfólio a blogové stránky.

Má čisté a atraktívne usporiadanie, ktoré je testované na schopnosť reagovať. Téma sa ľahko nastavuje a prispôsobuje, takže ktokoľvek môže pomocou tejto témy vytvárať profesionálne stránky. S témou TheFour môžete vytvárať posudky, portfólio a získavať ďalšie obchodné ponuky od partnerov.

Okrem toho má plnú integráciu s doplnkom Jetpack, takže nekonečné posúvanie a súvisiace príspevky sú vám k dispozícii.

Začnite s TheFour ešte dnes!

45. Didi

didi téma

Ak ste v oblasti životného štýlu alebo módneho blogovania, potom je pre vás téma Didi. Didi, špeciálne navrhnutý pre blogerov, kladie dôraz na váš obsah a robí ho vynikajúcim skutočne krásnym spôsobom..

Vďaka elegantnému usporiadaniu a nádhernej typografii je Didi moderným a minimalistickým najlepším spôsobom. Téma Didi obsahuje potrebné funkcie, ako sú súvisiace príspevky, formuláre na prihlásenie na odber bulletinu a integrovaná a prispôsobiteľná oblasť miniaplikácií päty, pričom sa vyhýba nadmernému nadúvaniu.

Vďaka niekoľkým vopred navrhnutým rozloženiam domovskej stránky je Didi jednoduché spustiť a prevádzkovať ako živé stránky. Didi tiež plne reaguje a vyzerá úžasne na akomkoľvek zariadení alebo prehliadači.

Začíname s Didi dnes!

46. ​​Lakshmi

Lakshmi, ktorý bol stiahnutý viac ako 30 000-krát, sa rýchlo stáva jedným z najpopulárnejších tém roku 2020. Táto jedinečná téma sa dodáva s 9 rôznymi ľahko prispôsobiteľnými rozloženiami, ktoré môžu slúžiť na rôzne webové stránky..

Lakshmi obsahuje ľahko použiteľný nástroj na tvorbu stránok, vďaka ktorému je prispôsobenie hračkou. Je tiež pripravený na WooCommerce, takže nastavenie internetového obchodu je jednoduché.

Začíname s Lakshmi dnes!

47. FoodyPro

FoodyPro bol navrhnutý pre blogerov s potravinami! Vďaka tejto jednoduchej téme môžete rýchlo a ľahko vytvoriť potravinový blog a výkladnú skrinku WooCommerce.

Rýchle reakčné časy, optimalizácia SEO a prívetivosť k mobilným telefónom sú všetky vlastnosti FoodyPro. Je tiež pripravený na preklad a má index receptov s vlastnou oblasťou widgetov pre filtre. Vďaka inštalácii na jedno kliknutie nebolo nastavenie jednoduchšie. Je to sen každého blogera o jedle potravín.

Začíname s FoodyPro ešte dnes!

48. Infinity Mag

Či už začínate časopis, spravodajský web alebo blog, téma Infinity Mag je skvelá voľba. Moderný a čistý vďaka svojmu dizajnu je Infinity Mag úplne citlivý a vyzerá perfektne na akomkoľvek zariadení alebo prehliadači.

Môžete si vybrať medzi rozložením na celom webe alebo v rámčeku a vybrať si pozície na bočnom paneli. Infinity Mag obsahuje tiež vybavený karusel príspevkov a vlastné widgety, vďaka ktorým je váš web jedinečný. Nehovoriac o téme, ktorá je priateľská k SEO a budete môcť využiť vynikajúce podporné tímy ThemeInWP.

Začnite ešte dnes s Infinity Mag!

49. Prispôsobiť

Prispôsobenie, ako názov napovedá, je vysoko prispôsobiteľná a mimoriadne flexibilná téma WordPress. S desiatkami predpripravených webov, ktoré sú k dispozícii a pripravené na import, môžete svoj web uviesť do prevádzky za pár minút.!

Postavený s ohľadom na tvorcov stránok, môžete použiť ľubovoľný doplnok na vytváranie stránok, ktorý si želáte upraviť svoj web k dokonalosti. Vďaka prispôsobiteľovi WordPress budete mať neobmedzené nastavenia typografie, s ktorou sa budete môcť pohrávať.

