Najlepsze i najpopularniejsze motywy WordPress 2020 (AKTUALIZACJA)

Przy ponad 10 000 dostępnych motywów WordPress początkującym trudno jest znaleźć najlepszy motyw WordPress odpowiadający ich potrzebom. Często użytkownicy pytają nas, czy istnieje jeden motyw WordPress, który pasuje do wszystkich przypadków użycia. Odpowiedź brzmi tak. Możesz używać popularnego, wielofunkcyjnego motywu WordPress na prawie każdej stronie internetowej. Posiadanie odpowiedniego motywu może mieć ogromny wpływ na rozwój twojego bloga / strony. W tym artykule wybraliśmy ręcznie najlepsze motywy WordPress do 2020 roku.


W tym artykule skupiamy się na podkreśleniu najlepszych i najpopularniejszych motywów WordPress w odpowiednich kategoriach. Na tej liście mamy niszowe motywy WordPress, a także najlepsze wielofunkcyjne motywy WordPress.

W zależności od przypadku użycia możesz wybrać taki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Zanim zaczniesz, nie przegap tego artykułu o najlepszych i popularnych sklepach z motywami WordPress.

Powiedziawszy to, spójrzmy na najlepsze motywy WordPress na rynku.

1. Divi

Motyw Divi

Divi to jeden z najpopularniejszych wielofunkcyjnych motywów WordPress na rynku. Tworzy go Elegant Themes, jeden z wiodących sklepów z motywami WordPress na świecie.

Divi ma wbudowany hamulec & upuść konstruktor, którego możesz użyć do stworzenia dowolnego typu układu. Otrzymujesz również 20 gotowych układów Divi od razu po wyjęciu z pudełka, których możesz użyć do szybkiego rozpoczęcia nowego projektu.

Sprawdź także te wysoce konfigurowalne motywy podrzędne Divi.

Divi umożliwia zapisywanie niestandardowych układów w bibliotece Divi, dzięki czemu można je później wykorzystać w razie potrzeby.

Przeczytaj pełną recenzję Divi.

Zacznij korzystać z Divi już dziś!

2. Ultra

Themify Ultra

Ultra to najpotężniejszy i najbardziej elastyczny motyw WordPress stworzony przez Themify. Ułatwia tworzenie dowolnego rodzaju stron internetowych przy użyciu potężnego mechanizmu przeciągania & upuść konstruktora.

Za pomocą jednego kliknięcia możesz zaimportować ich konfigurację demonstracyjną, która obejmuje różne ustawienia motywu, zawartość, menu, widżety i inne. Pomaga to szybko rozpocząć nowy projekt strony internetowej.

Posiada 15 stylów nagłówków / stron, 6 opcji tła nagłówka, 6 układów stopek, 5 układów pojedynczych postów, 6 układów archiwów, przewijanie sekcji i więcej.

Co najlepsze, otrzymujesz bibliotekę 60 kompletnych wstępnie zaprojektowanych układów z paralaksowymi stronami docelowymi i innymi niesamowitymi funkcjami zaprojektowanymi przez profesjonalnych projektantów.

Dostajesz także 10 dodatków bonusowych, takich jak pasek postępu, licznik, tabela cen, widżet odliczania i więcej.

Przeczytaj pełną recenzję Themify Ultra.

Zacznij korzystać z Themify Ultra już dziś!

3. Beaver Builder

Beaver Builder

W przeciwieństwie do innych produktów wymienionych tutaj, Beaver Builder NIE jest motywem, ale kompletną wtyczką do tworzenia stron, która działa z dowolnym motywem WordPress.

Beaver Builder to prawdopodobnie najlepszy kreator stron dla WordPress. Dzięki Beaver Builder możesz budować blok swojej witryny blokując ją tak, jak chcesz. Zapewni to swobodę korzystania z dowolnego układu. Używaj wielu układów dla różnych stron, używaj własnych kolorów, stylów i treści w dowolnym miejscu witryny.

Najlepszą rzeczą jest to, że zawiera mnóstwo kreatywnych szablonów stron do wyboru, więc tworzenie witryny jest proste dzięki Beaver Builder.

Przeczytaj pełną recenzję Beaver Builder.

Zacznij korzystać z Beaver Builder już dziś!

4. Astra

Astra

Astra to wysoce konfigurowalny motyw WordPress, który pozwala łatwo zbudować stronę internetową tak, jak chcesz. Jest wyposażony w zestaw wersji demonstracyjnych, które pozwalają szybko uruchomić pełnoprawną, wstępnie zbudowaną stronę za pomocą jednego kliknięcia. Po zaimportowaniu wersji demo możesz dostosować wygląd do swoich preferencji.

Dzięki Astra masz możliwość wyłączenia tytułu strony & Pasek boczny. Bezproblemowo integruje się z popularnymi programami do tworzenia stron, takimi jak Beaver Builder, Elementor itp.

Zacznij korzystać z Astry już dziś!

5. OceanWP

OceanWP

Ocean WP to lekki i wysoce rozszerzalny motyw, który pomaga tworzyć dowolne typy witryn internetowych. Bezproblemowo integruje się z WooCommerce i obsługuje popularne programy budujące strony, w tym Beaver Builder, Elementor itp..

Zapewnia niestandardowe układy nagłówków, nieograniczone opcje kolorów, niestandardowe widżety, suwaki obrazu i sekcję polecanych produktów. W końcu jest darmowy!

Zacznij korzystać z OceanWP już dziś!

6. StudioPress

studiopress

StudioPress jest jednym z najlepszych hubów motywów WordPress na rynku. Motywy StudioPress są oparte na frameworku Genesis, który bezproblemowo współpracuje z nowym edytorem WordPress, Gutenberg.

Motywy StudioPress są teraz częścią rodziny WP Engine, wiodącego zarządzanego dostawcy hostingu WordPress. Każdy motyw StudioPress jest dostarczany z Genesis Framework i zapewnia nieograniczoną liczbę aktualizacji i licencji.

BEZPŁATNY DOSTĘP: Uzyskaj wszystkie ponad 35 motywów StudioPress!

Chcesz wypróbować wszystkie motywy StudioPress premium ZA DARMO?

Gdy zarejestrujesz się w WP Engine, najlepiej zarządzanej usłudze hostingowej WordPress, otrzymasz bezpłatnie platformę Genesis i WSZYSTKIE motywy StudioPress (o wartości ponad 2000 USD!)

Uzyskaj wszystkie ponad 35 motywów za darmo dzięki WP Engine »

Zacznij korzystać ze StudioPress już dziś!

7. Avada

Avada

Avada jest najlepiej sprzedającym się motywem WordPress na świecie. Jest to oryginalny wszechstronny, wszechstronny motyw WordPress, który zawiera 255+ gotowych projektów stron internetowych i 41+ gotowych, w pełni funkcjonalnych stron internetowych.

