Безкоштовна перевірка стану веб-сайту

Ми створили безкоштовну перевірку статусу часу роботи безкоштовного веб-сайту IsItWP, щоб запропонувати вам найкращий спосіб проаналізувати, чи ваш веб-сайт працює для всіх або лише для вас.


Що таке невдача?

Uptime – термін, що використовується для опису періоду, коли ваш веб-сайт доступний та функціонує. У технічному плані це час безперебійного перебування вашого сервера хостингу. Зазвичай тривалість тривалості роботи виражається у відсотках від загального доступного часу, наприклад, «99,95%».

В ідеалі тривалість тривалості роботи повинна становити 100%. Для того, щоб веб-сайт отримав 100% часу роботи, це означає, що він був доступний і доступний цілий рік, 24/7, без будь-яких простоїв.

Давайте розглянемо, як нижче обчислюється час роботи вашого веб-сайту. Якщо ви хочете скористатися прямо на погоню і зануритися, як працює наша перевірка статусу безкоштовного веб-сайту, дій замість цього.

Розрахунок часу на веб-сайт

Час часу розраховується виходячи з кількості годин, через які ваш сервер веб-хостингу доступний протягом певного періоду часу.

Ось як обчислюється час роботи вашого веб-хостинг-сервера:

Загальна кількість годин, доступних вашому веб-сайту, поділена на загальну кількість годин на рік, помножена на 100.

Це означає, що тривалість роботи = (Загальний доступний час / загальний час на рік) х 100

Давайте подивимось на приклад. Ми знаємо, що існує 365 днів на рік, тож у розрахунку на години, це загалом 365 х 24 = 8760 годин. І якби було 4 години простою на рік, то розрахунок був би таким:

(8756/8760) х 100 = 99,95%

Фактори, які впливають на час вашого веб-сайту

Є багато факторів, які можуть вплинути на час роботи вашого веб-хостингу, включаючи:

 • Загрози безпеці
 • Поломки обладнання
 • Природна катастрофа
 • Людська помилка
 • Пошкодження резервного диска
 • Відключення електроенергії

Ось чому жоден провайдер веб-хостингу не може гарантувати 100% часу роботи. Однак все, що нижче 99,9%, вважається ненадійним.

Щоб порівняти час роботи різних хостинг-провайдерів, подивіться наш повний огляд веб-хостингу.

Як працює програма перевірки безвідмовної роботи IsItWP?

Безкоштовна перевірка стану веб-сайту IsItWP – це найкращий спосіб проаналізувати, чи веб-сайт не працює для всіх або лише для вас.

Ось як працює наша перевірка часу:

1. Подайте свою URL-адресу в наш інструмент перевірки часу

Щоб перевірити наявність вашого веб-сайту, все, що вам потрібно зробити, – це ввести URL-адресу свого веб-сайту в наш інструмент перевірки стану веб-сайту вище та натиснути Проаналізуйте веб-сайт кнопка.

перевірка стану веб-сайту

2. Наш інструмент відстежує час роботи вашого сайту

Після надсилання URL-адреси вашого веб-сайту наш безкоштовний інструмент перевірки статусу оновленого веб-сайту перевіряє, чи доступний ваш веб-сайт.

3. Ви отримуєте результат

Після тесту на доступність веб-сайту ви отримаєте негайно результат статусу. Поряд, ви також можете дізнатися наступні деталі веб-сайту, який ви тестуєте.

тест на доступність веб-сайту

 • Останній скріншот сайту
 • Назва сайту
 • Хостинг-провайдер, де розміщується сайт
 • Whois інформація доменного імені

Тривалість веб-сайту та наслідки

Щоб зрозуміти важливість часу роботи веб-сайту, нам потрібно обговорити, що станеться, якщо ваш сайт знищиться протягом декількох хвилин.

Час простою саботує вашу репутацію в Інтернеті

Ніщо не саботує вашу репутацію в Інтернеті швидше, ніж те, що ваш веб-сайт недоступний для ваших потенційних відвідувачів.

Ваш клієнт очікує, що ваш веб-сайт працюватиме цілодобово. Коли ваш веб-сайт не працює, це шкодить довірі вашої аудиторії, і вони бачать, що ваш веб-сайт ненадійний. Якщо у вас виникають часті перебої в роботі, то вам найкраще перейти до надійного постачальника послуг хостингу WordPress.

Пробіг коштує вам продаж та прибуток

Відключення веб-сайтів безпосередньо перетворюється на втрачені продажі та прибуток. Ваші клієнти не зможуть придбати вашу продукцію, поки триває відключення.

Впливає на ваш SEO

Часті простої також можуть негативно впливати на SEO вашого веб-сайту.

Коли у вас є часті простої, Google бачить, що ваш веб-сайт ненадійний. Очевидно, вони не хочуть надсилати користувачів на веб-сайт, який є ненадійним, оскільки він надає їхнім користувачам поганий досвід.

Мій веб-сайт вниз. Що мені робити далі?

Ваш веб-сайт не працює для вас?

Просто виконайте покрокове керівництво нижче, щоб з’ясувати причину відмови та повернути сайт в Інтернеті.

Перевірте себе – чи справді це вниз прямо зараз?

Спочатку спочатку, перш ніж зробити висновок про те, що ваш веб-сайт не працює, варто взяти хвилинку, щоб запитати себе, чи це все для всіх чи тільки для мене?

