Безкоштовний інструмент для аналізу предметів електронної пошти

Як працює наш аналізатор тематичної лінії електронної пошти

Наш аналізатор тематичної лінії електронної пошти дозволяє вам писати непереборні рядки теми, які відкривають та читають ваші електронні листи. Ось як працює наш інструмент.


Крок 1: Введіть рядок теми електронної пошти

Щоб визначити, наскільки інтерактивний рядок теми електронної пошти, надішліть потрібний рядок теми на аналіз.

Крок 2: Перегляньте рядок теми електронної пошти

Щойно ви подасте тему, ви побачите детальний аналіз того, наскільки він є привабливим, та рекомендації щодо підвищення його гідності в кліку.

 • Загальний рахунок: Для найкращих результатів прагніть до 70 або вище.
 • Справа: Тематичні рядки заголовка регістру, як правило, ефективніші, ніж рядки з нижнього регістру
 • Підрахунок слів: Тематичні рядки з 4-6 слів, як відомо, найкращі з найвищим рівнем відкритості
 • Числа: Тема електронної пошти з цифрами, як доведено, відкривається більше.
 • Кількість персонажів: Для найкращих результатів рекомендується тримати кількість персонажів приблизно 20.
 • Кількість смайлів: Використання емоджи у рядку теми робить тему, що виділяється у папці “Вхідні”.
 • Силові слова: Використовуйте емоційно запускаючі слова в предметному рядку, що збільшує відкриту швидкість.

Крок 3: Вдосконаліть рядок теми на основі аналізу

На основі аналізатора тематичної лінії електронної пошти кілька разів підгортайте та уточнюйте тему, поки не отримаєте хороший загальний бал. Загальне правило – прагнути до загального балу 70 і вище.

Як написати непереборний рядок теми для збільшення відкритої швидкості

Чи знаєте ви, що середній абонент отримує середній електронний лист 13 комерційних електронних листів на день і лише близько 20% з них відкриваються (понад 2 на день)?

Це означає, що якщо ваші рядки тематики не зачаровують достатньо, ваші електронні листи будуть поховані у папці “Вхідні” одержувачів, не помічаючи їх.

Отже, як би ви написали непереборну тему електронної пошти, яка виділяється?

Ну, немає ніякої магічної формули, щоб написати її. Однак є кілька різних факторів успіху, які означають різницю між темою, яку ваші підписники помітять – і відкриють – і темою, яку вони пропустять прямо. Давайте розглянемо ці фактори успіху нижче:

 • Сканувати: Ідеальна тематична лінія швидко привертає увагу користувачів.
 • Ідеальний баланс слів: Захоплення увагою – це лише половина битви. Ідеальний баланс слів заохочує кліки та покращує відкриті показники вашої електронної пошти.
 • Прямо до точки: Коротко поясніть, що є у вашому електронному листі. Не перебільшуйте та не створюйте оманливих очікувань, оскільки це може зменшити вашу остаточну конверсію.

Зробіть скануваний предметний рядок

Якщо ви хочете створити електронний лист, який буде помічений і прочитаний, вам потрібно буде забезпечити тему, яка охоплює увагу користувачів, коли вони проскакують через папку “Вхідні”.

Існує кілька способів привернути увагу користувачів у вхідних.

Використовуйте Emojis:

emojipedia.org – найкращий ресурс для пошуку емоджи для вашої електронної пошти. Просто знайдіть смайлик, який ви хочете використовувати, і скопіюйте його на свій електронний лист.

Використовуйте заголовок справи:

Рядки теми заголовка регістру, як правило, краще, ніж нижчі регістри тематики. Існує декілька різних типів написання великої літери, такі як Associated Press, APA, керівництво зі стилю Чикаго або MLA Style.

Якщо ви хочете автоматично використати великі літери теми, ви можете скористатися нашим інструментом аналізатора заголовків.

Використовуйте слова живлення

Захоплення увагою – це лише половина битви; забезпечення того, що ваші електронні листи відкриються, є ще одним не менш важливим аспектом ваших електронних поштових кампаній. Використання силових слів у вашій темі – один із найкращих способів покращити відкриті тарифи.

З огляду на це, вам найкраще цікавитись, щоб уникнути завищення темпів у своїх темах. Перебільшення ваших сюжетних рядків негативно впливає на вашу репутацію та негативно впливає на остаточну конверсію.

Придумайте 2-3 теми

Ваш перший предметний рядок не завжди може бути достатньо переконливим.

Ось чому розумні маркетологи завжди придумують кілька тематичних рядків для своїх електронних листів.

Насправді, написання декількох сюжетних рядків змушує вас писати кожен з них з різних точок зору. Таким чином ви зможете вдосконалити свій оригінальний предметний рядок і зробити його більш гідним кліку.

Скористайтеся нашим грейдером для тематичної лінії

Тепер, коли ви використовували наш аналізатор тематичних рядків електронної пошти, щоб розробити кілька тематичних рядків, не забудьте протестувати їх за допомогою нашого грейдера тематичної лінії електронної пошти. Це дає вам наочне зображення вашої теми, щоб ви могли бачити, як вона буде бачитися у вхідних скриньках ваших одержувачів. Плюс цей інструмент також дає змогу оцінювати предметні рядки за шкалою 1-100.

Хочете знати, чи ваш предметний рядок є достатньо переконливим для збільшення відкритих ставок? Просто поверніться до нашої перевірки тематичної лінії електронної пошти та починайте тестувати тему.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map