Avada została zbudowana wyłącznie po to, aby jak najszybciej zacząć. Ich instalator demonstracyjny bardzo ułatwia konfigurację gotowych treści.

Nie przegap naszego pełnego porównania między Divi a Avadą.

Możesz użyć ich przeciągnięcia & upuść konstruktora i tysiące opcji, aby dostosować swoją stronę w razie potrzeby. Działa ze wszystkimi premium motywami WordPress.

Przeczytaj pełną recenzję Avady.

Zacznij korzystać z Avady już dziś!

8. Soledad

Motyw Soledad

Soledad to wielojęzyczny blog, który można kupić w Themeforest. Ma ponad 1000 suwaków i układy blogów / czasopism.

Ponadto otrzymasz wiele szablonów pojedynczych postów, aby udostępniać odbiorcom unikalne historie. Jest również dostarczany z obsługą AMP.

W celu nieograniczonego dostosowania motyw obsługuje także wtyczki edytora stron, takie jak Elementor i WP Bakery Page Builder.

Zacznij korzystać z Soledad już dziś!

9. Hestia

Hestia

Hestia to darmowy i uniwersalny motyw WordPress dla stron biznesowych, magazynów i blogów. W przeciwieństwie do innych motywów, Hestia oferuje również darmową wersję.

Hestia bezproblemowo współpracuje z WooCommerce, dzięki czemu możesz używać go do tworzenia swojego sklepu internetowego. Działa również ze wszystkimi głównymi programami do tworzenia stron.

Jest gotowy do tłumaczenia i przyjazny dla SEO. Działa z dostosowaniem motywu Live WordPress.

Zacznij korzystać z Hestii już dziś!

10. Wykładnik

Wykładnik potęgowy

Exponent to atrakcyjny wizualnie motyw biznesowy WordPress. Zawiera ponad 20 szablonów demonstracyjnych, których można użyć do uruchomienia strony internetowej zgodnie z własnymi wymaganiami.

Dzięki importerowi treści demonstracyjnych 1-kliknięciem możesz szybko uruchomić witrynę. Wystarczy założyć treść na tekst i obrazy, aby utworzyć w pełni funkcjonalną stronę internetową.

Szablon Exponent można przetłumaczyć na dowolny język, co oznacza, że ​​możesz łatwo zbudować wielojęzyczną stronę. Inne funkcje obejmują zarządzanie kolorami, obsługę czcionek Google, sekcje portfolio, galerie zdjęć i karuzele.

Zacznij korzystać z Exponent już dziś!

11. X Theme

Motyw X

Motyw X jest jednym z najbardziej lubianych motywów w ThemeForest. Chodzi o opór & upuść narzędzie do tworzenia stron, menedżera szablonów i globalne bloki, których możesz używać w wielu obszarach swojego projektu.

X jest fabrycznie wyposażony w kompletne dema witryn i układy strukturalne, których można użyć do szybkiego rozpoczęcia pracy. Możesz na przykład użyć go do tworzenia witryn dla kościołów, zespołów, wesel, food trucków, agencji i innych.

Jest to kompletny, wielofunkcyjny motyw, który zawiera również wiele wtyczek premium jako część pakietu.

Przeczytaj pełną recenzję motywu X..

Zacznij już dziś korzystać z motywu X.!

12. Witryna sklepowa

Witryna sklepowa

Storefront to domyślny motyw popularnej wtyczki WooCommerce. Został zaprojektowany i opracowany przez główny zespół programistów WooCommerce.

Oferuje najlepszą jak dotąd integrację z WooCommerce i wiele popularnych rozszerzeń WooCommerce.

Istnieje kilka opcji układu i kolorów, których można użyć do dostosowania sklepu.

Najlepsze w temacie Storefront jest to, że jest smukły i można go rozszerzać.

Przeczytaj pełną recenzję sklepu.

Zacznij korzystać ze Storefront już dziś!

13. Authority Pro

Authority Pro

Authority Pro to uniwersalny motyw WordPress przeznaczony dla blogerów, przedsiębiorców i freelancerów. Jest oparty na potężnej strukturze motywów Genesis.

Zawiera widżetowy układ strony głównej, dostosowywany nagłówek, stronę opcji motywu i wiele innych.

Jest także gotowy na WooCommerce i współpracuje z kilkoma innymi najpopularniejszymi wtyczkami WordPress. StudioPress jest znany z tworzenia szybkich i oszczędnych motywów najwyższej jakości.

Zacznij korzystać z Authority Pro już dziś!

14. GridLove

meks gridlove

Gridlove to piękny i elegancki motyw WordPress dla czasopism, redaktorów, wydawców, osobistych blogerów i serwisów informacyjnych. Pozwala wyróżnić niektóre posty na stronie głównej i profesjonalnie przyciągnąć do nich większą liczbę użytkowników. Motyw zawiera szablony kategorii do lepszego organizowania treści.

Możesz w pełni dostosować stronę główną za pomocą narzędzi do przeciągania i upuszczania stron. Jest wyposażony w kilka niestandardowych szablonów widżetów i postów. Gridlove bezproblemowo współpracuje z popularnymi wtyczkami, takimi jak WooCommerce, Yoast SEO, MailChimp, Jetpack itp..

Posiada sekcję dotyczącą umieszczania reklam w celu zarabiania na swoim magazynie internetowym. Jest wysoce zoptymalizowany pod kątem szybkości i wydajności.

Zacznij korzystać z Gridlove już dziś!

15. Mantranews

Mantranews

Mantranews jest motywem wiadomości WordPress w stylu magazynu. Jest wyposażony w dostosowywany nagłówek, wyróżniany suwak kategorii, aktualności flash, ikony mediów społecznościowych, miejsce docelowe reklamy, menu nawigacji i pasek wyszukiwania. Możesz wybrać kategorię wyświetlaną w polecanym suwaku na stronie głównej. Pozwala dodawać polecane filmy jako miniaturę wiadomości.

Inne znaczące funkcje obejmują czcionki Google, wybór kolorów, przewijanie paralaksy i niestandardowe widżety. Jest również wyposażony w funkcję pokrewnych postów, aby dodawać pokrewne artykuły pod wiadomościami.

Motyw ma zarówno wersje bezpłatne, jak i premium. Płatny motyw Mantranews kosztuje 58 USD za licencję na 10 witryn.

Zacznij korzystać z Mantranews już dziś!

16. Grace Mag Pro

Grace Mag Pro

Grace Mag Pro to premium magazyn WordPress. Jest dostarczany z importerem treści demonstracyjnych jednym kliknięciem, który ułatwia replikację projektu demonstracyjnego na Twojej stronie. Dzięki zaawansowanym opcjom typografii i jasnym kolorom możesz zapewnić użytkownikom oszałamiające wrażenia wizualne.