Використання нашої безкоштовної перевірки стану оновленого веб-сайту – це найкращий спосіб перевірити, чи ваш веб-сайт фактично не працює для всіх або лише для вас. Щоб провести тест на доступність веб-сайту, все, що вам потрібно зробити, – це вказати URL-адресу свого веб-сайту та натиснути на Проаналізуйте веб-сайт кнопка.

Це воно!

Щойно ваша URL-адреса буде представлена, наша система надішле пинг на ваш сайт і повідомить вам, чи ваш сайт доступний чи ні.

Якщо ваш веб-сайт не працює лише для вас…

Чи доступний ваш сайт для всіх, але не для вас?

Однією з поширених причин того, що не вдалося зайти на ваш веб-сайт, може бути проблема DNS. Якщо ви нещодавно оновили свій DNS і не маєте доступу до свого веб-сайту на своєму локальному комп’ютері, можливо, ви захочете перевірити, чи оновився новий DNS у вашому місцезнаходження.

Перейдіть до перевірки розповсюдження DNS на зразок WhatsMyDNS.net і виконати пошук DNS, щоб перевірити, чи оновлено новий DNS. Цей прапорець дозволяє перевірити поточну IP-адресу та інформацію про запис домену для вашого домену на кількох серверах імен, розташованих в різних частинах світу..

Якщо ваш DNS оновився у вашому місці, але ви все ще не можете відвідати свій сайт, спробуйте очистити кеш браузера. Це дає змогу побачити останню версію вашого веб-сайту.

Якщо ваш веб-сайт не працює для всіх…

Ваш сайт доступний не для всіх? Потім виконайте покрокове керівництво нижче.

1. Зверніться до свого постачальника веб-хостингу

Є кілька причин, через які веб-сайт може бути закритим.

Зв’яжіться зі службою підтримки клієнтів веб-хостингу щодо того, що ваш сайт не працює. Повідомте їх, коли ви помітили проблему, і запитайте, чи були проблеми з серверами.

Ви також можете попросити свого хостинг-провайдера перевірити ваші журнали на предмет будь-якого підозрілого. Поважаючий хостинг-провайдер завжди допоможе вам, якщо вони знайдуть щось незвичне і навіть нададуть пропозиції, щоб виправити це.

Якщо ви стикаєтеся з частими перебоями, то, можливо, ви можете перенести свій веб-сайт до надійного постачальника послуг хостингу WordPress.

Основна проблема з переглядом хоста на час його роботи – це те, що у вас немає реального способу перевірити їх гарантію. Коли ваш постачальник послуг веб-хостингу каже, що вони забезпечують 99,9% часу роботи, вам потрібно сліпо довіряти їм.

Щоб розібратися в цій проблемі для наших користувачів та з’ясувати, чи виконують веб-хостинг служби свої обіцянки, ми створили тестові веб-сайти WordPress з усіма основними постачальниками послуг хостингу та додали до неї фіктивний вміст. Таким чином наші тестові сайти виглядають і відчувають себе типовими веб-сайтами WordPress. Тоді на кожному веб-сайті ми провели кілька різних тестів на доступність та швидкість сервера, щоб визначити, чи здатний сайт достатньо обробляти перенапруження трафіку під час пікового навантаження..

Ми також зафіксували, як кожен веб-сайт відповідає на запити сервера з різних географічних місць, а також проаналізували, чи були час простою під час тесту.

Якщо ви хочете перейти на надійного хостинг-провайдера, ми настійно рекомендуємо ознайомитися з нашим повним оглядом веб-хостингу та порівняти час роботи різних хостинг-провайдерів.

2. Скануйте свій веб-сайт на наявність шкідливих програм та виправте його

Якщо ви підозрюєте, що ваш сайт зламаний або ін’єкційний зловмисне програмне забезпечення, можливо, ви захочете сканувати ваш веб-сайт WordPress за допомогою нашого безкоштовного сканера безпеки WordPress..

Щоб дотримуватися кращих практик безпеки, ви також можете перевірити це кінцевий посібник із безпеки WordPress.

3. Підтвердьте, що реєстрація вашого домену оплачена

І останнє, але не менш важливе, підтвердьте, чи сплачено плату за реєстрацію вашого домену. Якщо це не так, будь ласка, продовжуйте сплачувати плату, щоб ваш веб-сайт швидко був у мережі.

Нижче наведено кілька порад, щоб переконатися, що ви не забудете своєчасно сплатити реєстраційний внесок.

 • Налаштування автоматичного оновлення: Увімкнення автоматичного поновлення забезпечує безплатну реєстрацію плати за реєстрацію.
 • Платіть за кілька років наперед: Якщо ви не хочете ввімкнути автоматичне оновлення, ви можете заплатити за кілька років наперед.
 • Використовуйте поточну електронну адресу: Обов’язково вкажіть поточну електронну адресу своєму реєстратору домену. Це гарантує своєчасне отримання всіх сповіщень електронною поштою.

Без сумніву, тривалість роботи – один з найбільших факторів, який потрібно перевірити, вибираючи постачальника веб-хостингу для вашого сайту.

Якщо ви тільки починаєте, рекомендуємо вибрати Bluehost. Вони офіційно рекомендовані WordPress, і вони пропонують нашим користувачам безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний SSL та більше 60% знижки на хостинг WordPress.

Почніть з Bluehost сьогодні!

Ви також можете прочитати наш повний огляд Bluehost.

Це все. Ми сподіваємося, що вам сподобався наш безкоштовний інструмент статусу оновлення веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map