Безкоштовний сканер безпеки веб-сайту WordPress

Ми створили безкоштовний сканер безпеки WordPress IsItWP, який допоможе вам просканувати ваш веб-сайт на наявність відомих зловмисних програм та злому. Він також перевіряє статус вашого домену в топ-пошукових системах.


Наш сканер безпеки працює від Sucuri. Вони пропонують найкращий брандмауер WordPress. Ми використовуємо їхні послуги на нашому веб-сайті, і ми радимо вам робити це, якщо ви серйозно ставитеся до безпеки свого веб-сайту.

Важливість безпеки WordPress

Оскільки WordPress – найпопулярніший в світі розробник веб-сайтів, не дивно, що сайти WordPress – це улюблені мішені для хакерів та спамерів.

На жаль, багато власників веб-сайтів з легкістю ставляться до безпеки WordPress, припускаючи, що хакери орієнтуються лише на популярні веб-сайти. Однак реальність така, що хакери люблять фрукти з низьким рівнем звисання – веб-сайти, за якими не слідкувати Передовий досвід безпеки WordPress.

Це означає, що якщо ви не вживаєте належних заходів безпеки WordPress, ви дозволяєте поганим хлопцям саботувати вашу важко зароблену репутацію, рейтинги пошуку та свій бізнес в Інтернеті.

Ви хочете знати, чи захищений ваш сайт від зловмисного програмного забезпечення? Все, що вам потрібно зробити, – це сканувати ваш веб-сайт за допомогою нашого безкоштовного сканера безпеки WordPress.

Давайте подивимось, як працює наш безкоштовний сканер безпеки WordPress.

Як працює сканер безпеки WordPress?

Використання нашого безкоштовного сканера безпеки WordPress – це найкращий спосіб перевірити ваш веб-сайт на наявність відомих зловмисних програм та помилок веб-сайту.

Ось як працює наш сканер безпеки:

1. Подайте свою URL-адресу в наш сканер безпеки WordPress

безкоштовний сканер безпеки веб-сайту

Щоб сканувати ваш веб-сайт, все, що вам потрібно зробити, – це ввести URL-адресу вашого веб-сайту в наш сканер безпеки WordPress і натиснути на Сканувати веб-сайт кнопка.

2. Наш інструмент сканує ваш веб-сайт

Після надсилання URL-адреси наш сканер безпеки перевірить веб-сайт на наявність можливих загроз уразливості.

3. Ви отримуєте повний результат сканування

звіт про сканування безпеки веб-сайту

Після сканування ви отримаєте детальний звіт про загрози зловмисного програмного забезпечення, якщо їх виявлять, стан списку веб-сайтів та інші деталі безпеки вашого сайту.

Як захистити свій сайт від зловмисного програмного забезпечення

Використання брандмауера – це найкращий спосіб захистити ваш сайт WordPress від зловмисного програмного забезпечення.

Плагін брандмауера WordPress виконує функції щита між вашим веб-сайтом та вхідним трафіком. Він контролює весь трафік вашого веб-сайту та блокує будь-яких підозрілих відвідувачів, щоб пом’якшити загрози безпеці ще до того, як вони потраплять на ваш сайт. Блокуючи підозрілі відвідування, плагін брандмауера допомагає вам контролювати завантаження вашого сервера та переконатися, що ваш веб-сайт має хороший час роботи.

Використання плагіна для брандмауера також допомагає прискорити роботу веб-сайту та підвищити продуктивність WordPress.

Існує два поширених типи плагінів для брандмауера WordPress:

Брандмауер WordPress рівня DNS рівня

Використання брандмауера рівня DNS настійно рекомендується над брандмауером рівня додатків, оскільки він контролює весь трафік вашого веб-сайту, направляючи його через хмарні проксі-сервери. Після моніторингу вашого трафіку плагін дозволяє лише реальним користувачам на ваш сайт.

Брандмауер рівня програми

За допомогою брандмауера рівня програми ви вивчаєте трафік після того, як він досягне вашого сервера, але перед завантаженням більшості скриптів WordPress. У порівнянні з брандмауером рівня DNS, брандмауер програми не настільки ефективний, коли справа стосується зменшення навантаження сервера.