Motyw obejmuje wiele układów nagłówków, układy postów na blogu, układy archiwów, układy pojedynczych postów, suwak polecanej zawartości i wiele innych. Współpracuje z edytorem bloków Gutenberga, pomagając efektywnie pisać treści. W motywie znajduje się wiele obszarów boksu reklamowego, które są przydatne, jeśli chcesz zarabiać na swojej witrynie za pomocą reklam.

Jest również wyposażony w kilka niestandardowych widżetów, obsługę wideo i układ gotowy do tłumaczenia.

Zacznij korzystać z Grace Mag Pro już dziś!

17. Responsive Pro

Responsive Pro

Responsive Pro to wysoce konfigurowalny motyw WordPress, który działa dobrze nawet w wolnych sieciach. Jest kompatybilny i przetestowany do pracy z najlepszymi programami do tworzenia stron, formularzami oraz buforowaniem i wtyczkami SEO.

Motyw zawiera gotowe szablony stron internetowych, w pełni konfigurowalny projekt, układ przyjazny dla urządzeń mobilnych, niestandardowe opcje układu i kompatybilny z WooCommerce od razu po wyjęciu z pudełka.

Jest to idealny wybór dla Twojego bloga, strony internetowej firmy lub sklepu WooCommerce.

Zacznij korzystać z Responsive już dziś!

18. Shoppe

Motyw Shoppe

Shoppe to jeden z najlepszych motywów WooCommerce, który pozwala w kilka minut zbudować profesjonalną stronę eCommerce. Pochodzi z oporu & upuść Themify Builder i wiele funkcji eCommerce, takich jak koszyk ajax, szybki przegląd lightbox, szybkie wyszukiwanie, funkcja powiększania obrazu i więcej.

Shoppe to jeden z pierwszych wielofunkcyjnych motywów stworzonych specjalnie dla WooCommerce. Ma ponad 60 regularnych układów i ponad 20 układów stron docelowych w sklepie.

Zasadniczo, jeśli chcesz założyć sklep internetowy, Shoppe jest jedną z najlepszych opcji motywu.

Zacznij korzystać z Shoppe już dziś!

19. Shopstar

shopstar

Shopstar to minimalistyczny motyw zakupowy idealny do budowy sklepu internetowego, bloga lub strony o modzie. Motyw płynnie integruje się z WooCommerce, najlepszą platformą eCommerce w Internecie dla WordPress.

Shopstar pozwala twoim klientom szybko przeglądać i dodawać produkty do koszyka podczas przeglądania twojego sklepu.

Motyw obsługuje zarówno prawy, jak i lewy pasek boczny. Możesz nawet wybrać układ stron o pełnej szerokości. W przypadku strony bloga możesz wybrać układ boczny, układ górny lub układ murowany.

Zacznij korzystać z Shopstar już dziś!

20. Inspiro

inspiro

Inspiro to profesjonalny motyw WordPress zorientowany na zdjęcia i wideo. Pozwala opublikować pełny ekran pokazu slajdów w tle, który obsługuje YouTube i filmy hostowane przez siebie.

Motyw bezproblemowo integruje się z WooCommerce, zapewniając solidną platformę do budowania Twojego biznesu online. Jego panel zaawansowanych opcji pozwala łatwo dostosować każdy szczegół motywu WordPress.

Jeśli chcesz pochwalić się swoim portfolio za pomocą zdjęć i filmów, Inspiro może być najlepszym wyborem dla Ciebie.

Zacznij korzystać z Inspiro już dziś!

21. Foodica

foodica

Foodica to jeden z najlepszych motywów WordPress do tworzenia blogów, magazynów i stron z przepisami na temat żywności.

Foodica to motyw WordPress gotowy na AdSense. Zawiera wiele lokalizacji banerów, które pozwalają wydawcom łatwo przesyłać banery reklamowe w celu zarabiania na swojej stronie.

Motyw jest dostarczany z instalacją treści demo za pomocą jednego kliknięcia, dzięki czemu można szybko zbudować witrynę podobną do witryny demonstracyjnej. Motyw oferuje również 6 schematów kolorów i jest dostarczany z wizualnym dostosowaniem, który pozwala łatwo wybrać odpowiednią kombinację kolorów, która idealnie pasuje do Twojej marki.

Zacznij korzystać z Foodica już dziś!

22. Kallyas

kallyas

Kallyas jest jednym z najlepszych wielofunkcyjnych motywów WordPress opracowanych przez Hogash. Ten motyw premium umożliwia instalację jednym kliknięciem i jest zgodny z popularnymi wtyczkami, takimi jak Easy Digital Downloads, BuddyPress, WooCommerce i wiele więcej.

Zawiera ponad 70 gotowych szablonów dopasowanych do potrzeb Twojej witryny. Szablony różnią się od hoteli, fitness po freelancerów i prawników. Zespół opracował kilka kombinacji „nagłówka”, aby zapewnić maksymalną elastyczność każdemu użytkownikowi.

Oprócz wszystkich niesamowitych funkcji, Kallyas oferuje nawet infrastrukturę gotową na SEO, aby Twoja strona nie została pochowana w milionach wyników wyszukiwania.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Kallyas.

Zacznij korzystać z Kallyas już dziś!

23. Furia

Furia

Fury to darmowy, wielofunkcyjny motyw WordPress, który można pobrać z repozytorium motywów WordPress. Motyw Furia najlepiej nadaje się do tworzenia sklepu internetowego.

Lepki pasek nawigacyjny pozostaje na górze strony WordPress, nawet podczas przewijania strony. W prawym rogu paska nawigacyjnego znajduje się menu Moje konto, pole wyszukiwania i przycisk koszyka. Zapewnia to klientom bezproblemowe zakupy.

Elastyczny panel dostosowywania motywów pozwala łatwo dostosować każdy aspekt strony WordPress. Motyw obsługuje również kilka niestandardowych układów stron i układów blogów dla pojedynczych postów.

Zacznij korzystać z Fury już dziś!

24. Agama

agama

Agama to kolejny darmowy wielofunkcyjny motyw WordPress, który można pobrać z katalogu motywów WordPress.

Agama jest zbudowana na Bootstrap z obsługą paralaksy. Gdy odwiedzający przewijają w dół, przewijanie paralaksy przesuwa zawartość tła z inną prędkością niż zawartość pierwszego planu.

Jeśli szukasz motywu wielofunkcyjnego z efektem przewijania paralaksy, to Agama najlepiej pasuje do twoich potrzeb.

Zacznij korzystać z Agamy już dziś!