Citlivá, ľahká a rýchla, téma Prispôsobiť je optimalizovaná pre SEO a prichádza s personalizovanou e-mailovou podporou.

Začnite s Prispôsobiť ešte dnes!

50. Plodný

Fruitiful

Fruitful je bezplatná minimalistická responzívna téma WordPress, ktorá sa dodáva s výkonným panelom možností tém. Fruitful je postavená špičkovou ukrajinskou vývojárskou spoločnosťou WordPress s názvom Fruitful Code.

Téma Fruitful vám umožňuje vybrať si medzi rozložením responzívneho a pevného rozloženia HTML. Môžete si tiež vybrať z 3 rôznych typov rozloženia, ako je plná šírka, pravý bočný panel a ľavý bočný panel.

Táto plodná téma je dodávaná s 25 miniaplikáciami vrátane 12 štandardných miniaplikácií WP (ako sú archívy, kategórie, text atď.), 12 miniaplikácií WooCommerce (ako filter priemerných hodnotení, vyhľadávanie produktov, najlepšie hodnotené produkty) a 1 plodná miniaplikácia: Archív správ.

Začnite s programom Fruitful ešte dnes!

51. Cesta

Travelway

Travel Way je responzívna téma WordPress vytvorená pre cestovné kancelárie a cestovné kancelárie. Dodáva sa spolu s 9+ vlastnými miniaplikáciami, ktoré možno použiť na domovskej stránke a bočnom paneli. Cestovná cesta je tiež kompatibilná s drag and drop SiteOrigin Page Builder.

Nižšie uvádzame niekoľko zabudovaných funkcií aplikácie Travel Way, ktoré vám pomôžu:

 • Neobmedzený jazdec: Bez vyhradeného doplnku pre posúvače môžete bez problémov vytvárať úžasné posúvače WordPress.
 • Import ukážky jedným kliknutím: Jediným kliknutím môžete vytvoriť webovú stránku rovnako ako ich demo webovú stránku.
 • Ovládacie prvky rozloženia: Travel Way umožňuje nastaviť bočný panel vľavo alebo vpravo. Môžete si dokonca zvoliť oblasť s plnou šírkou obsahu bez bočného panela.

Začnite s Travel Way ešte dnes!

52. Denník WP

Téma denníka WP

WP Diary je perfektná téma WordPress pre spravodajské časopisy, časopisy alebo osobné blogy. Je vyvinutý spoločnosťou MysteryThemes, obľúbeným tematickým centrom WordPress.

Téma denníka WP obsahuje desiatky možností prispôsobenia, ktoré vylepšia vaše webové stránky tak, ako chcete. Všetky možnosti prispôsobenia je možné upraviť pomocou nástroja na prispôsobenie, takže si môžete zobraziť ukážku a upraviť vzhľad svojej témy. Poskytujú zákaznícku podporu prostredníctvom fór na svojich webových stránkach.

Začíname s denníkom WP!

53. Moroseta

Moroseta

Moroseta je ďalšou minimalistickou témou WordPress, ktorú vytvoril PanKogut. Po vybalení vám Moroseta umožní zostaviť na vašej domovskej stránke krásne posúvače pre odporúčané príspevky. Okrem toho môžete na svojej domovskej stránke a na ďalších stránkach zobraziť aj reklamné pole. Stránka blogu sa dodáva s 5 rozloženiami, takže svojim blogovým článkom môžete dať jedinečný vzhľad.

Nižšie uvádzame niekoľko funkcií spoločnosti Moroseta, ktoré sa vám môžu zdať užitočné:

 • Demo inštalácia jedným kliknutím
 • Možnosti pridania služby Google Analytics
 • Možnosť hlavičky a päty s možnosťou pridať sociálne ikony.

Začnite s Morosetou už dnes!

54. Očarovať

hypnotizovať

Mesmerize je viacúčelová téma WordPress, vyvinutá spoločnosťou Extend Themes. Môže sa použiť na vytvorenie vášho webu pre mobilné aplikácie a softvér. Mesmerize vám umožní vytvoriť jedinečný web pomocou drag and drop. Bezplatná verzia témy Mesmerize je dodávaná s vopred navrhnutou domovskou stránkou, s 5 návrhmi hlavičiek a viac ako 30 prispôsobiteľnými časťami obsahu.