Брандмауер рівня DNS надзвичайно добре розпізнає справжній трафік від вразливих запитів. Вони роблять це, вивчаючи тисячі веб-сайтів, порівнюючи тенденції, запобігаючи відомим поганим IP-адресам та блокуючи трафік на сторінки, які зазвичай не запитують ваші користувачі..

Sucuri – найкращий постачальник безпеки WordPress, який пропонує брандмауер рівня DNS для запобігання хакерських спроб, грубої сили, нападів розподіленого відмови в сервісі (DDoS) та нульових блокових подвигів. Sucuri також покращує ефективність вашого веб-сайту за рахунок зменшення завантаження сервера за допомогою оптимізації кешування, прискорення веб-сайту та Anycast CDN (все включено).

Ми використовуємо Sucuri для своїх веб-сайтів, включаючи IsItWP. Наш сканер безпеки також працює від Sucuri.

Почніть з Сукурі зараз!

Або прочитайте наш повний огляд Sucuri.

Як виправити заражений шкідливими програмами веб-сайт

Ваш сайт WordPress заражений шкідливим програмним забезпеченням?

Зрушивши наші веб-сайти в минулому, ми знаємо, наскільки це може бути напружено. Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції нижче, щоб дізнатися, як виправити ваш WordPress веб-сайт, заражений шкідливим програмним забезпеченням.

Крок 0: Найміть фахівця з безпеки, щоб виправити зловмисне програмне забезпечення

Якщо ви технічно не схильні, наймати професіонала з безпеки – це найкращий спосіб виправити зловмисне програмне забезпечення на своєму сайті. Передача експерту для очищення вашого веб-сайту дає вам спокій, так що вам не доведеться мати справу з технічними речами, які вам не зручні.

Шановні експерти з безпеки зазвичай стягують кошти в межах від 100 до 250 доларів на годину, що обурливо для власників невеликих веб-сайтів.

Для читачів IsItWP наші друзі в Sucuri пропонують зловмисне програмне забезпечення та злому програмного забезпечення за 199 доларів, що також включає їх брандмауер та службу моніторингу протягом цілого року..

Ми особисто знаємо команду в Sucuri, і ми б не рекомендували їх, якби ми не довіряли їм власним веб-сайтам.

Хоча ми настійно рекомендуємо найняти експерта для виправлення зловмисного програмного забезпечення, якщо ви хочете виправити веб-сайт самостійно, виконайте наведені нижче дії.

Крок 1: Визначте хак

Дія з зламаним веб-сайтом може бути напруженим. Перш ніж почати, запишіть усе, що ви можете зробити для виявлення зламу та усунення проблеми.

Ось хороший перелік:

 • Чи можете ви увійти у свою інформаційну панель WordPress?
 • Чи є переадресації, які відводять відвідувачів від вашого сайту?
 • Чи можете ви знайти на своєму сайті будь-які шкідливі посилання?
 • Чи маркує Google ваш веб-сайт як небезпечний?

Тепер, коли у вас є контрольний список, наступне, що потрібно зробити, – виправити їх по черзі, так що ви можете переконатися, що ви не пропустите жодної загрози.

Радимо змінити пароль до та після очищення свого веб-сайту.

Крок 2: Зверніться до своєї хостингової компанії

Якщо ви перебуваєте на спільному хостингу та виявили, що ваш сайт заражений, ймовірно, що інші сайти також можуть вплинути на зловмисне програмне забезпечення. Зв’яжіться зі своєю компанією, що займається хостингом, і запитайте, чи можуть вони швидко виправити. Хостинг-провайдери, такі як SiteGround та HostGator, в цьому хороші. Вони зможуть надати більш детальну інформацію про злом, особливо якщо це стосується й інших сайтів.

Ви повинні прочитати наш повний огляд SiteGround та огляд HostGator, щоб дізнатися більше про хостинг-компанії.

Крок 3: Відновлення з резервного копіювання

Якщо ви вже налаштували резервну копію свого веб-сайту WordPress, ви можете швидко відновити його до нормального. Мінус полягає в тому, що ви можете ризикувати втратою останнього вмісту, який не був створений.

