Безкоштовний генератор доменних імен

Як працює наш генератор доменних імен

Наш інструмент генератора доменних імен працює на базі Іменник, оригінальний генератор доменних імен, запущений у 1999 році. Ось як працює цей інструмент.


Крок 1. Введіть ідею вашого доменного імені

Ви можете вказати одне або два слова у вікні пошуку. Ви також можете використовувати цей інструмент як генератор імен компанії, генератор імен веб-сайтів, генератор імен компанії, генератор URL-адрес тощо.

Крок 2. Створюйте десятки ідей доменних імен майже миттєво

Після натискання кнопки «Надіслати» миттєво з’явиться багато ідей доменних імен.

Крок 3: Зареєструйте своє доменне ім’я відразу

Виберіть ідеальне доменне ім’я зі списку та одразу зареєструйте його, натиснувши Переглянути деталі. Ми розробили угоду, тому ви можете отримати безкоштовне доменне ім’я .com або .net, розмістивши його з Bluehost.

Ідеї ​​доменних імен: як вибрати найкращий

Генератор доменних імен IsItWP чудово підходить для того, щоб запропонувати безліч ідей доменних імен, а іноді безліч варіантів може бути непосильним для початківців. Щоб допомогти у цьому, ми створили кілька рекомендованих найкращих практик вибору найкращого доменного імені.

Давайте розглянемо найкращі методи вибору правильного доменного імені.

1. Виберіть фірмове доменне ім’я

генератор імен веб-сайтів

Одне з запитань, яке нам задають, це: вибираючи доменне ім’я, чи слід шукати доменне ім’я або загальне?

Узагальнене доменне ім’я зазвичай заповнене ключовими словами та незабутніми, як copywritingtweaks.com або killercopywriting.com.

З іншого боку, фірмове доменне ім’я допомагає вам легко виділитися з конкурентів. Крім того, вашим користувачам буде легше запам’ятати ваш веб-сайт. Наприклад: ProBlogger.com або OptinMonster.com. Коли ви почуєте це ім’я, ви дізнаєтесь, що до нього додається надійний бренд.

Хоча це правда, що включення ключового слова у ваше доменне ім’я може мати позитивний вплив на SEO. Однак, наповнення вашого доменного імені ключовими словами в надії на підвищення рейтингу також може негативно вплинути на ваші SEO роботи.

Щоб уникнути штрафних санкцій, ви бажаєте придбати фірмове доменне ім’я та зробити свої URL-адреси читабельними, як-от “brandname.com/topic-topic”.

2. Зробити його легко запам’ятовуючим

Переконайтесь, що ваше доменне ім’я легко вводити та запам’ятовувати. Важливо видалити заплутані елементи з вашого доменного імені, як-от за допомогою непарних написань, дефісів, цифр та інших символів.

легко запам’ятати генератор доменних імен

Кілька методів, за допомогою яких можна створити нові ідеї доменних імен, є:

 • Об’єднайте два доданки: Створіть доменне ім’я, об’єднавши два різних терміни. Це, мабуть, єдине доступне рішення для пошуку ідеального доменного імені, яке фактично доступне.
 • Перейдіть до свого словника: Створіть загальні альтернативи для доменних імен, використовуючи тезаурус, синоніми та антоніми.
 • Кількість персонажів: В ідеалі, ваше доменне ім’я має бути коротким та простим. Прагніть ввести ім’я менше 16 символів.

3. Виберіть правильне розширення доменного імені

.ком. є найпопулярнішим розширенням домену, тому першим припущенням більшості людей для вашого веб-сайту буде [yourbrandname] .com. Крім того, домен .com легко вводити з мобільних пристроїв, оскільки більшість екранних клавіатур постачаються кнопкою .com.

привабливий доменний генератор доменних імен веб-сайту

Якщо ви виберете інший TLD / розширення, вам доведеться зробити додаткову роботу, щоб люди згадали про нього.

Хоча ви можете знайти багато створених веб-сайтів з різними розширеннями, ми настійно рекомендуємо вибрати .com, оскільки це безпечніша ставка.

Однак, навіть якщо ви створили довгий список ідей доменних імен, швидше за все, ви знайдете, що ваш бажаний .com вже прийнятий.

У такому випадку ви можете перейти до .net або .org. Якщо вони також недоступні, слід задуматися про нові ідеї доменних імен.

4. Переконайтесь, що ви можете юридично володіти вибраним вами доменним іменем

Чи знаєте ви, що доменні імена, які викликають плутанину щодо подібної зареєстрованої торговельної марки, можуть бути вказані за порушення торговельної марки?

Якщо ваше доменне ім’я суперечить будь-якій із мільйонів існуючих торгових марок, ви ризикуєте його втратити. Отже, перш ніж купувати доменне ім’я, головне правило полягає в тому, щоб двічі перевірити, чи воно суперечить яким-небудь товарним знакам, і переконайтеся, що ви можете юридично володіти вибраним вами доменним іменем..

5. Перейдіть за альтернативами, якщо прийнято ваше ідеальне доменне ім’я

Що робити, якщо доменне ім’я, яке ви бажаєте, вже прийняте?

Ну, це не кінець світу. Якщо ви дійсно хочете отримати це доменне ім’я, то перевірте, чи він використовується. Якщо немає веб-сайту або ім’я домену припарковано, то, можливо, власник має намір продати його згодом.

Шукайте контактну інформацію власника на цьому припаркованому веб-сайті. Якщо це недоступно, ви можете здійснити пошук WHO., щоб отримати електронну адресу власника. Щойно ви отримаєте електронну адресу, вам потрібно буде домовитись з власником про придбання доменного імені.

Звичайно, придбання припаркованого доменного імені буде дорогим. Якщо ви думаєте, що не можете дозволити собі припаркований домен, то останнє, що вам слід зробити, – це неправильне написання імені.

Подумайте про Fiverr.com, Flickr.com, Tumblr.com. Це кілька успішних доменних імен, які неправильно написані.

Навіщо використовувати генератор доменних імен?

Вибір ідеального доменного імені – втомливий і трудомісткий процес. Вам потрібно буде скласти список імен і перевірити, чи вони фактично доступні по одному, поки ви не знайдете відповідність. Якщо ви цього не зробите, швидше за все, ви оберете посереднє доменне ім’я для свого веб-сайту, яке не зможе справити позитивне перше враження.

Сюди входить генератор доменних імен.

Генератор доменних імен допоможе заощадити ваш час, автоматично генеруючи безліч ідей доменних імен для вашого бренду. Все, що вам потрібно зробити – це вказати свою ідею, подавши одне-два ключові слова. Ви отримаєте десятки доступних ідей миттєво.

Деякі переваги генератора доменних імен:

 • Створіть більш описові чи підходящі ідеї доменних імен, ніж ви можете придумати.
 • Швидко та легко перевірте наявність бажаних імен домену. Словосполучення, рими та випадкові пропозиції спливуть.
 • Зареєструйте своє доменне ім’я відразу до того, як це зробить хтось інший.

Ми сподіваємось, що цей посібник допоміг вам вибрати найкраще доменне ім’я для вашого бізнесу.

Тепер ідіть і виберіть наступне доменне ім’я.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map