Vďaka prémiovej verzii získate viac ako 100 preddefinovaných blokov na vybudovanie úžasného webu v žiadnom momente. Najlepšie zo všetkého je, že vám umožňuje upravovať živý obsah pomocou nástroja na prispôsobenie. Mesmerize ponúka 3 prémiové plány začínajúce na 79 dolárov.

Ak hľadáte vysoko prispôsobiteľný motív WordPress, ktorý vám umožní upravovať obsah pomocou nástroja na prispôsobenie, veľmi vám odporúčame použiť program Mesmerize..

Začnite s Mesmerize ešte dnes!

55. Spisy

spisy

Spisy sú témou WordPress kompatibilnou s Gutenberg, ktorá bola vytvorená pre spisovateľov a profesionálnych blogerov. Pretože Písanie s Gutenbergom funguje bez problémov, môžete pomocou blokov vytvoriť všetky typy obsahu.

Z úložiska WordPress si môžete stiahnuť bezplatnú / obmedzenú verziu témy. Prémiová verzia prichádza s vylepšenými funkciami vrátane spodnej oblasti miniaplikácií, 3 ďalších šablón stránok, 2 rozložení obsahu domovskej stránky a ďalších. Spisy sú kompatibilné aj s doplnkom Atomic Blocks, ktorý rozširuje sadu blokov Gutenberg.

Začíname so spismi ešte dnes!

56. Snímky

obraznosť

Snímky sú minimalistickou témou WordPress vytvorenou spoločnosťou Dinev Themes. Snímky tiež podporujú doplnky ako Atomic Blocks a Stackable, ktoré rozširujú sadu blokov editorov Gutenberg. Táto téma sa dodáva s rozložením bez bočného panela s obrázkom alebo obrázkovou prezentáciou v hornej časti.

Frontend obsahuje niekoľko sekcií, ako je napríklad odporúčaný obsah, obsah stránky, sekcia najnovších príspevkov a sekcia portfólia. Tieto sekcie môžete spravovať v nástroji na prispôsobenie.

Začíname so snímkami dnes!

57. TC E-commerce Shop

TC Elektronický obchod

TC E-commerce Shop je bezplatná téma WordPress vytvorená na prevádzkovanie eCommerce obchodu. Táto téma je vytvorená spoločnosťou Themes Caliber, tímom, ktorý predáva témy reagujúce na svetovú úroveň.

K dispozícii je bezplatná aj prémiová verzia témy TC E-commerce Shop. Bezplatná verzia vám umožní predviesť vaše profily sociálnych médií, odovzdať logo a pomôže vám vytvoriť posúvače. Prémiová verzia je dodávaná s 3 rôznymi rozloženiami blogov, 2 rozloženiami strán a ďalšími.

Začnite s elektronickým obchodom TC

58. Spolu

Celkom

Total je viacúčelová téma WordPress, ktorá je dodávaná s množstvom funkcií po vybalení z krabice. Súčet vám pomáha prispôsobiť si webové stránky WordPress tak, ako chcete, pomocou nástroja WordPress Customizer.

Bezplatná / nízka verzia je k dispozícii na stiahnutie v úložisku WordPress. Ak chcete vylepšené funkcie, ako je napríklad ukážkový import jedným kliknutím, súhlas so súbormi cookie pre súlad s GDPR, mega ponuka, rozloženie viacerých hlavičiek a ďalšie, môžete nainštalovať profesionálnu verziu témy.

Začnite s programom Total ešte dnes!

59. Vogue

móda-wp-theme

Vogue je jednoduchá, čistá a minimálna obchodná téma WordPress vhodná pre podnikateľov a malé agentúry. Je k dispozícii v 2 príchutiach: zadarmo a prémiové.

Téma Vogue prichádza s hlbokou úrovňou integrácie WooCommerce, takže si môžete ľahko vytvoriť webovú stránku elektronického obchodu. Má vlastné dizajnové možnosti WooCommerce pre stránku obchodu.

Obsahuje 4 rozloženia hlavičky, 4 rozloženia blogu a 2 štýly päty. Umožňuje vám prispôsobovať celé nastavenie témy pomocou ukážok v reálnom čase pomocou prispôsobovača WordPress.

Začnite s Vogue ešte dnes!