25. Wstępuj

Wspiąć się

Ascend to darmowy wielofunkcyjny motyw WordPress autorstwa Kadence Themes. Dostarczany jest z 4 różnymi wersjami demonstracyjnymi, które można łatwo zaimportować na swoją stronę internetową.

Ascend pozwala również tworzyć oszałamiające galerie na swojej stronie bez konieczności korzystania z jakiejkolwiek wtyczki galerii WordPress. Obsługuje 3 różne style galerii: normalny, bez marginesów i styl postu.

Ascend to motyw zgodny z Gutenbergiem, co oznacza, że ​​możesz stworzyć tak bogaty układ postów, jak możesz sobie wyobrazić dzięki słynnej wtyczce Gutenberg.

Zacznij korzystać z Ascend już dziś!

26. Śliwka

śliwka

Śliwka to darmowy, wielofunkcyjny motyw autorstwa InkHive. Dzięki ponad 30 000 zadowolonych klientów i 2 milionom pobrań InHive jest jednym z najbardziej niezawodnych centrów tematycznych WordPress.

Śliwka zawiera wszystkie podstawowe funkcje, których potrzebujesz, aby z łatwością zbudować oszałamiającą witrynę, takie jak responsywna i przyjazna dla urządzeń mobilnych, gotowa na siatkówkę i 4k, obsługa wielojęzyczności i WooCommerce itd..

Pozwala łatwo dodać suwak do strony głównej i opublikować niesamowitą stronę galerii, aby zaprezentować swoje portfolio. Wszystkie opcje motywu można dostosować z panelu Dostosuj.

Zacznij korzystać ze Śliwki już dziś!

27. Strefa prawnika

strefa prawnika

Lawyer Zone to nowoczesny, wielofunkcyjny motyw WordPress stworzony specjalnie dla firm prawniczych. Temat ten został opracowany przez Acme Themes.

Strefa prawnika jest dostarczana z 9 niestandardowymi widżetami, które można dodać do strony głównej i paska bocznego. Wszystkie opcje motywu można dostosować w panelu Dostosowanie, dzięki czemu można wprowadzać zmiany w motywie za pomocą podglądów na żywo.

Poniżej znajduje się kilka funkcji Strefy Prawnika, które mogą okazać się niezwykle przydatne:

 • Suwak: Twórz piękne suwaki na dowolnej stronie z nieograniczoną liczbą slajdów.
 • Opcje nagłówka i stopki: Łatwo dostosuj nagłówek i stopkę dzięki wielu opcjom dostosowywania motywu.
 • Kontrola układu: Możesz ustawić pasek boczny po lewej, prawej stronie lub nawet wybrać pasek boczny o pełnej szerokości.

Zacznij korzystać z Lawyer Zone już dziś!

28. Bellini

Bellini

Bellini to prosty motyw zgodny z WooCommerce, który ułatwia zbudowanie niesamowitego sklepu eCommerce. Bellini został opracowany przez Atlantis Themes.

Ten motyw jest dostarczany z kilkoma pięknymi układami do tworzenia stylowych stron produktów. Import demo za pomocą jednego kliknięcia pozwala łatwo zbudować oszałamiającą witrynę bez konieczności tworzenia stron od podstaw.

Dzięki niestandardowemu szablonowi strony głównej możesz wyświetlać kategorie produktów, najnowsze produkty, polecane produkty, Mapy Google i inne.

Zacznij korzystać z Bellini już dziś!

29. Portal informacyjny

portal informacyjny

News Portal to motyw magazynu WordPress stworzony do publikacji, wydany przez Mystery Themes. Ten motyw zawiera ponad 5 widżetów, które nadają się do organizowania układu czasopisma na stronie głównej.

Wtyczkę można pobrać bezpłatnie z oficjalnego repozytorium wtyczek WordPress. Możesz uzyskać licencję premium za 55 USD. Wersja pro zawiera funkcje, takie jak narzędzie do importowania wersji demo za jednym kliknięciem, mnóstwo układów, bułka tarta po przeglądzie i wiele więcej.

Jego dokumentacja jest dobrze zorganizowana na stronie Mystery Themes, dzięki czemu można szybko przejść przez wszystkie aspekty tworzenia publikacji online za pomocą portalu informacyjnego.

Zacznij korzystać z portalu informacyjnego już dziś!

30. Shoptimizer

shoptimizer na pulpicie

Shoptimizer to motyw kompatybilny z WooCommerce, wydany przez CommerceGurus, wiodącą firmę motywacyjną WordPress specjalizującą się w motywach zoptymalizowanych przez WooCommerce. Z ponad 10 000 klientów CommerceGurus jest jednym z najlepszych dostawców motywów WooCommerce na rynku ThemeForest.

Nie przegap tego artykułu na temat najlepszych platform eCommerce dla platform handlowych różnych dostawców.

Shoptimizer jest zbudowany z myślą o konwersjach, więc znajdziesz wiele funkcji ukierunkowanych na konwersję, takich jak strona kasy bez rozpraszania uwagi, żądanie oddzwonienia, lepkie szczegóły produktu na przewijaniu i więcej.

Wszystkie ustawienia motywu można dostosować w personalizatorze motywu. W przeciwieństwie do innych motywów CommerceGurus, Shoptimizer jest sprzedawany wyłącznie na ich stronie internetowej, a nie na rynku ThemeForest.

Zacznij korzystać z Shoptimizer już dziś!

31. Atlast Business

atlast-business-wordpress-theme

Atlast Business to darmowy, responsywny motyw biznesowy WordPress, którego możesz użyć do stworzenia eleganckiej strony internetowej dla swojej firmy. Ma mnóstwo opcji dostosowywania i funkcji, dzięki czemu możesz stworzyć stronę internetową z pełną swobodą i kreatywnością.

Zobacz także: Najlepsze motywy biznesowe WordPress

Dostępnych jest ponad 70 opcji wyboru kolorów, aby stylizować każdą część witryny. Poza tym ma 3 nagłówki, 3 stopki, 3 menu nawigacji, 4 style praw autorskich, obszary widżetów i wiele więcej. Możesz łatwo i dostosować swój motyw za pomocą dostosowania Live WordPress bez konieczności dotykania żadnego kodu.

Jeśli chcesz dodać więcej funkcjonalności, możesz zainstalować dowolną wtyczkę i używać jej z tym. Obsługuje wszystkie główne wtyczki WordPress na rynku.

Zacznij korzystać z Atlast Business już dziś!

32. Ożywić

Motyw Revive-Wordpress

Revive to darmowy motyw WordPress dla blogów i czasopism internetowych stworzony przez InkHive. Jest wyposażony w czysty i piękny układ czasopisma z mnóstwem stylów do wyświetlania wiadomości i artykułów. Jest zoptymalizowany pod kątem najlepszej prędkości i SEO.