Після відновлення резервної копії веб-сайту вам потрібно буде визначити причину загрози та виправити її, щоб вона більше не повторилася..

Крок 4: Сканування та виправлення

Потім видаліть зі свого сайту неактивні теми та плагіни, які можуть бути вразливими. Частіше за все це хакери ховають свою задню частину.

Backdoor – це метод обходу нормальної аутентифікації та здобуття можливості віддаленого доступу до сервера, залишаючись непоміченим. Таким чином хакери зможуть відновити доступ до вашого сайту навіть після того, як ви знайдете та вилучите використаний плагін.

Після видалення будь-яких неактивних тем вам доведеться встановити два плагіни для подальшої перевірки: Sucuri WordPress Auditing та Тест перевірки автентичності (TAC).

Сканер Sucuri: Він повідомляє вам про стан цілісності всіх ваших основних файлів WordPress, що дозволяє вам визначити, де ховається хак. Найпоширеніші місця – це теми та каталоги плагінів, каталог завантажень, wp-config.php, каталог wp-include та файл .htaccess.

Тематична перевірка справжності: Плагін Тема перевірки автентичності дозволяє сканувати файли тем на предмет потенційно підозрілого коду. Якщо у встановленій темі виявлені потенційно шкідливі коди, плагін повідомить вам про виправлення, номер рядка та відобразить підозрілий код. Це дозволяє самостійно вживати профілактичні дії. Цей плагін стане в нагоді перевірити, чи не встановлені у вас встановлені теми кодованого сценарію.

Крок 5: Перевірте дозволи користувачів

Перегляньте розділ “Користувачі” на панелі адміністратора WordPress, щоб переконатися, що лише ви та ваші надійні члени мають доступ адміністратора до вашого сайту. Якщо ви знайдете будь-яких підозрілих користувачів, вам потрібно буде видалити їх зі свого сайту.

Крок 6: Змінення ключів користувача

Якщо хтось вкрав ваше ім’я користувача та пароль, він залишиться ввійти на ваш сайт, якщо ви не відключите файли cookie. Щоб відключити файли cookie та скасувати несанкціонований доступ до вашого сайту, вам доведеться відновити набір ключів безпеки, який шифрує ваш пароль, а потім додати його у файл wp-config.php.

Дізнайтеся більше про Ключі безпеки WordPress.

Крок 7: Скидання всіх паролів

Тепер, коли ми майже завершили виправлення заражених файлів на сайті, останнім кроком є ​​скидання всіх ваших паролів, включаючи паролі WordPress, cPanel, FTP та MySQL.

Якщо ви користуєтеся веб-сайтом для багатьох користувачів, можливо, вам доведеться застосувати скидання пароля для всіх своїх користувачів. Також слід ознайомитися з цією статтею про те, як вибрати безпечний пароль.

Незалежно від розміру вашого веб-сайту WordPress, безпеку ніколи не слід нехтувати. Нижче наведено кілька рекомендацій щодо безпечного веб-сайту WordPress.

 • Переключіться на захищений хост WordPress: Вибір безпечного хостингу для WordPress – це ваша перша лінія захисту, яка робить ваш сайт WordPress непроникним.
 • Налаштуйте резервне рішення для резервного копіювання WordPress: Найдорожча резервна копія – це та, яку ви ніколи не робили. Інвестуйте у плагін для резервного копіювання WordPress, щоб ви могли розраховувати на свої резервні копії навіть у найгірших сценаріях, таких як зламати ваш сайт або заразити файли.
 • Налаштування брандмауера та системи моніторингу веб-сайту: Ми використовуємо і рекомендуємо Sucuri для забезпечення безпроблемної безпеки для всіх ваших веб-сайтів WordPress і блокуємо атаки, перш ніж вона дістається до нашого сервера.
 • Дотримуйтесь рекомендованих практик безпеки WordPress: Дотримуйтесь цього кінцевий посібник із безпеки WordPress застосовувати рекомендовані методи безпеки на вашому сайті WordPress.

Ви також можете подивитися найкращі плагіни WordPress для безпеки.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map