60. Avant

avant-theme

Avant je bezplatná a prémiová viacúčelová téma pre WordPress. Pomocou tejto témy môžete vytvoriť širokú škálu webových stránok, od jednoduchého blogu až po plnohodnotný internetový obchod.

Avant téma vám umožňuje ľahko dať svojmu webu jedinečný vzhľad. Môžete si vybrať zo 7 štýlových rozložení hlavičky, 5 rozložení blogu a 3 rozloženie päty a vytvoriť si webové stránky svojej fantázie.

Doplnok podporuje tvorbu stránok Elementor, WooCommerce, WPForms a Breadcrumb NavXT..

Balíček s množstvom skvelých funkcií je k dispozícii za pouhých 29 dolárov.

Začnite s Avant už dnes!

61. Conica

conica-WordPress-theme

Conica je ďalšou výkonnou viacúčelovou témou pre WordPress. Môžete ho použiť na vytvorenie širokej škály webových stránok vrátane blogu, firemnej webovej stránky, internetového obchodu atď.

Dodáva sa s niekoľkými možnosťami prispôsobenia, ktoré sa ľahko spravujú aj pre začiatočníkov.

Téma poskytuje množstvo ohromujúcich funkcií, ktoré vám umožňujú vytvoriť moderný web. Obsahuje hlbokú integráciu WooCommerce, možnosti hlavičky, posuvníky domovskej stránky, zoznamy blogov a archívnych štýlov stránky a ďalšie.

Conica je nepochybne úžasnou témou pre všetky typy webových stránok.

Začíname s Conica dnes!

62. Sydney

Téma Sydney

Podobne ako Hestia, Sydney ponúka aj bezplatnú aj prémiovú verziu svojej viacúčelovej témy. Sydney je jedným z najpopulárnejších tém WordPress v bezplatnom úložisku tém WordPress.org.

To vám umožní používať ďalšie widgety, živé prispôsobovače a vopred pripravené šablóny na prispôsobenie vašich webových stránok. Sydney pracuje bez problémov s WooCommerce, takže ho môžete použiť na vytvorenie internetového obchodu.

Je pripravený na preklad a funguje so živým prispôsobovačom tém WordPress.

Prečítajte si kompletnú recenziu v Sydney.

Začnite už dnes so Sydney!

63. CityLogic

citylogic

CityLogic je ohromujúca téma WordPress, ktorá vám umožňuje vytvárať akékoľvek webové stránky, od cestovného ruchu po podnikanie, životný štýl a dokonca aj online obchod. Téma CityLogic vyvinula spoločnosť Out the Box, popredný obchod s témami WordPress.

Zadarmo téma WordPress prichádza so všetkými základnými funkciami, ktoré potrebujete na vytvorenie úžasného webu. CityLogic je kompatibilný s množstvom populárnych doplnkov, ako sú WooCommerce, WPForms a Elementor atď..

Vďaka prémiovej verzii témy môžete jednoducho zmeniť svoj web na jednostránkový web jednoduchým povolením režimu jednej stránky. Získate tiež nekonečné možnosti prispôsobenia stránok WordPress, ako sú rôzne možnosti rozloženia, lepkavá navigačná ponuka a lepkavá hlavička atď..

Začnite s CityLogic už dnes!

64. Panoramatické

panoramatický

Panoramic je ďalšou krásnou a citlivou témou WordPress od spoločnosti Out the Box. Panoramic umožňuje pridať krásny jazdec domovskej stránky bez nutnosti inštalovať žiadny doplnok pre jazdca. Pri použití v spojení s doplnkom na tvorbu stránok drag and drop stránky SiteOrigin dokáže dokonca aj absolútny začiatočník rýchlo vytvárať krásne rozloženie stránky..

Ich rozsiahla dokumentácia vám pomôže prejsť všetkými aspektmi vytvárania webových stránok s témou Panoramic.

Bezplatná verzia témy je k dispozícii v úložisku WordPress. Môžete si kúpiť prémiovú verziu za 25 dolárov.

Začnite s Panoramic už dnes!

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšiu tému WordPress pre vaše stránky. Môžete tiež vyskúšať naše ručne vybrané zoznamy lacných prémiových tém WordPress a 27 najlepších doplnkov WordPress, ktoré musíte mať!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map