Ponadto motyw ma responsywny i przyjazny dla urządzeń mobilnych układ, który świetnie wygląda na wszystkich typach urządzeń i ekranów. Ponadto zapewnia wiele przydatnych funkcji, takich jak ikony mediów społecznościowych, wiele układów nagłówków, wiele układów blogów, niestandardowe widżety. Opcje paska bocznego i nie tylko.

Motyw jest w pełni kompatybilny z wtyczką WooCommerece, która pomaga zmienić twoją stronę internetową w sklep eCommerce.

Zacznij korzystać z Revive już dziś!

33. Sklep

store-wordpress-theme

Jeśli szukasz czystego motywu eCommerce do stworzenia własnego sklepu internetowego, Store może być odpowiednim motywem dla Ciebie. To w pełni obsługiwany motyw WooCommerce od InkHive.

Motyw sklepu zawiera zaawansowane opcje eCommerce i wiele możliwości dostosowywania. Dzięki temu możesz stworzyć w pełni funkcjonalny sklep e-commerce za pomocą tego motywu. Niektóre z jego funkcji obejmują wiele układów witryny, polecane obszary prezentacji produktu, konfigurowalny pasek boczny i efekty 3D.

Motyw jest gotowy do lokalizacji, dzięki czemu możesz również utworzyć sklep w lokalnym języku dla lokalnych klientów.

Zacznij korzystać ze Sklepu już dziś!

34. Jarmuż

Kale-wordpress-theme

Kale jest jednym z najbardziej lubianych darmowych motywów w oficjalnym repozytorium motywów WordPress. Ma 5 na 5 gwiazdek średnich ocen użytkowników. Motyw został stworzony przez LyraThemes.

Kale to estetycznie piękny motyw idealny do blogów o stylu życia, osobistych, jedzeniowych i przepisach. Zaprojektowany z miłością i precyzją, zapewnia naprawdę niesamowity szablon bloga. Poza tym możesz znaleźć wiele opcji dostosowania swojej witryny.

Niektóre z jego głównych funkcji to posty na pierwszej stronie, wyróżniony post na pierwszej stronie, wiele wyświetlaczy kanału blogowego, wiele pasków bocznych, suwaki i łatwe menu mediów społecznościowych. Jest w pełni responsywny i gotowy na urządzenia mobilne.

Zacznij korzystać z Kale już dziś!

35. Juliet

juliet-wordpress-theme

Zainspirowana klasyczną szekspirowską postacią „Juliet” Juliet to wspaniały kobiecy motyw blogowy autorstwa LyraThemes. Prosty i elegancki design, idealny motyw na blogi crossfit, lifestyle, beauty i modowe.

Motyw Juliet zawiera wiele stylów i opcji, dzięki którym możesz stworzyć własny, marzycielski blog. Zawiera fantazyjny pasek przewijania, przyklejone posty, menu off-canvas, baner na pierwszej stronie, wiele wyświetlaczy kanału blogowego itp.

Ponadto motyw ma głęboki poziom integracji z WooCommerce, aby umożliwić utworzenie strony sklepu na blogu. Pozwala łatwo dodawać funkcje eCommerce i dostosowywać je.

Zacznij już dziś z Juliet!

36. Cressida

cressida-wordpress-theme

Cressida to prosty i elegancki motyw do blogów osobistych i blogów profesjonalnych. Ma piękny design i zaawansowane funkcje, które pomogą Ci stworzyć bogatego w funkcje nowoczesnego bloga z postami wideo. To dzieło LyraThemes.

Dzięki Cressida możesz uzyskać wiele opcji, dzięki którym Twoja strona główna będzie atrakcyjna. Zawierał posty, wyróżniony post, kategorię promocyjną, pasek postów, polecane strony itp. Na pierwszej stronie bloga. Poza tym możesz łatwo dostosować ikony i tła bloga.

Ponadto ma wiele opcji dostosowywania, takich jak wiele widżetów, baner na pasku bocznym i suwaki, łatwe menu mediów społecznościowych itp..

Zacznij korzystać z Cressida już dziś!

37. Idealny blog

perfect-blog-wordpress-theme

Perfect Blog to najlepszy darmowy motyw blogowy WordPress stworzony przez ThemeShopy. Możesz użyć tego motywu do blogów, gazet internetowych i czasopism sportowych. Motyw oferuje atrakcyjny unikalny styl, który pomoże Ci stworzyć własny, profesjonalny blog.

Idealny motyw Blog jest doskonale zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek, dzięki czemu Twój blog uzyska lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania. Ponadto ma wysoki standard kodowania, aby zapewnić niezawodne bezpieczeństwo i wysoką wydajność.

Dzięki Perfect Blog możesz cieszyć się w pełni responsywnym projektem, szablonami strony głównej, obsługą WooCommerce, opcją przesyłania logo, slajdów itp..

Zacznij korzystać z Perfect Blog już dziś!

38. Fotografia TS

ts-photography-wordpress-theme

Jeśli lubisz robić zdjęcia jako hobby lub chcesz zostać profesjonalnym fotografem, możesz zrealizować swoje marzenie, tworząc stronę internetową z fotografiami. Dzięki dobrze zaprojektowanej stronie fotograficznej możesz zaprezentować swoje piękne zdjęcia online szerszej publiczności.

TS Photography to darmowy motyw, którego można użyć do stworzenia pięknej strony z fotografiami. Motyw ma w pełni responsywny wygląd, dzięki czemu Twoje zdjęcia będą wyglądać świetnie na wszystkich urządzeniach. Możesz przesłać niestandardowe logo, dodać linki do mediów społecznościowych, dodać suwaki i stworzyć unikalną witrynę z tym motywem.

Poza tym możesz także sprzedawać swoje zdjęcia premium, tworząc stronę sklepu w swojej witrynie, ponieważ ma ona pełną obsługę wtyczek WooCommerce.

Rozpocznij pracę z TS Photography już dziś!

39. BB Wedding Bliss

bb-wedding-bliss-wordpress-theme

BB Wedding Bliss to darmowy motyw WordPress dla stron ślubnych. Jest idealny do małżeństwa, zaręczyn, planowania ślubu, zespołów weselnych, par oraz wydarzeń i konferencji. Możesz jednak użyć tego motywu również do witryn biznesowych o różnych celach.

Motyw BB Wedding Bliss ma w pełni responsywny projekt, który umożliwia dostosowanie witryny do dowolnego rozmiaru i typu ekranu. Aby ułatwić tworzenie witryny, zawiera gotowy szablon strony głównej, z którego można korzystać przy minimalnym dostosowaniu.

Poza tym oferuje opcje udostępniania społecznościowego, układ bloga, suwaki, stronę kontaktową itp.

Rozpocznij z BB Wedding Bliss

40. Gema

gema-wordpres-theme

Gema to darmowy motyw nowoczesnej gazety Pixelgrade. Ma unikalny i atrakcyjny układ, który pomaga prezentować treści w sposób, który przyciąga uwagę i zainteresowanie odwiedzających witrynę. Temat ten doskonale nadaje się dla blogerów podróżniczych, fotografów, pisarzy literackich, a także blogerów osobistych.

Gema ma odważny styl murowany, dzięki czemu Twoje miniatury postów wyglądają świetnie, niezależnie od ich wymiarów i rozmiarów. To w zasadzie odważny motyw o minimalistycznym wyglądzie, bez bałaganu. To świetny wybór dla odważnych ludzi.

Co więcej, ma w pełni unikalny sposób wyświetlania kategorii i postów. Ten motyw jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących eksperymentalnego projektu.

Zacznij korzystać z Gema już dziś!

41. Hive

hive-wordpress-theme

Hive to kolejny niesamowity motyw autorstwa Pixelgrade. Jest to łatwe w użyciu narzędzie dla wydawców wszelkiego rodzaju, którzy chcą publikować artykuły, cytaty, zdjęcia, historie itp. Hive oferuje świetny układ strony, w którym możesz publikować wszystko, ale wszystko będzie wyglądać świetnie.

Motyw Hive ma czysty układ w stylu murowanym i nowoczesną typografię oraz dużą elastyczność. Jeśli lubisz odważne i stylowe czcionki internetowe, motyw Hive ma je wszystkie.

Jest w pełni responsywny i gotowy na urządzenia mobilne. Twoja strona będzie wyglądać oszałamiająco na zwykłych ekranach, a także na wyświetlaczach Retina.

Zacznij korzystać z Hive już dziś!

42. Poprawka

patch-wordpress-theme

Patch to darmowy motyw WordPress w stylu magazynu autorstwa Pixelgrade. Jest to nowoczesny motyw w stylu murowanym, który jest zarówno piękny, jak i przyjazny dla użytkownika. Motyw ułatwia początkującym publikowanie treści.

Szablon jest w pełni zoptymalizowany pod kątem SEO i szybkości. Możesz więc skoncentrować się na tworzeniu świetnych treści.

Łatka jest w pełni responsywna i gotowa na siatkówkę, więc obrazy i treść automatycznie dostosowują się do każdego rodzaju ekranu używanego przez czytelników do przeglądania witryny.

Rozpocznij z Patch już dziś!

43. EightyDays

Eightydays-wordpress-theme

EightyDays to jeden z najlepszych profesjonalnych motywów biznesowych WordPress, którego można użyć do stworzenia profesjonalnego bloga. Motyw został stworzony przez GretaThemes. Motyw EightyDays zawiera kafelkową galerię, integrację z Instagramem i wiele niesamowitych funkcji, dzięki czemu można go używać w wielu typach blogów.

Dzięki EightyDays możesz cieszyć się opcją importowania wersji demonstracyjnej jednym kliknięciem, która ułatwia i przyspiesza założenie własnego bloga. Po zaimportowaniu danych demonstracyjnych możesz po prostu zastąpić treści demonstracyjne treściami niestandardowymi i opublikować witrynę. Jest to szczególnie pomocne dla początkujących.

Poza tym ma inne wspaniałe funkcje, w tym polecaną zawartość, nieskończone przewijanie, ponad 800 czcionek Google, powiązane posty itp.

Zacznij korzystać z EightyDays już dziś!

44. TheFour

thefour-wordpress-theme

TheFour to potężny biznesowy motyw WordPress stworzony przez GretaThemes. Motyw zawiera mnóstwo opcji dostosowywania i zaawansowane funkcje, dzięki czemu można również tworzyć portfolio i witryny blogów przy użyciu tego motywu.

Ma czysty i atrakcyjny układ, który został przetestowany pod kątem szybkości reakcji. Motyw jest łatwy do skonfigurowania i dostosowania, dzięki czemu każdy może zbudować profesjonalną stronę przy użyciu tego motywu. Dzięki motywowi TheFour możesz tworzyć referencje, portfolio i uzyskiwać więcej ofert biznesowych od partnerów.

Poza tym ma pełną integrację z wtyczką Jetpack, więc nieskończone przewijanie, powiązane posty są w twoich rękach.

Zacznij korzystać z TheFour już dziś!

45. Didi

motyw didi

Jeśli lubisz blogować o stylu życia lub modzie, Didi jest dla Ciebie tematem. Specjalnie zaprojektowany z myślą o blogerach Didi rzuca światło na Twoje treści i sprawia, że ​​wyróżniają się w naprawdę piękny sposób.

Dzięki eleganckiemu układowi i wspaniałej typografii Didi jest nowoczesny i minimalistyczny w najlepszym wydaniu. Temat Didi zawiera niezbędne funkcje, takie jak powiązane posty, formularze zapisywania się do newslettera oraz zintegrowany i dostosowywany obszar widgetów stopki, jednocześnie zapobiegając nadmiernemu wzdęciom.

Dzięki kilku wstępnie zaprojektowanym układom strony głównej Didi można łatwo uruchomić i uruchomić jako witrynę na żywo. Didi jest również w pełni responsywny i wygląda oszałamiająco na każdym urządzeniu lub przeglądarce.

Rozpocznij pracę z Didi już dziś!

46. ​​Lakshmi

Pobrany ponad 30 000 razy Lakshmi szybko staje się jednym z najpopularniejszych motywów 2020 roku. Ten wyjątkowy motyw zawiera 9 różnych, łatwo dostosowywalnych układów, które mogą obsługiwać różne strony internetowe.

Lakshmi zawiera łatwy w użyciu program do tworzenia stron, który sprawia, że ​​dostosowywanie jest dziecinnie proste. Jest także gotowy do obsługi WooCommerce, więc założenie sklepu internetowego jest proste.

Rozpocznij pracę z Lakshmi już dziś!

47. FoodyPro

FoodyPro został stworzony dla blogerów kulinarnych! Za pomocą tego prostego motywu możesz szybko i łatwo utworzyć blog o jedzeniu oraz witrynę sklepu WooCommerce.

Szybkie czasy reakcji, optymalizacja SEO i łatwość obsługi mobilnej to cechy FoodyPro. Jest także gotowy do tłumaczenia i ma indeks przepisów z niestandardowym obszarem widżetów dla filtrów. Dzięki instalacji jednym kliknięciem konfiguracja nie może być łatwiejsza. To spełnienie marzeń każdego blogera kulinarnego.

Rozpocznij z FoodyPro już dziś!

48. Infinity Mag

Niezależnie od tego, czy zaczynasz magazyn, witrynę z wiadomościami lub blog, motyw Infinity Mag to świetny wybór. Nowoczesny i czysty dzięki swojej konstrukcji Infinity Mag jest całkowicie responsywny i wygląda idealnie na każdym urządzeniu lub przeglądarce.

Możesz wybrać układ obejmujący całą witrynę lub ramkę i wybrać pozycje paska bocznego. Infinity Mag zawiera również karuzelę polecanych postów i niestandardowe widżety, dzięki którym Twoja strona będzie wyjątkowa. Nie wspominając o tym, że motyw jest przyjazny dla SEO i będziesz mógł korzystać z wybitnych zespołów wsparcia ThemeInWP.

Zacznij korzystać z Infinity Mag już dziś!

49. Dostosuj

Dostosuj, jak sama nazwa wskazuje, to wysoce elastyczny, bardzo elastyczny motyw WordPress. Dzięki dziesiątkom gotowych witryn dostępnych i gotowych do zaimportowania, możesz uruchomić swoją witrynę w kilka minut!

Zbudowany z myślą o twórcach stron, możesz użyć dowolnej wtyczki do tworzenia stron, którą chcesz edytować. Korzystając z dostosowywania WordPress, będziesz mieć nieograniczone ustawienia typografii do zabawy.

Responsywny, lekki i szybki motyw Customify jest zoptymalizowany pod kątem SEO i zawiera spersonalizowaną obsługę poczty e-mail.

Rozpocznij z Dostosuj już dziś!

50. Owocny

Owocny

Fruitful to darmowy, minimalistyczny, responsywny motyw WordPress, który zawiera potężny panel opcji motywu. Fruitful jest zbudowany przez czołową ukraińską firmę deweloperską WordPress o nazwie Fruitful Code.

Motyw Fruitful pozwala wybierać między responsywnym a stałym układem HTML. Możesz także wybrać jeden z 3 różnych typów układu, takich jak pełna szerokość, prawy pasek boczny i lewy pasek boczny.

Owocny motyw zawiera 25 widżetów, w tym 12 standardowych widżetów WP (takich jak archiwa, kategorie, tekst itp.), 12 widżetów WooCommerce (takich jak Filtr średniej oceny, wyszukiwanie produktów, najwyżej oceniany produkt) oraz 1 widżet owocowy: Archiwum wiadomości.

Zacznij korzystać z Fruitful już dziś!

51. Droga podróżowania

TravelWay

Travel Way to responsywny motyw WordPress stworzony dla biur podróży i touroperatorów. Jest dostarczany z ponad 9 niestandardowymi widżetami, których można używać na stronie głównej i pasku bocznym. Travel Way jest również kompatybilny z narzędziem przeciągania i upuszczania SiteOrigin Page Builder.

Poniżej znajduje się kilka wbudowanych funkcji Travel Way, które okażą się pomocne:

 • Nieograniczony suwak: Bez dedykowanej wtyczki dla suwaków możesz z łatwością tworzyć wspaniałe suwaki WordPress.
 • Import demonstracyjny jednym kliknięciem: Za pomocą jednego kliknięcia możesz zbudować witrynę internetową taką samą jak jej witryna demonstracyjna.
 • Kontrola układu: Travel Way pozwala skonfigurować pasek boczny po lewej lub prawej stronie. Możesz nawet wybrać obszar zawartości o pełnej szerokości bez paska bocznego.

Zacznij korzystać z Travel Way już dziś!

52. Dziennik WP

Motyw WP Diary

WP Diary to idealny motyw WordPress dla czasopism, dzienników lub blogów osobistych. Został opracowany przez MysteryThemes, popularne centrum tematyczne WordPress.

Motyw Pamiętnik WP jest wyposażony w dziesiątki opcji dostosowywania, które pozwalają dostosować witrynę tak, jak chcesz. Wszystkie opcje dostosowywania można dostosować za pomocą narzędzia Dostosowanie, dzięki czemu można wyświetlić podgląd i zmodyfikować wygląd motywu. Oferują obsługę klienta za pośrednictwem forów na swojej stronie internetowej.

Rozpocznij z WP Diary już dziś!

53. Moroseta

Moroseta

Moroseta to kolejny minimalistyczny motyw WordPress stworzony przez PanKogut. Po wyjęciu z pudełka Moroseta pozwala budować piękne suwaki do polecanych postów na stronie głównej. Ponadto możesz wyświetlić pole promocyjne na stronie głównej i na innych stronach. Strona blogu ma 5 układów, dzięki czemu możesz nadać niepowtarzalny wygląd swoim artykułom na blogu.

Poniżej kilka cech Morosety, które mogą ci się przydać:

 • Instalacja demonstracyjna jednym kliknięciem
 • Opcje dodania Google Analytics
 • Opcja nagłówka i stopki z możliwością dodawania ikon społecznościowych.

Zacznij już dziś z Morosetą!

54. Zahipnotyzuj

Hipnotyzować

Mesmerize to uniwersalny motyw WordPress opracowany przez Extend Themes. Można go użyć do stworzenia strony internetowej dla aplikacji mobilnych i oprogramowania. Mesmerize pozwala zbudować unikalną stronę internetową za pomocą przeciągania i upuszczania. Darmowa wersja motywu Mesmerize zawiera wstępnie zaprojektowaną stronę główną, a także 5 projektów nagłówków i ponad 30 dostosowywanych sekcji treści.

W wersji premium dostaniesz ponad 100 wstępnie zaprojektowanych bloków, dzięki którym szybko zbudujesz oszałamiającą witrynę. Co najważniejsze, pozwala edytować zawartość na żywo za pomocą narzędzia Customizer. Mesmerize oferuje 3 plany premium, zaczynając od 79 USD.

Jeśli szukasz wysoce konfigurowalnego motywu WordPress, który pozwala edytować zawartość za pomocą narzędzia dostosowywania, zalecamy korzystanie z Mesmerize.

Zacznij korzystać z Mesmerize już dziś!

55. Pisma

Pisma

Writings to motyw WordPress zgodny z Gutenbergiem, stworzony dla pisarzy i profesjonalnych blogerów. Ponieważ Pisma współpracują płynnie z Gutenbergiem, możesz używać bloków do tworzenia wszystkich rodzajów treści.

Możesz pobrać bezpłatną / lite wersję motywu z repozytorium WordPress. Wersja premium zawiera ulepszone funkcje, w tym dolny obszar widżetów, 3 dodatkowe szablony stron, 2 układy zawartości strony głównej i wiele innych. Pisanie jest również kompatybilne z wtyczką Atomic Blocks, która rozszerza zestaw bloków Gutenberga.

Zacznij pisać już dziś!

56. Obrazy

obrazowość

Obrazy to minimalistyczny motyw WordPress stworzony przez Dinev Themes. Obrazy obsługują także wtyczki, takie jak Atomic Blocks i Stackable, które rozszerzają zestaw bloków edytora Gutenberga. Ten motyw ma układ paska bocznego bez wyróżnionego obrazu lub pokazu slajdów galerii u góry.

Frontend składa się z kilku sekcji, takich jak polecana treść, treść strony, sekcja najnowszych postów i sekcja portfolio. Możesz zarządzać tymi sekcjami w module dostosowywania.

Zacznij korzystać ze zdjęć już dziś!

57. TC Sklep internetowy

TC E-commerce

TC E-commerce Shop to darmowy motyw WordPress stworzony do prowadzenia sklepu eCommerce. Ten motyw został opracowany przez Themes Calibre, zespół, który sprzedaje światowej klasy responsywne motywy.

Dostępna jest zarówno bezpłatna, jak i premium wersja motywu Sklep elektroniczny TC. Darmowa wersja pozwala zaprezentować swoje profile w mediach społecznościowych, wgrać logo i pomaga tworzyć suwaki. Wersja premium zawiera 3 różne układy blogów, 2 układy stron i wiele innych.

Rozpocznij z TC E-commerce Shop

58. Ogółem

Całkowity

Total to uniwersalny motyw WordPress, który jest dostarczany z mnóstwem funkcji od razu po wyjęciu z pudełka. Total pomaga dostosować stronę internetową WordPress tak, jak chcesz za pomocą WordPress Customizer.

Darmowa wersja / lite jest dostępna do pobrania w repozytorium WordPress. Jeśli chcesz ulepszonych funkcji, takich jak import demo za jednym kliknięciem, pliki cookie wyrażające zgodę na zgodność z RODO, mega menu, układ wielu nagłówków i więcej, możesz zainstalować pro wersję motywu.

Zacznij korzystać z Total już dziś!

59. Vogue

vogue-wp-theme

Vogue to prosty, czysty i minimalny motyw biznesowy WordPress odpowiedni dla przedsiębiorców i małych agencji. Jest dostępny w 2 smakach: darmowym i premium.

Motyw Vogue zawiera głęboki poziom integracji WooCommerce, dzięki czemu możesz łatwo zbudować stronę internetową eCommerce. Posiada niestandardowe opcje projektowania WooCommerce dla strony sklepu.

Zawiera 4 układy nagłówków, 4 układy blogów i 2 style stopek. Pozwala dostosować całe ustawienia motywu za pomocą podglądów w czasie rzeczywistym za pomocą dostosowywania WordPress.

Zacznij korzystać z Vogue już dziś!

60. Avant

motyw awangardy

Avant to darmowy i uniwersalny motyw do WordPressa. Za pomocą tego motywu możesz budować wiele różnych stron internetowych, od prostego bloga po pełnoprawny sklep internetowy.

Motyw Avant pozwala łatwo nadać niepowtarzalny wygląd Twojej witrynie. Możesz wybierać spośród 7 stylowych układów nagłówków, 5 układów blogów i 3 układów stopek i stworzyć własną stronę internetową.

Wtyczka obsługuje konstruktor stron Elementor, WooCommerce, WPForms i Breadcrumb NavXT.

Pakiet Avant Premium jest pełen wspaniałych funkcji i kosztuje zaledwie 29 USD.

Zacznij korzystać z Avant już dziś!

61. Conica

conica-wordpress-theme

Conica to kolejny potężny, uniwersalny motyw dla WordPress. Możesz go używać do tworzenia szerokiej gamy stron internetowych, w tym blogu, witryny biznesowej, sklepu internetowego itp.

Jest wyposażony w kilka opcji dostosowywania, które są łatwe w obsłudze nawet dla początkujących użytkowników.

Motyw zapewnia szereg oszałamiających funkcji, które pozwalają zbudować nowoczesną stronę internetową. Posiada głęboką integrację WooCommerce, opcje nagłówka, suwaki strony głównej, listy blogów i style stron archiwów i wiele innych.

Conica to bez wątpienia wspaniały motyw dla wszystkich rodzajów stron internetowych.

Zacznij korzystać z Conica już dziś!

62. Sydney

Motyw Sydney

Podobnie jak Hestia, Sydney oferuje zarówno darmową, jak i premium wersję swojego uniwersalnego motywu. Sydney jest jednym z najpopularniejszych motywów WordPress w darmowym repozytorium motywów WordPress.org.

Umożliwia korzystanie z dodatkowych widżetów, dostosowywania na żywo i gotowych szablonów w celu dostosowania witryny. Sydney bezproblemowo współpracuje z WooCommerce, dzięki czemu możesz używać go do tworzenia sklepu internetowego.

Jest gotowy do tłumaczenia i współpracuje z dostosowaniem motywu WordPress na żywo.

Przeczytaj pełną recenzję Sydney.

Zacznij korzystać z Sydney już dziś!

63. CityLogic

citylogic

CityLogic to oszałamiający motyw WordPress, który pozwala tworzyć dowolne strony internetowe, od podróży po biznes, styl życia, a nawet sklep internetowy. Motyw CityLogic został opracowany przez Out the Box, wiodący sklep z motywami WordPress.

Darmowy motyw WordPress zawiera wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do zbudowania wspaniałej witryny. CityLogic jest kompatybilny z wieloma popularnymi wtyczkami, takimi jak WooCommerce, WPForms i Elementor itp..

Dzięki wersji premium motywu możesz łatwo zamienić swoją witrynę w jednostronicową witrynę, po prostu włączając tryb jednej strony. Dostajesz także nieskończone opcje dostosowywania witryny WordPress, takie jak wiele opcji układu, menu nawigacji i nagłówek itp..

Zacznij korzystać z CityLogic już dziś!

64. Panoramiczny

panoramiczny

Panoramiczny to kolejny piękny, responsywny motyw WordPress firmy Out the Box. Panoramiczny pozwala dodać piękny suwak strony głównej bez konieczności instalowania żadnej wtyczki. W połączeniu z wtyczką kreatora stron typu przeciągnij i upuść SiteOrigin nawet absolutny początkujący może szybko tworzyć piękne układy strony.

Ich obszerna dokumentacja pomoże Ci przejść przez każdy aspekt budowy strony internetowej z motywem Panoramiczny.

Darmowa wersja motywu jest dostępna w repozytorium WordPress. Możesz kupić wersję premium za 25 USD.

Zacznij korzystać z Panoramicznego już dziś!

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepszy motyw WordPress dla Twojej witryny. Możesz również sprawdzić nasze starannie wybrane listy tanich motywów WordPress premium i 27 najlepszych wtyczek WordPress, które musisz mieć!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map